Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#129
2007. nov. 19. 19:26
Az jó,most sajnos nem tok gyakorolni,holnap lesz egy kemény bioszdoga,arra kell tanulnom. :'( Ahogy most kivettem,azt kéne,hogy eggyéválok nálam most a psikerékkel,majd erősen koncentrálok,és elképzelem,hogy elkez fordulni.Vagy van valami más megoldás?
#128
2007. nov. 19. 18:32
nem emlékszem, kb. gyakorláselejétől 1-2 hónap,de csak papírnyílat sikerült, fedő alatt.... sok mindenkell hozzá, jó kondi,mentális állapot, ne legyen stressz, stb ami elvonja a figyelmet...utánna meg nem gyakoroltam sokáig.... az ne lepjen meg, ha tk gyakorlás átcsap auralátásba, stb... ezek a dolgok nem elszeparáltan egymástól működnek... :)

Az is bejöhet, hogy más területre mész még rá, és ott előbb sikerül valami... talán vaalhol volt vita arról, hogy melyik a leghatékonyabb meditáció,hiszen ált. napi 15-30 perc, ami zavar nélkül rászánható erre, és esetelg néha napközben 5-5 perc...
#127
2007. nov. 19. 18:21
Nektek mennyi idő alatt sikerült a TK?
#126
2007. nov. 18. 16:32
"Baldag.amikor azt irtad hogy a környezet hullámozni kezd az már velem előfordult mostanban többször is mikor koncentrálok.
EZ jelenthet vmit?
" – parkour

az jó jel, mert a fizikain túli részt érzékeled... kis türelem, majd alalkul...

A másik verzió, a maggal eggyé válás se zárja ki ezt,és viszont, az is jó gyakorlat, végülis eza lényege, hogy a mag lényegét,a nemfizikait ismerjük meg.... 8)
#125
2007. nov. 18. 15:49
Jaja,ismerős érzés az a lefárasztás.Nálam nem olyan normális fáradság,de mégis úgy érzem,mindgyá eldőlök.De örülnék,ha egyszer már menne ez a fránya TK.
#124
2007. nov. 18. 12:21
Én mostanában olyan sikeresen lefárasztottam magam, hogy élni alig van erőm. ;D Jövő héttől rendbe rakom magam.
Egyiptomi zenére jól lehet koncentrálni, megnyugtató, és oda tudsz figyelni!!! :)
#123
2007. nov. 18. 11:28
Baldag.amikor azt irtad hogy a környezet hullámozni kezd az már velem előfordult mostanban többször is mikor koncentrálok.
EZ jelenthet vmit?
#122
2007. nov. 18. 10:11
Kösz,majd ha szerzek magot,kipróbálom.Egyébkémt most a TK-nál mire gondoljak,mert a psipog-on azt mondják,találjam meg vele magam,legyek egy vele,majd erősen koncentráljak.Télleg valahogy így kell,vagy van valami más? ???
#121
2007. nov. 17. 18:10
semmi gond,mindenki követ el néha öncsalást, akaratlanul, ha felszabadította a gátlást, akkor csak jó....

a szemgyakorlathoz: Rudolf Steiner módszere, aki személelti-logikai úton hozta ezt létre, azok is működhetnek, ahol bandzsítanak,ábrákat néznek, de mellettük ez talán tovább vezet: mivel nemtom, kapható-e a könyv (németül,angolul elolvasható neten a teljes életmű!!ingyenesen!!!!! tessék rákeresni)

Tehát nemszószerint:

kell szerezni egészséges, valódi csíraképes magot, pl. citrom, hasonló méretű bmi megteszi, ha világos a héjja még jobb.

A magunk elé helyezett (semleges háttér elé, ahol nem süt rá nap, stb nem zavar) magot szemlélve el kell képzelni egy ahhoz teljesenhasonló másikat, ami műanyagból, vagy másból van, a lényeg hogy nem igazi élő mag. szemlélni ezt, majd a valódi magot nézni, olyan gondolatokkal, hogy van valami erő, amit a mag tartlamaz, a része, segíti, hogy kicsírázzon ,növénnyé nőjjön, ezt is elkell képzelni,ahogy az igazi mag kicsírázik, kis növénnyé növekszik, virágzik, magot hajt, majd a növény elszárad,meghal,de a mag egészséges,ami megmarad,benne van az ereje. Azaz erő , ami lehetővé teszi, hogy a mag kicsírázzon akkor is megvan, amikor még nem látszik a kész növény, de attól még a része... ezzel szemben a műmaghoz nem kapcsolódik az az erő, amiehhez, nem több annál,amit látunk...
erőlködés nélkül kell nézni a valódi magot, ha ezek a gondolatok áthatnak minket, akkor azt kell kívánni, hogy azt az erőt, ami amaghoz így hozzákapcsolódik, láthassuk,érzékelhessük... ha sikerül, kékes felhő veszi majd körbe a magot, esetleg fénylő aranyfehér szín is érzékelhető, illetve maga a mag fizikai része ,,eltűnik" a környezete hullámzani kezd, elmozog, stb...
Steiner többi gyakorlata kiterjed elhalt növény szemléletére is, stb a létesülés-elmúlás erőinek megismerésére, stb. Ennek az az előnye, hogy a sima auránál mélyebb réteget, asztráltesteket (már aminek van az) is láthatóvá tesz... érdemes párpercet végezni a ygakorlatot, maga a szemlélődés is sokat segít.... :)
#120
2007. nov. 17. 11:40
És tudnál valami ilyen gyakorlatot mondani,ami nem a fizikai szemet erölteti?
#119
2007. nov. 17. 11:22
sz.Egyébként az egész fórumot átnyálaztam már,télleg vannak jó dolgok.A habnál még teljesen igazad volt,de nekem akkor is sikerélmény volt,és érzem,hogy egy max 2 év múlva már nem csak a levegő lesz ;)
#118
2007. nov. 16. 18:14
Hajrá danim!!! Ha visszaolvasod a régi bejegyzéseket, ajánlott internetes oldalakat sok infót találsz!! :) és ha gyakorolsz, stb később tudsz is majd véleményt mondani a leírtak használhatóságáról!! Sok ok van, hogy menniyre sikerült aznap a gyakorlat, a lényeg, ha nem is érzékeled az eredményt elsőre,attól még kemény munkát végzel agyban!! ;D Amiket említettél, főleg külföldi sok irodalma van neten is..víz, stb manipulációknak... esetleg a habos dolgot leírhatnád, pl.hogyan védted meg a habot attól, hogy léghuzat mozgassa???? A chí(pszí stb.) labda látásánál segíthet ha szemkímélő auralátó technikát is kipróbálsz, lehetőleg olyanokat, amik nem a fizikai szemet eröltetik meg...
#117
2007. nov. 15. 20:11
Na és mégegy utolsó mai hozzáfűzés(csak most tele vagyok élményekkel):
Tényleg nagyon jó modszerek.A chi labda már sikerült,bár még csak épphogy egy nagyongyenge vonalat láttam,de a bizsergés az megvolt.meg most telekinézis a vizen(bár nem papírgalacsinnal,hanem habbal.És ez is ment.Nagyon állat ez a fórum.
#116
2007. nov. 15. 19:28
Egyébként most hogy belegondolok,egy erős telekinetikus egy kivételével mindegyik elemet tudja irányítani(föld,víz,levegő).
#115
2007. nov. 15. 19:18
Én még új vagyok.Rövid kis történet:
Eleinte csak mint mesékben láttam ilyen telekinézis,stb.Csak asztán történt néhány furcsa dolog.Nem,nem telekinézis.Egyszerűen csak esőtánc.De eddig még mindig bejött.Ekkor jöttem rá,hogy igenis vannak különleges képességek.Ugyhogy már ma este elkezdem a gyakorlatokat,egyszer én is szeretném használni a telekinézist
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0