Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#219
2008. jan. 25. 8:51
Kössz a választ, már kezdtem megijedni, hogy kihalt ez a fórum is...:D
Amúgy ti hogy álltok?
Menyire "megy" már nektek a TK?
#218
2008. jan. 24. 21:31
törölt tag
Nekem a telekinézissel az a bajom hogy elkezdek arra gondolni hogy mozogjon erre vagy arra és hirtelen azt veszem észre hogy a GSX-R Mekkorát ment 260 nál kerékenXDXDXDXDXDXD
Szal még van min gondolkodni:D
#217
2008. jan. 24. 18:48
Heló falken, jó hogy hamar sikerül.... hát több út is lehetséges:elkezdessz szakirodalmat olvasni, technikák leírását, stb,vagy csak spontán gyakorolsz és figyeled magad... ha magadra figyelsz,előbb próbáld meg az élményt rögzíteni,és csak később szavakba önteni... akkor nem csalod meg a saját emlékezetedet... 8) érdemes figyelni, a gyakorlásra milyen hatással van étkezés, időjárás, stb...
#216
2008. jan. 24. 15:40
Hello mindenki !
A fórum olvasása elején még én is kételkedtem.
Azonban mire végigolvastam és kipróbáltam a gyakorlatokat tudatosult bennem,
hogy mindez valóság.
Rögtön a második napon már sikerült a psi-wheelt 90°-kal megforgatnom,
csak az a problémám, hogy nem mindíg sikerül, csak néha.
Mire kellene pontosan összpontosítanom?

kössz a segítséget.
Üdv.
#215
2007. dec. 29. 12:39
törölt tag
XDXDXDXDXD
Nem azt mondtam hogy kell...csak érdemes:)
Az hogy én indigó vagyok e vagy sem azt még én magam sem tudom és költő sem vagyok:)
Nem kell kiforgatni azt amit megosztok mással:(
Többet akkor nem fogok mondani ezekről semmit ha úgy jobb...
Belekevertem a telekinetikába 1 igen fontos dolgot amin akár élet is múlhat és úgy gondoltam nem árt ha tud rólla az ember dehát látom felesleges volt szal akkor többet nem...
Nos?
Ki hol jár a telekinetikában?
Traktor hajó repülőgép?:D:D:D
#214
2007. dec. 28. 18:00
Azért hallgatunk mert mi nem vagyunk ilyen "indigókölkök"vagy mi a szent szösszenet.Csak egyszerű útkeresők,és én személy szerint nem is tudok mit kezdeni ezzel a fene nagy tanuljunk nyilvános iskkolákban PÉNZÉRT,dolgokkal,és ilyenekkel.Maradi vagyok.Mea maxima culpa.
A többiek meg lusták írni. ;D
#213
2007. dec. 28. 13:27
Ja most én se vagyok ráhangolodva a gyakorlásra .én is most elméletzek h hogyan kellene meg iylenek.
De tényleg midnekinek felvágta a fejét Sayler vagymi?
HAHÓ emberek ébresztő.
#212
2007. dec. 27. 22:08
törölt tag
Jajj de kihaltság lettO_o
Mi történt all?
Csak az ünnepek vagy mindenki exta durván gyakorol folyamatosan?
Én jelenleg elméletben tanulgatok még kicsit utánna agyad neki:D:D
Csak kéne hozzá lelkierő is...mert abból hiány van most...meg mindenhez nem csak a telekinézishez:S
#211
2007. dec. 26. 11:38
törölt tag
Nos az én véleményem erről az hogy az összes olyan dolog amit "álmodsz,, az valós...csak nem tudatosan történik az asztrálon vagy más síkon...mikor tudatos meg irányítani is tudod a dolgokat vagy ha kettő közti akkor viszi valami az eseményeket és te csak dolgokba tudsz belenyúlni.
Az alvásnak vannak különböző szakaszai (asszem 5 szakasza van) az a ram vagy rom vagy milyen nevezetű fázis ott jársz asztrálon (tehát a lelked elhadja a testedet) és ott megszűnnek a földi korlátok.
Az hogy 1 álom előhoz benned képességeket az az szerintem hogy:
Amikor asztrálon jársz a szellemi segítőd (angyalod arkangyalod felsőbbrendű éned) segít neked...tanít...
Van amikor olyasmit tanít amire egyszerűen nem kell emlékezz és ha felkelsz valóban nem is fogsz emlékezniXD (szar dolog de ez van:D) Viszont van az amikor igen...azoknak az utazásoknak és az az idő alatt történt cselekményeknek jelentésük vannak...akár lehetett ez az "állom,, az is hogy ne ijedj meg te erre születtél, eljött az ideje hogy tudd amit tudnod kell és hogy jó helyen vagy a rétegződések között.
Eleinte nehéz de ha kitartó vagy tudsz beszélni segítőddel és ő tőlle több dolgot tudsz meg mint akármelyik könyvből amit leírnak...van 1 jó trükk ha netán 1 démon az angyalodnak adná ki magát (mert nagyon alattomosak akár jöhetnek úgy is hogy nagy fénnyel mintha az "égből,, jött volna)...egyszerűen szólítsd fel Jézus Krisztus nevében hogy mondja meg ki ő és hogy miért van itt, és ha nagyon magyarázkodik akkor imádkozzatok együtt...1 démon semmiképpen sem fogja jézus krisztust és az eget éltetni:)
Most rohannom kell este jövök viszlát!
#210
2007. dec. 26. 11:24
Ez nőci elég érdekes .
Amugy megyfigyletem ha vmi érzelmiváltozáson megyünk keresztül akkor ezzek az elfeledett képességek kcsiit felszinre kerülnek.És szted az álmok tudnak üzeni h xy képesség kezd kibonatkozni .Pl iylenre gondolok h álmomban tárgyakat mozgatok.mert nekem volt egy iylen álmom és ezután sikrült megmozditani a psiwheel-t.
Szerintem az álmokank van jelentősége.
Szerinted?
#209
2007. dec. 26. 0:49
törölt tag
Az hogy valami energiát láttál az nem jelenti azt hogy rosz...
Az akár a védőangyalod is lehetett vagy a felsőbbrendű éned...
Az az igazság hogy akárhogy jó vagy rosz, mind a 2 től félünk (álltalában és én is) mert nem ismerjük...
Legutóbbi síkváltáskor majdnem szívrohamot kaptam...nem kelett volna sok hozzá, de nem lett volna értelme a halálomnak...tanítás közben meghalniXD LOL
Ami azt illeti nem a szomszédodra gondoltam és azt sem feltételeztem hogy falun laksz. Csak anyit mondtam hogy esetleg valaki a családból ott mászkált amit nem hallhattál és odakoppant párszor ruhaszárító vagy bármi...
Az hogy csak takaró melett mertél aludni...én meg csak lámpa melett (jelenleg is) mikor a találkozás történt az olyan mély nyomott bennem hogy lehet hogy akát év(ek) is eltelik amíg leküzdöm azt a szorongásom és félelmem...
Aurák érzékelésében a 3. szem a mérvadóbb, ez álltalában nyitva van kisgyermek korban 7 éves korig utánna bezárul (vagy nem és akkor "látók lesznek az emberek,,).
Tűzön átmenni...végülis ahoz az a belső akaraterő kell nem? az a chi vagy mi (amekkora a belső akaraterőd akkora a fizikai is vagy mi) szal ha azt akarod hogy ne szenesedj el akkor nem is fogsz csak bízni kell benne vagy mi?XD tudtommal:) de ebben nem vok otthon:)
Az agyad az csak egy ezköz ha több % ot hoznál ki akkor olyan felfedezőféle lennél nomeg az agy olyan mint 1 pc ha procit túlhúzod megfő... a test sem elég hűtő ha az agyadnak használnád pl 50% át...az hogy ilyesmiket csinálsz úgymond "természetes,, mindenkinek vannak adottságai amit születéskor elfelejt mert el kell felejtsen, ezekre úgy gondolj mint alapképességek amit csak fejleszteni és nem megtanulni kell...bonyolult mert megtanulásnak hívjuk amit nem tudunk de ezeket tudjuk csak szándékosan háttérbe tettük, szal ott van csak elő kell kaparászni szal nem tanulás hanem rávilágítás amit mi teszünk ezekkel a képességekkel...utánna már csak fejleszteni kell.
Volt 1 nőci aki 1 nagyon nagy dolgot vitt véghez... a feladat egyszerűenk tűnik de mégsem az.
Tárgyakat mozgatni deformálni tologatni lebegtetni sem könnyű de valamit kettéválasztani amit nem is látsz az még nehezebb...
A nőci 1 tojás sárgályát választotta el a fehérjétől 13 perc alatt és annyira koncentrált hogy izadt és 2 kg ot fogyott 13 p alattO_o de sikerült neki...
Nos 1 pici tárgy is tud nagy fejtörést okozni ezek szerint...
#208
2007. dec. 25. 23:43
Hát sztem nem fog jönni semmi komolyabb ,de tegyük fel h hiszek a szellemekben akkor viszont sztem van egy itt a közelben
mert már kiskoromban is nem tudom miért csak ugy mertem aludni ha takaro altt voltam mert éreztem h vmi figyel meg néha láttam egy iylen aura szerűségű fényt.Na meg arról ne mis beszélve h többször is hallottam lépteket és kopogást is de a nénjémmel való dolog fogott meg ja és nem emeletesbe lakunk és faluban szal szomszéd nem lehetet.
Én már oylan 4-5 évessen nem tom miért azt godnoltam h vmiben különleges vagyok mint a többi ovitársam ,(kicsit egoista vok XD) ( amugy nem vok az) na szal már akkor is éreztem vmiylen késztetést arra h különleges dologkat csináljak.
SZtem csak beképzelem magamnak h az vok és az nem jó habár nagyon élmény gazdag gyerekkorom volt.Megfigyletem h amikor 7-8 éves voltam akkor szinte minden balesetnél ott voltammajd 10-13 éves koromig szinte midnig jövőt álmodtam de ugy h felkeltem és tudtam mi lesz sajna a lotto számot nem álmodtam meg:S)
majd most jött ez a telekinetika,még minden volt telepátiára,auralátásra,sőt ilyen sebezhetetlenségre is példa furaák voltak egyszer még a tűzön is átmentem:D (na gondolom azt hiszitek loditok ,de enegem nem zavar)
Most igy a legfontosabbakat elmodntam és sztem van rá okom h azt higyjem különleges vagyok .Meg az midnig is érdekelt h kihozzam az agyamból a max-ot ne csak azt a pár %-ot.
köszönöm
És Boldog Karácsonyt

Veletek milyen furcsaságok történtek eddig?
#207
2007. dec. 25. 22:00
törölt tag
Jaj még annyit hogyha netán mégis találkoznál 1 ilyen "aranyos kis cukorbogárral,, akkor próbáld meg legyőzni a félelmedet.
Minnél jobban félsz neki annál nagyobb az ereje...tehát ha x okok miatt röhögsz rajta akkor nagy eséllyel 1 ceruza görgetésénél tovább nem jut el (ez nagyban függ attól is hogy az adott démon vagy akármi ami ott van a szellemi rétegződöttség melyik fokán áll ( a démonok a legnagyobbak) de ha nem félsz (legalábbis megpróbálsz) akkor nem nyújtasz neki jó táptalajt...
Ha mégis ott marad én azt mondom a 3. nap után írj ide fórumra és küldök segítséget:) 1 médiumot aki szenteléssel elűzi az effajta dögöket...nagyon tud a csajszi!O_o
Bye!
#206
2007. dec. 25. 21:55
törölt tag
hmmm
ez több okból is lehetett
Lehetett az hogy akárki akármit vitt fel és nekiment az ajtónak csak nem mondta hogy oh remélem nem ébresztettelek fel.
Lehetett a nagynénéd is ha erős kötelékben áltál vele, mert a szellem nem távozik azonnal "e világról,, a halál után, fel kell készülnie, tehát lehet hogy téged meg akart valamiért látogatni és az egyébb érzelmi szálakat már te tudod.
Ha viszont ez hamarabb volt ahogy meghalt volna(aznap éjjel) akkor ugyebár ő nem lehetett...vagy esetleg igen ha kilépett még előtte a testéből aminek igen kicsi az esélye.
Vagy esetleg csak 1 sima szellem aki kóborol...mert ha ártó szellem ment volna akkor éjjel nem biztos hogy csak (és egyálltalán) kopogott volna.
Szerintem ezügyben nincsen ok az aggodalomra...
Ha valami súlyosabb lett volna akkor azt már lehet hogy a bőrödön tapasztalod...leibál az ágyról rádborít 1 szekrényt megdobák ceruzával akármi...lényeg hogy neki jó legyen azálltal hogy neked nem...
Amikor félsz, akkor eltűnik a szeretetenergiád, és ha kellőképpen félsz akkor annyira lezsugorodik az aurád (ami megvéd ettől a dologtól) hogy hozzáférhet az energiáidhoz, ez megnyílvánulhat igerlékenységben hirtelen hangulatválltozásban és akár abban is hogy "te gondolod azt hogy lemész és megölöd a szüleid,, stbugyanis aki mentálisan nem fejledt kellőképpen az nem úgy érzékeli ezeket a sugallatokat mint külső benyomás hanem mintha a saját gondolata lenne, tehát nincsen megkülönböztető jel...de ha ilyesmire gondolnál akkor gondolj szép dolgokra és hessegesd el ezeket a gondolatokat...nem nehéz csak a pillanatnyi idő amikor éppen "gondolod,,.
Remélem tudtam mindenkinek ezzel sokat segíteni.
Az a jó hogyha valaki ezt elolvassa és azt mondja hogy faszság nekem az akkor is jó.
Mert ha megtörténik vele ebből akármi is akkor "hű baz ezt olvastam fórumon,, tehát tudja hova kötni a dolgot:)
+ ugyebár ha nagyon akarunk valamit az nagyon erősen vetül ki más síkokra is és ha az asztrált nézzük ami tele van poltengreits el meg démonnal meg minden szarral akkor ők ez alapján igan könnyen megtalálják ezt a túlzott erőltetett akarást és segítenek is benne...ezért mondtam hogy ha már komolyabb dolgokba kezd valaki telekinetika terén akkor azt érdemes 1 guru álltal csinálni...1000 ft 1 előadás ahol megtanítanak használni és irányítani az energiád...
én nem vagyok guru szal ne essék félreértés én is most akarok elmenni 1 ilyenre
csak ha megnézem azt hogy ha el kell menjek 5 előadásra az 5000 max 6000...
Ha pedig 1 ilyen ördögi körbe belekeveredek akkor lehetséges hogy nem lesz hosszú az életem...
jobbesetben megőrülök depresziós leszek erőtlen az akaraterőm megszűnik szinte szal nekem enyit megér...

Én debreceni vagyok és muterom mondta hogy a csoportlyukban (Természetgyógyászat) van 2 guru akik előadásokat szoktak tartani havonta és mindenképpen elmegyek addig meg az egely kerékker gyakorlok....1 kis segítség + ban:
Én úgy vettem észre ha előbb a bioenergiákkal mozgatom a tárgyat akkor az sokkal könyebb mint az "elmével,, tehát...
A bioenergiát megtanulom kontrolálni irányítani és ha ez megvan elég jó szinten akkor hozzákötöm az egyébb szellemi energiákat és úgy nagy a valószínűsége hogy sokkal könyebb lesz! (ez csak az én véleményem).
További jó gyakorlást és boldog karácsonyt!
Remélem segíthettem.
#205
2007. dec. 25. 15:39
Kösz a figyelmeztetést.
Nos kikérném a véleményed egy esettel kapcsoaltban.
Egyszer éjszaka arra keltem fel hajnali 2-kor hogy kopgnak az ajtón kinézek és sehol senki de nagyon tisztán az ajton kopogtak szinte biztos voltam benne.De anyukám meg amugyis fentvolt és ő nem hallotta a kopogást és azt hittem bediliztem és másnap mikor kelek fel hallom hogy a nénjém meghalt az nap éjjel:S
Nos ez szted szellem lehetet?
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0