Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#384
2008. máj. 19. 16:42
"Üdv!

Bizonyára van köztetek, aki már olvasta ezt a cikket, de azoknak, akik még nem ismerik itt a link:
index.hu/tudomany/holo0626/

Érdemes elolvasni, mert van benne szó a telekinézis egyik lehetséges magyarázatáról is, de egyébként is nagyon érdekes.
Legyen elég annyi, hogy arról szól, hogy a világ valószínűleg egy hologramm." – localise


Hehehh,imádom mikor ősrégi eszméket újra felfedeznek az okos tudósok!!!

Platón már k.e. jópár százzal megmondta, hogy a világ amit látunk, nem lehet a valódi világ,hanem csak az érzékszerveink álltal arról kialakított kép, nem más!
Ti:Az állam c művében a híres barlanghasonlat,hogy csupán olyanok vagyunk,mint akik a barlang falán a hátunk mögötti tűz által elénk vetített árnyképet látják,csak leképezését, árnyát érzékszerveink infóját a világról.
A minden mindennel összefügg elmélet pedig szintén k.e valamikor Hermesz Trismegistos samaragtáblájába van fölvésve:ami lent az úgy fent.
#383
2008. máj. 19. 0:38
Üdv!

Bizonyára van köztetek, aki már olvasta ezt a cikket, de azoknak, akik még nem ismerik itt a link:
index.hu/tudomany/holo0626/

Érdemes elolvasni, mert van benne szó a telekinézis egyik lehetséges magyarázatáról is, de egyébként is nagyon érdekes.
Legyen elég annyi, hogy arról szól, hogy a világ valószínűleg egy hologramm.
#382
2008. máj. 18. 19:47
Da :D
abban is hogy ellazulj , ki tudj kapcsolni , és megfeledkezz a hátráltató dolgokról :)
#381
2008. máj. 18. 18:44
A relaxáció segit abban hogy üres legyen a fejem igaz?
#380
2008. máj. 17. 15:18
Ez mindenkiben benne van és ugy gondolom h ehhez oylan agyterületet kell aktiváélni ami még sok embernél szunnyad.
Ezért ha valaki sokat tanul annak valószinüleg jobbban megy
#379
2008. máj. 17. 11:06
Üdv Flesh!

Mint már én is és előttem is sokan mondták,a telekinézisnek nincs "módszere". Ez benned van, veled született, csak éppen elő kell hozni, és ez az "út" mindenkinél más. Amúgy először olvasd el az eddigi 26 oldalt a topicból, és ha van kkérdésed bátran írd le nekünk.

ui.:Legjobb tudomásom szerint itt mindenki ért a telekiézishez, nem csak "gondolja, hogy hogyan kellene" :D
#378
2008. máj. 16. 12:05
Sziasztok!

Szeretnék kitanulni mindent a telekinézissel kapcsolatban komolyan érdekell, nemcsak vagánykodásból. Szeretnék tanácsokat kérni mivel kezdjem gondolom meditáció, ralaxáció. Relaxálásról hallotam de a meditálásrol semmit nemtudok kérek valakit aki komolyan ért hozzá segitsen. És kérlek olyan emberek irjanak akik télleg értenek hozzá és nemcsak ugygondolják h igy müködik a telekinézis... Elöre is köszi!
#377
2008. máj. 14. 15:53
van benne igazság , mert , ha nem bízol kellőképpen magadban , és azt látod hogy "ez a fránya golyó még mindig nem mozdul" ,akkor az visszavetheti a lelkesedésed.
szerintem is csukott szemmel csináld , még annyit hozzátennék , hogy az asztal szélén helyezd el a golyót , alá pedig egy fém dobozd vagy valami hasonlót rakj , így ha leesett , azt hallani fogod :)
#376
2008. máj. 14. 15:46
Mark!
Lehet, hogy hülyeséget írok de úgy próbáld meg megmozdítani a golyót, hogy először jól megnézed, aztán becsukod a szemed. Mivel az a tudat, hogy látod, az már az agyadnak egyből azt jelenti, hogy -mint írták előttem- vonzza a gravitáció, és ezáltal a fizikai dolgokat látod csak a golyóból. Viszont, ha behúnyod a szemed, próbáld érzni a golyót. Érezd, hogy áramlik az energia mind a testedben, mind a golyóban/körül. Tudom, hogy nem a technika a fontos, de ez nem is technika, mert ezzel a módszerrel könnyebb elvonatkoztatni.
#375
2008. máj. 13. 15:43
Sziasztok!
még új vagyok itt , de nagyon bejön az oldal ;D
leginkább a tele-illetve a pirokinézis érdekel , de a többi iránt is érdeklődök ;)

elkezdtem próbálgatni , odáig jutottam el hogy ráraktam egy összehajtott papírt a kilincsre úgy,hogy az pont passzoljon a papíron lévő "vágás/törés"-be.. erősen koncentráltam , és 3 szor megtudtam mozdítani , de kb 10 perc kellett hozzá :D
#374
2008. máj. 11. 17:41
Lehet hogy sikerül elcsusztatni az üveg golyot :D, de nem biztos lehet hogy csak a tul meredeken tartottam a kezembe :-\De majd estefele nekindulok :DJah és légyszi irjatok már a maditácios commentemre!
#373
2008. máj. 10. 18:47
Nos én akorlátoknál arra gondoltam , hogy már kiskorunktól fogva ugyélünk h ez a fránya gravitáció mindent vonz és ezért létezik a tömeg(súly)
Ezt a gravitációt kellene feloldanod az elmédben , tehát ha egy tárgíat akarsz mozgatni akkor arra godnolj h csak te hatsz a tárgyra és semmi más erő.
#372
2008. máj. 10. 12:57
Baldag:irtad hogy meditácios gyakorlatokat is be lehet vonni!Hogy kell meditálni?Ez a kérdés elég hülyén hangzik ,Vagy valaki tudna adni 1 linket vagy elmagyarátná hogy kell?
#371
2008. máj. 10. 12:47
Aham kössz parkour+baldag, igy már mingyárt máshogy látoma dolgokat :D!De parkour hogy érted hogy korlátok miylen korlátokat? ??? :o
#370
2008. máj. 10. 11:03
"A telekinézisben nem számít a súly csak le kell győznőd a saját korlátaidat ,mert mindenki ugy gondolj h minnél nehezeebb a tárgy annál nehezebb megemlni pedig ne migy van .
Sztem igen próáld meg az üveggolyót vagy a fogpiszkálót mozgatni." – parkour


Igen én csak annyival komplikáltam, hogy több út vezet ahhoz, hogy a rossz beidegzés (mások gondolatai, stb ) erről sokféle úton oldódhat... hajrá!!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0