Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#84
2007. okt. 1. 13:54
Igen, hasonlóra gondoltam, ebből kialakulhat mélyebb szemlélet is...

@Omen drals! Erről a belsőből jövő képességekről tudsz még írni????Nem baj,ha skiccet, csak érdekelne mit gondolsz ,mi blokkolja ezeket, stb.
#83
2007. szep. 30. 18:37
Megfigyeléssel szoktam szórakozni utazás közben. Megnézem mik vannak az embernél, ebből következtetek rájuk, hogy öltözködik, mimika, reakciók, mozgás, testegyensúly és így tovább...
#82
2007. szep. 30. 17:02
A melegségérzet kézben,stb. mind jó jel!!Egyből, átmenet nélkül meg eleve csakstressz, veszélyhelyzetben műkszik ez a dolog.

Sanjeev! Ha nincs is időd meditálni, az utazás alatt lehet megfigyelni másokat, esetleg gyakorolni megfigyelést, auralátást,stb... ha nem akarod más gondolatait kitalálni, mert illetlenség, stb. nek gondolod, akkor talán tárgyakkal kapcs, pszichometriát...
#81
2007. szep. 29. 18:10
Nem hallottam D.D Home-ról. De! Van egy angol oldal (remélem tudsz angolul ;D ) ahol szép számmal sorolnak fel különleges képességű embereket. Itt az oldal címe: www.mysteriouspeople.com/

Régen azt hiszem az AXN csatornán ment egy műsor StreetMagic címmel, a magyar címét nem tudom. Egy srác ment benne az utcán és szólított le embereket, és csinált furcsa mutatványokat. A szokásos bűvészkedős dolgok, csak kicsit másképp. Nagyon fura volt. Volt egy rész amikor levitált, persze csak annyit mutatott az egészből hogy készül a csávó, szeme becsukva és koncentrál, következő képen meg emelkedik a lába, de csak térd alatt mutatták, az egész embert nem. Innen tudtam hogy 100% átverés a műsor, már előtte is gyanítottam. Vigyázni kell az ilyenekkel, mert sok embert a más emberek hiszékenyésgét használja ki.

Nézd meg az oldalt amit ajánlottam az előbb, nagyon érdekes dolgok vannak ott. Olyan cikk is van hogy lelepleztek valakit hogyan csinált lángokat. Nagyon igaznak tűnő cikkek is vannak!

Ez jó kérdés. Tulajdonképpen a kíváncsiságom hajt, tudni akarom mire vagyok képes, szab-e nekem határt az elme, vagy mindez valóságos dolog, amiről sokan beszélnek. De nem lustaság miatt csinálom hogy ne kelljen felállni a tv távirányítóért! ;D ;D ;D
És te miért kezdtél el ezzel foglalkozni?
#80
2007. szep. 29. 17:54
Akkor számodra ez valóban nagyon hasznos volt! ;) Nekem kevésbé, mert velem is volt, hogy itthon tudtam, hogy én fogok föciből felelni (de én nem tudtam a környezetet, se semmit, csak erősen éreztem, hogy én megyek holnap a vágóhídra), de elhessegettem a gondolatot, hogy á, csak képzelem, aztán másnap azonnal halottam is a nevemet az órán, hogy tekerjek a táblához :D

Visszatérve a telekinézisre, hallottatok már D.D. Home-ról? Biztosan, mert elég nagí hírnek örvend még most, jóvala halála után is. Ő tudott levitálni több métereket, meg lángcsóvákat előidézni, meg egy rakat különleges képessége volt. Ő vajon hogy a pókmákomba' csinálta? ;D Persze lehet, hogy az egész csak kamu, és jó kis trükkjei voltak. Egyébként az egyik könyvben olvastam, hogy vannak tanfolyamok, amin az ember levitálni is megtanulhat (volt is egy kép egy levitáló kisfiúról, eszméletlen :o) Egyébként ti miért akartok telekinézissel foglalkozni? Van vele konkrét célotok? :)
#79
2007. szep. 29. 17:31
Sziasztok!

Hűdejókat írkáltok! Neblow, Omen, lehet hogy ezek az álmok jelek voltak a tudatalattitokból, hogy képesek vagytok rá, csak nektek kell hozzá készenállni, felkészülni rá. (sok meditáció) Ma én is meditáltam és megpróbáltam de nem sikerül semmit kihozni.

Egyetértek veletek hogy ezek a képességek a mieink, nem istenségek, démonok, külső erők, stb adja nekünk, ezek velünk születtek és nem veheti el senki sem. Régen nekem is sok deja vu-m volt, olyanok is voltak mint amit Omen mesélt, hogy tudta mit fog mondani a másik. Olyan is volt hogy tudtam én felelek órán, és fel tudtam készülni előtte és amikor a tanár kimondta a nevem meg hozzámszólt meg megmondta hogy mit, pontosan úgy történt, olyan környezetben, olyan ruhában volt a tanár mint amiben láttam (megjegyzem, az óra előtt egyszer sem találkoztam az nap a tanárral). Érdekes dolgok. Most nekem is "alszik" ez aképességem, biztos mert szét vagyok stresszelve, és fáradva. Igyekszem behozni ezt a lemaradást, tegyétek ti is, aludni és meditálni és gyakorolni! ;)
#78
2007. szep. 29. 17:20
Nagyon érdekes dolgokat mesélsz Neblow! Egyébként csatlakozom, nekem is volt már több álmom, amiben telekinézist hajtottam végre, de nekem nem volt benne erőlködés. Egyszerűen úgy történt, ahogy akartam, természetes logikussággal. Erős de ja vu-im nekem is voltak, volt hogy sétáltam egy ismerőssel, és egyszerűen tudtam, mit fog mondani, és hogy én mit fogok válaszolni, pedig már vagy fél órája némán ballagtunk. Szóval csatlakozom :) És tényleg, a képességek van, hogy évekig szunnyadnak. Abban is egyet értek, hogy nem külső energiától, vagy istentől, vagy ilyesmitől származnak az erők, hanem mi fejlesztjük ki őket. De ezt az ember látja is :)

Én ezzel a telekinézissel érzem igazán úgy, hogy nekem nagyon nagyon jól menne, de mégsem így van. Fentebb el is meséltem miért. Nincs is ennél idegesítőbb érzés, mikor tudod hogy menne ez, de annyira le vagy amortizálva, hogy képtelen vagy rá. Mondjuk nekem ez már beteges. Éppen ezért is meditáljatok, ne kerüljetek odáig mint én, aki előholtként cirkál a világban :D

Szerintem az a melegség a kezedben az az energia lehetett, amit útnak akartál indítani a galacsin felé, és ez - szerintem - nagyon jó jel! menni fog ez neked, hidd el :) Sok sikert kívánok!!! :)
#77
2007. szep. 29. 16:59
Sziasztok!

Nekem ma volt egy érdekes álmom. Azt álmodtam, hogy képes vagyok a telekinézisre. Igaz, még álmomban is nehéz volt egy kicsit, mert erősen kellett koncentrálnom, de sikerült. A kora délután folyamán aztán megpróbáltam, de nem jött össze, de a végén már égtek a szemeim, és egy hidegség érzés jött ki a szememből, de ezenkívül semmi más. Korábban is használtam már a telekinézist álmomban, és ami érdekes, az az, hogy ezek egyike sm volt tudatos álom.

Egyébként az egyéntől függ, mennyi ideig tart, míg valakinek sikere lesz. Vannak emberek, akik fogékonyabbak erre a képességre, mások nem. Nekik azt tanácsolom, próbáljanak meg egy másik képességet felszínrehozni, hiszen ha azt hozza mindenki felszínre, amire fogékony, akkor könyebb lesz.

Amúgy jobb, ha megjegyzitek ;), hogy a képességeket nem külső erők, vagy istenek adják nekünk, hanem a belsőnkből erednek, a Belső-Énünk elválaszthatatlen részei, ezért nincs olyan sem, hogy ,,megszűnik" egy képesség, csupán alvó állapotba kerül, de attól még ugyanúgy rendelkezünk vele, mint azelőtt. Erre nagyon jó példa a jövőbelátó képességem, mert mindig volt olyan huncut, hogy időnként volt egy-egy látomásom, deja vu, vagy meérzés, aztán hetekig, hónapokig, vagy évekig nem. Aztán mikor már azt hittem, hogy végleg megszűnt, egyszer csak újra előjött. Legutóbb néhány hete, iskolakezdéskor jött elő, és ez a 6 év alatt már legalább háromszor, vagy talán többször is előfordult ez, úyhogy bele kellett nyugodnom, ogy nem tudok megszabadulni tőle... :-\

Visszatérve a telekinézisre, egyszer a kollégiumban, mikor egyedül voltam a szobában, megpróbáltam a telekinézist egy aluminiumfólia galacsinnal, de nem értem el vele sokat, csak annyit, hogy a kezemben melegséget éreztem, ami később átalakult valami vibrálás szerűvé, és úgy láttam, mintha egy kicsit megmozdult volna a tenyeremben, de hogy tényleg így volt-e, nem tudom. Talán csak hallucináltam... :-\
#76
2007. szep. 29. 10:25
Szivesen Omen! Örülök hogy segíthettem neked. Hát igen, engem is elég sok stressz ér, a mai világ az már csak ilyen. Meg kell tanulni elhagyni a stresszt. Tegnap előtt egyébként elszóltam magam, mert péntek délelőtt időm nem volt meditálni. :'( Már vagy 1 hónapja nem tudok meditálni. Majd ha jutottál valamire, remélem megosztod velünk! :) Tessék csak írni a fórumba, más témákban is! Vagy nyiss egy új topicot és kérdezz! ;) :D
#75
2007. szep. 29. 1:13
Huh, kérlek bocsássátok meg hogy eltűntem, csak csütörtökre iszonyúan tanulnom kellett (9 órám volt egy huzamban ::) ), így csütörtökön is KO voltam, mellesleg anyám szétszedte a gépet, és össze kellett raknom, ki kellett takarítani a gépházat, szóval abszolút nem volt időm. Remélem nem haragszotok. Olvastam ám a fórumot, csak válaszolni nem válaszoltam az időhiány miatt. :) Kipróbáltam a meditációt, amit írtál Sanjeev, és nagyon köszönöm, másfél napig kicsattanó energiának örvendtem, ami már évek óta nem jellemző rám. Szóval tényleg eszméletlenül hálás vagyok érte! Azt hiszem azért nem tudok semmit produkálni a telekinézis kapcsán, mert egyfolytában stresszes vagyok, gyakorlatilag az életem minden területén egyfolytában kudarcok érnek, és ez teljesen rányomja a bélyegét a hangulatomra. Mellesleg bármennyit alszom, mindig úgy érzem, mintha egy szemhunyásnyit sem aludtam volna. Ez lehet az ok, amiért semmi nem megy. Na nem akarom rátok tukmálni a magánéletem, bocsi :) Csak azt hiszem ez az oka a kudarcaimnak. Megpróbálok majd akkor gyakorolni, mikor aránylag jobb a kedvem, akkor talán nagyobb eséllyel érhetek el sikert. És ténykeg ezer hála a gyakorlatokért Sanjeev, tényleg!! :)
#74
2007. szep. 27. 19:10
Én akarok gyakorolni, holnap reggel később megyek suliba, lesz időm meditálni... :) Szivesen manowari
#73
2007. szep. 27. 18:39
"Nekem meg pont pszchi labdát nem sikerült még egyszer sem legyártanom. :D" – Sanjeev

Gondolom,az se elsőre sikerül.... az ajánlott www.astralsociety.com on voltak, talán archívban vannak kis videók... képzeld el... gyakoroljunk, majd meglássuk, ,ki mit tapasztal....
#72
2007. szep. 27. 7:18
Köszönöm Sanjeev!!! Ebből a kinálatból lehet válogatni. ;)
Én már ki is választottam" a virág összecsukása" gyakorlatot, nem tünik nehéznek, eddig nem hallottam róla. Kiváncsi vagyok mit érzek, mennyire hatásos.
#71
2007. szep. 26. 18:07
Nekem meg pont pszchi labdát nem sikerült még egyszer sem legyártanom. :D
#70
2007. szep. 26. 18:06
Én még felsorolásba venném azokat akik megjárták a halált. Értem én meghaltak, és újra lettek élesztve. Az ilyen embereknél az újraélesztés utáni életéből különleges öngyógyítő képességekről számoltak be.

Szóval, az ígért meditáció:

Agykontroll

Az alvás és ébrenlét mellett létezik egy harmadik fontos élettani állapot, az ellazult – idegen szóval relaxált – állapot. Vizsgálatok szerint ilyenkor csupa pozitív változás jelentkezik testünkben:

- jelentôsen javul a szervek – többek közt az agy – oxigénellátottsága, ráadásul nagyobb mértékben, mint akár mély alvás közben,

- 18-20%-kal lassul az anyagcsere,

- csökken vérünk tejsavtartalma,

- kitágulnak az erek, így javul szerveink vérellátása,

- csökken a vér koleszterinszintje, illetve elônyösen változik a hasznos és a káros hatású koleszterinfajta aránya,

- megnô a vér endorfinszintje, ami magasabb fájdalomküszöbbel és kellemes közérzettel jár,

- agyunk több alfaagyhullámot termel, ráadásul szinkronizált alfahullámokat, ami vizsgálatok szerint elôsegíti sejtjeink regenerációját.

A relaxáció a stressz leghatékonyabb, természetes ellenszere, márpedig a stressz egészségünk legfôbb ellensége. Mérések szerint 20 perc relaxálás körülbelül annyi stresszt vezet le szervezetünkbôl, mint 3-4 óra alvás!

Javasoljuk, hogy eleinte fekve vagy kényelmes fotelben ülve tanuld a relaxálást. Irányítsd tekintetedet meredeken felfelé egy pontra, az elôrefelé nézéshez képest kb. 45 fokos szögben! Addig nézd a kiválasztott pontot, amíg szemhéjad el nem nehezedik! Ekkor csukd be a szemedet, s tekintetedet irányítsd úgy, ahogy neked jól esik! Ezt követôen sóhajts egy mélyet, majd lazítsd el izmaidat tetôtôl talpig! Ezt lehet úgy végezni, hogy szemhéjadra figyelsz, ellazítod azt és a szemedet körülvevô izmokat, majd elképzeled, hogy ez a kellemes lazaság lassan végigáramlik testeden, le, egészen a lábujjadig, s így minden izmodat elernyeszted.

Megteheted azt is, hogy lépésrôl lépésre végiggondolod testedet, s magadban ki is mondod: „Ellazul a fejem tetején a bôr... Ellazul a homlokom... Ellazul a szemhéjam... Ellazul az arcom... Ellazul a vállam, a karom, a kezem... Ellazul a mellkasom kívül és belül... Ellazul a hasam kívül és belül... Ellazul a combom... Ellazul a lábszáram... Ellazul a lábfejem...”

Ha még ekkor is feszültnek érzed magad, akkor érdemes akár kétszer, háromszor is végiglazítani testedet.

Ezt követôen képzelj el érzékletesen egy számodra kellemes pihenôhelyet! Játszd azt, hogy ott vagy! Figyeld meg, mit látsz, mit hallasz, mit érzel! Akár illatot, ízt is elképzelhetsz! A lényeg, hogy érzékletesen éld bele magad, mintha valóban ott lennél a számodra ideális, nyugalmat árasztó helyen, ami lehet például egy jól sikerült kirándulás vagy nyaralás helyszíne.

Ezután gondolatban számolj visszafelé 25-tôl, 50-tôl, vagy akár 100-tól egyesével, s közben képzeld is magad elé a számokat! A számokra gondolás azért segíti az ellazulást, mert leköti a többek közt számolással foglalkozó bal agyféltekét, míg a számjegyek elképzelése leköti a többek közt a képzelettel foglalkozó jobb agyféltekét. Ha viszont mindkét agyféltekének munkát adunk, akkor nem marad olyan agyterület, ami a problémáinkon rágódna, s így egyre jobban elmerülhetünk a kellemes pihenésben. Néhány mély sóhajtás is segít az ellazulásban.

Ezt követôen élvezheted a kellemes, ellazult, mégis éber állapotot. Amikor pedig elég volt, fokozatosan térj vissza a megszokott éber állapotba, pl. a következô szavakat mondva magadban:

„Hamarosan 1-tôl 5-ig számolok. Öthöz érve kinyitom a szemem, friss leszek, éber leszek, jól és tökéletesen egészségesnek érzem majd magam. 1,2,3, öthöz érve kinyitom a szemem, friss leszek, éber leszek, jól és tökéletesen egészségesnek érzem majd magam. 4,5” – itt ténylegesen nyisd ki a szemed, esetleg csettinthetsz is – „szemem nyitva, friss vagyok, éber vagyok, jól és tökéletesen egészségesnek érzem magam, jobban, mint korábban. És ez így van.”


És itt van a gyakorlat, vagyis sok gyakorlat

Az Energiafolyamod Irányítása


Bevezető Gyakorlat
(vizualizációs gyakorlat)

1. Helyezkedj el kényelmesen, és lazíts.
2. Csukd be a szemed, és vizualizáld, hogy a képzeletbeli tested a fizikai tested előtt van.
3. Aztán lásd, hogy tiszta és erős fény veszi körül a képzeletbeli testedet.
4. Most lásd azt, hogy ez a tiszta fény a képzeletbeli testedbe áramlik, egész addig, amíg a képzeletbeli tested meg nem telik energiával.
5. Képzeld azt, hogy a képzeletbeli tested visszatér a fizikai testedbe.
6. Most nyújtsd előre a kezed, és az ujjhegyeiden át lövelld ki az energiát.
7. Aztán pedig szívd vissza az ujjhegyeidbe.
8. Végezd el ezt a gyakorlatot a másik kezeddel is, és mindkét lábaddal.

Jegyezd Meg: Fontos, hogy az egész gyakorlat alatt egységben érezd magad a földdel, érezd, hogy egyek vagytok, mert a föld a te barátod. Ezt a gyakorlatot, addig gyakorold, amíg képes nem leszel irányítani az energiádat, s csak aztán ugorj a következő gyakorlatra.

Az Energia Mozgatása Folyadékon Keresztül
(fizikai gyakorlat)

Ehhez a gyakorlathoz szükséged lesz nagyobb felületű vízre, vagy otthon a kádban is gyakorolhatod.

1. Tedd a kezeidet a vízbe és tartsd ott őket.
2. Csukd be a szemed és vizualizáld, hogy erős tiszta fény veszi körül a fizikai testedet, és szívd be ezt a fényenergiát a fizikai tested középpontjába.
3. Ezután képzeld azt, hogy ez a fényenergia a jobb kezedbe áramlik, és tartsd ott egy darabig.
4. Győződj meg róla, hogy a kezeid egymástól körülbelül 1 lépésnyi távolságra vannak, és lökd ki az energiát az ujjaidból a vízen keresztül a bal kezedbe, és tartsd ott egy darabig.
5. Most lökd vissza a jobb kezedbe az energiát, a vízen át, és tartsd ott egy darabig.
6. A 4. és 5. lépést ismételgesd, amíg képes nem leszel fizikailag is érezni az energiát, és irányítani nem tudod az energianövekedést.

Virág Összecsukása
(vizualizációs gyakorlat)

1. Ülj le a padlóra, helyezkedj el kényelmesen, és relaxálj.
2. Csukd be a szemed és vizualizáld, hogy virág vagy.
3. Most vizualizáld, hogy a virág szirmai bezárulnak, tehát gömb alakú lesz a virág feje.
4. Ne túl szorosra záruljanak, mert az fejfájást okozhat.
5. Amikor a virág bezárult, az energia rendszered tökéletesen be lesz hangolva.

Megjegyzés: Ezt a gyakorlatot annyiszor végezd el, ahányszor kedved van.

Az Életerő-Energia Leolvasása

Az életerő olvasásának a képességét arra használjuk, hogy megállapítsuk, hogy van-e élet egy bizonyos helyen - például csillagközi utazáskor, ismeretlen bolygók feltérképezésekor, stb. Ezzel a technikával képes leszel bármilyen életformát érzékelni az univerzumban, vagy a párhuzamos univerzumokban, a létezés bármely szintjén. Ez a gyakorlat segít tökéletesíteni ezt a technikát, és hogy jobban megérthesd magát az életet. Fontos, hogy mind a fizikai, mind pedig a vizualizációs gyakorlatot tökéletesen elsajátítsd.

Vizualizációs Gyakorlat

1. Helyezkedj el kényelmesen, és lazíts.
2. Csukd be a szemed, és vizualizáld, hogy egy gyönyörű erdőben vagy, fákkal és növényvilággal körülvéve.
3. Nyújtsd ki a jobb kezed, és fókuszálj az elméddel arra, hogy az energiáddal megérinted ezt a körülötted lévő erdőt.
4. Most az erdő életerejéből szívj a kezedbe valamennyi életerő-energiát. Miközben ezt teszed, "nyúlj ki" az érzékeiddel is, próbáld érezni az erdő életerő-energiáját, és ekkor, ha minden jól ment, egy bizsergő, csiklandós érzést fogsz érezni a kezedben. S ha jól végezted a gyakorlatot, akkor ez a bizsergő érzés azt jelenti, hogy életerő van jelen az erdőben.
5. Amikor végeztél, nyisd ki a szemeidet.

Fizikai Gyakorlat

1. Keress egy növényt.
2. Nyújtsd ki a kezed, és lökj ki energiát a kezedből, és érintsd meg ezzel az energiával a növényt.
3. Ezután "nyúlj ki" az érzékeiddel is a növény felé, és érezd a növény életerejét (energiáját). Ha jól végezted a gyakorlatot, akkor bizsergő érzést fogsz érezni a kezedben.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0