Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#354
2008. máj. 9. 10:31
Mark! Az apróbb tárgyak gurítása stb, ami ötlet volt...

Prexy! ördögöd van (te őt vonzottad be?? ;D) egy nagyon jó cikk van vonzás törvényéről a film,könyv, szinkron történetéről itt, valamint a nagyfilm felirat angolból szakfordítása: www.nibiru.hu főoldal főmenűben. (visszafelé kell keresni,kb. 2-3 újabb cikk van felette) Nibiru bannercserés oldala ennek a honlapnak!! :) (= alulv hol egymást a két honlap reklámozza.. 8) )

ha erről akarnál bővebben,ahhoz szerintem új topicot kéne nyitni...
#353
2008. máj. 9. 10:24
prexy!

Az előítéletes dolgot arra értettem, hogy amikor figyeled, megfigyeled, akkor kell kizárni mindent... sajnos,az élet sokszor beigazolja nekem, meg másoknak,hogy a pár perc megfigyelés utáni, vagy azonnali benyomás, az olyan jellemet takar...tehát ha nagyonjó,vagy nagyon rossz érzésed támad valakivel, akkor azt se kell letagadni,elnyomni,hogy nincs előítélet... az emberismeret hasznos és jó dolog. Különösen,ha ezós témában akarunk ,,mestereket" tudó embereket stb.megtalálni, ez az első próbája a hitelességnek...

gyakorolni meg lehet pl. nagyonismertéletrajzú történelmiszemélyeken, milyen érzések ugranak be,meglepő lesz, de készüllj rá, hogy esetleg olyan, szinte lényegtelen tulajdonságokra érzel csak rá, mint pl. szeret-e napozni,vagy se illető,stb.
#352
2008. máj. 8. 22:59
kellemes estét mindenkinek!!!!!
#351
2008. máj. 8. 22:58
írjatok a legutóbbi témámról is köszi!
#350
2008. máj. 8. 22:47
legyen bárki.
#349
2008. máj. 8. 22:46
baldag : nincs előitéletem aki erősen megnéz azt álltalában megérzem. minden jót.
#348
2008. máj. 8. 22:29
ez a szám amit kűldök szerintem enyhe meditációnak kezdetnek szuper www.youtube.com/watch?v=33SE_AWZjM0
#347
2008. máj. 8. 21:45
amúgy baldag az elöző válaszodra ok meg próbálok még jobban koncentrálni a végén összejön fő a pozitívság :-)
#346
2008. máj. 8. 21:40
most utólag írom ezt,hogy nem tudjátok vagy lehet,hogy olyan szintű örömmámorban úszok,hogyveletek találkozhatok(bár csak írásban)majd nem 12 évig rejtegetnem kellett azt hogy mit is tudok meg szeretnék ez enyhe frusztráltság de itt végre kibontakozhatok és ez naggyon jól esik.ezáltal javúlt még jobban a közérzet + intenzívebb vagyok és a gyakorlással még areflexem is jobb ÉS CSAK ÍGY TOVÁBB!!
#345
2008. máj. 8. 21:27
és ezt a document filment mindannyiótoknak nagyon ajánlom bár nekem meg van a cenzúrázatlan de nem tudom,hogy tegyem fel csak nektek személyenként.még nem vagyok a net teljes gyakorlatában.Érdemes megnézni.
#344
2008. máj. 8. 21:19
baldag: a vonzás tőrvénye :-)
#343
2008. máj. 8. 21:17
baldag:te megnézted már a TITKOT ezt onnantudom,hogy én is és a szavaidból kivehető de ha rosszúl tom bocsesz
#342
2008. máj. 8. 19:23
Vibe örvényképezés? :o az is biztos jó lehet! :D!De hogy érted hogy csusztatás és gurulás?Mivel és csak a psi-wheelt probáltam még nem jutottam tovább!Nem tudom hogy mivel probálkozzak! :-\A psi-wheel-en kivül!
#341
2008. máj. 8. 19:01
Ez elsőre nem is rosz. Ez mégjobban megerősítette az akaratom. Bár ez ededig csak egyszeri alkalom volt, ám remélem ezt az érzést töbször is átélem. Ami pedig a meleget illeti igen, kellemes meleget éreztem. De sajnos további relaxációnál nem lépett fel ez az érzés. :-[
#340
2008. máj. 8. 18:46
Hajrá!! Látom, mindenki csupa jót írt, ami másokat is lelkesíthet...

Falken! Hát egyelőre nem nagyon megy, igaz abba is hagytam, sok olyan dolog jött közbe,ami bezavart, de ez mostanában rendeződik... de mindjárt előszedem újra,és hajrá... Mondjuk soksokrégi negatívbeidegződésemvolt, amik az életemet nem túlkedvezően befolyásolták, és szinte észrevétlenül arra terelt, hogy ezekkel a beidegződésekkel fogllalkozzak... most végre elkezdett működni a ,,vonzás törvénye" és abszolut alkalmassá tesz arra,hogy eredményesengyakoroljak.Ami Mark-nál is látszott a beírásokban,kellett a lendület,a mélypontról átmenni... :) visszanézve a sikertelengyakorlási periódusban valószínűleg nem gyakoroltam, csak kikapcsoltam az agyam, emiatt se haladt a dolog. Mostmajd figyelni fogom, hogy átdolgozott ,friss, optimista aggyal hogy fog menni... (amin még agyaltam, az másik topic témája lesz...)
Mark! Hát én előszőr azt gyakorolnám, hogy arra felé guruljon,forogjon, stb. a tárgy amerre szeretném... esetleg, ha már megy a vízszintes síkban forgatás, emelés,gurulás, csúszás.. vízben örvényképzés.

Prexy! Ez elég sokembernél működik... ha ezzel kapcs.gyakorolnál, azt javaslom, azt fejleszd, hogy előítéletek nélkül figyellj embereket, itt arra gondolok,hogy amíg vkit figyelsz, ne jussoneszedbe semmi vele kapcsolatban, mert az bezavarhat, csak magad felé engedd áramolni az információt, a személyiségét az illetőnek. Azmár bontásos, hogy érzelmeket, gondolatokat hogy lehet levenni, ez engem is érdekel...

Álomjáró!! Valószínűleg csakra aktivizálódott, melkasban 2ő is van, szív, és alatta gyomorszájnál a napfonadék. Valószínűleg meleget isérezhettél , áramlást,remegést, a testeden kívül is... nekem 3.szemnél van ilyen... :D Annyira én nem értek csakrákhoz,itt is több felfogás van, vanaki szerint a forgó örvények szervek, más szerint csak maga az energia mozgása ez. Aktivitásnál,gyakorlásnál kinyílnak csakrák, amiket a végén elvbenbe kéne zárni... robertbruce-nak van gyakorlata energiával feltölteni a csakrákat, meditációval, ami elején nem látszik, de hatása kijön... nem tudom,hogy a magyar szövegben olvasható-e???

Mindnekinek sok sok sikert! És írjátok, mik történnek, stb. :) :) :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0