Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#639
2008. júl. 12. 14:10
" ennek a fejben kell lejátszódnia... Szerintem" – Gerosz

ezt jó hogy így látod kb. mennyi ideje próbálkozol(összesen percben vagy órában számolva)
#638
2008. júl. 12. 13:56
Sajna nem, mert eladtam mind a 2 teléomat(Nokia N95 8gb meg LG ku990), mert most akarok venni iPhone 3G-t :) ;D
De szerintem kivülről nem látszana, mit hogy csinálok, mert ennek a fejben kell lejátszódnia... Szerintem
#637
2008. júl. 12. 13:53
"Nah sziasztok ! Megnéztem a vididet djpour és jó... A másik youtube-s vidit már láttam és az is tök jo, ennek ellnere nekem baszik megmozdulni a papir, már bocsi a kifejezésért... meditálni ? Nah ha leírod a modszert, megköszönném :)" – Gerosz

am te nem tudnád felvenni és feltolni youtube-ra , hogy megnézhessük: mit csinálsz rosszul, ienek
#636
2008. júl. 12. 13:43
"Nah sziasztok ! Megnéztem a vididet djpour és jó... A másik youtube-s vidit már láttam és az is tök jo, ennek ellnere nekem baszik megmozdulni a papir, már bocsi a kifejezésért... meditálni ? Nah ha leírod a modszert, megköszönném :)" – Gerosz

Feküdj le vagy ülj le, kényelmesen helyezkedly el.
nézz meredeken felfelé, és ha érzed, hogy elnehezedik a szemhélyad csukd be a szemed,
lazitsd el a tested a fejed tetejétől a lábad ujjáig
sóhajts egy nagyot majd számolj vissza 20-tól , 50-től vagy 100-tól visszafelé (te válaszd ki)
gondolj egy olyan helyre ami neked jó.
majd mondogass magadban ilyesmiket: jól érzem magam, friss vagyok, tele vagyok -telekinetikus- energiával
ha ez megvan maradj így addíg ameddig jól esik
majd ha megntad mondd ezt:
elszámolok 1-5-ig ha 5-höz érek felkelek és friss leszek, egészséges leszek,
vagy 1-10 ig mind1 csak valahogy így számolj! és ami a legfontosabb higgy benne!!!
#635
2008. júl. 12. 13:31
Nah sziasztok ! Megnéztem a vididet djpour és jó... A másik youtube-s vidit már láttam és az is tök jo, ennek ellnere nekem baszik megmozdulni a papir, már bocsi a kifejezésért... meditálni ? Nah ha leírod a modszert, megköszönném :)
#634
2008. júl. 12. 13:18
Hát igen vmeynnivel nehezebb ha a papír is más. de akor fejlödsz igazán nagyot ha vmi bura latt megfogatod.Mert akkor ki kell kapcsolnod azt a tudatot hogy van köztötted és a wheel között vmi .nekem eddig csak 2x sikerült bura alatt de tovább is léptem:D
#633
2008. júl. 12. 12:53
Nézzétek meg lécci ezt az oldalt és azok akik gyakorolják a tk-t mennyenek fel ide:
tatus.hu/forum/index.php?s=a9a6b5f451cd39637e31560f33c52759&showtopic=47

és írjatok!!!
#632
2008. júl. 12. 12:52
"igazából az minősül valódi tk-nak hiszen akkor már a surlodással is küzködsz ami csak illuzio meg még sok más csak még nekem se sikerült kizárni a fejemből a buta gravitáciot.A fogpiszkáló mondaható második lépcsőfoknak a tk-ban." – parkour

Igen, de nekem még maradhat a psi wheel mert azt is nehezen indítom el, és em is naygon tudom irányítani + kevés még az "erőm" hozzá

am "tk-ban is lehet gyúrni" úgyértem ha nehezebb papírt tudok mozgatni akk nagyobb az erőm?
#631
2008. júl. 12. 12:43
igazából az minősül valódi tk-nak hiszen akkor már a surlodással is küzködsz ami csak illuzio meg még sok más csak még nekem se sikerült kizárni a fejemből a buta gravitáciot.A fogpiszkáló mondaható második lépcsőfoknak a tk-ban.
#630
2008. júl. 12. 12:36
vagy úgy gondoltad, hogy csak rakjam le az asztalra és azt próbáljam mozgatni???
#629
2008. júl. 12. 12:34
"gyakorolj minkét irányba tovább ne add fel a gyakorlást.Próbálhatod fogpiszkálóval is.
" – parkour

a fogpiszkáló az nehezebb? mert akk próbálom avval. gyúrni akarok :D :P
#628
2008. júl. 12. 12:16
gyakorolj minkét irányba tovább ne add fel a gyakorlást.Próbálhatod fogpiszkálóval is.
#627
2008. júl. 12. 11:20
írjon má valaki!
unatkozom :P :D
#626
2008. júl. 12. 10:09
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sikerült elindítanom :P :P :P :P És mindkét irányban ment :D JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#625
2008. júl. 12. 10:00
Mizu? eltűnt mindenki???
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0