Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#114
2007. nov. 10. 14:03
Kedves fórumozók!

Azért azt sem kéne elfelejteni ám, hogy minden tettünk először gondolati úton fogalmazódik meg, mielőtt megtesszük. Hiszen ahoz, hogy becsukhasd az ajtót, előbb el kell határoznod azt, hogy be akarod csukni. :) Ha ez nincs meg, akkor az az illető inkább egy gép, ami be van programozva. A lényeg, hogy ne tegyünk mindent csak ,,automatikusan" mert ebből csak baj lesz, amit magyarul meggondolatlanságnak hívunk. Érdemes végiggondolni tetteink következményeit!

(Ezt azért mondom, mert nekem is volt a közelmúltban egy esetem, amit röviden kirablásnak lehet nevezni, és hát... mivel kétszer is összefutottam velük, jobb lett volna, ha inkább a megérzésemre hallgatok {ez megérzés, nem látomás!}, és másik úton megyek tovább!)
#113
2007. nov. 8. 19:52
És az is olyan, hogy amikor megpróbálljuk figyelni a járásunkat elbotlunk, a szellemi képességeknél is, ha észlelünk változást, először csak csendben figyeljünk, később, ha már kezdjük használni lehet agyalni, hogy mit is csinálunk.... biztos lesz olyan részlet, ami eltér előzetes leírásoktól!!!!!
#112
2007. nov. 7. 18:00
Elvégre, uraim, járni is meg kell tanulni.
#111
2007. nov. 7. 16:55
Gyakorolj! Az tisztitja a gondolkodást, koncentrációt, stb.... akkor is fejlődik ember, amikor még nem látja... ha egyből megkapnád képességet, nem lenne motiváció továbblépni, stb... nekünk is nehéz ám...
#110
2007. nov. 7. 15:11
Igen csak hát elég nehéz és sok gyakorlás kell:D
#109
2007. nov. 3. 22:55
Pontosan... úgy kell hozzászoknod mint ha a kezed mozgatnád. Nem koncentrálsz rá, nem gondolsz rá, nem képzeled el, hanem csak teszed.
#108
2007. nov. 3. 21:58
Igen azt tudom h el kell lazulni és csupán el kell képzelnem a mozgást mert pl az ajtó becsukásán se gondolkozol hanme csak teszed.
és kösz
#107
2007. nov. 3. 21:30
Talán épp az a baj, hogy annyira akarod. Ez egy képesség, ami adott mindenkinek, csak nem emlékszel rá hogy kell, mivel nem tanultad meg használni. Nyisd ki az elméd és menni fog. Minél görcsösebben akarod annál nagyobb fejfájásod lesz és nem haladsz semmire se.
#106
2007. nov. 3. 18:49
Hát igen .Ugy könnyű láthatatlannak lenni.
Az a legrosszabb h tudom h képes vagyok a telekinézisre csak nem tudom magamból kihozni :'( pech
#105
2007. nov. 2. 12:39
A mezőt létrehozunk hogy a fén ykikerül minket az már az angoloknak sikerült (persze tudományosan, eszközökkel, egy gyufás dobozt eltüntettek)
Amúgy nem tudom, ha a látó idegeit bénítjuk, akkor nem fog ideiglenes megvakulni? úgy könnyű láthatatlanná válni 8)
#104
2007. nov. 2. 12:16
Egy nagyon érdekes dolgot olvastam.
Állitolag a telekinézissel láthatatlanná is lehet válna mégpedig ugy h a látóidegeket bénitjuk a másik embereknél.
Vagy egy olyan variáció is van h egy mező hozzunk létre ahol a fény kikerül minket.
Vélemény?
#103
2007. okt. 31. 19:49
Igen koncentrálás nélkül nem sikerül .de sztem ha eljutunk egy oylan szintre ahol a koncentrácio már szinte alap elég a tárgyra rá gondolni és h mit akarunk csinálni persze ehhez rengeteg gyakorlás kell
#102
2007. okt. 31. 18:35
Üdv mindenkinek!

Ma megint volt egy álmom, amiben telekinézist hajtottam végre. Ez eddig a harmadik ilyen álmom. Ebben is erősen kellett koncentrálnom a jelenség előidézésére, de ez szerintem nem baj, hiszen koncentráció nélkül a telekinézis aligha jöhetne felszínre. Itt a koncentrálást főként az energia öszpontosítása alatt értem.
#101
2007. okt. 31. 18:17
fejfájás: lehet szem miatt is, pl. auralátásnak is van olyan verziója,hogy szemet megerőlteti,nyílván itt is van ez...

Ja és blokkok,gátok tényleg bezavarnak.. ilyenkor érdemes meggyőzni magunkat, és úgy is csinálni, hogy nem hülyeségre, lopásra, stb.fogjuk használni...sok ember ezek miattfél az ilyen dolgoktól.. végül: extrémstressz helyzetek is felszabadíthatják a képességet....de ez gyakorlást nem pótolja....
#100
2007. okt. 31. 13:02
Tisztán értem. :) A történelem során is voltak feljegyzések (1500as, 1800as) évek, hogy voltak emberek akik képesek rá. Lehet hogy a társadalom csak ma jutott el egy olyan szintre, hogy az emberek ezeket "úgyahogy" mindennaposnak tartják, vagyis hogy hallanak róla, és vannak akik elgondolkodnak rajta és jobban elkezdik csinálni, és valamire rájönnek, és felfedezik a magukban lévő képességet.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0