Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#9
2007. feb. 12. 21:28
Sziasztok! :)

teck:
"Mindenkinek nem lehetnek "Képességei"! Erre a dologra születni kell!"

Sajnálom teck, de nem értek veled egyet. Az én véleményem szerint mindenkiben megvannak a képességek mindenre (legyen szó paranormális dolgokról, vagy csak szimpla hétkönapi pszichológiáról (huh, ez erős volt)), mindenki egyenlő eséllyel indul, csak az különböztet meg minket, hogy van aki foglalkozik vele, van aki nem, van akit érdekel, van akit nem. Paranormális dolgokról hallani elég fura dolog, ugyanis nem hisszük el, de amikor már van egy saját élményünk, akkor azért el kezdünk rajta gondolkozni, hogy lehetséges hogy rejlik itt több is, csak nem tudok róla?

Nekem is van egy élményem, Blackwolféhoz hasonló. Én is eszméletlen dühös voltam, mert felhúzták az agyam suliban, hazajöttem, és még dühöngtem, bemegyek a szobámba, lerakom a karórám, megfordulok és ránézek az egyik felfüggesztett gyöngycsillagra a három közül(karácsonyi díszek, csak fennmaradtak és kb 3 méterre voltak tőlem), de ekkor végigfutott egy dühös gondolat az agyamon, az egyik csillag meg hirtelen felém fordult, de úgy, hogy meg is állt. Amikor ezt láttam, nagyon csodálkozni kezdtem, és végignéztem a szobán mi okozhatta. Ablakok csukva, semmi ventillátor féleségünk nincs, klimánk nincs, az ajtónyitás okozta légáramlat kizárva, mert az ajtóm nyitva volt, a szobába nem mentem be sebesen, szóval a mozgásom által keltett légáramlat nem befolyásolhatta a gyöngycsillagot, és az ajtótól négy méterre volt lelógatva, a másik kettő pedig meg se mozdult ez idő alatt.

Levontam a következtetést: én voltam. De nem hagytam ennyiben, elkezdtem nyomozgatni a neten utána, találtam egy-két hasonló sztorit az enyémhez (mint most Blackwolfé is), de többre nem jutottam, ezért kicsit kitágítottam a keresés területét minden féle irányba. Így olvastam a telepátiáról, telekinézisről, egyéb paranormális jelenségekről, amik állítólag léteznek.

Olvastam a különféle meditációkról is, hát gondoltam, kipróbálok egyet. Egy egyszerű relaxációs gyakorlatot kezdtem rendszeresen alkalmazni, és azt vettem észre magamon, hogy kezdek megváltozni: jobban érzem magam, nyugodtabban reagálom le a stresszes helyzeteket, egészségesebbnek érzem magam, a memóriám is el kezdett javulni. Érdekesnek tartottam, ezért kitaláltam, hogy abbahagyom egy időre, megnéztem mi történik, lehet hogy csak valami véletlen egybeesés.... és miután abbahagytam, télleg kezdett minden rosszabb lenni, idegesebb kezdtem lenni stresszes helyzetekben, szétszórt lettem, ezért újra elkezdtem meditálgatni és jobb lett.

Szerintem egy ember képességei fejleszthetők, nincs semmi olyan, hogy neked van képességed, neked is, neked meg nincs és neked sincs. Huh... kicsit sokat írtam. Várom a válaszaitokat! ;)
#8
2007. jan. 31. 19:25
törölt tag
"Érdekes... Én azt mondom, minnél több féle véleményt, teoriát is meg kell ismerni, és aztán lehet szimpi gyakorlatokat kiválasztani, végezni... Azt is javaslom, ne csak 1-2 féle képességet akarj fejleszteni, nézzm ég körül, mi minden van,és mást is próbálgatni.... lehet, másban még tehetségesebb vagy!! " – baldag
Szerintem az sem jó, ha minden érdekel. Mindent elkezdünk. Mindent sikeresen akarjuk véghezvinni. Ha minden tudást meg akarunk tanulni,akkor van az, hogy eggyet sem fogunk. Legalábbis egyszerre nem. Ez olyan út, hogy sok irányváltás,és kevés egyenes szakasz. Ezt,hogy sok irányváltás van, ezt a hatalom befolyása alatt áll. Minden képességet magunknak akarjuk,és nem látjuk be: ha mindent egyszerre akarunk megtenni,az sosem vezet jóra.
Abban eggyetértek,hogy ismerkedjünk meg vele,és azután kezdjünk bele a gyakorlati részébe is. Ez nagyon fontos. Az ismeretlenség a veszély vonzója.
#7
2007. jan. 29. 16:56
Érdekes... Én azt mondom, minnél több féle véleményt, teoriát is meg kell ismerni, és aztán lehet szimpi gyakorlatokat kiválasztani, végezni... Azt is javaslom, ne csak 1-2 féle képességet akarj fejleszteni, nézzm ég körül, mi minden van,és mást is próbálgatni.... lehet, másban még tehetségesebb vagy!!
#6
2007. jan. 11. 18:18
törölt tag
"Kb az eset 1 éve történt, de csak most kezdtem el vele foglalkozni utána olvastam pár helyen általában mindenhol mást írtak.De egy heylen pontosan stimmel a dolog az egész eset spontán szerűen jött azt olvastam hogy általában egy dühkitörés következtében történik meg. Nah hát nekem az volt, nem is igazán dühkitörés éppen fürödtem és gondolkoztam szokásos dolgokon mint minden ember egyszer csak zavarni kezdett vmi nem tudom mi aztán ahogyan haladtam a gaondolataimban volt egy elég erős agresszív gondolatom dobbantottasm is lábammal és emléxem abban a pillanatban bemozgott az előttem lévő felfüggesztett ruhaszárító de nem úgy himbálódzott mintha enyhe légáramlat mozgatta volna hanem erőteljesen és nem inogott hanem mintha mindkétvégénél megfogták volna és meglökték volna.Megjegyzem zárt helységben voltam és egy árva ablak sem volt kinyitva, nah akkor ijedtem meg.robálkoztam is vele, gyufaszálakka,l elvileg sikerrel jártam de nem veszem biztosra hogy valóban telekinézis volt jha gondolod azt is elmondom.Egyébként komolyan érdekel főleg ha az esetem összefügg a telekinézisel." – BlackWolf

Ez nem biztos,hogy te voltál. Lehet,hogy egy entitás akarta felhívni magára a figyelmet! A földön ragadt lélekről: Azért maradnak itt a lelkek mert erősen fixálodtal a földön történtekhez. Vagy lehet, hogy nem vette észre,hogy meghallt.
(lehet hülyén hangzik) Ennek az lehet az oka,hogy nem hitt a halál utáni életben.
Ha valaki ezzel a tudattal,hogy a halál után nem létezik semmi,akkor nem veheti észre, hogy meghallt. Ez abban is látszodik,ha a lélek megszáll valakit. De ezt ne keverjük össze a démonok álltal való megszállásal!!!
Bocsi ezzel nem elkeseríteni akarlak! Lehet hog tevoltál, lehet hogy nem.
És erre kellő időben fényderül!
#5
2007. jan. 11. 17:19
Kb az eset 1 éve történt, de csak most kezdtem el vele foglalkozni utána olvastam pár helyen általában mindenhol mást írtak.De egy heylen pontosan stimmel a dolog az egész eset spontán szerűen jött azt olvastam hogy általában egy dühkitörés következtében történik meg. Nah hát nekem az volt, nem is igazán dühkitörés éppen fürödtem és gondolkoztam szokásos dolgokon mint minden ember egyszer csak zavarni kezdett vmi nem tudom mi aztán ahogyan haladtam a gaondolataimban volt egy elég erős agresszív gondolatom dobbantottasm is lábammal és emléxem abban a pillanatban bemozgott az előttem lévő felfüggesztett ruhaszárító de nem úgy himbálódzott mintha enyhe légáramlat mozgatta volna hanem erőteljesen és nem inogott hanem mintha mindkétvégénél megfogták volna és meglökték volna.Megjegyzem zárt helységben voltam és egy árva ablak sem volt kinyitva, nah akkor ijedtem meg.robálkoztam is vele, gyufaszálakka,l elvileg sikerrel jártam de nem veszem biztosra hogy valóban telekinézis volt jha gondolod azt is elmondom.Egyébként komolyan érdekel főleg ha az esetem összefügg a telekinézisel.
#4
2007. jan. 11. 17:00
törölt tag
"Hi!
Kösz szépen a választ!Szeretnék még többet is megtudni erről az egészről.Egyáltalán hogyan lehet vki spirituálisan edzett?
És hogy lehet a dolgot gyakorolni mien szintre lehet eljutni és mit lehet vele kezdeni?Ha adott ez a képesség valóban kifejlődik vagy lehetséges az is hogy ez csak egy átmeneti állapot?Bocs hogy ennyit kérdezek de amikor tapaasztaltam pár dolgot igencsak megijedtem,.Hallotam olyat is hogy a telekinézisel mozgatott tárgyak vmien kaput nyitnak meg a térben amiből rossz energiák és szellemek léphetnek ki és aki nem tudja ezt irányítani arra káros hatzásal lehet." – BlackWolf

Mindenkinek nem lehetnek "Képességei"! Erre a dologra születni kell!
Hogyan lehet rá születni? A sor kiválasztja azt az embert akinek sprituális erői lesznek. A sors nem élőlénye. Inkább egy folyamat.
Hogyan lehet valaki spirituálisan edzett? Nos... Elöször is lenne nekem néhány kérdésem: 1. Hányszor sikerült a telekinézés? 2. Komolyan gondolod ezt az egészet? Megilyedni nem kéne önmagadtól! Van ez igy, hogy kapcsolatba lépsz más tárgyak energiájával,és ráöszpontosítod az akaratodat!
Kellő időben megtanulod ezeket a dolgokat. "És ha nem?" Akkor lehet,hogy nem is kéne megtanulnod!
#3
2007. jan. 11. 16:49
Hi!
Kösz szépen a választ!Szeretnék még többet is megtudni erről az egészről.Egyáltalán hogyan lehet vki spirituálisan edzett?
És hogy lehet a dolgot gyakorolni mien szintre lehet eljutni és mit lehet vele kezdeni?Ha adott ez a képesség valóban kifejlődik vagy lehetséges az is hogy ez csak egy átmeneti állapot?Bocs hogy ennyit kérdezek de amikor tapaasztaltam pár dolgot igencsak megijedtem,.Hallotam olyat is hogy a telekinézisel mozgatott tárgyak vmien kaput nyitnak meg a térben amiből rossz energiák és szellemek léphetnek ki és aki nem tudja ezt irányítani arra káros hatásal lehet.
#2
2007. jan. 10. 17:21
törölt tag
"Hello!
A lényeg az hogy van ez a telekinézis dolog és azt hiszem rendelkezem ezzl a képességel példa is volt már rá bár nem tudatos egy olyan kérésem/kérdésem volna hogy tudnátok segíteni többet megismerni erről az egészről vagy vkivel kapcsolatba lépni aki tud nekem erről beszélni.Érdekelne a dolog. " – BlackWolf


A telekinézéshez egy erős spirituális szinten kell lenni. (mivel a fizikai létsíkba nehéz az ilyeneket előidézni.)
Az ilyen képességek kifejlesztését nem írják könyvekbe le,mert minden olyan ember aki ezzel született,másképp tapasztalja meg ezeket a dolgokat!
Ha erre vagy elrendeltett,akkor ugyis beteljesíted a sorsod,mert a sors ellen nem lehet kitérni! Ne higgy az olyan videóknak,amiben mozgatják a tárgyakat! Mert az egyszerű trükk (legalábbis a nagy része). Az emberek az ilyet nem hozzák nyilvánosságra!
#1
2007. jan. 9. 20:27
Hello!
A lényeg az hogy van ez a telekinézis dolog és azt hiszem rendelkezem ezzl a képességel példa is volt már rá bár nem tudatos egy olyan kérésem/kérdésem volna hogy tudnátok segíteni többet megismerni erről az egészről vagy vkivel kapcsolatba lépni aki tud nekem erről beszélni.Érdekelne a dolog.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0