Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#834
2008. júl. 25. 16:14
Hello! Képzeljétek el mi történt velem! be akartam csukni az ablakot. elindultam felé és csak szimpla hülyeségből odaraktam a kezemet mintha telekinézissel be szeretném csukni... mikor olyan kb 1 méterre voltam az ablak úgy ahogy volt becsapódott és az ABLAK KITÖRT :S a szilánkok szanaszét szóródtak és egész délután azt takaríthattam >:( ... Baldag: nem tudod hogy mi lehetett?
#833
2008. júl. 25. 16:02
1-2 hét alatt sikerült? Na, akkor én is visszaolvasok ;)
#832
2008. júl. 25. 15:41
"Sziasztok, nem régiben láttam egypár videót a youtube-on a telekinézisről és kicsit utána olvastam ám minden hol eltérő dolgokat találtam. Eddig nem sikerült semmit mozgásra bírnom pusztán a gondolataimmal. Remélem, tudjátok a válaszokat a kérdéseimre és tudtok nekem segíteni, hogy kifejlesszem ezt a képességet. Kérdéseim a következők: hogy kell csinálni, illetve hogy lehet fejleszteni ezen képességet,van e egyfajta technikája? A válaszotokat előre is köszönöm Stalker
" – stalker56


szia! ne add fel, olvassd vissza ezt a topicot, lehet hogy elég hosszú lesz, de látnifogod,ahogy egy csomó embernek 1-2 hét alatt sikerült... a beírásokból majd leköveted, ha bármi nem világos, idézettel is ,kérdezz.... rengeteg minden le van itt írva, ami segít ... ;D
#831
2008. júl. 25. 15:25
Sziasztok, nem régiben láttam egypár videót a youtube-on a telekinézisről és kicsit utána olvastam ám minden hol eltérő dolgokat találtam. Eddig nem sikerült semmit mozgásra bírnom pusztán a gondolataimmal. Remélem, tudjátok a válaszokat a kérdéseimre és tudtok nekem segíteni, hogy kifejlesszem ezt a képességet. Kérdéseim a következők: hogy kell csinálni, illetve hogy lehet fejleszteni ezen képességet,van e egyfajta technikája? A válaszotokat előre is köszönöm Stalker
#830
2008. júl. 25. 14:17
Ok! kössz mindenkinek :D
#829
2008. júl. 25. 13:58
majd én is meglesem ;)
egyszer...amikor senki sem számít rá...lehet hogy ma, de lehet hogy csak egy hét múlva...lehet hogy már tegnap :D ;D 8)
#828
2008. júl. 25. 12:55
Szia! Jól tudod és figyeltél!!! Valóban féreglyuk!!!

Majd benézekaz oldaldra, de most délutántól hétvége elég kiszámíthattalan, elég egyelőre itt írni+ más leveleim,stb... de meg fogom nézni, meg fogod tudni,mikor.... :D
#827
2008. júl. 25. 12:44
Na megnéztétek az oldalt amit belinkeltem ??? és jöhetnétek oda is beszélgetni + ilyenek...
am a címe itt van még 1x: forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=telekinesis
#826
2008. júl. 25. 12:42
"Valami amerikából: egy srác 2,5 órán át azzal próbálkozott, hogy magát a szobán belűl átmozgassa másik pontra, asszem nem sikerült. És csak a végpontra koncentrált,hogy ott jelenjen meg....

nem arra hogy

ő átlibben,stb. A többi hozzászóló meg nagyon eltanácsolta, hogy ez,ha műkszik, könnyen lehet, hogy házi gyártású feketelyukat ,,csinál" aminek kockázatai és mellékhatásai vannak : lényegében önmagát teleportálná valahogy... de azt is kinézisek közé ,mozgatáshoz sorolva gondolta...." – baldag


ezt nem kijavításként írom v iesmi nehogy félre értsd de a feketelyuk helyett nem féreglyukat kellett volna írni? mert a feketelyuk az elnyel mindent a féreglyukkal meg dimenziók között stb lehet mászkálni. vagy rosszul tudom? ???
#825
2008. júl. 25. 11:03
Valami amerikából: egy srác 2,5 órán át azzal próbálkozott, hogy magát a szobán belűl átmozgassa másik pontra, asszem nem sikerült. És csak a végpontra koncentrált,hogy ott jelenjen meg....

nem arra hogy

ő átlibben,stb. A többi hozzászóló meg nagyon eltanácsolta, hogy ez,ha műkszik, könnyen lehet, hogy házi gyártású feketelyukat ,,csinál" aminek kockázatai és mellékhatásai vannak : lényegében önmagát teleportálná valahogy... de azt is kinézisek közé ,mozgatáshoz sorolva gondolta....
#824
2008. júl. 25. 10:52
Okki ::)
#823
2008. júl. 25. 10:48
Ha így se megy, kérd a közönség segítségét ;D
#822
2008. júl. 25. 10:45
Ok figyelek rá és mondogatom magamban: ágy. kátó. háom. Ess Le!!! :D
#821
2008. júl. 25. 10:42
"Parkour & Baldag:
még mindig nem sikerült lelökni a papírt ezért bocs. de nem adom fel... még próbálkozom." – djprour


Igen, magad miatt csinálld, saját tempóban, ne úgy fogdd fel, hogy verseny,mert akkor görcsölnél .... közben lehet megfigyelned magad..belső reakciók,változások,stb... idő hogyan telik.... koncentrációd mindenképp javul, és az hasznos lesz még!!!
#820
2008. júl. 25. 10:37
Ne, Ádd ...Up ! mongyád mhágábán : "Egy, kettó, háom... MUKODJ!"  ;D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0