Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#69
2007. szep. 26. 17:18
Kedves friss tagunk részére pár gondolat:

A psi ball-hoz, energialabda gratulálok,ha látható jelentős teljesítmény! Angolul itt tudsz erről sokat olvasni: www.astralsociety.com fórum,cikkek, stb.

Az öngyújtó túl nagy elsőre: vagy a pohárban levő vizet próbálld meg örvényszerűen forgatni, vagy a valóban lehellet, szél,huzat,stb. mentes papírnyilat,ami rá van helyezve egy felfelé álló tűre,amirögzítve vanvhogy,és pl.ezaz egész le van borítva befőttesüveggel. Nekem kb. ez volt a szintem, sok ok miatt pár év kimaradt,most 1 ft-ossal éléreállva gyakorlok..

Elsőre nem tudom,kinek sikerült a dolog... a gyakorlás segít, figyelemkoncentrációban, spontán előhív auralátást,stb...

Talán más eddig nem próbált képességben már előrébb vagy, pl. pszichometria, stb. nem kell elkeseredni, mert általában akinek van 1 képessége, leragad annál,akinek meg gyengébb, stb. az inkább több erőt fektet bele, új technikákat keres, végén többre jut.... :D kérdezz csak bátran, stb. a fórumozók szeretik a pezsgést! ;D
#68
2007. szep. 26. 17:07
"Én még ide a felsorolásba belevenném a balkezeseket. Talán ők fogékonyabbak az ilyen képességek elsajátitására. " – manowari

Igen!!!! :D A többi is stimmel, és még bevenném azt a lehetőséget, hogy valaki egy nagyon karizmatikus ember közelébe kerül, aki inspirállja lehet az olvasmány,stb. élmény is...

Dejól beindult itt a topic!
#67
2007. szep. 26. 12:41
Én még ide a felsorolásba belevenném a balkezeseket. Talán ők fogékonyabbak az ilyen képességek elsajátitására.
#66
2007. szep. 26. 9:08
Lehet benne valami. Mikor nekem agyrázkódásom volt, elkezdtek a fejembe tódulni az elmúlt életem emlékei (viszont az akkor élt emberek arca, ha megyegyezett a jelenben is élőkkel, a jelenlegi alakjukban látszódtak, ahogy én is). Mondjuk azóta alapból fogékonyabb vagyok mindenre (de ez sajna nem olyan hú de nyomatékos :D). De mondjuk nekem mindig a fejem sérül meg. Már vagy háromszor érte nagy ütés, + az agyrázkódás ;D Soha egy csontom nem tört be, de a fejemet mindig megtalálja valami baleset ;D Szóval én egyetértek, kivéve az oxigén hiányt. Illetve...

Nekem van egy fulladásos betegségem, elég róla annyit tudni, hogy hasonlatos az asztmához, de nem annyira veszélyes, mert vannak olyan rohamok, amikre van esély, hogy túlélem orvos nélkül. Amikor befulladtam, valóban egy elég érdekes, érzékeny, egészen túlvilági nézőpontom lett, de az oxigén hiány miatt, hogy is mondjam szépen? Ilyenkor az a veszélyes, hogy annyira nem vagy magadnál, hogy segítséget sem tudsz hívni... gondolkozni se nagyon. Éppezért hiába klassz, saját maga miatt használhatatlan. :-\ ;D
De mondjuk te csak a születés előttire írtad :) Úgyhogy vegyük úgy, hogy az oxigén hiány magában :)
#65
2007. szep. 26. 7:43
Tudatkutató múltam alatt azt vettem észre, hogy különleges képességgel azok rendelkeznek, akiknek az általánosan használt 5-10 %-os agyterületükön kívülre kell nyúlniuk.
Ez adódhat pl. agykontrollos gyakorlással, de általánosabb, hogy ez az agyterület megsérül és a szervezet maga helyettesíti a többi agyterület bevonásával a kiesett részt.
Ezért a különleges képességű emberek gyakrabban fordulnak elő azok között, akik
-koraszülöttek,
-születés körül oxigénhiányt szenvedtek (köldökzsinór, stb.)
-epilepsziások,
-baleseti sérülések
Vélemény?
#64
2007. szep. 26. 7:25
Nem, nem igazán szoktam meditálni. Sok technikát olvastam, de sosem tudtam, hogy akkor melyik lenne nekem a jó. Volt saját technikám is, de azzal meg majdnem ráfáztam, úgyhogy úgy gondoltam rosszul csinálok valamit. Innentől már jóval inkább óvatosabb voltam a meditációval, és nem igazán mertem csak úgy kipróbálni mindent, mert visszajelzések nem voltak (hogy ez jó-e, ez nem jó, ilyesmi).

Természetesen érdekelnek a te gyakorlataid is, sőt; mert akkor tudom, hogy valakinek már működött :D A nyelvet eddig is mellőztem (a meditációnál már megtanultam), és próbáltam "odabent" mozgatni, de semmi. Úgy is próbáltam, hogy megpróbáltam elképzelni a kezem előtte, ahogy meglököm, már vért izzadtam, de semmi. Olvastam valahol, hogy úgy is lehet, hogy energiagömböt képzelsz a kezedbe, és azzal taszítod meg. Ez az egyetlen "siekrem", mert az energiagömb szabad szemmel is látható volt (ha auralátással nézed), de semmit nem használt. A végére már úgy éreztem magam, hogy a fejem fölrobban, mellesleg olyan szaporán szedtem a levegőt, mintha kocogtam volna (a szívveréssel is így volt). Ha ez nem lett volna, arra jutottam volna, hogy abszolút semmit nem csináltam a bambuláson kívül ::) Legalább innen tudtam, hogy egyszerűen bénázok, de valami azért ment. Az önlefárasztás. :-\ Na jó, persze arra gondolok, hogy legalább próbálkoztam, és valamicske energiát talán generáltam, de már elfáradni el tudtam így. De ezen kívül semmi sikerélmény. :( Határozottan hülyén éreztem magam, mikor annyi szenvedés után a gyújtó ugyanúgy ott állt a helyén ;D De ha másoknak is vannak sikereik, talán nekem is összejön valami. Nagyon remélem. :) Nagyon érdekelnek a gyakorlatok, amikről meséltél, komolyan, s ez a kulcsos dolog is jónak tűnik! :) Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál!! :)
#63
2007. szep. 25. 21:45
Szia Omen!

Egy dolgot szeretnék tanácsolni! Légy nyitott elméjű, de ne higgy el mindent!
Igen, nehéz elkezdeni gyakorolni, főleg hogy nem tudod mivel! Ha nem megy elsőre, ne keseredj el, nem szabad feladni! (<< ez egy általános szabály az életre is :P ) Minél többet foglalkozol vele, annál közelebb lépsz a sikerhez.

A legegyszerűbb, ha az elején kezded. Meditálj! Szoktál meditálni? Ha nem, és akarod, akkor szivesen bemásolok egy egyszerű meditációt kezdőknek, azon el tudsz majd indulni(már másik topicba is beírtam, de kinek van kedve keresgetni, ugye? :) ). Miután belejöttem a meditációba, el kezdtem gyakorolgatni. Volt egy másik gyakorlat is amit csináltam. Ha érdekel azt is beillesztem ide, csak jelezz.

Én a következőt csináltam anno: fogtam egy kulcsot, kötöttem rá egy cérnát, majd felakasztottam a csillárra (vagy akárhova, de kb fej-mellkas magasságban volt velem, úgy méretezd a cérnát). A kulcs ilyenkor fel van függesztve, gyakorlatilag a gravitációs erő nulla (nem teljesen így van,egy fizikus ki is nyírna, ugye a cérna tartja a kulcsot, ez ellentétes irányú erő a gravitációval... és így elméletileg a két ellentétes erő nullát ad). Ilyenkor nagyon könnyű megmozgatni, szóval minden ablakot csukj be hogy ne legyen huzat, még az ajtót is. (klíma, ventinlátor és bármit ami képes a levegőt megmozgatni lődd ki) Odaálltam elé és megvártam hogy megálljon (mert ugye ahogy mozogtam, a kulcs is el kezdett mozogni, mert "légáramlatot csináltam"). Amíg megállt és én álltam, addig ellazítottam magam és bíztam benne, pozitív gondolatokat tápláltam magamba. Kb 1,5 - 2 méterre állj tőle, a lélegzeted is képes megmozdítani, úgy vigyázz!
Jótanács: ne bámuld, az nem segít! Odabenn próbáld megmozgatni (gondolataiddal értem én). Ha nem megy, próbáld meg a nyelvet is mellőzni. Ilyenkor arra gondolok, hogy gondolom azt cisnálod hogy mondogatod magadban hogy mozogj, kilengsz jobbra stb... lehet hogy hatásos, lehet hogy nem. Próbáld úgy, hogy nem használod a nyelvet! Nehéz mi? Szerintem ezen kéne elindulni. Remélem segítettem valamit...
#62
2007. szep. 25. 21:01
De kihalt ez a hely =(

Én nemrég próbálkoztam a dologgal, de semmi nem történt. Egy öngyújtót (a nagyon olcsó, elhanyagolható súlyú fajtát) próbáltam eldönteni az ágyon, de meg se moccant :-[ Tudom, könnyebb ha az ujjammal döntöm el :) De most komolyan, velem van valami hiba? Mindenki arról mesélt egy másik fórumon, hogy TV-t kapcsolnak át csupán az elméjük akaratából, meg összetörnek, levernek dolokat... én meg egy öngyújtót se tudok remegtetni sem :( Valahol írták, hogy kis tollpihékkel kell gyakorolni, de nem hiszem, hogy azzal bármilyen sikerem lenne, hisz azzal az erővel a gyújtót is már meg lehet moccantani, még ha eldönteni nem is (tényleg egy nagyon könnyű fajtáról van szó). Nem értem mit csinálhatok rosszul, de úgy tűnik pokoli béna vagyok :(

Nektek hogy sikerült (akik próbálkoznak vele)? Mikkel próbálkoztatok, és hogyan? Remélem mások sokkal sikeresebbek mint én ;D
#61
2007. aug. 1. 13:56
Köszönöm Sanjeev!
#60
2007. júl. 30. 18:04
Szia Neblow!

Az orosz nő akiről beszélsz, Nina Kulagina. Képes volt tárgyakat mozgatni, de mint mondtad erős stresszhatás érte minden gyakorlat után, és szüksége volt egy kis pihenésre. Itt van egy életrajz róla, csak angol:
www.mysteriouspeople.com/Nina_Kulagina.htm
#59
2007. júl. 30. 16:57
Sziasztok!

Éppen olvastam ezt a témát, és eszembe jutott néhány dolog.
Való igaz, hogy általában azt mondják, hogy a Telekinézis dühkitörések alkalmával jön elő, de ez nem jelenti azt, hogy csak dühkitörés alkalmával jöhet elő. Olvastam egy cikket, amiben az volt, hogy egy (ha jól emlékszem) orosz nő képes volt mozgatni egy poharat, de a Telekinetikus tevékenység alkalmazásakor erős stresszhatás érte az agyát. Ez azért sem egészséges, mert a stressz negatív módon folyásolja be az agy működését, és károsíthatja is azt.
De miért éppen dühkitörés alkalmával jelentkezik?
Nos azért, mert aki volt már dühös, az pontosan tudja, hogy ilyenkor megnövekszik egyes hormonok (pl.: adrenalin) szintje, ami doppingolja a testet. Valamint a dühös állapotban az agyunk egyes területei fokozottabban működnek, mivel ha dühösek vagyunk csak az szokta lekötni a figyelmünket, amire a dühünket irányítjuk. Vagyis ilyenkor az akaratunk határozottan egy pontra irányul, arra ahová a dühünket öszpontosítjuk, mással legfeljeb csak minimálisan törődünk, mert általában ahhoz, hogy kiéljük a dühünket valamin ki kell tölteni. Tehát ekkor erősebben koncentrálunk az átlagosnál, és a megnövekedett koncentráció eredményeképpen az agy adig nyugvó részei ébredeszhetnek, és olyan energiák szabadulhatnak fel, amelyre azelőtt nem gondoltunk. Viszont aki elég erős akarattal bír, és nem szétszórt, annak nem feltétlenül kell dühöngenie, hogy alkalmazza a Telekinézist.
#58
2007. már. 11. 12:35
Igen, kicsit félreérthető volt (mindig gyorsan írok,robogok... ;D) Azt Steiner írta meg, hogy egy adott tárgy, élőlény nyoma megmarad egy bizonyos ideig ,minnél fejelttebb az érzékelőképességünk, annál később is tudjuk észlelni. Tehát úgy lehetne tesztelni, hogy egy nem általunk elmozdított vmit felismerünk, hogy korábban hol volt...Persze lehet itt más képességek is bekevernek,tulajdonképpen több út vezet egy megoldáshoz...
#57
2007. már. 11. 11:59
Az aurád állandóan változik, pillanatnyi állapotnak, hangulatnak fizikai-lelki energiaszintednek megfelelően. Mégis van egyes emberekre jellemző szín. Pl. a "tanító" típusé kék. stb.

- a növények csonkításakor... - ez az emberre is igaz. Ez magyarázza a fantomfájdalmat, ha már amputálták a lábad, de az aurád, az energiatest még sokáig megvan, és érzékeled a "nemlétező" végtagod.

- ha sokáig nézel egy dolgot, aztán elmegy, elmozdul.. és utána a körvonalát még látod, az nem az aurája, hanem a szem ideghártyájának "tehetetlenségi" jelensége. Ellenőrizheted, hogy kockás alpot teszel magad elé, nézed, és utána az üres lapon a kockákkal ellentétes színü (pl piros kocka esetén zöld) alakzatokat látsz.

- az aurafotózás (legalábbis a kísérleti stádiumban, a felfedező Kirlov) úgy történt, hogy a növényt erős elektromágneses térbe tették, és így (talán rezgéskülönbség?? miatt) érzékelhetővé, "láthatóvá" vált.
Ez is bizonyítja, hogy az aura a sejtrezgéseket összeszervező "energia-erő" terméke.
#56
2007. már. 11. 7:32
Chi labda készitésről jutott eszembe, hogy Biró Ica 3. kazettáján shaolin kung-fuból átalakitott testszépitő gyakorlatokat mutat be. Megmarkolja, magához vonja a chit, görgeti a testén. Tényleg feltöltődsz mire elvégzed. Ugyanezen van még hastánc gyönyörü ruhákban, a harmadik rész a jogáé. Ő olya kb 50éves nő aki sokkal fiatalabbnak látszik és nem a plasztikának, hormonoknak köszönheti, hanem tudatos életvitelének.
#55
2007. már. 10. 19:00
Igen,aura több színű, sőt ezenkívűlláthatod pl.az asztráltestet!Sok gyakorlat azért fárasztja a szemedet, mert fiziológiai, a szem izmait manipuláló eljárásokkal csinálják. Van ,amikor nem fizikai szemmel nézel, tovább bírod! Minden fizikai létezőnek van aurája, növény, állat, ember,de pl. ásványi anyagnak is!Leghamarabb egy élő, csíraképes mag aurájáttudod meglátni, magadeléteszed, és azzal a gondolattal személed, hogy az az erő,ami lehetővé teszi, hogy ebből egy növény kifejlődjön már most is megvan, és láthatóvá (érzékelhetővé!) válik. Ha mozog, lebeg, remeg a tárgy, pasztelszínek jelennek meg, akkor már alakul!Ez Rudolf Steiner módszere. startlapon van aura lap is!Amúgy meg ha márkezd működni, észreveheted, hogy nem pislogsz sokáig. Ez is okozhatja, hogy fáraszt! ;D :o Ja a levélalakzat: azt is érzékelheted majd, ha egy tárgyat elmozdítottak, egy állat elment egy helyről, de ott volt: a formája, alakja amit kitöltött, egy ideig még érzékelhető,kb. mint üresség egy párafelhőben.. próbáld ki a saját kezedet szemléld, elmozdítod, ott lesz a helye... A méregdrága aurafotózást én pénzkidobásnak tartom, mert az állandóan változó állapot egy pillanatát ragadja ki, abbólakar neked hosszútávú, mély elemzést csinálni. Ennyi erővel le lehetne engem fotózni a járdán átsétálva, és ebből a pillanatból az egész napomat kitalálni, hol voltam, mit csináltam.A folyamatos fotózás meg,amin a változás kiderülne, elég költséges lenne... :o
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0