Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#174
2007. dec. 17. 14:21
törölt tag
Ma hajnalban felkeltem 3 körül foggalmam sincs miért, és asszem olyan 3:30 körül megtorzult a világ és átléptem az éteri vélába (asszem, mert ott olyan ezüstös szürkés átlátszó a "test,,) de lehet hogy asztrálon jártam:O Vagy foggalmam sincs.
Azt tudom hogy azonnal azon kezdtem el flashelni hogy de kikúrt jó átlátok a karomon (alkar) majd a kezemen is... mikor viszatértem eből az állapotból akkor valami rábaxott a bal combomra szal szerintem azért kelett viszajönnöm mert valami meg akart támadni...és a védőangyalom megszakította az egész mindent...nem tudom de muszáj oda viszamennem, iszonyat jó volt:O Annyira nagyon nagyon hogy hogy ááá:D
Mindenesetre thx angyalkám:)
Ami az érdekes volt hogy a tudatom tiszta volt és semleges de a testemen a félelem jelei uralkodtak, iszonyatos szívverés hirtelen leizzadás(de csak kicsit)... De ezeket leszámítva nagyon odabaxott!
Egyenlőre ennyi, ha kiovastam a könyvet folytatom a telekinézist és ha netán megint megyek arra a síkra és nem csak 45 mp re (ami annyinak tűnt amúgy kb 1,5 óra voltXD) akkor megpróbálom a telekinetikát ott isXD hátha:O ki tudja?:)
Komentek vélemények? Megbolondultam vagy sok sikert?XDXD
#173
2007. dec. 17. 13:12
Hmmm,tényleg hogy beindult itt az élet.Mondjuk az előítélet nem valami kellemetes dolog,megnehezíti a beszélgetést.Pl Melton mi bajod a "mágusokkal"?Értve ez alatt természetesen,NEM a sarlatán magamutoható izéket,hanem a komoly elszántságból mágia irán érdeklődőket,és tanulókat?

Igen rengeteg a sarlatán,na de...
#172
2007. dec. 16. 22:51
törölt tag
Én most 1 kicsit más téren kezdtem el érdeklődni (pntosabban: Dr. Bruce Goldberg - Energiavámpírok) de mégis megint ütközöm a kinézissel csak itt a psichokinézissel, de nagyon odabax:O
' picit le kell álljak a telekinetikával, de ha levédtem magam akkor újra folytatom mert nagyon érdekes dolog ám:O ha nem lenne akkor én sem lennék itt valószínűlegXD
#171
2007. dec. 16. 18:02
akit érdekel franz bardon, bemegy szépen egy könyvesboltba, és utánajár, megrendeli ha esetleg nincs, annyira nem drága hogy egy próbát megérjen. azthiszem 3 ülön könyvet adtak ki eddig magyarul bardon-tól. aki nem ismeri, almondom, nem is olyannyira régen elhunyt mágusról van szó, aki elmagyarázza elmélet és gyakorlattal a mágia elsajátítását olyan szintem, ahogyan azt lehet egy könyv segítségével. üdv
#170
2007. dec. 16. 16:54
Szerintem a gond abból is akadhat, hogy nehéz leírni precízen, mit is élt át az ember, ebből eredhet hogy mást értettek alatta,és aki olyan,az kicsit színezhet is rajta, illetve roszabb esetben azt írja amiről úgy gondolja, hogy látta, vagy látnia kéne.. nézzétek meg, itt honlapon van 2 rudolf steiner könyv, a szövegvezetése miatt is, de a szabadság filozófiáját csak a másik 2 után olvassátok el, az nagyon nehéz elsőre!!!

A korábban ajánlot franc bardont megtaláltam németül fenn van 1-2 könyve neten, ha átnéztem nyilatkozok, de más is írhatna róla.... :)
#169
2007. dec. 16. 12:55
shephard,

ok no probleam, nem vagyunk egyformák, és talán én is másképpen fogtam fel a felém irányuló gondolataidat.

ismétlem, nem tanulok mágiát :), nincs "mesterem", akit láttam és hallottam embert aki ilyeneket tudott csinálni, gyerekkori jóbarátom, együtt nőttünk fel. szóval akkor mondott bizonyos dolgokat. amik utólag bevalott, van ami hülyeség volt és már másképp látja. no ezen igazodjon el az ember ;-)

Philippi,

(szerintem) a szellemvilág aképpen működik, ha közelítesz hozzá, ő is feléd. pl ne csodálkozzon az ember, ha környezetében fura dolgok történnek. talán nem is véletlen ?! :D szóval akarat vagy akaratlanul vannak a szellemi fejlődésnek gyümölcsei, melléktermékei, amikért nem feltétlenül "tudatosan" dolgoztál (sajátítottad el), ez a szellemi feljebbjutás egyik foka. érzékenyebbek lettek a "vevőid", érzékeled a finomabb rezgéseket. de persze ezt csak én gondolom, némi tapasztalat és szakrális tudományok által.

volt egy olyan álmom ? amiben nekem is az volt, sötétben vagyok, egyszer csak már egy nagy barlangban. voltak velem isemrőseim is és idegen emberek, egy nagy barlangcsarnok volt. a falakban mindefelé nagy lyukak, amiben egy ember kúszva elfér. mindenki fehér ruhában volt, ilyen jeruzsálemi "divatú" ban :)

no és mindenki választott lyukat "üreget" merre megy. elindultam hát én is, kúsztam és mögöttem volt még aki velem tartott, .. ismertem, de nem emléxem ki volt, csak az érzést hogy jön utánam.. majd kis idő kúszás után egy egészen kicsi csarnokba értem és ott már vártak, örültek nekem.. mindenki ott is fehér ruhában volt. érdkes kis "álom" ? volt ez is... -számomra.

üdv, melton
#168
2007. dec. 16. 12:29
@philippi!

Amit érzékeltél, hogy a tárgyak körvonalát láttad, stb. jó jel, a fejlődés során egyre tovább megmarad majd a körvonal, és pl.ha belépsz idegen helyre,stb. eklőző percek mozgásait,elmozgatott tárgyakat stb.is majd meg lehet látni...a tárgyak éteri,stb. kiterjedését jelenti, nem akarok most zavarosan magyarázni,aza lényeg, hogy fejlődsz, gondolom más körülmények is felléptek,mozgó,hullámzó tárgyak,színek megváltoztak, stb.
#167
2007. dec. 16. 11:56
törölt tag
Melton

Ne vegyél engem ennyire komolyan...senki nem vagyok én ahoz hogy akármit is megcáfoljak...csak szúrkálódtam de nem cáfoltam meg semmit és nem mondtam azt sem hogy nem jól élted meg a dolgaidat vagy stb. Csak megpróbáltam 1 olyan szúrkálódást amiből számomre kiderül 1-2 dolog amiből megtudhatom hova honnan meddig...tehát el tudlak helyezni 1 helyre hogy miként "nézzek,, rád.
Ha olyan nagy "mágus,, vagy hogy nevezzem:) azt az embert akiktől tanulod a dolgokat akkor nem kérdőjelezem meg azt sem meg téged sem, bocsánat ha szarul jött le a commentem tartalma.

Az hogy én mit hiszek...azt már egyszer leírtam, legalábbis 1 részét...voltam én már angyalközeli és démonközeli érzésben is, Mihály Arkangyal segített és a teremtő meghallgatott, a védőangyalom meggyógyított, a teremtő látást adott...
Nekem már nincs olyan hogy ez van meg ez nem, bizonyos földi korlátok között nincs olyan hogy lehetetlen, talán feljebb sem... sőt


Az a gyertyás dolog elég jó, de figyelj arra hogy a gyertya nekem is csinálja azt hogy vibrál kicsi és nagy között válltakozik és nem kelle hozzá én sem viszont az jó hogy fehér gyertyát égetsz mert abban nincsennek szinezőanyagok és csak a tiszta fehér viaszt égeted amitől nem lesz befolyásolás semmitől sem.
A gyertyát már én is próbáltam csak én addig jutottam el hogy anyám felkeltett hogy telefon...kicsit fáradt voltam és bealudtam:D volt 1 másik is ami nagyon jó
1 pohár víz, 1 tű és a tű be van olajozva és gyengéden letörölve amit ha ügyes vagy akkor rá tudsztenni a vízre mert a felszíni feszülete fenntartja a tűt csak iszonyat óvatosan kell, én nem tudtam megcsinálniXD csak 1 x majdnem:)rátettem és mikor vettem ki a kezem elmerült mert nagyon megmozgattam a vizet... de elég jó
Ha minden igaz hamarosan kapok 1 egely-kereket és meglesem mi a mizu...
Most megyek olvasok kicsit majd re addig is sok sikert nép!:)
#166
2007. dec. 16. 11:48
Sziasztok! :)

Sokáig olvasgattam a fórumot, különösen ez a téma ragadott meg. Nem véletelenül. Nemrég történt velem ez az dolog amit mindjárt le is irok, de még mindig hihetelen. Lehet ez volt az első és majd követi több? Mindenesetre érdekes. Bár a változást bennem már egy idő óta érzem, mostanság meg tudatosan figyelem is. Megérzem, ráérzek én is az emberekre, most még olyan szinten, hogy jó vele együtt lenni, vagy álljak odébb mert taszit, vagy feszült leszek tőle.Igaz legtöbbször lezárom magam és kirekesztek mindenkit. De ezt sem tudom, hogy jól teszem-e mert lehet, hogy aki taszit, azzal dolgom van és rendeznivalóm, nem szabadna előle megfutamodnom.

De az esetem: Hajnalban az utolsó álmom után 5 óra körül felébredek. Ebben az esetben még álmodtam, de már nyitottam is a szemem, mert tudtam most következik a felébredésem. Egy kicsit összemosódott a kettő. Ahogy kinyitottam a szemem, tök sötét volt, de balra fennt egy barlangszerü nyilást láttam, benne mindtha tüz égne, vagy nem is tudom mi, de olyan nagyon világos volt. Elnéztem jobbra az ablakunk felé és ott három halvány elmosódott fényjelenség vibrált háromszög alakban, de azért elég jól elkülönülve. Gyorsan visszanéztem a balrangra, majd vissza a triumvirátusra és még akkor is ott voltak. Erre ugy megijedtem, hogy teljesen felébredtem, és akkor már teljesen sötét volt. Álmodtam? Vagy mi volt ez? Rátaláltam az agynak arra a hullámhosszára, amivel más dimenzióra tudtam ráhangolódni?

Megköszönném ha valami magyarázatot tudnátok nekem erről adni.

Üdv!
#165
2007. dec. 16. 10:17
Na megint én.

Vagy itt avgy vhol máshol olvastam h a tüzet,viszonylag könnyű befolyásolni,és egy picit egyszerűbb vele eredményeket elérni mint a psiwheel-lel.
Na szóval,tegnap este fogtam egy egyszerű fehér gyertyát,és meggyújtottam.Becsuktam mindent(ablakot,ajtót), ésa tűz valóban nem mozgott,csak egyenesen felfele szállt.Tehát nem voltak legéramlatok.A szám elé egy kendőt kötöttem(ne nézzetek hüyének lécci :D ), hogy kizárjam a légzésből adódó mozgatásokat.
Ezután egy olyan fél perc erőgyüjtés,merg összpontosítás után,ráírányítottam ezeket a dolgokat a lángra (a célom az volt h eloltsam), de persze nem oltottam el,hanem talán még látványosabb dolog volt.
1.Elkezdett vibrálni a tűz.Értem ez alatt,h kicsire összemegy,majd újra a normál méretét éri el.Mindezt olyan 1 mp alatt 5-ször. Szóval a vibrálás ez.

2.Számomra is hihetetlen,egyáltalán nem ezt akartam kihozni belőle,de a láng összezyugorodott oldalról(na hogy mondjam ezt érthetősen...szóval a magassága maradt, de oldalról mintha összenyomták voltna,olyan aalkú volt mint mondjuk egy könyv oldalról...Na szóval a láng alja nem olyan gömbszerű volt, hanem...ááá nem tom elmagyarázni)
na és ez az egész elkezdett forogni, mintha egy spirál lenne. Mintha egy könyvet forgatnál a kezedben.Egyszer a gerincét látod,egyszer meg a szélesebb elejét.

a másodikat elég neccesen magyaráztam el, nem tom érthető-e.Én is csak azért értem, mert tudom mit akarok monmdani :D

Szóval elég érdekes dolgok ezek.

Ja meg most jut eszembe:
miután befejeztem ezt a dolgot,pakoltam el,akkor például ha a kezemet mozgattam,vagy az ujjamat,vagy bármilyen más tárgyat,akkor annak láttam az útvonalát,szóval amit már megtett.Ott volt köbö 1 mp-ig.Olyasmi mint amikor a számgépen beállítod h látszódjon az egér útvonala.
Ez mi volt?
#164
2007. dec. 16. 9:08
no ez az, ha valaki őszintét oszt meg, mivel rátaláltam erre az oldalra, egyből a szurkálódzás.. :D
hogy mondjam, persze nem kell kisgyerek ésszel gondolkodni, nem is tetted, de azért némiképpen hittel kellene olvasni, ha már van ez az oldal.
sok a kamus bizony sokkkK ! leszügeztem elején, én nem vagyok mágus :) tehát úgy érzem nem is lehet mit felróni ellenem :)

a másik, sok ember van aki azt mondja mágus, te csak saját besötétült gyenge szintjét gyakorolja a mágia felé. elárulom azt is, az igazi mágiához nem kellenek rítusok, ceremonális gyakorlatok, nem kell halálfejes koponya meg csiribi csiribá.
hatsz a tárgyakra, rezgésekre. semmi féle süssfelnap imát nem kell hozzá mormolnod, ezt biztosra tudom, mert ismerem az embert aki belemutatott a miszériumokba és van miből táplálkoznom eziránt. és mellkésen az sem mindegy miket mondott ezekről. mivel ő ezt csinálta valamelyest ha nem baj adok a szavaira :) azok az emberek akik jósolgatnak meg energiát küldözgetnek kik mágusoknak mondják magukat, mert van hogy mágus gyenge energiát küld az áldozat felé, nos ezek nem mágusok, hanem alja népe ennek a világnak. az igazi mágusról nem is tudod hogy ki ő, nem fityogtatja a tudását mindeki felé. mellesleg tényleg kicsit kifiguráztál, ami nem esik jól. azért sem mert igaz volt minden amit leírtam, és Te jobban tudtad azt mit éltem át és ez nem helyénvaló. :) jártam kétszer másik síkokon, erre mit mondasz ? vagy ezt is tévesen éltem meg ? mind a két síkon külön érzéseim vannak, amikor ott jértam is azonnal tudtam tudatosult bennem hogy mit érzek, és tudom hogy nem álom volt. sőt ez egyiken egy angyallal is beszéltem, de sajnos csak arra emléxem amikor azt mondta, mostmár vissza kell menned. sőt hogy tetőttem a dolgot azóta beszéltem egy emberrel aki szintúgy ott járt ahol én, megdöbbenésemre leírta az egészet hogy nézett ki. wow.. ! szóval innen már tudom teljesen nem egy álom volt :)no hogy miért jutottam oda ?! nem tudom nem akarattal csináltam. de úgy vélem ha ilyen élményben részesül valaki, könnyen meglehet nem azért mert ilyen jól jártas a misztériumokban, lehetséges hogy az angyal éppen az életem mentette meg azzal amiket mondott nekem. azóta soxor töprengtem mit mondhatott, mivel más síkokon nincs idő ezért nem tudom meddig lehettem ott, de emléxem hogy ott voltam egy darabig. az angyal lebegett egy fehér ködben, a fehér köd hátamögött halványan egy másik világ volt. a síkon amin voltam beláttam az egész horizontot, mögöttem sötétség volt. előttem, az elementáris erők színei úsztak az égbolton. semmi, de semmi nem volt ezen a síkon, már mint kövek vagy fa vagy akármi is. sárga volt a talaj arra még emléxem, de nem homok volt, nem tudom mi volt... emléxem erősen arra, ezen a síkon nem éreztem jót vagy rosszat, semmit sem éreztem, vagy is de.. a közömbösséget mindemellett testben voltam ott.. no de ez a másdoik asztrális élményem volt. az első asztrálvilágban feketeségben lebegtem, nem volt testem. olyan mintha az univerumban lettem volna a világűrben. lilás gömbök kissebbek nagyobbak lebegtett szétszórva. arra meléxem ott csak jó érzésem volt, annyira jó érzésem amikor kibújsza bőrödből örömödbe. valami örömmámorban lebegtem, és tisztán emléxem rá, hogy mennyire megjegyeztem ezt. mert mikor a másik síkon jártam ott eszembe jutott ez a sík és az érzések és azonnal konzekvenciát tudtam vonni a tapasztalataimról.

emellett számtalan dolgot éltem meg, amik nem csak velem történtek meg, egyiki barátommal is.
történt olyan dolog is, amit ha leírnék elmebetegnek titulálnátok, vagy azt mondanátok hahha ez valami jó kis pzsicho horrorfilmből vettem. mesélnji nincs kedvem erről mert az is kifigurázás tárgya lenne. meg nem mesélhetem el, mivel megkért az illető et tartsam magamban. de anyit mondok, nem számít mit hiszel, a szellemi lények léteznek ! úgy mint démonok, az ördög is valós Isten világában. nem kell hogy vallásos légy, ezek akkor is vannak hitedtől függetlenül !

üdv, melton
#163
2007. dec. 16. 1:32
törölt tag
LOL
Nem vagyok tisztánlátó:D
Nem emlékszem mondtam e olyat hogy 1 tisztánlátó van csak...csak én ismerek 1 et,XD
Csak tudod az utóbbi időben megnőtt a "Hamis próféták,, száma...
Nem céloztam csak szúrkálódtam hátha kiszedek belőlled valamit amiről megbizonyosodhatom hogy amit tudsz azt jó "helyről,, kapod e ennyi az egész:)
#162
2007. dec. 15. 22:41
Micsoda élet lett itt,ezt szeretem....

Parkour! szerintem új topicot kéne öngyógyításnak nyitni, oda beírnék.... az biztos, hogy fertőző betegségeket, sebészetre való dolgokat nem így kéne kezelni, ún. krónikus betegségre, életmódbelire stb. vannak módszerek....
@melton
tisztánlátós dolog... a szerzőről burdon még nem hallottam, hacsak nem ő inspirálta nyilas misi tisztánlátót...írnál még a könyvekről,ha olvastad???Neten? stb?Kérdésem lenne elég ezen túl is...inkább majd itt fórumon, ha szabad... :)
#161
2007. dec. 15. 19:52
Ha már igy megy az offolás vki segitene abban hogy hogyan tduja az ember önmagát gyógyitani.
Amugy valamely szinten én is látom az emberek auráját de csak nagyon halványan.
#160
2007. dec. 15. 18:19
bocsánat az előző szöveget másoltam véletlenül be az előbb ! :)))

nos csak azt akartam mondani, szó nem volt arról hogy tisztánlátó vagyok barátom. ;-)
még csak mágus sem vagyok ! no ?! :D :D

igazából megosztottam pár dolgot és hogy miket éltem át személyesen :) azt meg tán tán csak én tudom mi volt az tisztánlátás egy vagy sem. vagy ha nem tudom akkor gondolom olyasféle volt.

minezekáltal te csak egy embert ismersz, nos és szerinted csak egy ember van aki tisztán lát ? :) no de nem akarom ezt tovább vesézni :) okoskodni meg végképpen nem :) ki hisz nekem, ki nem ez az egy dolog ami nem érdekel. :)

üdv, melton
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0