Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#264
2008. ápr. 6. 21:08
Szia baldag!
azt hiszem én már fixáltam ezt az élményt(5 hónap sztem elég volt rá) és CSAK AZT AMI TÖRTÉNT, nem tudom mivel adtam rá okot hogy kételkedj abban amit mondtam... :-[ezt nem akkor találtam ki amikor írtam, nem viccből vagy szórakozásból írtam ide, csak annak reményében hogy itt végre megértenek...de ezek szerint tévedtem. mindenesetre köszi a véleményt. sziasztok
#263
2008. ápr. 6. 20:47
aham köszi a segitséget!megfogadom tanácsodat!De esetleg valami részletesebb leirást nem adnál hogy hogy áljak hozzá ugy értem hogy pl a kezemet az üveg mellérakjam vagy .. valami ilyesmi? me lehet hogy rosszul csinálom és akkor az egésznek nics semmi értelme akkor! :-\
#262
2008. ápr. 6. 20:28
Sziasztok!

@alexander: szerintem először próbáld fixálni az élményt, szavak nélkül, csak,ami történt, ha megvan, esetleg lehet leírni,stb. azért így, hogy ne leírás közben alakuljon ki vmi, ami nem volt ott.

@Mark: Különféle adottsággal születünk, pl. robert bruce semmi képeséggel, de gyakorlással ma már világhírű profilett. Te is gyakorolj szorgalmasan, nekem is hetekig tartott, hogy sikerült kontorlláltan mozdítani (üvegalatt, hogy szellő ne zavarjon bele. ) A tiszta logikus gondolkodás, észlelés,gondolatok,fantáziák kontorllja, stb is segít... szerintem pl.agykontrollt simán lehet mellé venni gyakorláshoz... A computer is zavarhat, még mobilnak is stb. vannagy elektromágneses tere... vezetékek falban, stb.... Pont robert burce írta, hogy ő még semmit nem érzett magán, a csakraerősítő gyakorlat végzésekor, mikoris már auralátók szoltak neki, hogy fejlődik, ez érezhető....

Azért jó többféle szerzőt olvasni, mert nem biztos hogy elsőre találjuk meg a leghasználhatóbb leírásokat, ami nekünk megfelel.... ;D
#261
2008. ápr. 6. 7:44
Ahogy most olvasgattam a forumot visszafele :) láttam ho sokan montak el magukrol történetet ha igy állunk akkor én is elmondom, kb én 1 évvel ezelött 1 hónapba kb 2-3 szor megálmodtam mi lesz másnap,ez pár honapig tartott, de ugy értem hogy nem emlékeztem rá csak amikor már odakerült a sor beugrott hogy ezt álmodtam tisztán emlékesztem rá!mit gondoltok? meg olvastam itt a forumba hogy a csak azok tudják ezeket a dolgokat vagy is a telekinézis aki rá születnek. ez igaz?Mert szerintem ezt szinte mindenki meg tudja tanulni csak vannak akik, ugymond erösebbek hogy példának mondok 1-et hogy én csak el tudom guritani a ping-pong labdát(jo lenne de sajna nem tom) :'(aki meg arra születik az meg fel is tudja emelni vagy ilyesmi!Mit gondoltok erröl?
#260
2008. ápr. 6. 7:21
Én tegnap este a kiválasztott után probáltam az a papirlaposat amikor 1 tűre ráraksz 1 papirt ,koncentráltam a papirra meg minden elképzeltem hogy elforog de akkor se történt semmi kb ezt probálgattam vagy háromnegyed orán keresztül!Most én csináltam rosszul valamit vagy az volt a baj hogy tesom kb 3 méterre tőlem gépezett? ??? ???
#259
2008. ápr. 6. 4:22
Sziasztok!
Alexander vagyok.
Először is szeretnék gratulálni annak aki ezt a fórumot indította!
én már több mint 3 órája olvasgatom a fórumban leírtakat, és mint
oly sok ember előttem én is kíváncsi vagyok, és szeretném elsajátítani azokat a képességeket amikkel az ember megvan áldva, és amikről javarészt nem is tud...szeretnék megosztani veletek egy történetet immáron harmadszorra próbálkozva, mert 2 x is leállt a net,mikor írtam...nemtudom miért azelőtt iet nem csinált..mindenesetre most a gépen írom meg először a jegyzettömb segítségével.. Tehát, nem olyan régen történt velem, éjszaka volt..aludtam , elég mélyen és egyszer csak kinyílt a szemem, és az álom amelyben részem volt úgy illant el mintha nem is lett volna. a szobám ajtajában állt valaki..éreztem és láttam, noha a másik irányba voltam fordulva..és egy pár másodperc múlva elindult...az ágyam felé, majd amikor odaért megállt ott...éreztem magamon a tekintetét..hideg volt, és libabőrös lettem, a szivem kalapált hevesen..aztán mintha megérintett volna vagy belém költözött volna. furcsa éles, sikító hangot hallottam, kiabálni akartam, de csak tátogtam, nem jött ki hang a torkomon, akkor úgy éreztem vége, kb 10 mp-ig tarthatott ez aztán "elengedett" és a hang ami mintha nem is lett volna most kijött a számon..anyum bejött és kérdezte miért kiabálok... hátborzongató volt... senki nem hitt nekem, amit megértek, én még máig se tudom mit kezgyek ezekkel az emlékekkel... próbáljam elnyomni őket? vagy megpróbáljam fejleszteni? mert ez nem az első csak a legerősebb jelenség ami történt velem, és nem tudom mitévő legyek...örülnék ha elmondanátok a véleményeteket..előre is köszönöm.
#258
2008. ápr. 5. 19:16
Shepard annyiból igazad van, hogy az angolamerikai newage fórumok stb. beírásának nagyon nagyrésze hulladék... (fluff... =rizsa, amire több értelmesebb admin odaát dühös...) 1-2 kivétel van, de arra akartam mutalni, hogy nagyon jól egyazegyben irtad meg: nem a fizikai síkon kell gondolni a mozgatást.... Sajnos ,idő, amíg feldferíthetőek ezek a fórumok, és eléggé változnak is,stb. Én azt tartomhasználhatónak,ahol nem ilyenolyan szekta, meg ősisten, stb. nyomán írnak, hanem xy elsőkézből saját tapasztalatot, vallásos, stb. belemagyarázás nélkül.... (tehát nem a neokonzervatív republikánus ,,újkereszténységről" van szó...)

;)
#257
2008. ápr. 5. 19:10
Mégis mire gondolsz?
#256
2008. ápr. 5. 19:08
Márk!Nézd meg az előző 17 oldalt, és ha valami valahol nem elég világos, KÉRDEZZ!!! Az is lehet,hogy a kérdés újoldalról világítja meg a témát... Egyedül is megy, HA megérted,elsajátítod a sok gondolatot,elméletet+ szorgalmas vagy,mert nem tudni, meddig kell várni az eredményre.... ;D
#255
2008. ápr. 5. 18:35
törölt tag
Ajánlom figyelmedbe hogy előbb keress valakit aki ezoterikában jártas...csak a veszélyek és egyebek elkerülése érdekében...
A gondolatok segítenek...ha nem tudatosítod magadban azt hogy az a tárgy nehéz...vagy hogy nem kézzel fogod meg és teszed arébb akkor nagyban segít a sikerhez. A hozáállás a leglényegesebb a többi már alkattól függ
#254
2008. ápr. 5. 11:54
Sziasztok!Érdekelne a telekinézis, nézegettem a forumot de nem nagyon találtam oylan infokat amivel hozzákezdhetnék a tanulásához! :( valaki tudna tippeket adni hogy hogy kezdjek hozzá? elöre is köszi!
#253
2008. ápr. 5. 10:58
törölt tag
Nos mivel az itt leírt hülyeség álltal nyitottam ki magamnak jobban mint kelett volna és majdnem kattantam meg a látottaktól így leírom:)(mindenki azt hiszi hogy nem félne ha 1 sima szellemet is látna...DE!)
nem kell hozzá alfába menni meg stb...csak a tudati energiákat kell nagyon arra öszpontosítani hogy az a tölcsér a homlokodon szűküljön el(ne álljon meg a forgásban).
Nem tudok angolul, de amennyit halottam a New Age es dologról....nekem inkább ez olyan...rideg és idegen:S
#252
2008. ápr. 4. 20:05
Borzasztó fontos dolgokat mondtál el, hasonló felfogást eddig csak angolul olvastam...

Hogyan csinálod a bezárást?? Az már annak számít, ha elmúlik a hullámzás, remegés, stb???
#251
2008. ápr. 2. 10:45
törölt tag
Szijasztok!
Nos eddíg tartott az amit írtam pár hónapja...és nem volt alaptalan..de már vége:)

Nos a telekinetikával kapcsolatban azt tudom mondani hogy erősen igényli a 3. szem nyitottságát ugyanis más síkon kell elképzelni hogy a tárgy elmozdul s így küldöd a tárgyra azokat az energiákat amik mozgatni fogják. Függ a képzelőerődtől nagyban az energiaszintedtől (ami igen válltozó de van minimum maximum szintje)
Nekem sajna ezért nyílt ki a 3. szemem...erőltetve koncentráltam 1 kis galcsindarabkára hogy guruljon arréb és ez az erőltetés kinyitja a 3. szemet (ekkor van hogy hullámzik a kép amit látsz foltos lessz vagy vonalakat látsz stb)
Ennek veszéje csupán az hogyha kinyitod és nem tudod bezárni leszívja az energiádat úgy hogy meg is halhatsz. Akkor nincsen baj ha magától nyíllik. A telekinézist nagyban befolyásolja a hangulatod, pl nehezebb tárgyakat kezdetben csak idegből tudsz felemelni mert az úgymond káosz energiát teremt de az csak nagyon rövid ideig tart...ha szeretetenergiával dolgozol mert éppen boldog vagy vidám vagy akkor nincs lehetetlen:) (szintedhez képest)

Infok: Ezékiel arkangyal
#250
2008. ápr. 2. 1:09
"végülis igazad van, (mi kérünk elnézést4:D) én kérek elnézést és ha lesz rá időm, bocs hogy így mondom, akkor át olvasom
" – nigh


Végre, megérte leírni, rájöttél,hogy érted és nem ellened haragszom, ha megfigyeled, azok, akik nem akarják a másikat egyenrangúnak kinevelni (de csúnya megfogalmazás) vagy más céljaik vannak, pl. ebbena szituációban lelkesen egy szubjektív,spekulatív,vagy szándékosan korlátolt ,stb. jegyzetanyagot adnának meg, vagy megkövetelnék, hogy csak 1 metodikát fogaddj el,stb. Valójában, minnél többféle leírást olvasunk, úgy egyre több részlet ötlik szembe, ami másnál,még a legjobbaknál is, nem kerül leírásra... Pl. ha majd olvasok angolamerikai fórumokat is, egy idő után látod a különbséget a hazai helyzethez képest. Itthon egyes technikák hiányoznak (kezdem azt hinni, direkt nem akarják őket terjeszteni, ) és pl. ilyen területeket csak akkor ismersz meg, fel, ha logikus gondolkodással rá tudsz jönni, mi hiányzik....Ha meg egy zárt rendszert kapsz,nem tudsz továbblépni, mert a belső gátak visszafognak...és észre se veszed...

Lássd milyen vagyok,azért írok pár fontos dolgot...

Tehát addig is ,amíg elolvasod pár dolog:

A logikus gondolkodást nem zárja ki a téma,lehet eseményeket elemezni,mi miért sikerül,vagy se, bár főleg a körülmények felismerésére jó, vagy arra hogy kiderüljön ki kinek a iskoláját követi... de pl. ,,megérteni" nem kell elején, csak örülni,ha végre sikerül...

Saját ötleteket, hogy hogyan kéne gyakorolni, ha nagyon elrugaszkodott, akkoris érdemes eltenni, megpróbálni, főleg a minnél egyszerűbb metodika lehet hatékony... (a tévé is úgy működik, hogy bekapcsolják)

Figyeld meg magad, mintha kivülálló lennél, minnél több szituációban, ez bár nem tűnik idevágónak, de sokat segít, mikor tudsz jól koncentrálni, mikor fáradsz stb.

vizualizáció: elképzelni ,hogy sikerül kis tárggyal, látod lebegni, mozogni, elcsúszni... életszerűen behúnyt, majd nyitott szemmel is.

gyakorlás helyét megkeresni, ne legyen computer, stb ott, vagy teljesen áramtalanítsd!

Megfigyelni a tavasszi környezetet,ahogy rügyek nőnek napról napra, stb.... ez is kicsit másfelé lesz jó, de ha már itt a tavasz,használd ki... (ebből lesz auralátás,meg energiaérzékelés.... )
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0