Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#99
2007. okt. 31. 12:50
Jah benne maz a furcsa h telkinézsre képes vagyok ami meghazudtolja a mai fizikát még is szereetem a fizikát.:D
Új evolucio: nos én itt arra gondoltam h a mai nemzedék akinek vannak képességeik azok uj szintet érnek el .Mert ha észrevetted volna a mai világban egyre több és több külöleges képességű ember van.Ez azért van mert fejlődik az agyunk (már akinek.
Tehát ez épp olyan mint amikor a majom lejött a fáról és lassan két lábon kezdett járni.Most valahol i a képeeségekben valhol ott tartunk h elindultunk a fáról lefele.
Nem tom mennyira érthető
#98
2007. okt. 31. 12:36
Új evolóció? Erről mesélnél nekem egy kicsit bővebben, hogy pontosan mit is értesz alatta? :) Egyébként jól mondod, a gátlások azok amik visszatartanak minket, meg a fizikáról kialakított sok elmélet amit már első osztályos korunkban belénk égetnek. Komolyan, annyi hülyeséget tanítanak (jó... működő hülyeséget), de nem magyaráz meg rengeteg dolgot, és általában ilyenkor a fizikusok azt mondják hogy az a dolog a hülye, nem az elméletük. Most nagyon rá kell húznom a fizikára fősulin, és érdekel is, csak hát nulla szintről kell indulnom. Látom azért hogy sok dologban még maguk a fizikusok sem biztosak, de állítják hogy úgy van.
#97
2007. okt. 31. 12:08
Sztem a psiwheel (könnyű) de mondjuk én ugy próbálom h nem kalinpálok a kezzemmel hanme puszta gondolatal 2 méterről.Én mindig azt hiszem sose leszek képes ceruzákat mozgatni és valahogy ezt a korlátot lekellene gyűrnöm.
Ismerősőm képes már a csészét kcisit mozgatni (de még nem láttam)
Ja és amit a Hősőkre mondtál kritikát semmi legalább őszinte vagy izlések é pofonok:D
Ne félj a kudarctól .olvastam egy csávóról aki csak 50 éves korára volt képes kenyérpiritót mozgatni.Én sztem mi vagyunk egy uj (evolucionak) a kezdete szal nekünk gyorsabban fog menni ha feloldjuk a gátlásainkat.
#96
2007. okt. 31. 12:01
Nem néztem a Hősöket, valahogy nem szeretem az amerikai "csili-vili" képességes sorozatokat. Bocs az erős kiritikáért! :D A másik sorozat amitől falramászok (meg kell jegyeznem a két hölgy benne nagyon csinos) az X-Csapat, AXN-en szokott menni.
Én is azzal a Psiwheel-lel kezdtem, csak nekem túl könnyűnek tünt (úgy értve, hogy szerintem befolyásolta a kezem mozgása által keltett légáramlat). Inkább a kulccsal folytattam ami fel van függesztve, azzal szenvedtem egy darabig mire sikerült jobbra balra vagy éppen arra kilengetnem amerre akartam. Én már régebb óta nem csinálom. Talán azért mert félek a kudarctól. Nem tudom.
#95
2007. okt. 31. 11:56
Én eddig a Psiwheel-el az sikeresen sőt egyszer amikor naon jó formában voltam 2 Wheelel is és ugy forogtak ahogy akrtam.
Aztán még fogpiszkáló annál is volt kevés sikerem és még szemtanú is volt.Aztán próbáltam a felfügesztett kulcsot azzal nem tu lsok sikerem volt.És még ceruzát guritottam és megállitani annál volt még kevés sikerélményem ,de igy h kihygtam 2 hónapot nehéz visszarázódni.Te nézted a Hősőket? Nme tom miért de amikor láttam h mennyire vágják benne a telekinézist valami felpörgött benne més akkor nagyon jól ment
#94
2007. okt. 31. 11:51
Nekem nem (nem használom annyira sűrűn :( ). De egyszer nagyon lefáradtam, és el is mentem aludni. Kanállal próbálkoztam, úgy hogy a kezemben van és hátha meg tudom hajlítani, de nem sikerült. :( Te mivel próbálkoztál még?
#93
2007. okt. 31. 11:43
AZ a csillag az már elégjó.De a telekinézisbe is van oylan szint ahonnan már nem lehet visszaesni .Sajnos én még nem értem el azt a szintet.Nektek szokott fájni a fejtek ha sűrűbben használjátok a telekinézist? mert nekem igen:(
#92
2007. okt. 31. 11:36
Szia parkour!

A legnagyobb tárgy amit elmozdítottam (forgársa bírtam, mondjuk úgy inkább) egy felfüggesztett gyöngycsillag volt, ami kb 10-12 cm átmérőjű, és 6 ága van. Egyszer össze is gyűrtem, de nem sikerült azóta megismételnem. Másfél hete újra próbálkoztam hátha nem felejtettem semmit, de felejtettem, picit tudtam csak megmozgatni.

Szerintem van valami a repülésben, én is így gondolom egyébként! :D
#91
2007. okt. 31. 9:23
Hát tuti h az embereken segitenék.Mert nekem az az elképzelésem ha feltudok azonos súlyú tárgyat is emelni akkor repülhetek is .:D
fejlesztenem kellene ezt a képességet.Akik itt képesek a telekinézisre azoknak mi a legnagyob tárgy amit elmozditotttak?
ÉS remélem itt csak olyan emberek vannak akik igazat is mondanak.
#90
2007. okt. 31. 7:10
Parkour!Örülök,hogy idetaláltál!Üdv! :)Azt nem írtad,mit is vársz ettől a képességtől.Kíváncsi vagyok,mi a célod vele.Vagy csak egyszerűen emeli az adrenalinszintet,hogy olyan hátborzongató? ;)Gondolom,azért megfordult a fejedben,mire használnád,ha tökéletesítenéd. :)
#89
2007. okt. 30. 14:58
Hello
még új vagyok a forumon,de szeretném megosztani a tapasztalataimat.Nos ha jól olvastam vannak itt olyan emberek akik képessek a Tk-ra(telekinézisre).Hát én már 4 hónapja foglakozom ezzel abból csak az első 1 mondható intenziv gyakorlásnak.
Az egész neke mis egy dühkitörésből kezdődőtt csak nekem a kép esett le a falról,akkor csak furcsának tartottam és semmi .
majd mikor lett netem rábuknatam egy iylen témájú forumra és eszembe jutott az eset.És elkezdtem tanulgatni.
Először a Psiwheel-el (tű+papír) próbálkoztamés nem naon sikerült majd másnap valamiért beindult ez az egész .Távolról tudtam a papirt mozgatni arra amerre akartam és anynita ameenyit akartam volt h negyed órát egy foyltában mozgattam na persze estére fáradt voltam. aztán 2 hét mulva megpróbáltam a fogpiszkálót de nm esikerült azzal bajlodtam még 4-5 napot
.de egyszer elkezdett rezegni a piszkáló és annyira meglepődtem aztán gyakorolgattam de nem nagyon mozdult meg .talán 2 alkalommal de azt is csakarra véltem h képzelődtem.Amikor haveromnál voltam egyszer próbálgattam a fogpiszkálót és kb oylan 3-4 cm-t ugrott és a haver is látta azóta tudom h képes vagyok a Telekinézisre.De valamiért abbahagytam és most 3 hónap mulva ujra akarom kezdeni per pill elégygengén megy de kipróbálom ezeket a relaxációs gyakorlatokat.
És még tudok psi ball-t csinálni is.
És mialatt intenziven gyakroltam a tk-t azalatt volt egy álmom ami az udvarunkon játszodott és csak ugy megtudtam mozditani a tárgyakat.ez az álom már 4 hónapja volt de nem tudom elfelejteni azt az érzést amit kakkor éreztem naon állat volt.
Nekem kisebb koromban 10-11 évessen elég sok oylan álmom volt amiben a jövőt láttam. de egszer csak megszűntek.
Na kb ennyit a bemutatkozásról:D
Kicsit hosszú lett.
Kérdés?
#88
2007. okt. 3. 15:52
"Sziasztok ide irók!!! :) Mennyi jó dolog van itt.... Azon gondolkodtatok már, hogy lehetne hasznositani a suliban ezt a képességeteket? ;)
Pl. Egyiptomról tanultok: Elolvasod az anyagot, megnézegeted a képeket.... Meditativ állaptba mégy előbb vizualizálod amit eddig tanultál, képszerüen magad elé vetited a helyszint, történéseket, embereket, majd befogadó állapoptba kerülsz, kiüresited magad.... Nem agykontrollon, valahol máshol olvastam hogy igy is lehet misztikus élményekhez jutni. Egy kis időutazás, ráhangolódsz a rezgéseikre.. ::) + az anyagot jobban megjegyzed. Irodalomnál is lehet alkalmazni, irók, költők, jobban megérted az alkotásaikat 8)" – manowari


Igen, én is olvastam, arra kell vigyázni,hogy ne - tartalmú dolgok, pl. ismeretlen csillagok felé fordulljunk... :D
#87
2007. okt. 3. 9:04
Sziasztok ide irók!!! :) Mennyi jó dolog van itt.... Azon gondolkodtatok már, hogy lehetne hasznositani a suliban ezt a képességeteket? ;)
Pl. Egyiptomról tanultok: Elolvasod az anyagot, megnézegeted a képeket.... Meditativ állaptba mégy előbb vizualizálod amit eddig tanultál, képszerüen magad elé vetited a helyszint, történéseket, embereket, majd befogadó állapoptba kerülsz, kiüresited magad.... Nem agykontrollon, valahol máshol olvastam hogy igy is lehet misztikus élményekhez jutni. Egy kis időutazás, ráhangolódsz a rezgéseikre.. ::) + az anyagot jobban megjegyzed. Irodalomnál is lehet alkalmazni, irók, költők, jobban megérted az alkotásaikat 8)
#86
2007. okt. 2. 17:01
D.D.Home angol wikipedián fennvan!

Ja a kérdésre válaszolva, kb. hasonlóra gondoltam, mint az erős ember, meg eltűnő-megjelenő képességek.... ami elmondható, pl. magadnál hogyanveszed észre ezt??Pl. van terület ami nem vonzz, stb???
#85
2007. okt. 2. 9:38
Mit értesz belsőből jövő képesség alatt? :)
A blokkolás meg eddigi ismereteim szerint sokfajta lehet, legyen szó bármilyen készségről. Akadályozhatja maga az állapotod (idegállapot, betegség, stb), és vannak a blokkok, amiket előző életeinkből hoztunk magunkkal. Elképzelhető, hogy ezek a képességekre is hatással lehetnek, nem csak az emberi kapcsolatokra, sőt, ha jól emlékszem, halottam is már róla, hogy valaki eszméletlen erőre tett szert, de aztán elkezdett vele gyilkolászni, és azóta se mennek neki azok a dolgok, pedig az már több száz éve volt :o
Ha meg nem erre gondoltál, kérlek fejtsd ki, mert én hülye vagyok :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0