Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#279
2008. ápr. 10. 16:39
törölt tag
"Sziasztok!
Alexander vagyok.
Először is szeretnék gratulálni annak aki ezt a fórumot indította!
én már több mint 3 órája olvasgatom a fórumban leírtakat, és mint
oly sok ember előttem én is kíváncsi vagyok, és szeretném elsajátítani azokat a képességeket amikkel az ember megvan áldva, és amikről javarészt nem is tud...szeretnék megosztani veletek egy történetet immáron harmadszorra próbálkozva, mert 2 x is leállt a net,mikor írtam...nemtudom miért azelőtt iet nem csinált..mindenesetre most a gépen írom meg először a jegyzettömb segítségével.. Tehát, nem olyan régen történt velem, éjszaka volt..aludtam , elég mélyen és egyszer csak kinyílt a szemem, és az álom amelyben részem volt úgy illant el mintha nem is lett volna. a szobám ajtajában állt valaki..éreztem és láttam, noha a másik irányba voltam fordulva..és egy pár másodperc múlva elindult...az ágyam felé, majd amikor odaért megállt ott...éreztem magamon a tekintetét..hideg volt, és libabőrös lettem, a szivem kalapált hevesen..aztán mintha megérintett volna vagy belém költözött volna. furcsa éles, sikító hangot hallottam, kiabálni akartam, de csak tátogtam, nem jött ki hang a torkomon, akkor úgy éreztem vége, kb 10 mp-ig tarthatott ez aztán "elengedett" és a hang ami mintha nem is lett volna most kijött a számon..anyum bejött és kérdezte miért kiabálok... hátborzongató volt... senki nem hitt nekem, amit megértek, én még máig se tudom mit kezgyek ezekkel az emlékekkel... próbáljam elnyomni őket? vagy megpróbáljam fejleszteni? mert ez nem az első csak a legerősebb jelenség ami történt velem, és nem tudom mitévő legyek...örülnék ha elmondanátok a véleményeteket..előre is köszönöm. " – Lionheart


Hello!
Nos elég nagy valószínűséggel (XDXD) az nem 1 barátságos valami volt ami ott volt...
És nem csak álmodtad...amikor támadás ér a mindened reagál rá...és ilyenkor olyan mintha nem álmodnál...pedig igen...de a történések valósak, maximum megjelenésük nem lesz...akármi is volt az (nem firtatnám hogy rosz szellem vagy démon vagy mittomén) csak akkor tud rád hatni ha te esélyt adsz neki...
Amikor pl azt nézed hogy hol van jajj le fog lökni valamit esetleg meg is támad....Pontosan azt teheti meg amit te nyitsz neki...kiskapukon közlekedik de bebaszhatod az orra előtt amikor csak akarod...nem mondom hogy könnyű mert nem az...nem félni nem könnyű, inkább mondanám hogy a tudatodat tereld el rólla amikor ilyen van, vagy gondold el azt hogy az 1 nyuszikává válltozik hirtelen te meg kibaszod az ablakon vagy akármi...a lényeg hogy nem figyelj rá mert akkor ő már tudja mit kell tegyen és nem hagy majd nyugodt estéket, kimerülsz, előbb utóbb külső tünetei is lesznek (fáradt vagy és ideges, leszarsz mindent stb).

UI: Hideg (FAGYOS) energiái a démonoknak vannak...

Akkor veszélyesek ha te azzá teszed őket...
#278
2008. ápr. 10. 14:32
Ma csak fél orát gyakoroltam,egyébként amikor elgeztem ezt az egészet kb 3-4 nappal ezelött akkor még nehezen birtam koncentrálni a papira plusz hozzá még gondolni hogy forog most már könnyebben megy :) Nem tudom hogy ez fejlödésnek láccik e?De én attol örülök!
#277
2008. ápr. 10. 13:43
kösszi! megyek is és gyakorolok!Esetleg felirhatnál pár gyakorlatot!Én mondjuk a papirosat szoktam probálgatni!
#276
2008. ápr. 10. 12:07
Hajrá Mark!!

Ez igen, szerintem nincs is több értelme a gyakorlatot végezni 1 nap.... Hát előre nem látható,meddig ,,kell" gyakorolni,az biztos,hogy önmagában ennyi gyakorlás erősíti az akaraterőt,koncentrációs készséget... esetleg lehet azt is csinálni,hogy az 1 órádban 2-3 féle gyakorlatot végezz, amik más képességet erősítenek.... persze végsősoron összefüggenek ezek, és ennek a gyakorlatnak más területeken is hasznát veszed...

Amúgy valahol olvastam is, hogy kb ennyi az ajánlott gyakorlási idő maximuma.... az egyénfüggő, hogy kinek mennyi időre van szüksége az eredményhez... ;D
#275
2008. ápr. 9. 17:49
"
Miket nem keversz bele, már bocs!
Nézz utána a neten a jelenségnek,mindenki fölébred rá,nem kell hozzá semmiféle képesség,nem hozza elő semmi, semmit nem lehet egyetlen esetből levonni, vagy következtetni.
Lehet nem is az volt,csak erre hajaz az elmondottak alapján.
Mindenkivel előfordul életében minimum egyszer, hogy szellemet vagy jelenséget lát, tapasztal.Ettől még nem lesz médium vagy bármi...

Neofita! én nem keverek bele semmit, csupán érdeklődtem :)
sajnos nem születik mindenki úgy hogy tud mindent....és az pedig hogy az volt e vagy nem,(azaz alvási paralízis) ezt nem tudhatom, ahogy más sem.nem kell azért hülyének nézni az embert mert kérdez olyanról amit nem tud, gondolom te sem az anyatejjel együtt kaptad meg rá a választ... :) és amint már mondottam, nem egyetlen eset mert már máskor is volt ehhez hasonló dologra példa, és az hogy kiből lesz médium azt egyedül csak Isten tudja, hisz ő választja ki.
mindenesetre köszi, ismét sokat tanultam 8) " – Lionheart


Nekem úgy tűnt... ::)
Kissé allergiás vagyok már a "minden dolog mögőtt valami misztikus van"-ra.Bocsesz,ha tévedtem.Üdítő változatosság végre olyat hallani, hogy valaki nem teszi az agyát.
#274
2008. ápr. 9. 14:12
"[quote author=Mark link=topic=20.msg6031#msg6031 date=1207510635]
Meghogy amikor próbálgattam ezt a papiros gyakorlatot,a kezem kb 5 cm-re volt a laptol és éreztem a tapintását vagy is ..nem tudom leirni de éreztem a papirt.ez má jo jel? :)" – baldag


jó. több felfogás van a gyakorlatról, van olyan, hogy az asztrálkezet kezdik használni,lehet hogy nállad ilyesmi alakul...ha gyakorlás közben más képességek is előjönnek, az csak jó.... de soksok türelem kell..." – baldagKössz!addig is gyakorlok tovább!Mennyi a minimum gyakorlási idö? Mert én kb naponta 1 háromnegyed orát szoktam mivel csak annyi idöm van mert csak félora vagy 3/4 oráig vagyokl magamba a szobába me utána jön tesom és gépezik ugy meg ne mtok gyakorolni! :-\
#273
2008. ápr. 8. 16:35
Miket nem keversz bele, már bocs!
Nézz utána a neten a jelenségnek,mindenki fölébred rá,nem kell hozzá semmiféle képesség,nem hozza elő semmi, semmit nem lehet egyetlen esetből levonni, vagy következtetni.
Lehet nem is az volt,csak erre hajaz az elmondottak alapján.
Mindenkivel előfordul életében minimum egyszer, hogy szellemet vagy jelenséget lát, tapasztal.Ettől még nem lesz médium vagy bármi...

Neofita! én nem keverek bele semmit, csupán érdeklődtem :)
sajnos nem születik mindenki úgy hogy tud mindent....és az pedig hogy az volt e vagy nem,(azaz alvási paralízis) ezt nem tudhatom, ahogy más sem.nem kell azért hülyének nézni az embert mert kérdez olyanról amit nem tud, gondolom te sem az anyatejjel együtt kaptad meg rá a választ... :) és amint már mondottam, nem egyetlen eset mert már máskor is volt ehhez hasonló dologra példa, és az hogy kiből lesz médium azt egyedül csak Isten tudja, hisz ő választja ki.
mindenesetre köszi, ismét sokat tanultam 8)
#272
2008. ápr. 8. 16:01
"Meghogy amikor próbálgattam ezt a papiros gyakorlatot,a kezem kb 5 cm-re volt a laptol és éreztem a tapintását vagy is ..nem tudom leirni de éreztem a papirt.ez má jo jel? :)" – Mark

jó. több felfogás van a gyakorlatról, van olyan, hogy az asztrálkezet kezdik használni,lehet hogy nállad ilyesmi alakul...ha gyakorlás közben más képességek is előjönnek, az csak jó.... de soksok türelem kell...
#271
2008. ápr. 8. 15:50
"Szia baldag!
azt hiszem én már fixáltam ezt az élményt(5 hónap sztem elég volt rá) és CSAK AZT AMI TÖRTÉNT, nem tudom mivel adtam rá okot hogy kételkedj abban amit mondtam... :-[ezt nem akkor találtam ki amikor írtam, nem viccből vagy szórakozásból írtam ide, csak annak reményében hogy itt végre megértenek...de ezek szerint tévedtem. mindenesetre köszi a véleményt. sziasztok" – Lionheart


Félreértettél!!! Én nem kételkedtem, de az nem volt világos, hogy 5 perce volt-e az élmény vagy régebben... Azt akartam megelőzni,hogy 2-3 kérdés hatására olyasmire is emlékezz, ami nem volt ott....

Ha elég régen volt, akkor nincs gond. Ne tessék megsértődni,én csak abból indulok ki, ami ide fórumra van írva.... arra próbálok válaszolni...
#270
2008. ápr. 8. 10:39
"Üdv Neofita!
köszönöm szépen a felvilágosítást..és ez az incubus jelenség, csak véletlenül jöhetett vagy talán valami rejtett képesség hozta elő? netalán egy őrangyalom figyelmeztetett és ezért keltem fel? mit gondolsz erről? köszi mégegyszer. " – Lionheart


Miket nem keversz bele, már bocs!
Nézz utána a neten a jelenségnek,mindenki fölébred rá,nem kell hozzá semmiféle képesség,nem hozza elő semmi, semmit nem lehet egyetlen esetből levonni, vagy következtetni.
Lehet nem is az volt,csak erre hajaz az elmondottak alapján.
Mindenkivel előfordul életében minimum egyszer, hogy szellemet vagy jelenséget lát, tapasztal.Ettől még nem lesz médium vagy bármi...
#269
2008. ápr. 7. 17:23
Üdv Neofita!
köszönöm szépen a felvilágosítást..és ez az incubus jelenség, csak véletlenül jöhetett vagy talán valami rejtett képesség hozta elő? netalán egy őrangyalom figyelmeztetett és ezért keltem fel? mit gondolsz erről? köszi mégegyszer.
#268
2008. ápr. 7. 13:42
ahogy leirtam azelött hogy hogyan csináltam a gyakorlatot, nah azt jol csináltam? ???
#267
2008. ápr. 7. 13:27
"Ahogy most olvasgattam a forumot visszafele :) láttam ho sokan montak el magukrol történetet ha igy állunk akkor én is elmondom, kb én 1 évvel ezelött 1 hónapba kb 2-3 szor megálmodtam mi lesz másnap,ez pár honapig tartott, de ugy értem hogy nem emlékeztem rá csak amikor már odakerült a sor beugrott hogy ezt álmodtam tisztán emlékesztem rá!mit gondoltok? meg olvastam itt a forumba hogy a csak azok tudják ezeket a dolgokat vagy is a telekinézis aki rá születnek. ez igaz?Mert szerintem ezt szinte mindenki meg tudja tanulni csak vannak akik, ugymond erösebbek hogy példának mondok 1-et hogy én csak el tudom guritani a ping-pong labdát(jo lenne de sajna nem tom) :'(aki meg arra születik az meg fel is tudja emelni vagy ilyesmi!Mit gondoltok erröl?" – Mark

Elvileg vannak akik erősebb képességgel rendelkeznek.Olyat is hallottam, hogy ezzeket a fokozott(trehát tanulás nélkül spontán erősen előtörő)paranormális és egyébb képességeket genetikai okokkal hozzák összefüggésbe...
Olyan alvó génekkel amik gyakran párosulnak külső jeggyekkel, mint a vörös haj, plussz csont, általában olyankor mikor ez a családra amúgy nem jellemző.(tehát ha mindenki vörös,persze hogy vörös lesz a gyerek is)
De persze csak elmélet,bár ugye a táltos hagyományokban is az "istennekkel szólók" jegyének tekintették ezeket, főleg a fölös csontot.
#266
2008. ápr. 7. 13:22
"Sziasztok!
Alexander vagyok.
Először is szeretnék gratulálni annak aki ezt a fórumot indította!
én már több mint 3 órája olvasgatom a fórumban leírtakat, és mint
oly sok ember előttem én is kíváncsi vagyok, és szeretném elsajátítani azokat a képességeket amikkel az ember megvan áldva, és amikről javarészt nem is tud...szeretnék megosztani veletek egy történetet immáron harmadszorra próbálkozva, mert 2 x is leállt a net,mikor írtam...nemtudom miért azelőtt iet nem csinált..mindenesetre most a gépen írom meg először a jegyzettömb segítségével.. Tehát, nem olyan régen történt velem, éjszaka volt..aludtam , elég mélyen és egyszer csak kinyílt a szemem, és az álom amelyben részem volt úgy illant el mintha nem is lett volna. a szobám ajtajában állt valaki..éreztem és láttam, noha a másik irányba voltam fordulva..és egy pár másodperc múlva elindult...az ágyam felé, majd amikor odaért megállt ott...éreztem magamon a tekintetét..hideg volt, és libabőrös lettem, a szivem kalapált hevesen..aztán mintha megérintett volna vagy belém költözött volna. furcsa éles, sikító hangot hallottam, kiabálni akartam, de csak tátogtam, nem jött ki hang a torkomon, akkor úgy éreztem vége, kb 10 mp-ig tarthatott ez aztán "elengedett" és a hang ami mintha nem is lett volna most kijött a számon..anyum bejött és kérdezte miért kiabálok... hátborzongató volt... senki nem hitt nekem, amit megértek, én még máig se tudom mit kezgyek ezekkel az emlékekkel... próbáljam elnyomni őket? vagy megpróbáljam fejleszteni? mert ez nem az első csak a legerősebb jelenség ami történt velem, és nem tudom mitévő legyek...örülnék ha elmondanátok a véleményeteket..előre is köszönöm. " – Lionheart


Üdv köreinkben.
Az élményed kicsit hasonlít az incubus jelenséghez:
Az illető álmából riad fel egy idegen jelenlétre, jeges vagy szorító érzéssel párosul, negatív, vagy egyenesen ártó támadó szándékot érzélkel,bénultságba esik, nem bír megmozdulni, megszólalni, a lényt kizárólag akarata megfeszítésével bírja elűzni.
#265
2008. ápr. 6. 21:37
Meghogy amikor próbálgattam ezt a papiros gyakorlatot,a kezem kb 5 cm-re volt a laptol és éreztem a tapintását vagy is ..nem tudom leirni de éreztem a papirt.ez má jo jel? :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0