Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#294
2008. ápr. 23. 14:12
Sajnos mostanába nincs idöm hozzá:S sajnos sztem 1 idöre abba hagyom majd ha vége a sulinak akkor folytatom akkor legalább több idöm+eröm lesz hozzá :-\
#293
2008. ápr. 22. 19:31
"Üdv Neblow!
Figyelj nem mindenkinek egyből sikerül. Ha még úgy is látod, hogy nem értél el sikert, akkor sem volt hiába a gyakorlás, mert a koncentrációs készséged fejlődik.
Ja amúgy azt nem tudom, hogy a koraszülöttséged befojásolja-e, de ha sokan mondták, akkor biztosan úgy van. :D
Az pedig teljesen természetes, hogy úgy érzed, hogy a kisebb tárgyakat könnyebb megmozdítani, mert ez egy berögzült dolog mindenkinél, mert fizikailag létezik súly, és ugye ez minél nagyobb, annál nehezebb megmozdítani KÉZZEL. Viszont mentálisan nem fizikailag fogod meg és teszed arrébb a tárgyat, szóval a súlya valójában nem nagyon számít." – Falken


Szia!

Abban szerintem is igazad van, hogy fejlődik a koncentrációm, ha sokat gyakorlok, de sosem gondoltam, hogy azonnal sikerül. Bár időből mostanában kevés van nekem, de azért, ha tehetem, próbálkozom. Legutóbb azt találtam ki, hogy fogok egy cellux gurigát, élére állítom, mintha kerék volna, és megpróbálom gurítani. (az elmémmel :)) Persze nem sikerült egyelőre, de annak viszont örülök, hogy végre találtam valamit, amin gyakorolhatok.

Nos, azt én sem tudom biztosan, hogy a koraszülöttségem mennyire befolyásolja az egészet. Amúgy ezt nem hangoztatták eddig sem annyira, de amikor mégis szó volt róla, úgy mondták, hogy ennek az enyhe agykárosodásnak köszönhetően sokkal fogékonyabb vagyok a telekinézisre, mint a legtöbb ember, de mindezek ellenére nem úgy vettem észre, hogy ez bármi előnyt is jelentene.

Ami pedig a tárgyakat illeti... Én úgy tudom, hogy a telekinézis gyakorlásánál azért célszerűbb kisebb tárgyakkal kezdeni, mert kezdetben a legtöbb ember nem képes akkora koncentrációs erőt kifejteni, és ezáltal elegendő energiát felszabadítani önmagában, ami elegendő volna nagyobb és súlyosabb tárgyak, esetleg élőlények mozgatásához. Ezt sajnos külön meg kell tanulni.

És persze saját magam (és gondolom mások is észrevették ezt) tapasztalataira hivatkozva azt sem szabad figyelmenkívül hagynom, hogy minden pszichikus képesség nem csupán a koncentráció mértékétől, hanem az egyén érzelmi állapotától is függ, melyet részben saját magunk, részben a körülmények váltanak ki belőlünk. Persze botorság volna azt hinni, hogy az egész csak ezek függvénye, de tény, hogy a képességfejlesztésnél jobban meg kell ismernünk az erőinket, és önmagunkat, hogy eredményesebben tudjuk őket fejleszteni.
#292
2008. ápr. 22. 15:46
Üdv Neblow!
Figyelj nem mindenkinek egyből sikerül. Ha még úgy is látod, hogy nem értél el sikert, akkor sem volt hiába a gyakorlás, mert a koncentrációs készséged fejlődik.
Ja amúgy azt nem tudom, hogy a koraszülöttséged befojásolja-e, de ha sokan mondták, akkor biztosan úgy van. :D
Az pedig teljesen természetes, hogy úgy érzed, hogy a kisebb tárgyakat könnyebb megmozdítani, mert ez egy berögzült dolog mindenkinél, mert fizikailag létezik súly, és ugye ez minél nagyobb, annál nehezebb megmozdítani KÉZZEL. Viszont mentálisan nem fizikailag fogod meg és teszed arrébb a tárgyat, szóval a súlya valójában nem nagyon számít.
#291
2008. ápr. 21. 20:02
Sziasztok!

Nekem eddig semmi sem sikerült, bár megmondom őszintén, nincs nagyon lehetőségem gyakorlásra, viszont valamiért úgy érzem, ha kisebb, mindennapi tárgyakon próbálkozom, az menni fog, ami elég hülyén jön ki, mert nem sikerül, de mégis úgy érzem, hogy igen. Vajon miért?

A másik dolog, hogy elkezdtem előről olvasni a témát, aztán valami megfogott...
Én sajnos koraszülött voltam, és oxigénhiányos állapotba is kerültem, ami nálam enyhe agykárosodást, és Little kórt is okozott, de értelmileg minden oké. (Az agykárosodás egyenes következménye a Little kór.) Szóval lehet, hogy van esélyem, de eddig nem jártam eredménnyel. Pedig már azt is mondták, hogy pontosan emiatt van rá nagy esélyem... tényleg így volna?

Egyébként időnként álmodtam már telekinézissel, melyben erős koncentrálás hatására poharakat mozgattam álmomban, a szememet használva, és már többször álmodtam ilyet, de mindig mást mozgattam. Ez talán jelent valamit?
#290
2008. ápr. 19. 10:38
Szerintem nem gond, mert nekem is volt pár hét kihagyás és most néha még jobban megy mint azelőtt. Amúgy ilyenkor ne megfeszülten gyakorolj, hogy "már csak azért is sikerüljön", hanem lazíts és próbálj meg mindent kizárni a fejedből.
#289
2008. ápr. 18. 22:27
kössz!Az baj szerintetek ha nem minden nap tudok gyakorolni?Mert néha nincs idöm rá:S
#288
2008. ápr. 17. 17:09
Lehet, hogy nagyképűen hangzik (pedig nem vagyok az:D), de nekem már 2-3. alkalommal (2 nap)sikerült megmozgatni 10°-al, de legjobb perceimben akkor 90° sikerült (1x volt ilyen:D). Amúgy mostanában már majdnem mindíg sikerülni szokott (szerencsére):D. Kitartás, neked is előbb-utóbb sikerülni fog, csak hidd és tudd, hogy képes vagy rá!
#287
2008. ápr. 17. 15:30
aham! de én nem erre gondoltam hogy hány percig kell koncentrálni hanem hogy mennyi idö kellet mig elkezdett forgon hogy hány nap vagy hét ???Me én mrá kb másfél hete csinálom de még nem sok minden mutatkozott :-\
#286
2008. ápr. 17. 11:41
Üdv Mark!
Nekem általában 1-2 percig kell rá koncentrálnom, majd utána (még elég rövid ideig) tudom forgatni. De van úgy, hogy pont az ellenkező irányba fordul el:D. Egyébként ez mit jelent?
#285
2008. ápr. 15. 18:21
Nektek mikor kezdett el forogni a papir? ha megkérdezhetem
#284
2008. ápr. 14. 18:37
törölt tag
Elég furcsa dolog történt...
Nem gyakoroltam már nagyon sok ideje...
Valameik nap mikor kajáltam a kés és a villa az asztalon volt és 1 v alakot formált
egyszer csak bevillant valami és elkezdtem ráforogni...meg fordítottam a v alakotO_o
szal a szárai már nem fel hanem le mutattal úgy hogy a két felső csúcsát toltam össze... elég lol volt:)
De 1 időre fel kell hagyjak vele:( ilyen a filmes szakma ezt dobta a gép:)
kezdenek alakulni a dolgok:) reiki telekinézis látás:) ennyi már bőven elég is lenne(pro szinten):)
Mennyi embernek tudnék segíteniO_O
#283
2008. ápr. 12. 18:33
Szerintem ma sikerült a papiros gyakorlat ;D 8)Szerintem én mozgattam meg a papirt, nekem guriga cd-tartó alatt nem müködött!Nem tudodm ho miért ???Levettem rola és néztem hogy magátol meg mozdul e vagyis hogy nem-e a levegö mozgatja,az arcomat is eltakartam.És nem mozdult meg, amikor a kezemet melléraktam akkor elfordult kb 1 kör.Most nem ugy probáltam hogy gondoltam mintha elfordult volna hanem,csak a papir 1ik csücskére koncentráltam és probáltam meg lökni , 1-1és fél percig és utána nagyon lassan elfordult :) REmélem hogy én csináltam és nem a levegö me ez nagy önbizalmat adott nekem :D!Kb ezt olyan 2-3 szor tudtam megcsinál utána már nem akart elforogni ???Esetleg kimerültem vagy vmi ilyesmi? ??? lécci mondjátok meg mit gondoltok erröl, meghogy miért nem müködött nekem 'üveg' alatt.
#282
2008. ápr. 12. 17:12
Sziasztok!

Én is próbálgattam már a Telekinézist, többmindenen is, de eddig csak annyit értem el, hogy a tárgy körül (amin gyakoroltam) egy enyhe, ugyanakkor szemmel látható ,,hullámzást" láttam, és ilyenkor úgy éreztem, hogy mindjárt elmozdul a tárgy, de nem történt meg.

Az energiahullám az általam kibocsájtott energia volna?
#281
2008. ápr. 12. 10:27
Köszi ho mindent leirtál! Ezzel sokat segitettél :) :D
#280
2008. ápr. 11. 19:00
"kösszi! megyek is és gyakorolok!Esetleg felirhatnál pár gyakorlatot!Én mondjuk a papirosat szoktam probálgatni!" – Mark

hajrá Mark!

Pár gondolatom lenne:

-többféle anyagú, tömegű tárgyat próbálnék mozgatni, hogy ne rögzüljön tudatalatt, hogy csak pl.fémet sikerül, a legtöbb szerző parafadugót, üveg,fémtárgyakat említ, de szerintem fa, kavics stb. is szóba jöhet... (hiszen nem úgy működik, hogy csak fémre stb. jó a technika...)

- ahogy körülmények jók, többféle napszakban gyakorlás, meg máshelyen, ez egyénfüggő ,hogy előbb jól begyakorlott technikát akar valaki kiterjeszteni,vagy eleve többféle helyzetben akarja magát próbálni... ha annál maradsz, hogy fix időben,helyengyakorolsz, annak aza előnye, hogy a körülmények azonosak, ki tudod kapcsolni külvilágot, illetve a fix behatások ,,háttérerők" höz hozzászoksz, előbb leszel elmélyült.

Azt is lehet, hogy majd később, több rutinnal kezdesz más helyengyakorlni, amikor már tudatosan jobban tudod kizárni a zavaró körülményeket...

Ahogy kivettem szavaidból, máris javult a koncentrációd, ez jó dolog, melléjöhet főleg szemfixáció stb miatt auralátás, arról érdeems megnézni neten technikákat, csak hogy tudd, értsd, ha auraszínek jelennének meg, stb. hatások .Később mástérenis jól jön a fejlesztett koncentráció..

Gyakorlat: 1 ft os élen állva ,,elgurítása,ellökése", papír, stb levegőbe emelése , vonszolása, kötél, zsineg elhajlítása stb. Ezek onnan ugrottak be, hogy ne csak egyféle mozgás legyen, később nyílván kombinálni lehet, éspersze el kell képzelni ,hogy ezek sikerülnek.... pl. csomót kötni zsinegre... :) Én ezeket még nem próbáltam, de logikus, hogy idővel már nem kell megtervezni,csaka célra gondolni....hogy mi történjen a tárggyal. Vagy 15 évvel ezelőtt volt újságcikk, olvasói levél ,valaki pánikba esett, hogy egy alkalommal éjjel ment valahova, többen körbevették, és ő meglátott egy faágat, és arra gondolt, hogy ezzel tudna védekezni, ha rátámadnak,a fa felemelkedett a földtől,erre elrohantak a gyanús alakok.

További fejlesztés, hogy ugye ablak, üveg, más anyagokon keresztül is próbálni, hiszen elvben a fizikai akadály nem gátolhat....

ezzela következő, egyelőre elméleti kérdést adtammeg, hogy ki kell valahogy fejleszteni a képességek kontrollját is, ha vmit nem akarsz, akkor nem használod, és ezt TE tudjad meghatározni... Így energiát spórolsz, nem történnek kellemetlenségek, és a kontrollált képességet lehet hatékonyan használni.

Az is hasznos, ha továbbra is filmszerűen élethűen képzeled el, hogy forog, emelkedik, stb valami, azzal az érzéssel, hogy ez sikerül, eza valóság, a jelenben történik.Ha vmit nehéz elképzelni, vagy belédvillan, hogy ezt nem lehet, ott érdemes megvizsgálni, miért, lehet hogy éppen felszínre bukkan valami féltudatos belső gátlás...


technikák:

asztrálkéz: a kétkezedet asztalra helyezed, nyugalomban, lazán, és kialakítod az érzést, hogy az asztrálkezek, elég talán csak1 ikkel gyakorolni, lassan elmozdulnak, elmozgatod, azt az érzést kell átélni, hogy érzed a kezed, ahogy lassan 10,20 stb centire elmozdul kézfej afekvő fizikai kézből... ez is kb. 30-40 perces gyakorlat, franz bardon cseh okkultista -rólszóló egyik oldalonle is van rajzolva...(angol nyelvű, technikáit vizsgáló) az asztrálkéz bármilyen alakot fel tud venni, csáp, stb .

végállomás: ezt most ötöltem ki, debiztos, hogy mások is rég rájöttek: a kívánt véghelyzetben kell vizionálni a tárgyat, az újhelyre mozdult ésott álló tárgy, görbe zsinór, elborult, már fekvő pénzérme, lebegő papírgalacsin, stb.

Kiváncsi vagyok, kommentáljátok, stb.ha valamivel vki nem ért egyet, azt is!! ;)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0