Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#54
2007. már. 10. 11:34
Én ugy tudom- bár a többiek erről szerintem sokkal többet tudnak- az aura több szinü lehet. A leggyakoribb a piros. De lehet narancssárga , sárga, zöld, kék, ibolya , talán még fehér is de az nagyon ritka. Ált. ez az emberre jellemző és egyik szinből a másikba ritkán változik, de ha igen az illetőn is nagy változást lehet észrevenni. A szinek lehetnek élénkek. Ez jó. Ha elmosódottak, piszkos szinüek, ez fáradságra, negativ gondolatokra utalhat. A hozzáértők sok mindenre tudnak belőke következtetni pl. betegségre is. Mostanában szokták fényképezni. Valami csel van az egészben, mert talán az aurát kellően érzékelő f.gépünk még nincs, de a tisztánlátók segitségével alakitottak ki egy módszert. Ami t még érdekességként megemlitenék: egy filmet mutattak be a tv-ben, ahol a levelet megcsonkitották és az aura az egész levél alakzatát mutatta. Hm..
Én kb. ennyit tudok róla

Üdv
#53
2007. már. 10. 10:52
manowari: lehetségesnek tartom hogy az legyen, próbáld továbbfejleszteni. Csináld azt, hogy elnézel az ember mellett, mögé bámulsz, és akkor jobban elő fog jönni. Én színes körvonalakat láttam, amik körbevették az emberek testét, kék, zöld, láttam narancssárgát és fehéres színűt is. Azt mondta egyik ismerősöm akivel próbálgattuk, hogy nekem narancssárga az aurám. (csak azt nem tudom, hogy az aurám színe függ-e a hanglattól, egészségtől[gondolom igen], lehet hogy mostmár más színű). Ha nincs kin gyakorolni, rakj magad elé egy szobanövényt, ugyanis minden élő szervezetnek van aurája [állítólag az élettelennek is], gondolom a növényen is látni fogod, próbálgasd hogy jó neked, mögé nézel, messzebbről nézed, közelről nézed, de előtte lazulj el.
Gondolkoztam azon is hogy mi lehet ez az aura. Lehet hogy a bámulástól beleég a szemünkbe a tárgyak, élőlények körvanala, és a színek a szemünket érő fények miatt alakulnak ki, gondoltam már arra is hogy a testhő lehet az, csak a szemünk képes érzékelni a "hő színét", az eltérő színek pedig a különböző hőmérséklet miatt alakulnak ki..... nem tom, mi a véleményetek erről? :)
#52
2007. már. 10. 8:34
Sanjeev: ez egy érdekes gyakorlat. Nem tudom meddig lehet eljutni ,az auralátást mint képességet mennyire lehet kifejleszteni. De gondolom itt is a gyakorlás a lényeg. Ha az emberekre nézek ugy elbambulva, látok körülöttük egy világos vibráló vékony réteget. Gondolod, hogy ez az aura kis része? A Te módszereddel bizt. továbbfejleszthető. Ha kipróbáltam, visszajelzek. Köszönöm :)
#51
2007. már. 9. 21:03
manowari: persze, mindenki úgy csinálja, ahogy neki könnyebb, és azt vizualizálja ami neki jobb, nincs megírva hogy ezt csak így lehet meg úgy lehet... :)

baldag: Nem, nem láttam ,csak éreztem, de tetszett nagyon, csak kár hogy el is múlt gyorsan. :( Egyszer-kétszer próbáltam auralátást, de nem nagyon bírta a szemem, inkább azt abbahagytam.

Hoztam nektek még1 gyakorlatot! Ha van kedvetek, próbáljátok kis ezt is, és osszátok meg velünk hogy mit tapasztaltatok: ;)

[center]Chi Labda Készítése[/center]

Állj körülbelül csípőszélességben. Egyenesítsd ki a gerinced, úgy hogy gyengéden megemeled a fejkoronán keresztül és kissé lefelé nyomod a farokcsontnál. Vedd észre, hogy mikor kiegyenesíted a gerincedet, automatikusan mély levegőt fogsz venni. mert több helyet csinálsz a testedben. Minden izületnek lágynak kell lennie és relaxáltnak: térd, csípő, könyök, boka is. Kissé hajlítsd be a térdeidet a lábfejed felé (lóállás). A kezeidet emeld derékmagasságba, a tenyereid egymás felé nézzenek. Lazítsd el az ujjaidat, és összpontosíts a tenyereidre, vidd oda a tudatodat. Képzeld azt, hogy egy energialabdát tartasz a kezedben. Vizualizáld, hogy egyre több és több energia áramlik a tenyereid közé, ebbe az energialabdába.

Tartsd észben, hogy nagyon fontos a kellő mértékű relaxáltság biztosítása. Ez nem egy teszt vagy verseny. Ez egy felfedezés. Szórakoztatónak kell lennie. Néhány pillanat múlva bizsergő, melegséget vagy vibrációt fogsz érezni a tenyereid között. Ha mégsem tapasztalsz semmi ilyet, akkor próbáld meg távolítani és közelíteni a tenyereidet egymástól, gyengéd ritmusos mozgással. Nemsokára elkezded majd érezni a chit a tenyereid között. Vizualizáld energialabdaként. Ha már érzed és tudatában vagy a chi labdának, akkor figyeld meg a kezeid körüli területet. Ha a kezeidet egy sötétebb felület fölé helyezed, akkor megpillanthatod az energia körvonalait. Lazítsd el a tekintetedet, ne erőltesd a szemed. Néha valami olyat láthatsz, ami olyan, mint egy fehér füst az ujjaid között. Néhány ember színeket is lát. Ezek a színek az aura kivetülései, formái, képei. Az aura egy energiamező, ami körülvesz minden anyagot. Ha valami atomszerkezetekből áll, akkor annak aurája is van. Ha élő dolog, akkor az energiamező sokkal erősebb.

Még néhány ötlet:

Csináld a chi labda gyakorlatot egy hatalmas tükör előtt. Ha sötét ruhát hordasz, könnyebben észleled majd a chit. Amikor már érzed a kezeid között az energiát, nézz a tükörbe. Láthatod majd az energialabdát a kezeid közt, és a kezeid körül is a chit.

Kérj meg egy barátot, hogy álljon egy üres fal elé. Lágyan fókuszáld a szemeidet és próbáld meg látni a körülötte lévő energiamezőt. Ne hagyd figyelmen kívül amit látsz. Az energia egy érzékelhető dolog, s benned is megvan a képesség az érzékelésére. Amikor a barátodra nézel, egy vékony körvonalat láthatsz majd körülötte, fehér fényt, esetleg színeket. Tartsd észben, hogy te talán az a típus vagy, aki könnyebben érzi az energiát, mintsem hogy látja. Talán láthatod, de nem látsz majd színeket. Egyes emberek soha nem látnak színeket. Néhányan látnak színeket néha. Ez attól függ mire vagy érzékeny, fogékony. A gyakorlás kiélesíti a képességeidet, úgyhogy csak gyakorolj türelmesen. Ne feledd, hogy a szemeid relaxáltak legyenek, soha ne erőlködj. Néhány ember gyorsabban tanul vizuálisan, mások szomatikusan, megint mások pedig aurikusan. Egyik út sem jobb, mint a másik. Mindegy hogyan érzékeled az energiát, az a számodra legmegfelelőbb út.
#50
2007. már. 9. 9:19
Gratulálok!Közben fellépett (részleges) auralátás??? ;D
#49
2007. már. 9. 7:32
Sziasztok!

Sanjeev: szerintem ez azért volt, mert nehezen ment csak az egyik kezemből az áramlás és a gondolataimmal segitettem rá ugy, hogy hullámzó energiát továbbitottam. Igy nekem könnyebb volt, mintha csak simán átfolyattam volna.

Üdv
#48
2007. már. 8. 21:39
manowari: én úgy éreztem általában hogy vándorol, simán "átfolyik" a testemben oda ahova akarom. Utána elkezdtem azzal szórakozni, hogy tárgyakba leadtam az energiát. Utána persze gyűjtöttem újabb "adagot" és folytattam tovább. Egyszer nyelvtan órán nagyon szenvedtem, és a tollamba próbáltam energiát küldeni, de valahogy a fejembe küldtem, kijöttem a teremből kicsöngőnél, és azt vettem észre hogy érzem az embereket. Melegséget éreztem, pedig 3-4 méterre voltak tőlem, olyan volt mintha keresztül mentem volna az aurájukon, pedig távol voltak tőlem. Egészen tetszett, tudtam hogy egy csaj áll a folyosó kanyarában, amikor még nem is láttam. De kb pár perc múlva el is múlt. :(

más senki nem próbálta ki? :) kíváncsi vagyok egy harmadik ember hogy érezné...
#47
2007. már. 8. 8:33
Sanjeev: Előbb az energia ragaszkodott mind a két kezemhez. Végül sikerült. Mikor átirányitottam, hullámzó mozgást , időnként spirális áramlást éreztem.

Jó tanulást :)
#46
2007. már. 7. 20:19
Köszi az oldalt manowari, majd megnézem holnap, most van még 5 nyelvtan tételem amit meg kell tanulnom holnapra. :)

Van még pár gyakorlatom amit sikerült lementem, ha gondoljátok másolok még be. :) Folyt köv...
#45
2007. már. 7. 10:58
@sanjeev! Nagyon ott vagy a témában, ;D itt olvashatsz nagyon rövid angol cikkeket, korodbeliektől! www.freewebs.com/jedikaren/ nincs ideológia, vallási, stb. körítés. Nagyon szeretem ezt az oldalt! Asszem lesz vmi könyv is abból amit az oldaladmin irogatott, persze kinnt emerikában!

Gyakorlatok is érdekesek,amit írtál dobozos, nem ísmertem,a megszűnt oldalt se,ezért különösen jó hogy betetted!
#44
2007. már. 4. 22:31
manowari: most próbáld meg azt, hogy a bal tenyeredbe összegyűjtöd az energiát, és arra koncentrálsz hogy felkússzon a karodon a válladba, úgy a másik karodra és a másik tenyeredbe, majd próbáld meg máshova irányítani az energiát. írd le mit tapasztaltál. ;)
#43
2007. már. 4. 7:54
Köszi baldag! Mára már elmult a rossz kedv! :)
#42
2007. már. 4. 6:08
Sziasztok!
Én egyszerre csináltam mind a két kezemmel. Olyan volt mintha az ujjaim megnyulnának és olyan kicsi fájdalmat érztem mint mikor csipeszt teszek az ujjaimra. A lábnál nem éreztem ennyire.

Üdv
#41
2007. már. 3. 17:22
és ami lemaradt:

Remek, örülök hogy sikerült a gyakorlat. :) Éreztél bizsergést az ujjhegyeiden?
#40
2007. már. 3. 17:21
Sziasztok!

Engem nem nagyon zavar a rossz idő, sőt néha szeretem azt a bezártság érzést, az esőt pedig szeretem nézni. Ma este a barátaimmal elmegyünk bulizni egyik barátomhoz, szóval nekem is elszáll a szombatom. :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0