Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#339
2008. máj. 8. 18:07
Jelentem elolvastam az egészet és, érdekes dogokra jutottam.
Elkezdtem a telekinézist gyakorolni egy gyufával, 20 percig próbáltam csak aztán hazajött anyám és abbahagytam.
(de persze még nemozdult meg)
Pihentetés képpen az egyik relaxációs gyakorlatott használtam, de amikor a végére értem egészen más történt mint ami eddig.
A gyakorlatt végén azt mondogattam "friss, és energiával telt leszek" elszámoltam 0-tól 5-ig és akkor kinyitottam a szemem,
és amikor kinyitottam hirtelen a melkasombban igen erős bizsergő érzést éreztem, után éreztem ahogy szétáramlik a testemben. Ehez hasonlót nemcsak a gyakorlatok alatt, de még soh életemben neméreztem.

Aki átélt hasonlót, az beszmolna arról hogy mit érztt?
#338
2008. máj. 8. 16:51
Hát velem iylen még nem történt!
#337
2008. máj. 8. 16:40
Mark és a témámmal kapcsolatba volt már ilyen eseted
#336
2008. máj. 8. 16:28
Biztos hogy sierülni fog!Nekem is sikerült! :D A psi-wheel már jol megy!Valaki tudna valami jo gyakorlatot mondani amivel tovább edzhetném magam ???
#335
2008. máj. 8. 15:47
ja és gyakorolom ezerrel a psi-weelt előbb utóbb úgyis sikerűl
#334
2008. máj. 8. 15:44
sziasztok újra itt.Volna egy témám a tudatalattival kapcsolatban nem tudom de biztos előfordúlt veletek is ilyen eset.Leírok egy történetet velem kapcsolatban.Szóvaltöbször is előfordúlt,hogy mondjuk állok egy zebránál és megérzem,hogy valaki figyel,elejinte úgyvolt hogy egyből szétnéztem,hogy mia manó de nem szúrtam ki senkit majd később amikor ilyen érzetem támadt vártam éreztem,hogy néz demég mindig vártam majdpicit később azt is éreztem,hogy merről és amikor konkrétan arra fordúltam egyből kiszúrtam az illetőt legyen az nő vagy férfi pedig kb10-15 méterre volt tőlem egy pár pillanatig néztünk egymásra majd elkapta a fejét. nem tudom mit szóltok hozzá?
#333
2008. máj. 8. 1:08
Halihó megint

már a 16. oldalon tartok és rengeteg mindent tudtam meg.
Miközben utána néztem a psi-well készítésnek találtam egy elég hihető videót.
Nemtudom hogy ti láttátok-e, de szerintem a csávó tényleg megcsinálja.
Ez nagyon fellelkesített.
Itt találjátok: www.youtube.com/watch?v=1LU52QanSK8
#332
2008. máj. 7. 22:09
Fuu ez a mai nap nem is alakulhatott volna jobb gyakorlás szempotjábol! ;) :DIgaz,üveg alatt még nem megy,de majd fog 8)Lol meg átjött harom aki auralátást tanul na ö is nekült és neki is sikerült el tudta forgatni vagy fél kört tesom is igy járt hogy el birta forgatni de ö ne mannyira mint haverom!Ez jo hogy tesom kb 10 perc alat tudta forgatni 1 picit én meg 2-3 hétig gyakoroltam és csak akkor kezdett el forogni! ;D de nem baj mert igy is eléggé nött az akarateröm! :)
#331
2008. máj. 7. 20:17
Hát még nem!De 1er jobban megy a psi-wheel! :D ;)
#330
2008. máj. 7. 16:23
Üdv Álomjáró!

Először is szerintem azzal kellene kezdened, hogy az első oldaltól végigolvasod a topicot, és aztán ha valami kérdés merül fel benned, vagy csak szimplán érdekelne valami, akkor bátran kérdezz. Mint már baldag is írta egy másik fórumozónak, tanácsos előbb saját magadnak tanulmányoznod a topicot. Miután elolvastad, javaslom a gyakorlás kezdésének a psi-wheelt. ( 1-2 oldallal ezelőtt leírtam, hogy hogyan kell elkészíteni, de ha beírod a google-be, hogy psi-wheel készítés, akkor ott még képekkel is segítenek benne).

Baldag!

Amúgy, hogy állsz az 1Ft-ossal? Sikerül elgurítani?

Mark!

Sikerül már "búra" alatt pörgetned?

ui.: Ma eljesen kikészítettem magam, majdnem egész délelőtt gyakoroltam :D és még most is lenne kedvem hozzá, csak érzem, hogy teljesen leszívtott minden energiámat ergo KO van. :D
#329
2008. máj. 7. 14:32
sziasztok

Én még itt nagyon uj vagyok, de szeretnék tanácsokat kérni. Már egy éve foglalkoztat a telekinézis, és úgy döntöttem hogy elkezdem a gyakorlást. Eddig csak a meditálást gyakoroltam napi 5x20 percett, de a közérzetem sokkal jobb, frissebb vagyok.
Most szeretném megtanulni a telekinézist, csak nemtudom hogy kezdjek neki. Ebben szeretném a tanácsaitokat kérni.
Bármijen tanácsot elfogadok mind meditációval, mind a telkinézissel.
Előre is köszönöm mindenkinek.

Üdv: álomjáró
#328
2008. máj. 7. 13:38
"Tayla!

Szerintem te őstehetség vagy ;D . Megintcsak sikerült olyat írnod, amihez hirtelen hozzá se tudok szólni, csak helyeselni, hogy mennyire igazad van. :o" – Falken


igen!De ne kérjelnézést, nem baj ha hosszú, stb. mi örülünk neki...

Ezek szerint a módszer lényegébenaz, hogy feltárjuka minket akadályozó blokkokat, és ebben sokat segít többféle vélemény...

A tévében futó széltolásban nem véletlen hogy a kanálgörbítő legenda,meg mások is látványosan szenvednek,erőlködnek gyakran a produkciók alatt, ez is sugalná, hogy az ilyen képességek milyen fáradságosak... közben meg a valódi profik sitty-sutty elrendezik ugyanazt... felüdülés látni david blane utcai bűvészkedését, (1 másik csatornán van) rájött, hogy anélkülis lehet szórakoztatni, hogy nem görcsöl szimpadon...
#327
2008. máj. 7. 12:51
Tayla!

Szerintem te őstehetség vagy ;D . Megintcsak sikerült olyat írnod, amihez hirtelen hozzá se tudok szólni, csak helyeselni, hogy mennyire igazad van. :o
#326
2008. máj. 7. 12:21
Üdv. ismét :)
Több oldalon és fórumon (itt is) találkoztam azzal a kérdéssel hogy : "MI A MÓDSZER , hogyan kell csinálni ?"
Van erről egy elgondolásom, de nem akarom senkire sem ráerőltetni, csupán a következőt gondolom :

NINCSEN MÓDSZER!
A MÓDSZEREKET CSUPÁN MI GYÁRTJUK SAJÁT MAGUNKNAK , mert ebben akarunk hinni, ezt tudjuk magunknak épp ésszel MEGMAGYARÁZNI (így könnyebb) és az ebbe vetett hitünk miatt működik vagy sem az a dolog, amit éppen el szeretnénk érni.

Ha azt HISSZÜK hogy van egy módszer, amivel sikerül a papírt megmozdítanunk, akkor is a HIT-ünk működik!!! ..

..másképp fogalmazva:

Vannak emberek, akik elérnek valamit, valahogyan.
Odateszi a kezét vagy sem, fejenáll közben vagy sem, nem számít.. elér valamit.
Aztán a többiek ezt látják és azt kérdezik: - Hogyan sikerült? .. mit csináltál?

Ő elmondja hogy becsukta a szemét, hova tette a papírt, közben mire gondolt, éppen fejenállt vagy sem (elnézést a cinikusságért). Ezt továbbadja 2 embernek, mindketten kipróbálják, az egyiknek sikerül, a másiknak nem. De miért?!

- Akinek nem sikerül, annak azért nem, mert túlságosan a "körülményekre" öszpontosított! Arra hogy hogyan álljon a papír, hol legyen a keze, mire "KELL" gondolni, hogy legyen ez vagy az beállítva .. EGYSZÓVAL A KÖRÜLMÉNYEK ELTERELIK A FIGYELMÉT!

- Akinek sikerült annak meg azért, mert elhitte hogy a "módszer" működik, HITT annak a (magánál magasabb szellemi szintűnek gondolt) embernek, hogy mennie kell a dolognak, hiszen Ő is így csinálta . Megy is! És mivel megy neki is, Ő is így adja tovább, hogy "ezzel a módszerrel működik!

A LÉNYEG (A MÓDSZER) AKKOR IS A TE SAJÁT HITED MARAD!!!

Gondold el hogy elmész egy baráti társaságba, ahol vannak kb. 6-7 en. Odaérsz, és mindenki éppen arról beszél, hogy egy másik városban kiállítottak valahol egy 30 méteres Petőfi szobrot (épp ez jutott eszembe). Te ugyan nem láttad, de mindenki erről beszél, elHISZED! Nem kételkedsz benne! Miért is tennéd baráti körben?

Aztán másnap és harmadnap is még téma, negyednap meg rákötnek egy hazugságvizsgáló gépre, és kérdeznek ezt-azt. Utoljára azt is megkérdezik volt-e kiállítva ez a szobor valahol? Azt feleled, PERSZE, ABBAN A VÁROSBAN!

A gép nagyon nagy valószínűséggel azt fogja mutatni hogy NEM HAZUDTÁL! (PEDIG KI SEM VOLT ÁLLÍTVA SEMMI!)
Mert a tudatalattid, az értelmed, olyan helyen raktározta ezt az infót, ahol azok a dolgok vannak, amiket tényként elfogadsz, amit 100%-osan HISZEL.
..
Biztosan hallottatok már a placeboról...
Olyan orvosi készítmény, mely a beteg állapotának javítását kívánja elérni valódi hatóanyagok nélkül, simán a kezelésbe vetett hit által. A placebo tehát „látszólagos gyógyszer”, ami sokszor tényleges javuláshoz vezet. Ez lehet akár szőlőcukor is. ;D

Ha fáj a torkod, kimész a konyhába, beveszel egy szőlőcukrot, de nagyon sanszos hogy nem jösz rendbe, hiába próbálod elhinni, mert a tudatod akadályoz! .. tudja hogy az "csak" szőlőcukor.
Ha viszont elmész a dokihoz és ő a torkát köszörülve hangos hümmögéssel felírja neked ugyanezt, attól lehet még akkor is jobban leszel ha nem is gondolkodsz rajta, mert a tudatalattid elfogadja hogy az ORVOS (etéren a nálad magasabb "szintű" ember) MÓDSZERE MŰKÖDIK!!!
...

Visszakanyarodva a kiindulóponthoz:

A "MÓDSZER" : A HITED
Az, amit el tudsz fogadni hogy úgy van. Ha te egy bizonyos (mások által leírt) módszerbe kapaszkodsz, akkor is működhet, csak vigyázz, Ne vonják el a körülmények a figyelmedet. De szerintem inkább magunkban kell keresnünk azt, AMITŐL MŰKÖDNEK A DOLGOK, ÉS MEGVALÓSULNAK A CSODÁK.. mert igazából bennünk van, nem a külvilágban! ;)

/bocs.. nagyon hosszú lett/
#325
2008. máj. 6. 22:30
"örülök ha esetleg segítettem, bár igazából én is nagy segítségre szorulok ..
sajnos az ember minél jobban elmerül a dolgokban, annál inkább rájön hogy szinte semmit sem tud ;D

.. kitartást Nektek! .." – tayla

írd meg bátran,ami még foglalkoztat!! Nagyon megy neked!!!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0