Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#189
2007. dec. 20. 17:11
Ezen a héten igencsak meglepődtem.nagyon beteg voltam(vagyok) ,de mentem suliba és egyik szünetben megpróbáltam megmozditani a haverom ceruzáját és sikerült is ,de ugy azonnal megmozdult és sose tudom hogyan csinálom ,
A másik meg templomba voltunk a sulival és égett 3 gyertya és pont ott álltam a gyergyától oylan 2-3 méterre és arra koncentráltam hogy aludjon el a gyertya és hirtelen ugy kezdett zsugorodni mintha a gázcsapot elzárnák fokozatossan majd kialudt.(ja és senki se volt a közelében)

Zoli88: Nekem is igy kezdődőtt az egész hogy álmomban tudtam és el kezdtem a valóságban is és egyre fejlődők csak hát az utobbi hónapokban egy kicsit se gyakoroltam.Szóval mindent bele és menni fog.
Nektek milyen eredményeitek voltak mostanság?
#188
2007. dec. 19. 21:31
megprobáltam ezt a papírforgatósat! biztos vok benne h miattam mozdult meg és nem a légáramlattól de nem tudom írányítani!:( hogyan lehet fejleszteni???:S
#187
2007. dec. 19. 17:49
no igen, bűvésztrükköket tudok én is :) pl meglebegtetek egy cigarettát, kártyalapot, összegyűrt papírgalacsint :) kamerán keresztül ha teljesen közel viszem, sem látsz semmi fonalat cérnát... semmit.. :) igen ha érdekel adok linket ahol fenn vannak videóim :D de ez ócska dolog igazából és gondolom ezzel mindenki egyetért.. ui:amikor trükkjeimet megmutattam valakinek is, utána zonnal felfedtem minden esetben és elmondtam ez ócskaság.. :)))))

üdv
#186
2007. dec. 19. 15:47
Egy kicsit mellékszál, de ide tartozik: www.geocities.com/franzbardon/virtuallimbs.html

Az álom-éberálom téma ténleg fontos... végülis, a folyamat során lassan egyre tudatosabb,és összefüggőbb lesz majd az álomélet, végén eléred a folyamatos tudatot :)

Zolinak válaszolva, videó van dögivel, neten, én őszíntén szólva nem töröm magam, hogy órákig nézzem... viszont ha valami megtetszett, ellenőrizd le a szerzőt, előadót, néhány bűvész etikátlanul a tévésekkel összejátszva olyan produkciókat ad elő,hogy nem tüntetik fel, hogy csalás, neten meg kiderül honlapról....életrajzból,hogy előadóművész...

A lényeg, hogy magadat ne csapd be, arra kell figyelni... 8) mint olvashatod, vannak tapasztalatok, a beírtak alapján nem én vagyok a legprofibb...
#185
2007. dec. 19. 15:30
én is szoktam azt álmodni, mondhatnám jó ideje visszatérő álomként jelentkezik hogy tárgyakat levitálok. ezalatt, papírgalacsinokat, vagy érdekes módon az alufólia összegyürt galacsin is soxor suerepel mint levitáltatott tárgy. most már csak azt nem tudom, miért vagy honnan szedtem ezt az alufóliát, hogy mindig jelen van ős is a papír mellet.

érdekes még az is, amikor lebegtetek, érem hogyan csinálom emelem fel, miként kell koncentrálni mozdítani stb.
amikor ébren csinálom rájöttem arra, az álom és ébren lét nem sokban különbözik :) illetve mérföldkövekben, de mégis, ha álmunkban tudunk valamit, azt meg is tudjuk valósítani. (jobb esetben). álmodban kevébé hiszed azt, ezt nem azt nem tudsz. olyan természetes hogy telekinetizálsz varázsolsz. annyira természetes, hogy itt a "valós" ? életben ezt túldramatizáljuk kicsit. véleményem szerint, (de ez persze csak az én szerény) véleményem, vigyázni kell mennyire tudományos módon közelítjük meg a telekinézis kérdéseit. ugyanis ezt biztosra tudom, az agyad felfogja hogy 2x2 az egyenlő 4. ám az agyad nem egészében képes felfogni hogy mi az levitálni vagy sok más történés. fogj meg egy tárgyat, képzeld lebeg neked Te irányítodd.. leesett nem jött össze a kiválasztott tárgy semmit nem reagál ?? hmm igen, 2x2 az 4 ez esetben !
#184
2007. dec. 19. 14:21
És van akinek sikerült már elérnie valamit??tud róla valaki videót küldeni(am nem kamu)
#183
2007. dec. 19. 11:05
"
semmi bajom a mágusokkal, azt csinál mindenki amit akar :) támadtam volna őket ?! hmm..." – melton


Annak is lehetett volna venni akár.Na igen, azt teszel amit Akarsz.Csak ha kifejtenéd a nézőpontodat esetleg lehetne egy jó kis építő jellegű vitában kitárgyalni ezt is....

És mivel eddig majd mindenki félreértette vita mint a klasszikus jelentése:nem nézeteltérés,hanem a nézőpontok kifejtése abból a célból,hogy egy kérdést kitárgyalva meghatározhassuk a mibenlétét.

Mindenkit letámadok,hogy vitatkozzon velem,de nem akarnak. ;) Igazán nem értem,miért ment ez ki a divatból.Kijelentést tesznek és támadásnak veszik,ha megkérdem,mire alapozza... :-\
#182
2007. dec. 18. 19:57
Szia zoli88!! Olvassd vissza ezt a topicot teljesen, nézz körül a honlap elmentett könyvei közt, ha van kérdésed,tedd fel bátran!! Mindenki alkalmas erre, de kitartás, egyéni út megtalálása kell!!! Ha közben más képesség is felmerül, stb. csak örülhetsz... :) álmodat lehet értelmezni előérzetnek, asztrálutazás emlékképének, megérzésnek, stb is!!!
#181
2007. dec. 18. 15:04
Üdv!
Két napja azt álmodtam hogy képes vagyok tárgyakat mozgatni az elmémmel és egyszeűen olyan fantasztikus érzés volt hogy nem akartam elhinni hogy csak álmodtam! Annyira érdekelt a téma hogy utána is olvastam mert szeretném megtanulni!
Segítsetek pls hogyan kezdjek neki?? :(
#180
2007. dec. 18. 12:52
Figyi, Robert Bruce tanácsa, hogy készíts magad mellé papírt,cerkát, és ha visszatértél, rögtönírd le, amit fontosnak gondolsz, mert kitőrlődhet, a memóriádból (hiszen ha nem,akkor mindenki minden álmára/kiszállásásra végig emlékezne...)
Ha újra sikerül, próbálld meg úgy megfigyelni a dolgokat, hogy ne akard ott helyben megfogalmazni szavakkal, stb... Neten angolul óriási irodalma van a kérdésnek, később érdemes beelnézni(ajánlot internetes oldalak közé beraktam párat...) de alapból ezekismankók,és nyelv, fordítás, stb miatt csak körülírhatják, amit gondolnak, és ez torzíthatja az ember emlékeit is...mit gondol,mire emlékszik vissza,mert úgy olvasta hogy ez vagy az kell,hogy történjen... énelőbb is azért ajánlottam a steineri könyveket, mert ott a precíz megfogalmazás segíthet az embernek, hogyan írja le ami volt..de persze Steiner is bőven kihagyott részleteket... ha valami nem az ott leírtak szerrint megy, szerintem az nem gond, stb. Pl. az ezüstszálat nem mindenki látja,ebből nem kell gondot csinálni, stb... ::)
#179
2007. dec. 17. 23:38
törölt tag
ŐŐŐ és hol is van itt az a beírás?:O
Nem 100% hogy 45 mp volt de én annyinak éreztem...amúgy majdnem 1,5 óra volt:) mármint fődi időben 1,5 x síkon meg 3/4 perc kb
DE MÉÉÉÉG!!!!
KURVAJÓVOLT:)!!!
Remélem ma hajnalban is visz az angyalom:O!
#178
2007. dec. 17. 19:41
baldag, okés. bardonnak 6 könyve jelent meg, illetve hét, de a hetedik, az egy önéletrajzi könyv. érdemes azzal kezdeni, bevezet abba miket ő csinált.

ennek a címe : frnaz bardon : frabato.

az első könyv ami az alapoknál kezdi a címe :" Az igazi beavatás útja",

a második fokozat, : "A mágikus idézés gyakorlata",

harmadik, : "Az igazi kabbala kulcsa",

a többit ha jól tudom még nem fordították át magyar nyelvre. és a többi címét nem is tudom, de könyvesboltban el tudják mondani részletesebben mi van ez ügyben.

üdv, melton
#177
2007. dec. 17. 19:19
@shephard! Olvassd el Robert Bruce írását asztrálutazásról, itt megvan honlapon, rövid, pontos, nincs rizsa!45 mp elsőre átlagfeletti idő... ő 30 mp-t írt. Ha valami olyant is tapasztaltál,amiről nem ír, tedd megléci, hogy beírod...még a legjobb könyvek is hiányosak...stb...

@melton: én azért kértem ,hogy írjatok pár sort a könyvről, hogyha valaki ismeri az összeset, az meg tudja mondani, melyikkel érdemes kezdeni, hogy ne a legnehezebb legyen,. stb.ezért írtam én Steinerről, hogy melyiket érdemes a végére hagyni... :)

@nvo621! Üdv!!Kösz, hogy megosztottad velünk, a véleményedet is, ha valami még eszedbe jut, örülnék, ha beírnád! A gondoddal kapcs:
1: valaki vhol tévében nyilatkozta, hogy vannak képességek, amik életkorhoz kötve erősebbek, később eltünnek, stb. Én ezzel így nem értek eggyet, (hogy kötelező eltűnniük) az illető kanálhajlításról írta hogy kb. 16 éves kor elérésekor sokaknál lecsökkent a képesség... elképzelhető, hogy belső mirígyműködés, stb behatot rá,fejlődés, stb...
2: Lehet hogy más a gond, étkezés megváltozása, betegség, kezdete, (lappangva??) más behatás,költözés, új környezet,stressz, ?????????? Ezt te tudhatod... Csak ötleteket adtam, visszanézni, nem jelenti, hogy igazam lenne!!Reméllem hogy nem valami komoly dolog van emögött..
#176
2007. dec. 17. 18:47
sziasztok !
lenne egy óriási problémám a telekinézissel !
kb fél éve meg volt ez a képességem és tudtam mozgatni minden 1 kgnál könyebb tárgyat .
A probléma a következő ez a képességem eltünt mintha nem is lett volna soha.
Hogy hozhatnám vissza a képességem hogy újra legyen !

meg az előzőkhöz szólván hogy a telekinézis lényege az agykontroll és a türelem más nem kell hozzá na meg némi meditáció és koncentráció más nem kell. És sok gyakorlással tökéletesen művelhető!

ui: lécci segítsetek nemethviktor0621@freemail.hu-ra küldjétek el válaszaitokat előre is köszönöm viktor! :) ;)
#175
2007. dec. 17. 14:23
semmi bajom a mágusokkal, azt csinál mindenki amit akar :) támadtam volna őket ?! hmm...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0