Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#159
2007. dec. 15. 18:15
"Nos a tisztánlátás...nem mások szemeivel látsz / halassz:D ahoz nem kell tisztánlátónak lenni... ha tisztánlátó vagy akkor le sem kellene írjam a véleményem mert ez alapján az elektronikus levél alapján meg tudnál mindent róllam, és hogy mit gondolok ezekről a dolgokról:)
Az a rezgéses rész igen az így van, a világmindenség szeretetenergiából áll, a föld pedig 1 "büntetőtelep,, de attól függetlenül szép:)
Magyarországon én csak 1 tisztánlátót "ismerek,, de ő olyan mint 1 elnök, mindene titkosítva van mert állandóan zaklatják minden apró hülyeséggel is, szal azt kicsit furcsállom hogy te csak így bejöttél ideXD De ha valóban igaz állításod akkor csak örülni tudunk ennek:)
Nos ha tisztán látó vagy akkor ugyebár látnod kell az aurákat annak rétegeiket a világmindenséget alkotó energiát (ami mellesleg rezeg és nem rezgésből állXD) az emberek érzéseit érzed(ha a 2 aura találkozik) de mivel látod az aurákat a 3. szemed teljes mértékben kinyílt és ezáltal asztrál síkon is tudsz utazni, tudod hogy tudom hogy az előbb is tudtad hogy tudtam hogy tudni fogod hogy tudni fogom hogy tudod. ez az idősík!
Nos elnézhetnél hozzám asztrálon és elmesélhetnéd hogy milyen is az aurám pontosan, 1 másik srác azt mondta hogy miért számít hogy milyen színű az aurám? (aki eljött) mondtam neki én tudom, de ha te tisztán látó vagy tudni fogod azonnal:)
mellesleg én kezdetleges aurákat látok csak és asztrálon sem vagyok otthon de kíváncsi vagyok a te meglátásodra is ha ez lehetséges!
" – shephard
#158
2007. dec. 15. 17:21
törölt tag
Nos a tisztánlátás...nem mások szemeivel látsz / halassz:D ahoz nem kell tisztánlátónak lenni... ha tisztánlátó vagy akkor le sem kellene írjam a véleményem mert ez alapján az elektronikus levél alapján meg tudnál mindent róllam, és hogy mit gondolok ezekről a dolgokról:)
Az a rezgéses rész igen az így van, a világmindenség szeretetenergiából áll, a föld pedig 1 "büntetőtelep,, de attól függetlenül szép:)
Magyarországon én csak 1 tisztánlátót "ismerek,, de ő olyan mint 1 elnök, mindene titkosítva van mert állandóan zaklatják minden apró hülyeséggel is, szal azt kicsit furcsállom hogy te csak így bejöttél ideXD De ha valóban igaz állításod akkor csak örülni tudunk ennek:)
Nos ha tisztán látó vagy akkor ugyebár látnod kell az aurákat annak rétegeiket a világmindenséget alkotó energiát (ami mellesleg rezeg és nem rezgésből állXD) az emberek érzéseit érzed(ha a 2 aura találkozik) de mivel látod az aurákat a 3. szemed teljes mértékben kinyílt és ezáltal asztrál síkon is tudsz utazni, tudod hogy tudom hogy az előbb is tudtad hogy tudtam hogy tudni fogod hogy tudni fogom hogy tudod. ez az idősík!
Nos elnézhetnél hozzám asztrálon és elmesélhetnéd hogy milyen is az aurám pontosan, 1 másik srác azt mondta hogy miért számít hogy milyen színű az aurám? (aki eljött) mondtam neki én tudom, de ha te tisztán látó vagy tudni fogod azonnal:)
mellesleg én kezdetleges aurákat látok csak és asztrálon sem vagyok otthon de kíváncsi vagyok a te meglátásodra is ha ez lehetséges!
#157
2007. dec. 15. 9:26
sziasztok ! én ismerek egy embert, aki nekem sok sok dolgott mutatott régen. már nem csinálja ezt mert megtért, én tiszteletben tartom az ő útját. no a lényeg ő ezt varázslatnak hívta nem telekinézisnek. tárgyakat levitált, teleportált, sok sok dolgot láttam tőle. persze olyan mértékűeket, amik nem lehetnek trükkök. mert ugye "láthatatlan" fonallal amit bűvészek használnak könnyen lehet levitációt előidézni :) no de ha a lebegő tárgyat a szoba másik oldalába viszi, vagy a levitált tárgyat a kezeddel körbenézheted hogy nincs e fonal.. no én ilyeneket megvizsgáltam. a csukott kezembe amiben nem volt semmi, pénzérmét rakott, vagy zsebemből kivett valamit, úgy hogy hozzás sem ért. azt mondta, a gondolatunk által az adott tárgy azt csinál, amit szeretnénk vele. ha kell átalakul, lebeg, táncol nekünk, felgyullad.. csak rajtunk áll mit akarunk vele. ám azzal tisztában kell lennünk minden ilyen tett, amit csinálunk következményei vannak vagy lehetnek. ha azt nézzük okult tudomány a rejtett erőkkel való munka. magam is értem el sikereket ezen a téren, igaz nem tudatosan irányítom még.. de arra rájöttem, minél mélyebben kutakodsz annál mélyebbre jutsz. ergo sokat kell gondolkodni a nem materiális világon. ez az ember nekem azt mondta, léteznek ugyana fizika törvényei, a materiális síkon, de a szellemi síkon felejtsem el az itteni törvényeket. nincs gravitáció ! nincs súly. ha mégis azt gondolod van súly és gravitáció, akkor nehez fogsz előrébb lépni ezen a téren. el kell érnünk egy olyan szellemi tudatállapotot amikor megértjük mitől mozog az univerzum, mi vagyok én, és miért vagyok egyáltalán. miből lett a világunk. abból az erőből, amit mi telekinézisnek hívunk, csak annak felfoghatatlan tisztaságú rezgéséből. szóval én azt tanácsolom annak aki sikereket akar elérni, először magát ismerje meg, utána a világot, és akkor szellemi síkon már olyan úton van, hogy akaratlanul is kap olyan tudásokat amiket még nem tanult. pl tisztánlátás, nekem sikerült. ez azt jelenti az adott személy akire gondolsz a szemeivel látsz, füleivel hallassz. vagy a gondolatolvasás, nem tudom hogyan csinálom, de rengetegszer meghallom mások gondolatát. amit hallok az illető nem sokra rá mondja.. aki velősebben akar foglalkozni ezzel ajánlon franz bardon műveit, elég mélyen belenyúl a szellemvilágba. aki akar szívesen beszélek vele ill levelezek, thefluid@vipmail.hu. nem vagyok mágus, sem telekinézis gyakorló, csak ha érdekel vagy kérdésed van hátha tudok segíteni. sziasztok és köszi hogy elolvastatok !
#156
2007. dec. 14. 22:05
Neofita!
Igen ennek elvileg igy kell lenni .Sose szabad erőlködni ,el kell lazulni amennyire csak tudsz és pusztán rágondolsz hogy forogjon mintha arra gondolnál hogy az ajtót kinyitom ,de ugye ezen már nem gondokodunk hanem gondokodás nélkül megtesszük ,mert természetessé vált.Ugyna igy van ez a telekinézissel is hogyha minnél töbet csinálod annál természetessebb lesz és jobb ja és még ez az erőlködés azért nem jó mert hosszutávon akár sokkall ingerültebb lehetsz.
Fogd fel az egészet ugy hogy ez benned van nincs ebben semmi különleges csak mivel nem használjuk ezért nem ismerjük a használatát.Ehhez nem kell semmi technika neked kell rájönni hogy hogyan tudod irányitani ezt a gondolatot.És igy lehet több mindent is csinálni csupán fel kell tárnod és megérteni hogy hogyan müködik a rendszer.
#155
2007. dec. 14. 15:42
Nyílván a görcsös erölködés elvitte az energiát.... rengeteget kivesz az is, ha nem vesszük észre,hogy összekucorodtunk, feszül nyak, hát, alkar... elsőnek a szem kezd el feszülni, meg homlok....
#154
2007. dec. 14. 12:48
"értem köszönöm a tanácsot:)
És mire gondoljak? Oda-visza mozgásra vagy csak 1 irányú mozgásra, mennyire legyek tőlle messze ha ez meghatározó?
anyaga függjön valamitől?
Én az előző comentemhez híven 1 vas farmer gombot lógattam fel:) a villanyra és kb fej magasságban lóg most 1 cérnán (ami kb 1 m nél kicsit nagyobb), fekszem az ágyamban és így kb 2 méterre vagyok a mozgatni kívánt tárgytól.
Vélemények meglátások tanácsok?" – shephard


Nekem nem nagyon jött össze.Mert sose tudtam eldönteni,ez most én voltam,vagy léghuzat.De majd kipróbálom gyertyával.Én egy régifajta szobakulcsot lógattam fel,az elég nehéz,hogy egy sóhaj ne tudja bemozgatni.De lehet túlnehéz volt,kipróbálom könnyebbel,és gyertyával ellenőrzöm,nem -e légmozgás.
Mikor megmozdult az mindig olyankor történt,mikor épp nem erölködtem görcsösen,hogy mozogj,hanem csak úgy felé koncentráltam,nem is a kulcsot fikszírozva,hanem inkább csak mögé nézve.Mintegy mögé nyúlva az akaratommal.
#153
2007. dec. 14. 0:23
törölt tag
Értem de arra lennék kíváncsi hogy akkor mi történik amikor a folyamatot nem csak próbálja valaki hanem mikor bekövetkezik...valamennyi viszonyításom van már a "látásválltás / torzulásoknál,, szal arra lennék kíváncsi hogy amikor a telekinetika megvalósul akkor válltozik valami? Érzed a testedben áramló erőt vagy futkos a hideg/meleg a testeden vagy a látás és tér megtorzul vagy mégis mi történik? semmi és csak mozog a koncentrált tárgy vagy mi?:)
Éaööö mikor lenne ezt érdemes nyomatni? kipihenten vagy fáradtan? (kipihenten mert akkor újjúlt erő stb, vagy fáradtan mert akkor a szellem aktívabb a fizikum fáradtsága miatt?).

Köszönöm az eddigi tanácsokat és várom a következőkre is a válaszokat:)

Ma felkötöttem 1 cérnával a villanyra 1 fém gombot (picit több mint 1 m ) azzal kezdtem el gyakorolni de ma valahogy nem volt hangulatom hozzá így elkezdtem én magam adni neki az érzést...csak ütöttem az meg libegett néha pofánvert néha em...tiszta CSÍ volt:D jól elvoltam magamnakXDXD Ne próbáljátok utánnam...
De ami meglepő volt hogy csak a preiférikus látásommal a gyorsan repülő gombot 75% os (kb) arányben mindíg el tudtam ütni vagy elhajolni vagy kivéteni... egész érdekes volt mikor a kendőt feltettem, lekötöttem a szemeim és 1 pár x tudatosan is eltaláltam a nagy sebeséggel köröző gombot...de telibe nem pedig hogy épp a bütyköm súrólta:D
Érdekes volt...1 harcos veszett el bennem...de jó mélyenXDXDXD
Na mára vagyis teggnapra elteszem magam:)
Annyira gát, 5 kor kelek...olyan szinten mosottszar fejem lesz reggel hogy csak na...meg is látszik hogy álmos vagyok 1 csomó hülyeséget is leírokXDXDXD
Na mind 1 majd hol....ma:D:D
Sziasztok!
#152
2007. dec. 13. 23:11
Üdv, nos talán mind a két technikát próbálld ki, de nem egyidejüleg,és figyeld magadat...

Az jogos, hogy sok könyvet nem akarsz megnézni, nagyon megszaporodtak a művek, fércművek, az se jelent semmit, hogy nagyon sokan olvasnak valamit... ha egyedül gyakorolsz, van rá sansz,hogy ne azt lássd, amit a írók szerint kellene,stb. Szerintem a jó könyv nem előre írja le, mi kellene ,hogy történjen,hanem azt vizsgállja, hogy mik lehetnek buktatók. Itt a honlap könyvtárában pl. jó kis könyv a Robert Bruce féle asztrálutazás, esetleg rudolf steiner művei...

Ha szabad tanácsot adni: ne akard megérteni, magyarázni, ha valami új történik, azt próbálld meg, hogyan hathatsz rá, szabályozhatod, és megfigyelni, amilyen érzékkel csak tudod.... később, ha már többszőr átéltél valamit, lehet gondolkodniarról, hogy megfogalmazzd,szavakkal... (rudolf stenier nyomán írom,de így van: első auralátásos élmény nem hasonlít leírásokhoz..)

Az se boszorkányság, ha magadnak találsz ki gyakorlatokat, csak arra figyellj, hogy ne csapd be magad... :)

sok sikert, várjuk,mi lesz.... :) ;D
#151
2007. dec. 13. 15:10
törölt tag
értem köszönöm a tanácsot:)
És mire gondoljak? Oda-visza mozgásra vagy csak 1 irányú mozgásra, mennyire legyek tőlle messze ha ez meghatározó?
anyaga függjön valamitől?
Én az előző comentemhez híven 1 vas farmer gombot lógattam fel:) a villanyra és kb fej magasságban lóg most 1 cérnán (ami kb 1 m nél kicsit nagyobb), fekszem az ágyamban és így kb 2 méterre vagyok a mozgatni kívánt tárgytól.
Vélemények meglátások tanácsok?
#150
2007. dec. 13. 12:11
"A befőttesüveges témát meg lehet csinálni befőttesóveg nélkül is... csak kell 1 gyertya is, mert azzal tudod folyamatosan ellenőrzés alatt tartani azt hogy van e légáramlat, ha a gyertya lángja nem mozog picit sem akkor annyira jelenktéktelen a légáramlat hogy a papírt sem fogja befolyásolni.
Ezt mind csak azért akit zavarna az üveg:)

Eleinte mivel kezdjem? 1 gömb alakú tárgyal ami nem nehéz és "könnyű,, toszogatni vagy valami inga izével vagy van valakinek valami tippe?" – shephard


Szerintem eleinte egy fölfüggesztett tárgyal jó kezdeni,valamivel,ami szabadon mozoghat,nem nehézkedik valamre ugye...A gyertya jó ötlet,kipróbálom!
#149
2007. dec. 13. 2:16
törölt tag
Értem...
Nos a csakraeggyeséítés....csak ezen a síkon van olyan hogy lehetetlen:)pontosabban még itt sem teljesen.
Más emberek auráját sajnos még csak úgy látom mint a tárgyakét szal nem külön színben meg ilyesmi csak 1 burokként (szerintem ez az első rétege az auráknak mert van vagy 7-8 tudtommal)de fél éve kezdődtek a történések szal még korai azt kijelentenem hogy x et tudok alkalmazni és kész...még nagyon az elején járok a dolgoknak.
Megmondom őszintén hogy én vonakodom a könyvektől...egyáltalán nem biztos az hogy 1 könyvnek a tartama miről ír...1 olyan reálisnak tűnő valóságról ami nem tiszta vagy a tényleges tiszta igazságról...amit megmondom őszintén még nincs elég tapasztalatom hogy átlássak és eldönthessem hogy mi valós és mi az ami csak annak tűnik 1 szép előtörténettel.
De a telekinézis más, ti itt vagytok, láttátok, tapasztaltátok, hitemet nem próbálja rengetni meg semmi szóval itt bizakodva olvasom és próbálom tanulni a telekinetikát.most ismét megpróbálkozom 1 kis telekinetikával:)
ja és ezek a látások vannak, nem jönnek elő vagy bújnak el...folyamatos állapot.
Az hogy pontosan milyen mikor telekinetikát próbálok és "megvakulok,, azt még teljesen ontosan nem tudom leírni mert még csak párszor próbáltam meg a telekinetikát és több idő kell az állapot felméréséhez mert újj dolog, és írj le valamit amit nem tudszXD max csak körülírni tudom azt meg megtettem, szal ha majd konkrétat tudok felmutatni leírom és kíváncsi leszek a véleményekre:)
Jaj igen, és köszönöm az útmutatást, próbálkozom:)
-Adás vége-
#148
2007. dec. 12. 20:10
@Shepard

A gyakorláshoz: a nyílhegy végére koncentrállj, hogy azt mozdítsad ki.... ha alaposan figyeled, közbenfelléphet auralátás, stb.jelenség, attól nem kell megijjedni,hullámzás, belülről fénylés,ilyenek.... távolság: kényelmes legyen az ülő testhelyzet, rálátás..rossz tartás fájást okozhat nyakban, stb. de attól még lehet variálni, próbálni jobb és jobbat. Én este sötétedés után gyakorlok, télen, nappal akkor, ha napdirektbe nem süt be helységbe, az zavarna...

Csakrák: én félnék kijelenteni bármit általánosságba, amíg valamennyi élő embert meg nem vizsgáltam :P pl.hallottál azokról a felfogásokról,hogy az összes csakrát egyesíteni lehet egyetlenszervvé,és ennek külön ágazata van, stb??? Ami ember mutációszerű felgyorsult evolucióját mutatja...??? Másokcsakráit is látod??vagy ,,érzékeled" ??

Nemlátás: valószínű magasabb dimenzió, asztrálvilág, vagy ki mint nevezi történik,a fizikai része tűnik el a tárgynak, tehát attól még ott van, de mivel csak ásvány,vagy növény, nincs , helyesebben még ennél is feljebb van csatolt része... nekem is volt hasonló élményem, hogy csak a pasztel alapszínt láttam,maga tárgy eltűnt... ez és más is kontorllálható, ha spontán, tőlled függetlenül történik, akkor figyeld meg, mire,milyen hatásra hogyan reagálsz... fáradság érzés, stb nincs??

Nagyon jó,hogy sok mindent leírtál, minden beszámoló segít ezeket a dolgokat megérteni... sok könyv kész tényként használja hogy valaki ezeken túl van, ezért nem segítség őket forgatni...

Freddy, én is jártam így!A nyilacskával, árnyékra nem is gondoltam...
#147
2007. dec. 12. 19:44
Na Shepard kérdésére, h mit kell érezni:

Én egyszer késő estébe nyúlóan csináltam, égett a kis asztali lámpám, és gondoltam miért ne:
Az árnyékt próbáltam "megmozdítani" és láss csodát, olyan fura érzésem volt, mint még azelőtt nem(ezzel az irányítgatással kapcsban)Tudtam, h most meg fog mozdulni, akkor,abban a pillantabnan olyan természetes volt, mint az a jól ismert "kinyitod az ajtót" dolog.És meg is mozdult.Arra amerre akatram és anniyt amennyi akartam.
De másnap már egyáltalán nem kapott el az az érzés.Pedig próbáltam emlékezni h ajon mi járhatott akkor a fejemben, h mit érezhettem, de az a "most tudom h megmozdul" nem következett be.
De azóta is legtöbbször z árnyékát "manipulálva" sikerül megforgatni.
#146
2007. dec. 12. 17:29
törölt tag
Re!

Nos mikor nem látok semmit akkor azt értem hogy minden csak színek meg foltok és szinte a látásom 90% ban megszűnik úgymond hogy "látom de nem észlelem,, de ha valaki ilyet nem él át akkor annak ítéletnapig lehet magyaráznom:) (nem célzás!) Nos én úgy csináltam meg a kis cuccomat hogy gyufásdoboz átszúrva tűvel és 1 kicsi téglalap alakú papír félbehajtva élesen és a törés közepénél a tűre téve (nem szúrva) rá a befőttesüveg és ÁMEN! Mostmár csak gyakorolok!

Leírná valaki mire is öszpontosítsak pontosan és milyen távből (ha ez kezdőknek számít), fényviszonyok, időben mikor?(reggel délben este?) stb...

Ja még annyit hogy mondják hogy a csakrák folyamatosan nincsennek nyitva soha...nos akkor nekem vagy valóban nyitva van mindíg vagy elindultam a tisztánlátás útján mert a kozmikus szövetet bárhol bármikor bármilyen fénynél látom, és folyamatosan...halottam arról is hogy emberenként ez a látási forma változhat...nos csak hogy nagyából képben legyenek akik nincsennek...mindenki látta már a predator filmet szerintem...nos mikor a pred álcázódik akkor áttetsző de térgörbítő hatással jár...na azt az efektet tedd rá több milliárd, billiárd és még annál is több 1 helyen lévő bogárra (muslica nagyságúakra) amik + - töltéssel rendelkeznek tehát sohasem ütköznek össze csak elég gyorsan szálldosnak egymás melett piciny távolságra. (Egyébként ez akkor jól érzékelhető számomra (teljesen tisztán) ha az égboltra nézek és csak 1 színen látok mindent nem pedig különböző színeken vetülnek ki. Többek között pszichokinetikai képességem már megnyílvánult más elég sokszor igaz nem nagy mértékben de meg (akaratom ellenére(meditáció közben)) a tárgyak a szobámba remegnek, egyébként az ilyen jellegű rezgéseket a vas vagy mondom inkább fém tárgyak veszik fel tökéletesen (elnyelik). Nem hiába régen kikúrt nagy vas övekkel jártak az emberek és nem divatból hanem mert az a nagy öv (csatt) felért a köldökig és ugyebár a köldög csakra nagyon sebezhető (anno a mágikus időkben:) ).
Sok esetben magam sem tudom mi történik..."álmomban,, ami amúgy valóság mert emlékszem rá és irányíthatom az állmom (akinek nem volt ilyen nem fogja érteni úgysem) pl volt olyan hogy a microhullámú sütőn van óra és az idő 12:30 volt és láttam a falon keresztül 1 kis foltban, felkeltem picit később 12:45...
Alsó emeleten alszom, ismét 3. szem, és láttam a felső emelet falából 1 darabot...hogy honnan tudom hogy azt láttam? csak a felső szoba fala sárga...
Nos, sokan úgy gondolják hogy telekinetika és egyébb spirituállis dolog nincs és mindent fizikával és egyébb ágakkal próbálnak megmagyarázni... Nekem már semmiről nem kell meggyőzés... többet tapasztaltam mint hittem / akartam, hitem pedig nem a katolikus vagy református vállásban merül ki...én azt az istenemet szeretem aki fenn van nem pedig azt akit szeretnének hogy fenn legyen...és az nem ugyan az...itt felmerül az emberekben hogy van e isten meg stb, van, csak meg kell találni belül. Elsősorben nem neki kell vigyáznia ránk hanem nekünk rá. De ez most nem éppen a telekinetikához tartozik (bár összefűződik vele, de nem ez a téma). Hogy miért írtam le ezeket magamról? Mert egyik részére kértek (a látással kapcsolatban), másszor meg így legalább lesz 1 piciny kis elképzelésetek róllam hogy milyen beállítottságú vagyok és egyebek. Ha valaki emiatt hülyének tart vagy bolondnak tegye én tudom amit tudok és erről az útról nincsen az a pesszimista vagy ördög aki eltérítsen!

Ha netán van kérdés akkor várom:), meg a kérdésemre a választ is:)!
Sziasztok!
#145
2007. dec. 11. 22:15
szerintem kezdőtárgynál improvizálhatsz is, mi szimpi??gömb, nyíl,stb a lényeg, hogy könnyen kimozdulhasson helyéből...legyen könnyű, éles kontúr, hogy lássd a mozgást...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0