Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#969
2008. aug. 7. 17:52
sziasztok!!

Kis segítséget kérnék!! Hogyan szerezhetem vissza az energiát???
2-3 meditáció, és tk után hullafáradt leszek. :(
#968
2008. aug. 7. 7:55
Tegnap a párom is megcsinálta, és nagyon okosan egy parafa dugóba tette a tűt. Aztán meg letakarta egy nagy cd tartó guriga tetejével, így biztosan nem mozgatja semmilyen szellő :)
#967
2008. aug. 6. 18:39
Ez a psi wheel?
Én ezt csináltam már:)
hmm:)

Ja, csak parafába volt szúrva a tű. nem zsepibe. :)
#966
2008. aug. 5. 16:04
Amúgy ma én is szokatlanul gyengébb vagyok a kelleténél. Mire kicsikartam némi energiát, az volt fél óra meditáció. Van vmi a levegőben.
#965
2008. aug. 5. 15:25
Pytour: Grat :D:D Ezek szerint nem hiába készítettem azt a rajzot :D
bocs h eddig nem írtam, de eléggé lefoglal a tk. sajna ma még nemhogy a ceruzát, de a wheel-t sem tidtam megmozdítani >:( Nemtudom mi lehet talán holnap jobb lesz :D
#964
2008. aug. 5. 15:05
"ESZEM F*SZOM MEGÁLL :D:D ez mozog :D:D:D visszatartottam a lélegzetem és megmozdult :D:D de irányítani nem tudom. megy jobbra. megáll. megin jobbra. aztán balra :D tiszta őrület :D:D JEJEJEJEJEJE" – Pytour

Gratulálok!!! Ha vissaznézed magad, beírásaidat, készültél erre,és reméllem jól segített a fórumközösség, hogy a kis görcsöket ,stb-t ledobd.... Hajrá tovább, és bátran osszd meg, amit úgy gondolsz, kérdés, egyéb.....

Zsákvarrótű: nem számít, milyen anyagot használsz: a lényeg, hogy ne csapd be magad, léghuzat, lábbal asztalmozdítás, stb-vel. Az eredmény mindíg eljön, sőt aki szigorúbb magával, hosszútávon csak jól jár...
#963
2008. aug. 5. 13:59
ESZEM F*SZOM MEGÁLL :D:D ez mozog :D:D:D visszatartottam a lélegzetem és megmozdult :D:D de irányítani nem tudom. megy jobbra. megáll. megin jobbra. aztán balra :D tiszta őrület :D:D JEJEJEJEJEJE
#962
2008. aug. 5. 13:38
"nagy unalmamban pihenés közben összedobtam egy képet XD :
[IMG]kepfeltoltes.hu/080717/tk_l._1._psiw_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
Elég nyomorék lett :D" – djprour


ÁHÁ! Gondolom erről van szó :D az nagy gáz hogy zsákvarrótűvel csináltam?? :D a kezeimet tegyem mellé??
#961
2008. aug. 5. 9:11
Indítsunk külön topicot psi wheel-re mert rengeteg mindenre jó!!

Falken jól mondja: elképzelés, koncentráció..eredmények.. Ne feledd, ha nemis látszik érződik semmi az alatt is kemény munkát végzel!!!!És alakulsz!!!
#960
2008. aug. 5. 7:54
Az elképzelés az első lépés. Utána tudatosítanod kell, hogy ez a valóság és semmi különös sincs benne.
Ezután koncentrálj és egyszer (lehet, hogy csak napok múlva) meg fog mozdulni. De én azt javaslom, hogy ne a tollal kezdd, mert az a kezdőknek nem szokott menni (nekem sem ment).
A psi-wheelt próbáld. Azthiszem djprour barátunk betett ide egy f@sza rajzot róla, és az elkészítéséről.

Hajrá!
#959
2008. aug. 4. 22:47
Sziasztok!

Megin sikerült! :D:D Anyámat elvittük a Péterfibe úgy fél 10 fele. Leülltem a váróterembe, elkezdtem lazítani. Faterom egyből hülyének nézett.. :S megvártam míg lelépnek anyámmal a vizsgálóba és elkezdtem. Nemtudom kinek hogy megy, olyanokat olvastam hogy ne gondolj semmire, meg ürítsd ki az elméd, meg lélegezz szépen... nekem bőven elég volt ha leültem, becsuktam a szemem a két kezemet a lábaimra támasztottam, és próbáltam az energiát a kezemire terelni. Kb olyan mint ha felforrósodna vagy ilyesmi. Szal melegebb a többi testrészednél. Most a labdát próbáltam, de egyelőre csak a 2 kezem közt tudom átadni illetve megtartani az energiát.

Látom közben válaszoltatok. Szóval csak el kell képzelnem hogy megmozdul a tollam??
Reggel megpróbálom!!
#958
2008. aug. 4. 17:25
törölt tag
Nos a hogyan tovább:D
szerintem olvasd vissza az egész topicot (igaz kemény feladat mert elég sokat írtunk) de minden benne van:) de persze ez csak ajánlásXD Mint a tv 2 -őnXD
#957
2008. aug. 4. 16:26
"Szasztok!!!

Totális siker!!! Megnéztem az összes létező külföldi oldalt, mindannyian energia labdákról meg áramoltatásról beszélnek. Elsőre nem sikerült gondoltam humbug az egész. Aztán 6xorra ellazítottam, és éreztem hogy egyik kezemből a másikba megy az energia. Beszarás :D:D Elvileg ezzel az energiával kéne tárgyakat mozgatni. Esetleg van ötlete vkinek hogy hogyan tovább???" – Pytour


Hajrá!! Mit szürtél le?? Mi az, amit ott mondanak, de mi nem beszélünk róla??? Azért, ha valaki veszi a fáradságot, és utánnanéz, az már eleve mutatja a motivációt... aki úgy érzi, hogy nem megy neki, de olvassa ezeket, a mélypontnál próbálljon meg rádobni egy lapáttal, + 2-3 oldalt megnézni ,stb. tudom,hogy ez nem mindenkinek megfelelő, de van,akinek muszály pár dolgot ,,megérteni" mielőtt működteti... énis olvasok angol oldalakat, és azok eltérnek a hazaiaktól pár dologban...ide igyekszem is elhozni pár ötletet onnan....
#956
2008. aug. 4. 15:46
Ha meg van az enregia akkor cask használd a fantáziád vagyis képzeld el a tárgy mozgását részeltesen , vagy epdig próbáld ugy mozgatni ,mintha a testrésezd lenne. Sok technika vna de magadnak kell az igazi technikát kitalálni .
#955
2008. aug. 4. 15:37
Szasztok!!!

Totális siker!!! Megnéztem az összes létező külföldi oldalt, mindannyian energia labdákról meg áramoltatásról beszélnek. Elsőre nem sikerült gondoltam humbug az egész. Aztán 6xorra ellazítottam, és éreztem hogy egyik kezemből a másikba megy az energia. Beszarás :D:D Elvileg ezzel az energiával kéne tárgyakat mozgatni. Esetleg van ötlete vkinek hogy hogyan tovább???
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0