Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#144
2007. dec. 11. 22:13
Hajrá shepard! Én vmikor ha jólemlékszem itt leírtam hol tartottam, annyit kérdeznék, hogy amikor nem látsz egy tárgyat, egész pontosan mit nem látsz?? abszolut vakság, vagy csak az adott tárgyat??(sejtem miről van szó)

A témakereséshez: a google önmagában nem tökéletes, pl. fotót keresni yahoo jobb, többit nem ismerem... sok sokforumvan még, de alig karbantartott... :( startlapon nézzd meg, hátha van pl. látóembereknek, jósoknak saját honlapja,ott talán lesz fórum is... :) angol oldalak (itt linkek a ajánlott internetes oldalak közt) rengeteg infót adnak, rizsa nélkül!! szótárralis lehet olvasni,a szükséges 2-300 szavas szókincset össze lehet hozni napok alatt
#143
2007. dec. 11. 22:10
törölt tag
A befőttesüveges témát meg lehet csinálni befőttesóveg nélkül is... csak kell 1 gyertya is, mert azzal tudod folyamatosan ellenőrzés alatt tartani azt hogy van e légáramlat, ha a gyertya lángja nem mozog picit sem akkor annyira jelenktéktelen a légáramlat hogy a papírt sem fogja befolyásolni.
Ezt mind csak azért akit zavarna az üveg:)

Eleinte mivel kezdjem? 1 gömb alakú tárgyal ami nem nehéz és "könnyű,, toszogatni vagy valami inga izével vagy van valakinek valami tippe?
#142
2007. dec. 11. 22:07
törölt tag
Jelentem, lázasan próbálgatom a telekinézist, eddig napi átlag 1 órában utánna unom meg és megvárom a holnapot, remélem lesz eredménye, hátrányom hogy nem szeretek várni és türelmem sem nagyon van ilyesmihez de ez valahogy...megfogott...tehát kitartóan koncentrálok és várom az eredményt:)
Hola találok esetleg bővebb leírást (Magyarul) Az alkalmazásáról hogy mit hogy kell csinálni pontosan, miket kell érezni, vagy leírná valaki aki fő skilles:D ?
Előre is köszönöm!

Mégvalami,
Kinek mi volt az eddigi leghoszebban tartó mozgatása és a leg nehezebb meg a leg nagyobb? (külön-külön)
#141
2007. dec. 11. 18:46
Nadejó, végre találtam egy fórumot ami telekinézissel foglalkozik, nem kihalt, és mindenekelőtt magyar. :D Örülök neki.

Én még tavaly nyáriszünetben kezdtem el, akkor haladtam, a psiwheel pohár alatt, meg a ceruza-az-aztal-szélére-hogy-éppen-egyensúlyba-legye dolog ment.De hogy elkezdődött a suli egy percet sem foglakoztam vele, meg is lett az eredménye.A suli hihetetlenül megöl, örülök ha 6-ra készen avgyok a tanulással.Majd most téliszünetbe újra nekikezdek,remélem lesz vmi eredmény.

A Psipogon olvastam, h a gyerek,aki nyitotta az oldalt vagy nem tom,már köbö egy éve folyamatosan csinálja, midnen nap gyakorol.Namost, mondta h nagyon kell vigyáznia például olyanokra hogyha mondjuk egy osztálytársa felb*ssza az agyát, akkor ne robbantson szét egy artériát az agyában... :S

Meg egyszer meg akarta viccelni az egyik idős tanárját h kihúzta alólaa széket(persze TK-val), és naná, h eltört a keze az öregnek.Ebből komoly ügy lett, kapott intőt, és igencsak le lett hordva...

Röviden enniy.
#140
2007. dec. 11. 0:08
törölt tag
Sziasztok!
Ma olvastam először ezt a fórumot és sok érdekességet találtam de sok hülyeséget is:)
De tetszik:)
Nos én szimplán csak azért akarom megtanulni a telekinetikát mert valamiféle belső késztetést érzek hogy elsajátítsam.
Ami eddig sikerült...semmiXD...de még csak most kezdtem el próbálkozni, de van 1 előnyöm hogy olyasfajta félig tisztánlátó vagyok ha ez valakinek mond valamit...az energiacsoportok 1 részét látom(szabad szemmel:)nem pedig meditáció közben...bárhol bármikor, auráknak 1 piciny csoportját, és más mozgó energia"csoportokat,,
Mondhatni a 3. szemem megnyílt, de nem tudom miként tudom ezt alkalmazni a telekinetikára:)
Olvastam pár dolgot, és azért fűznék hozzá annyit hogyha telekinézisről beszélünk akkor vagy a bennünk lévő energiát áramoltatjuk vagy a külvilágtól veszünk (ami hiba) és azt használjuk fel, nem pedig elementálokat irányítunk...a fórum 90% a halott volna ha így lenneXD nos van 1 hátulütője a dolgoknak...az hogy a 3. szemnél is van 1 olyan hogy ha 1 huzamban túl sokat használod akkor annyira leszívja a bio és egyébb energia tartalékokat hogy agylágyulást idegrendszeri problémákat okozhat, és halált is....ezért nem mindegy menyit használ az ember miből, ha van utántöltődés(azonnali nagy energia amiről most nem beszélnék mert ez már nem z a rész akkor nincs gond de akkor is csak ésszel semmi sem tart örökké)az koorekt de ha nincsen akkor ne próbáljon senki se eszméletlen dolgokba fogni mert a végén sikerül de nem csak az...
Lényeg hogy most szeretném elkezdeni a gyakorlását csak az a baj hogy a látásom miatt 1 időnyi koncentrálás után nem látok semmit...full vakság....csak foltok meg stb...tudja valaki mi ez? az hogy esetleg túlerőltettem magam az elején? vagy mi?
#139
2007. dec. 10. 19:32
igen, kivéve ha életveszélyes helyzetbe kerülsz,akkor áttöröd a gátat...
#138
2007. dec. 7. 14:06
Bizonyára valami ilyesmi van a dologban,vagy olyasmi amit fel se tudunk fogni,valami hasonló törvényszerűség.esteleg csak az akadályoz,hogy TUDOD,hogy nehéz az a tárgy!
#137
2007. dec. 5. 17:42
Hát vagy attól, vagy mástól, de ha nem így lenne, akkor ha egyszer sikerülne, rögtön tudnál nagyobb tárgyakat is mozgatni..valami van még tehát...más ötlet??
#136
2007. dec. 5. 12:11
"Neem! Műanyagból van hajszálvékony is pl.kockaalakú tejfelesdoboz, stb. amielég nehéz,hogy ne lehelletre mozduljon...

" – baldag


Szerinted miért fontos az,hogy milyen nehéz?Itt is érvényesül az,hogy a tárgy megmnozdításához szükséges energia függ a tárgy tehetetlenségi fokától?
#135
2007. dec. 1. 11:55
Neem! Műanyagból van hajszálvékony is pl.kockaalakú tejfelesdoboz, stb. amielég nehéz,hogy ne lehelletre mozduljon...
#134
2007. nov. 28. 13:54
"Ha úgy nem megy, olyan tárgyat keress, amit a szellő nem tud megmozdítani,éléreállított 1ft os, vagy valami fa anyagú, műanyag, amiknek nincs felülete akkora,hogy huzat belekapjon... légmozgás mindíg van, érdemes ebből kiindulni.." – baldag
Gondolod,hogy mindegy milyen nehézségű?Mert ezzel az erővel akkor egy kocsit is megpróblhatok arrébblökni.... ;D
#133
2007. nov. 22. 16:41
Ha úgy nem megy, olyan tárgyat keress, amit a szellő nem tud megmozdítani,éléreállított 1ft os, vagy valami fa anyagú, műanyag, amiknek nincs felülete akkora,hogy huzat belekapjon... légmozgás mindíg van, érdemes ebből kiindulni..
#132
2007. nov. 22. 11:30
"1 olyanszerkenytyűt próbállj csinálni, hogy: kell 1 nagyonkicsi pohár, vagy csésze,féldecis, pálinkás stb... 1 nagyobb varrótű, erőskarton, vékony papír és e gy befőttesüveg... a vastag kartonból kivágni egy félcentis peremszélességű kockát, amit a pohárra teszel majd, ezt középen átszúrni a tűvel, hogy egyenesen álljon majd, ráhelyezni így a pohárra, (szoktak bele vizet tenni, lehet hogy magnetizmust stb erősíti, nelegyentele, de a tű alja lógjon bele) most van egy poharad, benne a kartonon felfelé áll a hegye... erre kell óvatosan ráhelyezni a vékonypapír nyilat, hogy ne legyen rászúrva, csak rajta legyen egyensúlyba... ha sikerült, nagyon könyen forog szellőre is... ezt kell leborítani ügyesen a világos befőttesüveggel, úgy hogy ne mozdulljon be,és ne is érjen a nyíl a széléhez sehol... az egészet stabil azstalra stb tenni, hogy fényviszonyok se zavarjanak bele, és ha gyakorolsz a lábad,kezed se érjen az asztalhoz... ez a legkönnyebb kezdéshez, és az se mellékes, hogy mivel üveg alatt van,nem lehet levegővétellel,stb zavarni....
Az ne zavarjon, hogy ott az üveg, átmegy rajta az erő... :D" – baldag


Ezt én próbáltam,ha üveg nélkül volt ment akkor is,ha a szoba másik végében voltam,de az üveggel nem.Na most vagy olyan messzire tudok lélegezni,vagy a huzat pont arra forgatja,vagy esetleg a tudat zavar,hogy ott az üveg,és ezért nem megy akkor.Nem tudom eldönteni,hogy melyik...
#131
2007. nov. 20. 18:04
1 olyanszerkenytyűt próbállj csinálni, hogy: kell 1 nagyonkicsi pohár, vagy csésze,féldecis, pálinkás stb... 1 nagyobb varrótű, erőskarton, vékony papír és e gy befőttesüveg... a vastag kartonból kivágni egy félcentis peremszélességű kockát, amit a pohárra teszel majd, ezt középen átszúrni a tűvel, hogy egyenesen álljon majd, ráhelyezni így a pohárra, (szoktak bele vizet tenni, lehet hogy magnetizmust stb erősíti, nelegyentele, de a tű alja lógjon bele) most van egy poharad, benne a kartonon felfelé áll a hegye... erre kell óvatosan ráhelyezni a vékonypapír nyilat, hogy ne legyen rászúrva, csak rajta legyen egyensúlyba... ha sikerült, nagyon könyen forog szellőre is... ezt kell leborítani ügyesen a világos befőttesüveggel, úgy hogy ne mozdulljon be,és ne is érjen a nyíl a széléhez sehol... az egészet stabil azstalra stb tenni, hogy fényviszonyok se zavarjanak bele, és ha gyakorolsz a lábad,kezed se érjen az asztalhoz... ez a legkönnyebb kezdéshez, és az se mellékes, hogy mivel üveg alatt van,nem lehet levegővétellel,stb zavarni....
Az ne zavarjon, hogy ott az üveg, átmegy rajta az erő... :D
#130
2007. nov. 19. 21:11
Na most végülis este sikerült egy kis időt,egy papírlapot ráraktam egy papirfecnit,minden ajtót bezártam.Aztán egy mély levegőnél leesett.Próbáltam utánozni,minden ugyanott,nagy levegő,de nem esett.Olyan másfél méter lehetett.Szerintetek ez most kisméretű TK volt ???
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0