Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#849
2008. júl. 25. 20:12
Ja és egyébként még mindíg nem sikerült vidit csinálni :(
#848
2008. júl. 25. 20:11
Sok sikert parkour! :P
#847
2008. júl. 25. 19:11
Nah ma ujra nekiülök telekinézis gyakorlásának.
Amugy elképzelhető hogy te csaptad be az ablakot, és valóban némi erő fókuszálást kellene gyakorolnod hogy tényleg csak 1 pontba tudd összpontositani az erőd ne pedig össze vissza és persze mérsékelni is. Én is egyszer lelöktem a képet a falról ez volt az első megmozditsáom amit után el kezdett élrdekelni a tk.
#846
2008. júl. 25. 19:08
Neked is :D
#845
2008. júl. 25. 19:05
Szóval ennek fogadok szót:))
további jó beszélgetést és szép estét:)
#844
2008. júl. 25. 19:02
Ha tévedtem? neem olyan nem lehet te kis Énekes :D Na?

Lángocska: Jaa már értem :D
#843
2008. júl. 25. 18:56
A telekinézis az amivel nem szabad jáccani :D

ez:) a mottód:)
#842
2008. júl. 25. 18:20
Sziasztok. Újra itt. Djprour olbastam ám a dataidon h már láttad az adatlapomat. Ez nem ér én is látni akarom a tiéd. :( Kül meg mivan hogyha tévedtél és nem is az enyémet nézted ??? ??? ??? ;D
#841
2008. júl. 25. 16:55
Pontosan nem tudom h mi lehetett de szerintem inkább a huzat.
azt hiszem kihagyom ezt tényleg...meg hallgatok a mottódra:) Miért mi a mottóm?
eldobtam előbbi beírásomat, újjat írok: lehet hogy huzat, de ki tudja....

röviden: érdemes lenne mást is fejleszteni, képeséget, hogy balesetet ne csinállj stb. PL. előérzet, ez így hülyén hangzik, ösztön talán jobb, megérzés.. van--e ott előttem valaki, ahova már nem látok be, stb, azmit gondol... aki felém közeledik, miket érez, ilyesmi.... nehogy az legyen, hogy vmi megijjeszt, félreérted, és képességedet ösztönösen,kontroll nélkü l használva balesetet, stb csinálsz...

De mivel ilyen nyitott vagy, hogy megosztod, és kérdezel, kérdezel, biztos, hogy nem fogsz visszaélni vele, csakhát, akkor is kell kontrollt tanulni,ami más téren is hasznos.... Szóval, szép lassan, hogy gyakorlás mellett egyre jobban tudd észlelni a környezetet is... sporadikus figyelem: nem egy fix dologra,hanem szórtan, minden irányba... mindent egyszerre észlel, de nem fókuszál 1 pontra... savantoknak ez megy, nekünk átlagembereknek nem
De a véleményedre is kiváncsi vagyok, érthető? Jó ötlet???Vagy másra is gondoltál??

Lehet hogy valami nehéz dolggal kéne próbálkozni??? kövek, mint luke-nál amikor Yoda mester okította??? előbb 3 kövecske,aztán az ürhajó??


Űrhajó? neem :D azért ott még nem tartok ... ezután az ablakos eset után próbálkoztam kis papírgalacsint gurítani de még az sem ment nemhogy 3 kő + utána űrhajó :D
#840
2008. júl. 25. 16:48
eldobtam előbbi beírásomat, újjat írok: lehet hogy huzat, de ki tudja....

röviden: érdemes lenne mást is fejleszteni, képeséget, hogy balesetet ne csinállj stb. PL. előérzet, ez így hülyén hangzik, ösztön talán jobb, megérzés.. van--e ott előttem valaki, ahova már nem látok be, stb, azmit gondol... aki felém közeledik, miket érez, ilyesmi.... nehogy az legyen, hogy vmi megijjeszt, félreérted, és képességedet ösztönösen,kontroll nélkü l használva balesetet, stb csinálsz...

De mivel ilyen nyitott vagy, hogy megosztod, és kérdezel, kérdezel, biztos, hogy nem fogsz visszaélni vele, csakhát, akkor is kell kontrollt tanulni,ami más téren is hasznos.... Szóval, szép lassan, hogy gyakorlás mellett egyre jobban tudd észlelni a környezetet is... sporadikus figyelem: nem egy fix dologra,hanem szórtan, minden irányba... mindent egyszerre észlel, de nem fókuszál 1 pontra... savantoknak ez megy, nekünk átlagembereknek nem
De a véleményedre is kiváncsi vagyok, érthető? Jó ötlet???Vagy másra is gondoltál??

Lehet hogy valami nehéz dolggal kéne próbálkozni??? kövek, mint luke-nál amikor Yoda mester okította??? előbb 3 kövecske,aztán az ürhajó??
#839
2008. júl. 25. 16:32
azt hiszem kihagyom ezt tényleg...meg hallgatok a mottódra:)
#838
2008. júl. 25. 16:28
De te hogy érzed? te voltál vagy huzat is volt?
Milyen érzés van benned?
Hogy miattad lett ez?
#837
2008. júl. 25. 16:28
Igaz h csak pici ablak volt és az is lehet h a huzat volt az de akk is 5ezer Ft. ez nem olyan sok, de nem is kevés
#836
2008. júl. 25. 16:27
Hát eléggé...
#835
2008. júl. 25. 16:19
azt hiszem nem fogom ezt tanulni. drága az ablak...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0