Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#369
2008. máj. 10. 11:01
Mark, hát rápróbálhatsz, ki tudja mi lesz én abból indultam ki, hogy volt olyan eset, amikor anyuka gyerekre borult gépkocsit dobott arrébb.. megemelt vagy 700 kg -ot előzetes edzés nélkül... abban is van logika, ha folyamatosan akarsz fejlődni, mert ha kisebbtömeggel növekszik a teher, akkor is folyamatos a sikerélmény. Nem mindegy hogy pl. 10 évig végzünk egy gyakorlatot és egyikesetben naponta kicsivel nő a súly, vagy 10 évig nem látunk mozdulást,aztán átmenet nélkül lesz valami...

Amúgy, 90% ban olyan beszámolókat olvastam angolul, ahol lassanként emelkedett a súly..

és ismét előjön az a gondolatom, hogy a kétféle gyakorlás NEM zárja ki egymást... pl.napi1X ráprobálsz pár percet a golyóra,a többen, meg ,,építkezel" lépésről lépésre...

Igazad lehet a sok gyakorlással, velem aza gond, hogy annyira sokmindent akarnékcsinálni, hogy ha belemerülök vmibe,egyszerűen elfelejtem,és elmarad... ::)

A szkeptikusságról: egész nap olyan közegben élünk, ahol sok sok skeptikus viselkedésminta rögzül... ezeket nehéz egyszerre ledobni, a te hited mostmár hatalmasat fejlődött, de előtte évekig rögzülhetett millió dolog, mint mindenkiben, és nem minden jön elő, hogy lekűzdjük... ez olyan, hogy egyszerre gondolkodhat valaki szkeptikusan és + an is erről a területről... ez folymatos munka...
#368
2008. máj. 10. 10:56
A telekinézisben nem számít a súly csak le kell győznőd a saját korlátaidat ,mert mindenki ugy gondolj h minnél nehezeebb a tárgy annál nehezebb megemlni pedig ne migy van .
Sztem igen próáld meg az üveggolyót vagy a fogpiszkálót mozgatni.
#367
2008. máj. 10. 8:29
én napöonta többször is szoktam gyakorolni nappal átalában vagy 3x 5 percet estefel meg fél ora vagy háromnegyed orát :D attol függ hogy van kedvem:D!Baldag:Akkor szerinted probáljam meg az üvegolyot is? Most ezzel azt akartad mondani hogy bármekkora suly képess lennék megemleni ha nem iylen szeptikus modon gondolkodnék?
#366
2008. máj. 9. 22:40
Látom itt nagyon elvagytok foglalva az idővel.Nos elárulom aki napi 5-10 percet gyakorol az nme fog jutni sokra.
Ugynais napont 2X kb 20-30 percet kell gyakorolni ahhoz h vmit elérj.
És az izmaitokat ne feszitsétek meg az lényeg h minnél jobban ellazulj,és csak az elméd erőltesd .
#365
2008. máj. 9. 20:47
"huu ez tényleg sok idö :D!Nekem eddig a rekord kb 1 perc volt addig forgattam viszonylag gyorsan, ma meg megprobálok guritani vagy csusztatni :) Találtam itthon 1 üveg golyot de sztem ez tul nehéz ahoz ugy ho valami mást keresek!:D" – Mark

Mark ,akkor 1 perccel már megelőztél, de igyekszem felzárkózni!!! ::) 8)

jaj,vigyázz, üveggolyónál meginnt a hagyományos ,burkolt materialista gondolkodás dolgozik!! Úgy foggd fel,hogy azt a golyót egy olyan erővel fogod megmozgatni,ami nemattólfügg, mekkora cucc kerül elé... sry chinmoy kivételesen jó mester indiából , ősok más mellett súlyokat emel, 73 évesen élete legjob formájábanvan, 1000kg feletti megmozdított súllyal..
#364
2008. máj. 9. 20:43
Arról is szót kéne váltani,ki mit csinál, hogy ne merüljön ki teljesen,ne égjen ki, purcanjon ki a gyakorlástól, hiszen itt nagy energiákkal dolgozik ember....

Szerintem aki amúgy is szeret ilyen gyakorlatokat végezni, annak érdemes figyelnie magát, mit,mennyit eszik, annak hatása (kaja kóma, fáradság, sok alvás, és ugye ott kezdődik, hogy a másnapunkat határozza meg hogy mit eszünk, tehát így is kell nézni..) egy alapszabály lehet, hogy minnél természetesebb,kevésbé manipulált kajákat együnk (amit lehet, nyersen, vagy legalább ne szétsütve... persze egyén válogatja ,mit bír el... pl.ajurvéda kimondottan a főtt ételeket hangsúlyozza... ) :)

És persze meditációs gyakorlatokat is be lehet vonni.... :o
#363
2008. máj. 9. 20:39
huu ez tényleg sok idö :D!Nekem eddig a rekord kb 1 perc volt addig forgattam viszonylag gyorsan, ma meg megprobálok guritani vagy csusztatni :) Találtam itthon 1 üveg golyot de sztem ez tul nehéz ahoz ugy ho valami mást keresek!:D
#362
2008. máj. 9. 18:18
15 órától mostanáig gyűrtem hát na lemerűltem
#361
2008. máj. 9. 18:17
hú ma már nem próbálom lemerűltem de már egész jó eredmény szerintem kezdőként
#360
2008. máj. 9. 17:58
ezt még kontrolálnom kell valahogy
#359
2008. máj. 9. 17:56
csak az a baj,hogy ha látom forogni mindig túl izgulom
#358
2008. máj. 9. 17:54
há most nyomtam le három kört iii
#357
2008. máj. 9. 17:48
na a psi wheellel haladok én is csak énis úgy vagyok majdnem mint mark búra alatt még nekemse megy de simán igen de nekem nem fordúl meg gyorsan hanem szép lassan egyenletesen hii alakúl
#356
2008. máj. 9. 17:25
"baldag figyu nyithatnál eggyet titok névvel.Kíváncsi vagyok mennyien jelentkeznek és hogy milyen tapasztalatok vannak mit szól hozzá?" – prexy

Kérésedre indítottam egy topicot, a kötetlenül panelen belül,tehát nem ezoterika alatt... ettől függetlenül lehet oda bármit írni... van olyan topic is,ahol internetes stb kérdésedet bedobhatod, stb. A docu film feltételével kapcs, ott admin-t is kérdezheted... technikai izékről, vagy ha vmi nem műkszik honlapon neked...
#355
2008. máj. 9. 15:57
baldag figyu nyithatnál eggyet titok névvel.Kíváncsi vagyok mennyien jelentkeznek és hogy milyen tapasztalatok vannak mit szól hozzá?
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0