Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#324
2008. máj. 6. 22:29
@prexy: Üdv, hát leírás alapján kezdődő energiamunka vannállad, akarsz is, meg gondolod is, ésmintha más jönne elő... ha + ban hullafáradt vagy utánna, gondolom az van mint nekem, hogy próbálssz, de még nem hat... :S

ne add fel,lehet hogy túlizgulod, stb.. lehet meg kéne nézni, elképzelésedben mit lehetne egyszerűsíteni..cél-eszköz vonalon...

Mark!!

elég intenzíve n élhetsz,meg még meg is írod mi van... bátran próbállj új dolgokat, hiszen egyéni dolog, hogy kinél mi műkszik.. új gyakrolatok, elképzelések...
#323
2008. máj. 6. 20:46
vagy valaki tudna erről mondani valamit?
#322
2008. máj. 6. 20:40
baldag Volna egy dolog,hogy én próbálkoztam egyolyan dologgal,hogy a lemerűl telefonomat be raktam úgy a kezembe,hogy az eggyik vége az eggyik tenyerem a másik vége a másik tenyér és az újjaimmal gömb formát alkottam hátha valamennyire fel tudom tölteni.Éreztem a bizsergést meg a melegséget de kb 15 perc múlva megnéztem hát a teló nuku de az én kezem lehűlt a teló meg felmelegedett pedig nem tartottam szorosan csak úgy ihppen.Ez mitől lehet elfáratt a kezem vagy valami más.a hozzászólás előre is kösz.
#321
2008. máj. 6. 20:34
Meg tegnap is amikor többet gyakoroltam mint szoktam a nap végére már éreztem hogy fáradt vok de ne mfizikailag hanem szellemileg :o Érted!
#320
2008. máj. 6. 20:31
Sajnos én senkinek se nagyon tudok segiteni mivel még én is kezdö vagyok! :-\Azt akarom kérdezni hogy vannak erösitö gyakorlatok?!Vagy a sima gyakorlás is megteszi?pl:a psi-wheel!Majd holnap akarom elkezdeni 1 mási kgyakorlatot is hogy 1 cérnát felakasztok a szekrényre végére tüt és azt probálom meg mozgatni valahogy!Jah meg még probálgattam ilyen guriga cd-tartó alatt a psi-wheelt probálom elképzelni hogy nicsn ott emg hogy ne makadály de még nem sikerült alatta emgforgatni de érzem hogy sikerülni fog csak sok gyakorlás kell hozzá!
#319
2008. máj. 6. 20:03
örülök ha esetleg segítettem, bár igazából én is nagy segítségre szorulok ..
sajnos az ember minél jobban elmerül a dolgokban, annál inkább rájön hogy szinte semmit sem tud ;D

.. kitartást Nektek! ..
#318
2008. máj. 6. 18:02
Mark! Az elméd fárad ki, hiszen azegy feladatra való koncentrálás is gyakorolni való... meg fizikailag max. ülés, görnyedés is elején fáraszthat... érdemes figyelned, hogy ha ezt azt eszel, stb. mennyire vagy fitt a gyakorlás, koncentrálás szempontjából!!!

Prexy! Léci konkrétat kérdezz, a topic elolvasása után,ha van vmi kérdésed, mint látszik, soksok apró kérdés kerül elő folyamatosan!! Eezkből lehet építkezni..

Tayla,nagyon jó volt a beírás!! Még még még ..ennyi nem elég !! ;) ;D
#317
2008. máj. 6. 16:23
sziasztok már régóta kerestem egy ijen oldalt olvasgattam az írásaitokat és örülök hogy belétek botlottam .már egy ideje próbálgatom áramoltatni a testemben az energiát de ahogy látom van még mit bepótolnom.ha írtok nekem jó tanácsokat aszt megköszönöm. UI:kössz,szasztok!
#316
2008. máj. 6. 15:04
" Aza baj hogy ne mtudom hogy hogy csináljam atöbbi gyakorlatot pl amikor mondjuk 1 cellux-os gurgát akarnák elguritani hogy mogyan tartsam a kezem ???Azért szoktam youtube-n vifeokat nézni persze a videoknak az 1 része full átverés de vannak köztük jok!" – Mark

Mark, miért kéne ehhez a kezed? Az elméd is elég hozzá. Szemmmel még nem próbálkoztál?

(Amúgy úgy tartsd a kezed, ahogy kényelmes. ;))
#315
2008. máj. 6. 14:30
:)aham!Én el se mondom a szüleimnek!Szerencsére anyum sokáig dolgozik apum is igy van idöm :DCsak tesom meg 2 haromtud rola :DMásnak szerintem el se mondom :)Ma is gyakorolgtattam de még fogok msot nem sikerültek annyira jol!Tegnap szerintem kifárasztottam magam ha egyáltalán van iylen ;)!Egyébként ebe ki lehet fáradni nem? ugy értve hogy neekm pls tegnap amikor megforgttam 3 szor a papirt utána ne mis ment és vártam 1-2 orát utána megint sikerült igaz ho nem annyiszor :(Aza baj hogy ne mtudom hogy hogy csináljam atöbbi gyakorlatot pl amikor mondjuk 1 cellux-os gurgát akarnák elguritani hogy mogyan tartsam a kezem ???Azért szoktam youtube-n vifeokat nézni persze a videoknak az 1 része full átverés de vannak köztük jok!
#314
2008. máj. 6. 10:29
Üdv Tayla!

Amit írtál nagyon elgondolkoztatott, rájöttem, hogy amit írtál tulajdonképpen mennyire igaz. Az egész nézeted más megvilágításba helyezi a dolgokat. És ezzel nekem is rengeteget segítettél, mer tulajdonképpen én is fizikai értelemben gondolkodtam. Így, hogy energetikusan képzeljük el a dolgokat, számomra sokkal egyszerűbbnek tűnik mind a telekinézis, mind a koncentráció. Köszönöm mégegyszer!

Neblow!

Megint csak igazat kell adnom neked. Teljesen máshogyan gyakorolok ezek után, pontosabban, először megpróbálom feltárni a belső dolgaimat, az akadályokat, amik gátolnak, és ezek ellenszerét, amivel feloldhatóak ezek a gátlások.

Mark!

Én is ismerem ezt az érzést, mert nálunk is mindenki szkeptikusan áll hozzá a dolgokhoz. Szüleimnek meg sem mertem mutatni, mert úgyis a légáramlatra fognák, vagy valami más ilyesmi dologra. Sőt az egyik ismerősöm egyenesen "sátánista" dolognak tarta az egészet. Amiben ,márpedig téved, mert ezzel úgy gondolom nem teszünk Isten ellen. Én is vallásos vagyok, hiszek Istenben, tudom, hogy az ember az ember. Isten pedig, Isten. Sohasem lesz az ember olyan dolgokra képes, mint Isten. De amíg ezt jó dolgora használjuk, addig nem követünk el vele bűnt. Ez persze csak az én nézetem, de lehet, hogy nem jól gondolom.
Ezenkívül Mark, nyugodtam írj a fórumra, ismerem azt a végtelen örömöt, lelkesedést amit akkor érzel, amikor végre sikerül. Úgy érzed, hogy meg kell osztanod mindenkivel, éppen ezért nyugodtan írj ide, itt megértő fülekre (esetünkben szemekre :D ) találsz. Legalábbis én biztos, hogy ezért nem foglak "elítélni". Amúgy azért van a fórum, hogy megosszuk egymással gondolatainkat, élményeinket.

Huhh, most nézem, hogy ez egy kisebb esszének sikeredett terjedelemben. Ha valakinek lesz türelme végigolvasni, akkor várom hozzá a kritikákat/gondolatokat/hozzáfűznivalókat.

Ui.: Mindenkinek sok sikert kívánok, előbb-utóbb mindenkinek sikerülni fog, aki hisz benne.
#313
2008. máj. 6. 10:04
Nos, Tayla igazán elgondolkodtató az írásod. Olyannyira, hogy hirtelen nem is tudnék rá okosat mondani...

DE a 4. pontról a következő kérdés jutott eszembe, de előre szólok, hogy NEM SZERETNÉK SENKIT SEM MEGSÉRTENI ezzel!

Mind szeretnénk valamit elérni az életünkben. Akár olyasmit is, ami elsőre abszúrdnak tűnhet. De mégis, amikor arról van szó, hogy küzdeni kéne érte, sokan feladják. (Tévedés ne essék! Nem a fizikai értelemben vett gyakorlásra, próbálkozásokra értem!) hanem lelkileg adjuk fel, mert valahogy úgy érezzük, nem vagyunk elég erősek hozzá. Magyarul lebecsüljük a saját szellemi képességeinket. Olyan régen használtuk már a bennünk rejlő képességeinket, hogy már elfelejtetünk bízni saját magunkban....

De kérdem én: Miért vágyunk ezekre, ha lelkileg feladjuk?

Nem elég fejvesztve gyakorolni! Saját magam jöttem rá, hogy nekem azért nem sikerül, mert saját magamban nem bízom! Az erő márpedig belülről fakad! Először magunkban kell rendet rakni, tisztázni kell önmagunkban, hogy hiszünk e magunkban, hogy képesek vagyunk rá, vagy sem. Ha nem, ne győzködjük magunkat, mert tudatalatt tudni fogjuk, hogy csak áltatjuk magunkat. Ha igazán hiszünk, hogy képesek vagyunk rá, magától menni fog.

Azt hallottam, hogy álmaink által a fizikai valóságra is lehet hatni. Álmainkban sokmindenre képesek vagyunk, amire ébren nem. Mi lenne ha manifesztálnánk álmaink erejét a valóságba? Ha elalvás előtt meg tudjuk határozni, miről álmodjunk, visszafelé ez miért nem lehetséges??? Hát mert nem tartjuk valószínűnek! De miért? Mert nem vagyunk tisztában elménk hatalmával.

Szóval először magunkba kell néznünk. Tudom, ez most erős volt, de nem volt szándékom senkit se megsérteni, csak fel kívántam hívni erre a figyelmet, és arra, hogy Taylának mennyire igaza van...

Utóirat: Amikor hittem abban, hogy igenis képes vagyok belelátni a jövőbe, hogy valóban lehetnek látomásaim, tényleg fogékonyabb lettem rájuk. De erről sajnos elfeledkeztem. Talán ideje újra elkezdeni hinni magamban....
#312
2008. máj. 6. 8:05
Üdv. Mindenkinek!
Pár napja kezdett úgy igazán érdekelni a téma, persze még nem mozgattam meg semmit. 2 dologgal próbálkozok:
- tűre rakott papírka elforgatásával (DE CSAKIS BÚRA ALATT!)
- 5ft-ost élére állítok, és próbálom eldönteni

Nem teszem oda a kezem sehova, sajnos ebben nem hiszek, úgy gondolom hogy pusztán gondolattal is lehet mozgatni tárgyakat, kéz nélkül.
Sokat nem is tudok hozzáfűzni a témához, csak pár gondolatot amit érzek:

1.) bizosan nem megy erőltetve a dolog! (nem tudom miért, de úgy érzem ennek lazán, természetesen kell működnie, nem görcsösen!

2.) abból indulok ki hogy a tudat irányítja (teremti meg) a dolgokat, és itt ezen a ponton nem teszek külömbséget a saját testem és az asztaon lévő tárgy között, mert a tudatom számára mindkettő ANYAG! Hopp!!!.. a testemet, ami ugyancsak anyag, ugyancsak energia mint az asztalon a papír, mégis tudom mozgatni ?! .. ez most hülyén hangzik, mondhatjátok hogy hogy a testet persze hogy tudjuk mozgatni! De miért? Mert a tudatunk egy a testünkkel? Ha abból indulok ki hogy minden energia, akkor valahol mi érintkezünk a papírral is, tehát azt is tudnunk kell mozgatni! (abba gondoltam bele hogy ülök a széken, előttem az asztal, rajta a radír, benne a tű, rajta a papír, eddig OK! .. a testem érintkezik a székkel (nagy felületen) a szék a padlóval, a padló az asztallal (amin áll), az asztal a radírral, a tűvel, végül a papírral, tehát összeérek a papírral!!!)

3.) a 2. pontból kiindulva tettem egy kísérletet. (Próbáljátok ki Ti is!) Felemeltem a jobb kezem, és ökölbe szorítottam. Ezek után koncentráltamUGYANÚGY, MINT AMIKOR AZ ASZTALON LÉVŐ KIS PAPÍRT AKARJUK FORGATNI, PONTOSAN AZZAL AZ ÉRZÉSSEL! hogy nyíljon ki (ökölbe szorításból).
Koncentráltam nagyon erősen, próbáltam, de nem nyílt!!! AMÍG A BELSŐ MOZZANAT NEM VOLT MEG, NEM NYÍLT KI! Kell egy belső mozzanat, ami érzésem szerint sokkal mélyebről tör elő, mint az agy felszínéről.

Azt gondolom hogy ugyanezzel a mozzanattal tudjuk elindítani a papírt, és azzal a tudattal hogy hiszen ÖSSZEÉRÜNK a papírral!

4.) Teljesen mindegy a tárgy mérete, kinézete, fajsúlya, stb... Ez testi gondolat, hogy ami nálam nagyobb, azt már nagyon nehéz megmozdítani. Nem akarok nagyon itt Bibliai idézetekbe belemenni, meg valószínű már elcsépelt a dolog, de Jézus azt mondja:
"...mondom néktek, ha akkora hitetek volna, mint egy mustármag, és azt mondanátok ennek a hegynek: Menj innen oda! Odamenne, és semmi sem volna nektek lehetetlen."
Előveszek egy mustármagot. Nézem.. nagyon kicsi, és ekkora hittel elvileg egy hegy megmozgatható.

na hirtelen ennyi, remélem nem írtam sok sületlenséget ;D
#311
2008. máj. 5. 20:48
Nah már egyre jobban megy! ;D Csak ma szerintem márt tul sokat gyakoroltam kb vagy 1és fél orát!Igy a nap végére már nem ment anyira jol mint délután!Délután még 3-4 körig is megforgattam a nap végére meg éppe nhogy ki birtam sajtolni a fél kört :)Azt akarom kérdezni hog yprobáltam irányitani hogy melyik oldalra forduljon,csak mert amikor az 1ik csucsát figyelem és ugy probálom forhatni akkor naggyábol néha tudom hogy merre forduljon de amikor a lap csucsát néztem fönt ahol a tü hegyen van a papir alatt azt néztem és akkor is el kezdett forogni pedig nem is akartam végülis ???Meghogy régen ugy probálkoztam hogy elképzelem hogy forog de akkor nem ment, most meg fogom és a psiwheel mellé rakom a 2 kezem ránézek a lapra de közben semmire se gondolok csak ugy ézek ki a fejemnöl a lapra és probálom elforgatni vagy is meglökni az 1ik csucsát és elforog :D ;D Remélem arra is majd rájövök hogyan gyorsitjam a forgási sebességet:D!Bocsa a sok commentért megint csak mert tudjátok én olyan családban,életben, növök föl ahol senki se hisz iylenekben a haverjaim is meg tesom is az elején amikor elkezdtem kb 2-3 héttel ezelöt azt mondta hogy : minek probálod? ugy se megy!haggyad...!Most meg amikor ma megmuttatm tesomnak mondja:eeee ezt hogy csináltad?Tök jo ... :) meg a harom is:Dugy hogy neke mez csodának számit:DÉs szeretném is minél jobban tanulni hogy egyre jobban mennyen és nagyobb és nehezebbdolgokkal is sikerüljön! 8)
#310
2008. máj. 5. 15:25
Kösszi!Megprobálom ugy :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0