Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#39
2007. már. 3. 17:18
Ha ilyen esős, borzasztó idő van, érdemes olyan gyakorlatokat végezni,ahol a külvilág nem szerepel, vagy ellenkezőleg, szép emlékeket feleveníteni... mondjuk én hazaestem, utánna netezek, éjjel kis meditáció és el is repül a szombat... :o
#38
2007. már. 3. 15:15
Sziasztok!
Sanjeev: elvégeztem az első gyakorlatot, sikerült! képzeleten kivül a lélegzettel is segitettem. Pl mikor kilöveltem az ujhegyeimen keresztül a fényt ,rövid erőteljesebb légzéssel sikerült, mikor visszaszivtam egy mély lassu légzéssel. Lehet, hogy még tökéletesiteni kell, mert azért nem tudom mihez viszonyitani, de már jó uton járok.

Most valami lelkesitő med. kellene mert elég szomoru az idő. :(

Üdv!
#37
2007. már. 1. 18:52
Sziasztok!

Ez az energiafolyamos gyakorlat nekem elsőre sikerült. Szerintem nektek is elsőre fog menni. Ha képes vagy vizualizálni az egészet, akkor menni fog. Én egy darabig utána oda "pakolgattam" az enerigát a testemben ahova akartam, de egy idő után nem meditáltam és nem csináltam gyakorlatokat és el is felejtettem. Majd később írok róla bővebben, és a többi topicra is válaszolok, de nekem most így sok lenne egy este ennyit írni, majd holnap délután, akkor lesz egy kis időm....
Szép estét! :) Tessék gyakorolni! ;)
#36
2007. már. 1. 9:49
Sziasztok!

Sanjeev: Ugy látom ezek könnyebben kivitelezhető gyakorlatok, mint amit a másik topikba irtál. De majd a próbánál kiderül. Ha jól akarod végezni ez is többszöri nekifutást igényel. Ha jól értelmezem begyakorlásával az energiád növelésére, iányitására leszel képes. Nagyon jó és hasznos. Köszi!
Bocsi! Lehet, hogy nem ide kellene irnom,de itt jutott eszembe:
Nem tudom ismeritek-e Dr Bagdy Emőke Önfejlesztő kazettáját. Szinészek mondják a szöveget, zene és hang effektek segitik az ellazulást. Nekem sokat segitett.

Üdv
#35
2007. feb. 28. 16:29
Sziasztok!

Én is kipróbáltam a papirdarabka-úsztatós feladatot, nekem se ment elsőre. :( Mondjuk, nem is tudtam nagyon koncentrálni. Megpróbálom még! Az a lényeg, hogy nem szabad feladni!! Manowari, csináld addig amíg nem megy! ;) Most én szolgálok nektek egy gyakorlattal, akinek van kedve, próbálja ki és írja meg, hogy mit tapasztalt! ;)

Bevezető Gyakorlat
(vizualizációs gyakorlat)

1. Helyezkedj el kényelmesen, és lazíts.
2. Csukd be a szemed, és vizualizáld, hogy a képzeletbeli tested a fizikai tested előtt van.
3. Aztán lásd, hogy tiszta és erős fény veszi körül a képzeletbeli testedet.
4. Most lásd azt, hogy ez a tiszta fény a képzeletbeli testedbe áramlik, egész addig, amíg a képzeletbeli tested meg nem telik energiával.
5. Képzeld azt, hogy a képzeletbeli tested visszatér a fizikai testedbe.
6. Most nyújtsd előre a kezed, és az ujjhegyeiden át lövelld ki az energiát.
7. Aztán pedig szívd vissza az ujjhegyeidbe.
8. Végezd el ezt a gyakorlatot a másik kezeddel is, és mindkét lábaddal.

Jegyezd Meg: Fontos, hogy az egész gyakorlat alatt egységben érezd magad a földdel, érezd, hogy egyek vagytok, mert a föld a te barátod. Ezt a gyakorlatot, addig gyakorold, amíg képes nem leszel irányítani az energiádat, s csak aztán ugorj a következő gyakorlatra.

Az Energia Mozgatása Folyadékon Keresztül
(fizikai gyakorlat)

Ehhez a gyakorlathoz szükséged lesz nagyobb felületű vízre, vagy otthon a kádban is gyakorolhatod.

1. Tedd a kezeidet a vízbe és tartsd ott őket.
2. Csukd be a szemed és vizualizáld, hogy erős tiszta fény veszi körül a fizikai testedet, és szívd be ezt a fényenergiát a fizikai tested középpontjába.
3. Ezután képzeld azt, hogy ez a fényenergia a jobb kezedbe áramlik, és tartsd ott egy darabig.
4. Győződj meg róla, hogy a kezeid egymástól körülbelül 1 lépésnyi távolságra vannak, és lökd ki az energiát az ujjaidból a vízen keresztül a bal kezedbe, és tartsd ott egy darabig.
5. Most lökd vissza a jobb kezedbe az energiát, a vízen át, és tartsd ott egy darabig.
6. A 4. és 5. lépést ismételgesd, amíg képes nem leszel fizikailag is érezni az energiát, és irányítani nem tudod az energianövekedést.
#34
2007. feb. 28. 12:57
Igen, nem kell elkeseredni, a kondi,stb. belejátszik, mennyire megy. nekem se egyből működött, és pl. mostanság se tudom előhozni. Nem kell feladni, a papir irányzék azért megy hamar,mert hihetetlen könnyű eleve. Érdemes fejben olyan meditációt végezni, hogy elképzeljük,lejátszuk, milyen jól oldunk meg így feladatokat. Lehet hogy korábban működött. Az az előnyöd is megvan, hogy a gyakorlással sok egyebet is megtudzs, átgondolhatsz,amire a született zseni nem szán időt... pl. tipikusan az indiai fejszámolóművészeknekfogalmuk sincs arról hogy mi módon működik ez nálluk, míg pl.Daniel Tammet a szakemberekkel dolgozva el tudja magyarázni hogy szinergia, stb. jelenséget használ fel amikor pl.5 órán át tud felsorolni egy számot (pí) ;D
#33
2007. feb. 28. 12:15
Ne csüggedj manowari! Az "énekeshalott" a telekinézisre vonatkozott. Az a rendkívüli, aki akarattal láthatóan mozgatja a tárgyakat, mint a filmeken. Tehát teljesen normális vagy! Ha meg tudod forgatni, az nem árt, az is még teljesen normális, továbfejlesztheti a képességeit. Az is lehet, hogy a te utad nem ez. Az inga se kutya, végülis a lényeg közös bennük.
Tudod, hogy az ősmagyarok ingával "kérdezték meg", hogy az újszülöttbe melyik ős szelleme költözött? Aztán az ő nevét kapta a kicsi. Ebből eredt - persze már elkorcsosulva - hogy a gyereknek általában valamelyik nagypapa (vagy nagymama) nevét adták.
#32
2007. feb. 28. 10:53
Sziasztok!

Én már biztosan nem leszek "énekes halott" ! Nem sikerült megmozditanom a papirdarabkákat. Még majd próbálkozom, hátha a koncentrációval volt baj.
Inga forgatása könnyen ment oda-vissza, körbe, lengve és meg is tudtam állitani. Ezek szerint nem a gondolatom erejével, pedig eddig azt hittem, hiszen a kezem nem mozdult.

Üdv
#31
2007. feb. 27. 18:07
Kéznövesztés: jelentem, a középső ujjam megnőtt kicsit... volt bizsergés,stb.is. Jótanácsokat kapunk itt, hála és köszönet érte!És a leírások is jók! Amúgy volt tv-benis ez a dolog, egy kínai mester tréningre jött Maora korábban, és emellett bemutatta, hogy a testsúlyát tudja manipulálni,vastagabb kartonpapíron tudott sétálni, megtartotta őt, csak kisebb keretre szegezték, utánna ellenőrzésül eltépték. (a papírt!) Milyen érdekes, hogy az amerikai alomgyárak (korábban még álomgyárak voltak,de ma már csak szellemi kihívásokat nélkülöző tömeggyárak) is kénytelenek a profitabilitás miatt sok sok pszí képességes, szuperemberes sorozatot csinálni, változó sikerrel. Nyílván a tudatalatti nyomás, igény miatt erre vevők a kuncsaftok, a különleges képességű emberekre,stb.

Telekini:

Biztos jó a technika, valóban nagyon fontos, hogy ne azakaratlan saját levegővételünkkel mozgassuk. Én befőttesüveggel leborított kis ,,projektort" használtam, tűhegyen egyensúlyozó papírnyilacskát. Az meg is mozdult (figyelem!!tenyér,stb. nem ér az asztalhoz, mert sokan így táncoltatnak asztalt, hogy tudatalatt mozgatják!)

És talán idevág: az hogy működik, hogy tárgyakat tudjunk magunkra ragasztani,(ceruza stb.) mintha mágnesek lennénk?? ???
#30
2007. feb. 27. 14:56
Na, erre vártam, hogy néhányan kipróbáljátok! Szóval értelmes ember nem a kezeit növeli (bocs) csak a könnyebbség és lemérhetőség kedvéért szoktam ezt bemutatni. Az ember arra használhatja, amire szüksége van. Pl. a daganatát szépen kikanalazza, vagy elmulasztja. Én pl. a fekvőgipsz alatt (1 hét) ezzel a technikával összevarrogattam az elszakadt izomszálakat, inakat, "elszállítottam" a vérömlenyt, és egyéb hulladékot. A járógipszet már fel sem rakták, saját lábamon mentem haza, a doki teljes döbbenetére. Spóroltam 6 hét gipszet, utána 3-4 hét helyreállítást, ugyanis elsorvad alatta az izomzat!
A legnagyobb eddig, amit ismertem, a lábat növesztette 8-9 cm-rel, nem kellett többé ortopéd-cipő! Persze, láthattad, hogy visszamenta kezed, nem kellet egyik kezedre nagyobb kesztyűt venni. Tehát folyamatosan, és hosszú idő alatt érheted el a dolgokat. Minél "durvább" annál hosszabb ideig. A sebeket, szakadást, törést, néhány nap alatt regenerálhatod. Persze, más dolgom sem volt, napi több órát ezzel szórakoztam.

Telekini gyakorlat, kezdőknek, szintén gondolati energiával.
Kellék: egy tál (kb. 20 cm átmérőjű elég) vízzel telve, nyugodt környezet, hogy a víz ne remegjen. Főútvonalon nem az igazi.
papírfecniket (apró, kb. 1-félcentis darabokat készíts kezedügyébe.
Ha felkészültél, szórd a papírdarabokat (esetleg hungarocell-bogyókat) a vízbe, várd meg, amíg "megnyugszik". Kezeiddel is segíthetsz, a hüvelykek a többivel derékszöget zárjanak be, kezeidet tedd a tálon kívül, mintha fel akarnád emelni, de ne érj hozzá. Gondolattal kezdd el forgatni a szétmorzsolt hungarocellt, ill. papirfecniket a víz tetején, az óramutató járásának megfelelően. Lassan örvényleni kezdenek.
Ha ezt jól meg tudod csinálni, érdemes tovább gyakorolni.
Üdv-áldás!
#29
2007. feb. 26. 21:31
Én is ki fogom próbálni, és majd beszámolok, mivel vidéki utjaim vannak,lesznek, azután, hogy ne zavarjon be a fáradság! Addig is:wikipedia: D.D. Home,,,parafenomén".egyebekközt 30 cm-rel is meg tudta magát nyújtani... és táltos/kiválasztott királyaink is tudták magukat nyújtani!
#28
2007. feb. 26. 20:58
Hmm... ezt kipróbálom majd este lefekvés előtt. ;)
#27
2007. feb. 26. 19:29
Valóban hosszabbak voltak az ujjaim! Relaxált állapotba próbáld. Arra gondolsz, hogy felfujod a kezed. Képzeld el. Utánna tedd össze. Elég néhány perc ha gyorsan el tudsz lazulni. Tudod a 3-ról l-re. Utánna próbáld ki a kezed gondolatoddal felemelni. Csak az egyiket. Tedd az öledbe. Gondold, hogy emelkedik, lufik vannak rákötve és huzzák felfelé. Előtte szintén lazulj el.
#26
2007. feb. 26. 19:21
Úgy érted, hogy amikor összeraktad a két kezed, akkor az egyik hosszabb volt (vagyis, hosszabnak látszott)? ???
#25
2007. feb. 26. 18:40
Nekem mérhetően változott 1 cm-el mikor a két kezem egymáshoz mértem. Máskor, most is egyforma.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0