Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#309
2008. máj. 5. 12:02
Mark!! Egyáltalán nem baj a sok hozzászólás, bár még többen megosztanák velünk a fejlődésük lépcsőfokait!! Hát lehet, hogy az üveg alatti dolgoban tényleg a kevesebb erő volt egyelőre gond, arra vigyázz, nehogy az a képzet alakuljon ki,hogy az üveg ,,fizikailag" akadályozza.... Gondollj rá, hogy ezaz erőd, amivel mozgatol, mindenen át tud menni, anyagtól függetlenül...

Neblow!! Nem arrról gondolkodtok, semmire nem gondolás cím alatt, hogy a figyelem nem 1 fix dologra rögzül?? Hanem minden infót befogad???
#308
2008. máj. 4. 20:07
Már nicsn kétségem:D!A biztonság kedvéért több helységben és 1más utána többször is megprobáltam a psi-wheelt!és sikerült nah az igaz hogy kb 5 másodperc alatt ment 1 kör de az jo:D szerintem !De az a baj hogy nekem üveg vagy is iylen burok alatt nem megy:S Nem tudom miért ???esetleg azért mert még nem vok elég fejlett vagy is erös ???bo sa sok hozzászolásért :)
#307
2008. máj. 4. 17:53
Kössz a videot!sg.hu-n van 1 gyerek aki a forumba irt a neve ,pcbalu, 2007 novemberében amikor még azt kérdezte meg hogy hogyan kezdjen hozzá a telekinézishez most meg már megy neki valamelyest itt a video :youtube.com/watch?v=cE2l2yPElOg szerintem ez nem átverés!
#306
2008. máj. 4. 17:15
aham!Falken:Én 1-2 hétig probálgattam a psi-wheel gyakorlatot csak valahogy nemjött össze ugy ho én msotanába össze vissz minent probálok pl amit elöbb leirtam a kupakosat,akkor tolpihét probálok arrébvinni,ezt cérnával is szoktam probálgatni!Nem tom majd lehet hogy ujra elkezdem azt probálgatni!
#305
2008. máj. 4. 15:51
Falken, már megbocsáss, de hogy lehet nem gondolni semmire, vagy még a semmire se?!

Az agy mindig képekben dolgozik, jelképekben, ha úgy tetszik. ERzek nélkülözhetetlenek az működése szempontjából, és az élet szempontjából is. Nem feltétlenül kell kizárni a gondolatokat, hanem a kizárást kell kigondolni magadból! És akkor a telekinézist nem zárja ki semmi! :D
#304
2008. máj. 4. 10:04
Mark ismerem ezt az érzést! Bennem is lejátszódott ez a dolog. Ezt az idézőjeles "csatát" neked kell megvívnod, hogy ne csak akard elhinni, hanem el is hidd és TUDD, hogy van ilyen és képes vagy rá. Esetleg ha segítene, akkor adok egy linket youtube-ra, ami eloszlatja a kétségeidet!

Amúgy amikor gyakorolni szoktam én semmire sem gondolok (vicces, de sokszor még a sikerre sem).
Csak kiürítem a fejem és egyszerűen "átadom" magam annak az érzésnek, hogy mozogni fog.

Ja és itt a link: youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ]youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ <--ezt mindenkinek ajánlom akinek van kétsége. (a gyerek mindenre gondol :D ). Mark előbb próbáld meg a psi-wheelt, mert azt sokkal könnyebb megmozgatni :D .
Ha nem tudod elkészíteni akkor: hozzávalók (tisztára, mint valami szakácskönyv :D ) : -radír
-tű
-papír

Elkészítés: Szúrd a tűt a radírba, a kis kb. 3x3 vagy 5x5-ös papírtmeghajtogatod, hogy a közepe kicsit kicsúcsosodjon.
Rárakod a tűre, ablakot, ajtót becsukod, nem "lihegsz" rá, és forgatod :D .

Ilyenkor mindíg legyél jókedvű, de ne túl elbizakodott. Tudd, hogy sikerül, de ne ez töltse ki a gondolataidat. Zárj ki mindent a fejedből, még a semmire se gondolj :D . És előbb-utóbb sikerülni fog.
#303
2008. máj. 4. 7:47
Ugy döntöttem mégsem adom fel! 8)Amennyi idöt tok sporolni azt erre használom!Nem tudodm mirét de tegnap azt gyakroltam este 10 körül hogy találtam 1 kenöcsöt annak a kupakja iylen henger alaku és azt letekertem azon probálgattam pár percig !Nah szerintem minent ugy csinálok ahogy kell de akkor is csak 1 hiányzik a gyakorlatbol hogy elforduljon a kupak nenm tom miért de ugy érzem hogy sikerülni fog de akkrosem akar megtörténi!:Smeghogy a gyakrolatot én mindig iylen nagy lelkesedéssel csinálom akkor hiszek a telekinézisben! de miutáan befejeztem igy valami belülröl ugy érzem hogy gátol vagy is hogy ha jobban elgondolkozok hogy Ez biztos meg lehet csinálni hogy gondolat erejével tárgyakat mozgatni? Akkor van kételyeim vagy is én el akrom hinni hogy létezik mert biztos hogy létezik de akkor sem hiszem el!ne mtom leirni:S ! mind1 gondolom tudjátok mrie gondolok!Esetleg tudtok segiteni?
#302
2008. máj. 1. 18:03
szívesen!

Nekem sajnos nagyon régen volt meg ez az ellenőrzött élményem, a mozgás elérése, papírtárggyal, gyakorolgatok ,de manapság nehezebb eszköz van csak, élére állított 1 ft, ami még nem műkszik... (de ugye, bármikor elgurulhat...) viszont nemrég sikerült homlokomra ,,ragasztani" 1 kanalat, kicsit, fémet, de nem ám bűvészfémből,mint a mentalisták... sajnos most olyan körülményeim vannak, hogy sok váratlan és negatív benyomást kell feldolgoznom... és kezelnem... de a gyakorlás perceiben kizárok mindent, és akármi is a vége ,az örömteli lesz,felüdít...

Általában a szakértők, meg szakírók ott ronták el, hogy nekik, ha nincs porblémájuk vmit megvalósítani, nem tudják feltárni a másokat zavaró okokat... Pl. telekinézisnél, elképzelhető, hogy ránk nagy hatással van pl. egy fizikatanár, vagy akár a tudás szinonímájaként állandóan képen is idézett einstein.. és ezáltal láthatatlanul kialakul egy gátlás, hogy a ,,hagyományos" fizika szerint nem lehet akarattal,gondolattal tárgyat mozgatni... HA ez a tisztelet nagyobb érzelmi töltéssel bír, mint éppen a gyakorlat iránti az napi motiváció, az eredmény nyílvánvaló...

Legnagyobb akadályáltalában pl. aza fajta vallásosság, életfilozófia, magatartás, ami szerint az elénk tett fix szabályok szerint kell élni, a vezető, a filozófus, stb. megmondja mi a jó, nem szabad ennél többre, nagyobbra vágyni, istenkísértés mindenféle mágiával jáccani, stb. Tévedés ne essék, az öncélú, primitiv felhasználást elítélem, de tény, hogy sok-sok ilyen gondolat kavarog a fejünkben, és hat ránk, ha hagyjuk...

Erős elszánással pár hét alatt fellehet deríteni, mi az ami bennünk a megkötéseket okozza, feloldani, és utánna ha azonnal nem is láccik eredmény, de más téren, ahol kisebb erőket használhatunk, már láccani fog... nem ciki ezzel bíbelődni, pl. később is vissza lehet esni, mint én is tettem.... :(
#301
2008. máj. 1. 11:30
baldag!
Kössz, sokat segítettél, nemcsak neki, de még nekem is. Most jöttem én is rá, hogy tulajdonképpen gyakorlás közben is sok minden kavarog a fejemben és nem tudok miatta koncentrálni. Ezeket igyekszem kizárni a fejemből.

Egyébként neked milyen eredményeid vannak mostanában a telekinézissel??
#300
2008. ápr. 29. 20:24
@Falken!!

Jó kérdés.... ha akadozik, semmi fejlődés nincs,(nemcsak telekinézis, hanem mellette felbukkanó egyéb új jelenség..)meg kell nézni, mindenkinek magában, hogy az élete más területén, suli, stb. nincs-e olyan bibi, ami bezavar,pl.nemszeretem melót csinál, vagy nem azt tanul szakmának, amiben jólérzi magát, lehet, hogy elsőre nem bukik ki, mi az, mert pl. a tanult szakma ,,pénzes" látszólag nagyon jó lesz, csak éppen a kreativ lelkét a lelkesedését zabálja fel az embernek... nekem is azért álltmeg, esett vissza nagyon ez a téma, mert mentálisan lemerített sok egyéb dolog...

megoldást is kínálok, ha lehet kedve szerint változtatni embernek , akkor az az út, ha nem azonnal működik, akkor azt kell csinálni, hogy a gyakorlás, meditáció idejét, helyét agyban teljesen elszeparálni a nap többi részétől, ez előbb utóbb sikerül, pár hét vagy előbb múlva amikor gyakorol valaki,CSAK a megelégedettség, biztonság siker érzését szabad engednie magára hatni... lehet hogy a barátodnak gyakorlás alatt sok minden kavarog a fejében,ami nem igazán odavaló, és ez bezavar... :S

Nem könnyű, az ember akár évtizedeken át cipelhet olyan berögzüléseket, amikről azt hiszi, ő az,ő ilyen de valójában belenevelték, szocializálták... van agykontorll, neurolingvisztikus programozás, thesecret, ezeket nézegesse... aztán lehet hogy olvas valamit és beugrik, hogy neki mit kéne csinálni.....

összegzésül: amikor gyakorolunk, akkor csak MI vagyunk ott, a letisztult ember, nem a tanuló, a könyvelő, stb, és ezzel kapcsolatos gondolataink SE legyenek...
#299
2008. ápr. 29. 20:22
"Neblow!
Ezek szerint rosszul fogalmaztam, tehát azt szerettem volna kifejezni, hogy egyet értek veled abban, hogy részben befolyásolják az érzelmek is, te mindenekelőtt tudnod kell, hogy sikerül (mint baldag is írta).
Amúgy, hogy állsz a gyakorlatokkal? Mivel gyakorolsz még általában?" – Falken


Őszintén szólva szinte mindenen, ami csak a szemem elé kerül... bár csak 1-2 percre, hogy ne legyen feltünő. Amúgy csak addig jutottam, hogy a tárgy lesz tőle enyhén remegő, bár ez szabad szemmel alig érzékelhető.
#298
2008. ápr. 29. 15:39
Neblow!
Ezek szerint rosszul fogalmaztam, tehát azt szerettem volna kifejezni, hogy egyet értek veled abban, hogy részben befolyásolják az érzelmek is, te mindenekelőtt tudnod kell, hogy sikerül (mint baldag is írta).
Amúgy, hogy állsz a gyakorlatokkal? Mivel gyakorolsz még általában?

Ja, és Mark, szerintem sem kellene abbahagynod a gyakorlást, én is pl. amikor végképp nincs időm rá, akkor suliban, a teremben fel van akasztva valami cérnán függő akármi (dísz lenne elvileg)
és ezt szoktam/próbálom pörgetni órákon, amikor unatkozom. :D Te is találj valami hasonlót, amivel tudsz gyakorolni.

Baldag, egyébként ha ez a dolog berögzülne, hogy csak később tudom megcsinálni, akkor mit kellene ez ellen tenni? (haverom panaszkodott, hogy mindenhol azt olvasta, hogy évekbe is telhet, és ezért az önbizalmának annyi. Már hetek óta próbálkozik szegény, de alig járt sikerrel, azt is csak a szélnek vagy a légmozgásnak tulajdonította. Mit mondjak neki, mert tőlem vár segítséget?)
#297
2008. ápr. 27. 21:51
Mark! ne haggyd abba, inkább napi 2-3 percig gyakorolj. Nehéz megfogalmazni, mikor fog sikerülni, DE ha azzala hozzállással csinálod, hogy bármikor beindulhat a folyamat, akkor hatékonyabb leszel... ha eleve számolgatsz, hogy vajjon hány hét kell még,akkor tudatalatt előre kódolod, hogy ennyit várjál... Tehát: kijelentő mód,JELEN IDŐ !!!pl. mozgatom, mozog, pörög stb szavakra gondolj,ha tudatosítod a gyakorlatot...
#296
2008. ápr. 26. 19:50
"Az érzésektől szerintem is függ, de csak részben, mert én is voltam már úgy, hogy tudtam, hogy sikerülni fog, és sikerült is." – Falken

Kedves Falken, az az igazság, hogy én sem írtam azt, hogy a pszichikus erők feltétlenül csak érzelmektől függnek. Ahogy írtam:

,,Persze botorság volna azt hinni, hogy az egész csak ezek függvénye, de tény, hogy a képességfejlesztésnél jobban meg kell ismernünk az erőinket, és önmagunkat, hogy eredményesebben tudjuk őket fejleszteni."

Ez szerinted tényleg azt jelentené, hogy azt állítom, csak az érzelmek vannak a képességeinkre hatással?

Szerintem amikor tudod, hogy sikerülni fog a dolog, ez nem csak egy tudat, hanem érzés is, mivel bízol a sikerben, átéled a siker mámoros pillanatát, mielőtt koncentrálsz, vagy aközben, és aztán valóban sikerül is.
Ez persze csak az én véleményem. De ha valóban hiszel a telekinézis létében, és abban, hogy képes vagy rá, agyad sokkal fogékonyabbá válik, mint egyébként.
#295
2008. ápr. 24. 15:11
Neblow! Teljes mértékben igazad van. Én csupán a múltkor azt szerettem volna megvilágítani, hogy ne arra koncentrájl, hogy ez kicsi, vagy ez nagy, és ne ennek következtében mérd fel a siker lehetőségét. Kezdetben persze, hogy csak kisebb tárgyakon fog sikerülni de ez csak gyakorlás kérdése.

Az érzésektől szerintem is függ, de csak részben, mert én is voltam már úgy, hogy tudtam, hogy sikerülni fog, és sikerült is.

Ja, és tudom ajánlani a "psi-wheel"t gyakorlásnak (radír--> bele tű-->rá egy kisebb méretű lap, amit hajtogass meg egy kicsit, hogy tudjon forogni és ne essen le.)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0