Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#249
2008. ápr. 1. 16:22
végülis igazad van, (mi kérünk elnézést4:D) én kérek elnézést és ha lesz rá időm, bocs hogy így mondom, akkor át olvasom
#248
2008. ápr. 1. 15:01
"bocs de nem szeretnék vissza olvasni 17 oldal szöveget, megtennéd nekem hogy a fontosabb gyakorlatokat, vagy dolgokat leírod???
plssss
köszi:)" – nigh


nem tenném meg, a Te érdekedben!! Több ember szólt hozzá, + ha valaha eredményt akarsz elérni,ahhoz más hozzáállás kell. 15 évvel ezelőtt még híre hamva nem volt internetnek, amit ma megkap ember 3 perc kereséssel, az akkortájt még hetekig való antikváriumbajárás, vagy még előbb külföldre való (szakkönyvekért) kirándulást jelentett..... ehhez képest most tálcán kapod a lehetőséget, 1 óra olvasással több ember tudásának a kivonatát.... :o ::)

Mint láccik, ha valakinek valami kérdése van, szívesen írok rá, de helyette nem spórolhatom meg a tanulás lépcsőfokait. Midnenkinek szüksége van rá, hogy többféle felfogást olvasson, eméssze azokat, kialakítsa lassan a sajátját stb. A végeredményt nem lehet készen kapni...
#247
2008. már. 31. 18:56
bocs de nem szeretnék vissza olvasni 17 oldal szöveget, megtennéd nekem hogy a fontosabb gyakorlatokat, vagy dolgokat leírod???
plssss
köszi:)
#246
2008. már. 27. 20:52
Első lépéseknek, a topic korábbi részének elolvasása melett, az logikus, hogy megpróbálld elképzelni, látni,mi történne, ha sikerülne, és ha valamelyik részt nehezebb elképzelni,azzal foglalkozni,miért okoz gondot, elhinni.. technikai leírás sokféle van,ált. mindíg többet tapasztalaz ember, mint amit írnak,nemvárt mellékhatások, stb... érdemes a fontos felmerült kérdéseket feljegyezni... saját ötleteket is.... 8)

kezdőgyakorlathoz meg a légmozgástól stb. védett papírnyilas gyakorlóeszköz a jó szerintem, leírása korábbi oldalakon van... ;D
#245
2008. már. 26. 20:26
én még nem foglalkoztam a témával, most szeretném elkezdeni és ehhezszeretnék segítséget kérni
#244
2008. már. 26. 19:10
Nigh!!!

Igen!!!Meg lehet tanulni... ehhez sokat érdemes olvasni, stb. a nagy kérdés inkább az, hogy mi a személyes megfelelő út, és irdatlan türelem is kell hozzá, helyesebben, az a hozzáállás, hogy akár aznap, de akár 1 év múlva jöhet csak eredmény... Szerintem érdemesebb komplexen foglalkoznod a témával, mellette agykontroll, stb. energetikai gyakorlatok... nemrég olvastam olyan technikáról, ahol nem is szabad arra gondolni,parancsolni, hogy elmozduljon a tárgy, csak az energetikai (csí,kí, pszí, stb) munkára szabad koncentrálni...

A most hamarosan jövő paraemberes tévésóban biztos vagyok, hogy lesz trükkfelvétel (politikailag korrekten úgy mondanám, hogy nem hagyományos értelemben igazi :o) ezért pl. az ott szereplőket semmiképp nem kell spontán mintacsoportnak venni...
Ha visszanézed ezt a topicot is, ha van kérdésed utánna, írd be... ;D

nekem régebben sikerült, papírnyilat mozgatni befőttesüveg alatt, most éppen nem... stressz, stb. ezer dolog belejátszik....

Nem bántásként, de másoknak is írom, úgy nem fog jelentkezni senki, oktatni,hogy nincs konkrét, kidolgozott kérdés, amiből látszik, hogy elmélyülten foglalkozol a témával... próbálkozol, vannak ilyenolyan tapasztalataid, stb. de ha általánosságban elmerülsz (egészséges kritikával) az ezoterikusnak mondott témákban, idővel megtalálhatsz egész jelentős embereket is, akik -van rá eset- nem százezerforintos tanfolyamokon,hanem pl. saját honlapjuk fórumain tartanak továbbképzéseket... (robert bruce pl.)Itthon kevés hasonló mellett ez a honlap ilyen... ;D
#243
2008. már. 26. 16:18
Én azt modnom a lgetöbb ember megtanulhatja ,de ahhoz oylan agyterületet kell mozgositani amit eddig még nem használtál
#242
2008. már. 26. 14:51
végülis baldag, nincs konkrét kérdésem
csak megszeretném tanulni a telekinézist ( te mit vallasz , hogy bárki megtanulhatja, vagy csak születni lehet rá?)
#241
2008. már. 25. 21:32
Szia! Név, beazonosíthatóság nélkül ide is írhatsz!! Sokan nem használlják az msn-t, és segítenének,ha van konkrét kérdés!!!
#240
2008. már. 25. 16:00
hello emberek! :)
segítségre lenne szükségem, vki olyan embertől aki már naon jártas az effélékben, kérlek vki legyen , és kérem őt hogy vegyen fel msnre: nigh@citromail.hu
előre is nagyon szépen köszönöm! :)
#239
2008. feb. 11. 20:42
Igen, lehet hogy a pechsorozat évek múlva csap át szerencsébe... 1 negatív tapasz (talat) csendben érik odabennt... 8) aztán + hatása van, és körülmények ivssza is igazolják....

3. szemmel hogy képzelnéd a munkát???
#238
2008. feb. 11. 0:23
törölt tag
Hát...vannak furcsa különös dolgok velem mostanában de ezzel még nem próbálkoztam...de egészen jó ötlet...bár ezt nem asztrálon szeretném végezni hanem 3. szemmel...Most meditálnom kell mert elég sok szar történik velem mostanság, de nem baj mert ezt mindet kiüti 1 dolog:)
Van 1 lányka a láthatáron aki nagyon kedves nekem:)
Szal most is harmónia van mondhatni csak látszólagos volt a káosz:)
#237
2008. feb. 9. 23:14
Igen, ált aki rohan szerepelni ideoda, rászorul a csalásra,stb. most pl.uri geller kénytelen kórházba menni, mert háborús könyöksérülése roszabbodott, mikor tévéműsorban hadonászott.... ilyenkor azért néz az ember (meg amikor nem érezte meg, hogy a londoni temzementi házát is elönti a víz, és úgy kellett kimenekülnie.. ::))

Egészen más dolgokat nem próbáltál? Scanning, (megkeresni valakit, hogy hol van, stb????) pszichometria??
#236
2008. feb. 9. 18:15
törölt tag
A lényeg hogy mindíg a kellemeset a hasznossal kössük és ne önrészre irányítsuk a hatását...hogy sok pénz meg nagy hírnév meg stb...
#235
2008. feb. 7. 13:12
nem botorság, hogy pszichológiai téren használd, ugyanis az van, hogy pl. skizofrénia attól alalkul ki,a valódi, hogy elhal agyszövet 5 év alatt kb. 25%a ahogy mérték.... a tudat logikus, működik, akarna dolgozni az érzékszervek adataiból, stb,de ahogy ezek a részek szétesnek,csak részletek jutnak bele, tehát amikor pl. sorozatgyilkos dátumhoz, időjáráshoz, stb kötia gyilkosságot, azzal ő a töredékinfóból kialakított ,,megoldást" teljesíti be.... ezek utánel lehet képzelni,hogy töredéke adiagnózisoknak helyes,és a kezelés is... ::)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0