Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#9338
2014. már. 14. 8:57
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38368#msg38368 date=1394783614]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg38365#msg38365 date=1394783257]
Szilgyit megint elvitték a Zufók? :D" – Penelope


Szegénynek kevés ideje van fel jönni . Nagyon le köti a könyv ... Már csak azért is , mert a könyvét valóssággal úgy filozofálja ki . Aztán ezt minden nap személyes meg vitatjuk ..... Aztán tudod , hogy amúgy is három gyümölcsöt fogyaszt .....;) ÉS ezt mind egybe és egy csomó minden .. :) " – Penelope

Értem én :)
[/quote

Tudom :) Meg is sértődnék ha nem :)

És neked , hogy telnek a napjaid ? Van valami ÚJ sáág ? :)
#9337
2014. már. 14. 8:56
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38366#msg38366 date=1394783369]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg38362#msg38362 date=1394782763]
,,Rendben, elnök úr! Murray Rothbard amerikai filozófus jutott eszembe, aki azt mondta: „Az állam egy rabló intézmény. Az adózás pedig az a lehetőség, melynek révén a politikusok és bürokraták ellophatják az állampolgárok pénzét, hogy szégyenletes célokra költsék.” Ez a hely (mármint az Európai Parlament) sem kivétel! Döbbenetes, egyúttal kérdezem önöktől, hogyan sikerül megőrizniük komolyságukat, amikor pénzügyi dolgokról beszélnek. Ugyanis a bizottság egyetlen tagja, egyetlen bürokratája sem fizet adót! Önök, uraim – az állampolgároktól eltérően –, nemcsak adót nem fizetnek, de egyéb pénzügyi kötelezettségeiknek sem tesznek eleget! Teszik ezt számos kedvezmény és különleges törvény fedezékében! Önök a legnagyobb vagyonmentők, pénzmosók Európában! Mégis önök ülnek itt, és okítanak másokat! Az unióban élő emberek kezdik megérteni, mi folyik itt. Ne csodálkozzanak hát azon, hogy rohamosan nő az euroszkeptikusok tábora. És hadd mondjak még valamit önöknek: Ha egyszer az emberek rájönnek, kik önök valójában, rövid időn belül lerohanják majd a (európai) parlamentet, és felkötik önöket! És igazuk
lesz!"
https://www.youtube.com/watch?v=X6JaUibNDPY&feature=youtu.be" – Penelope


Hát igen....

Nem tudom mennyire kapcsolodódik ez ide de eszembe jutott Szilgyi . Tegnap itt volt és mesélte , hogy valamilyen hivatalos helyen de nem tudom hol volt ügyintézni , és volt egy volt politikus nő aki beszélt egy két dologról , többeközt , hogy a kisebséget , hoigy be csapják ezekkel a szavazásokkal .

Szilgyi: -" Tök mindegy m, úgy is a háttér hatalom dönt .."
Politkus-"Mindenről Ők dönteek "" – Penelope

Na jah.Persze háttér hatalom és hátték hatalom között is van különbség." – Penelope

Helyesbítve ... Úgy volt , hogy prédikált , hogy szavazzanak az MszP-re stb .. Ő meg erre vágta rá , hogy nem szavaz mert , hogy ....
#9336
2014. már. 14. 8:55
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg38365#msg38365 date=1394783257]
Szilgyit megint elvitték a Zufók? :D" – nevem05


Szegénynek kevés ideje van fel jönni . Nagyon le köti a könyv ... Már csak azért is , mert a könyvét valóssággal úgy filozofálja ki . Aztán ezt minden nap személyes meg vitatjuk ..... Aztán tudod , hogy amúgy is három gyümölcsöt fogyaszt .....;) ÉS ezt mind egybe és egy csomó minden .. :) " – nevem05

Értem én :)
#9335
2014. már. 14. 8:53
"Szilgyit megint elvitték a Zufók? :D" – Penelope

Szegénynek kevés ideje van fel jönni . Nagyon le köti a könyv ... Már csak azért is , mert a könyvét valóssággal úgy filozofálja ki . Aztán ezt minden nap személyes meg vitatjuk ..... Aztán tudod , hogy amúgy is három gyümölcsöt fogyaszt .....;) ÉS ezt mind egybe és egy csomó minden .. :)
#9334
2014. már. 14. 8:52
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg38362#msg38362 date=1394782763]
,,Rendben, elnök úr! Murray Rothbard amerikai filozófus jutott eszembe, aki azt mondta: „Az állam egy rabló intézmény. Az adózás pedig az a lehetőség, melynek révén a politikusok és bürokraták ellophatják az állampolgárok pénzét, hogy szégyenletes célokra költsék.” Ez a hely (mármint az Európai Parlament) sem kivétel! Döbbenetes, egyúttal kérdezem önöktől, hogyan sikerül megőrizniük komolyságukat, amikor pénzügyi dolgokról beszélnek. Ugyanis a bizottság egyetlen tagja, egyetlen bürokratája sem fizet adót! Önök, uraim – az állampolgároktól eltérően –, nemcsak adót nem fizetnek, de egyéb pénzügyi kötelezettségeiknek sem tesznek eleget! Teszik ezt számos kedvezmény és különleges törvény fedezékében! Önök a legnagyobb vagyonmentők, pénzmosók Európában! Mégis önök ülnek itt, és okítanak másokat! Az unióban élő emberek kezdik megérteni, mi folyik itt. Ne csodálkozzanak hát azon, hogy rohamosan nő az euroszkeptikusok tábora. És hadd mondjak még valamit önöknek: Ha egyszer az emberek rájönnek, kik önök valójában, rövid időn belül lerohanják majd a (európai) parlamentet, és felkötik önöket! És igazuk
lesz!"
https://www.youtube.com/watch?v=X6JaUibNDPY&feature=youtu.be
[/quote

Hát igen....

Nem tudom mennyire kapcsolodódik ez ide de eszembe jutott Szilgyi . Tegnap itt volt és mesélte , hogy valamilyen hivatalos helyen de nem tudom hol volt ügyintézni , és volt egy volt politikus nő aki beszélt egy két dologról , többeközt , hogy a kisebséget , hoigy be csapják ezekkel a szavazásokkal .

Szilgyi: -" Tök mindegy m, úgy is a háttér hatalom dönt .."
Politkus-"Mindenről Ők dönteek "" – nevem05



Na jah.Persze háttér hatalom és háttér hatalom között is van különbség.
#9333
2014. már. 14. 8:49
",,Rendben, elnök úr! Murray Rothbard amerikai filozófus jutott eszembe, aki azt mondta: „Az állam egy rabló intézmény. Az adózás pedig az a lehetőség, melynek révén a politikusok és bürokraták ellophatják az állampolgárok pénzét, hogy szégyenletes célokra költsék.” Ez a hely (mármint az Európai Parlament) sem kivétel! Döbbenetes, egyúttal kérdezem önöktől, hogyan sikerül megőrizniük komolyságukat, amikor pénzügyi dolgokról beszélnek. Ugyanis a bizottság egyetlen tagja, egyetlen bürokratája sem fizet adót! Önök, uraim – az állampolgároktól eltérően –, nemcsak adót nem fizetnek, de egyéb pénzügyi kötelezettségeiknek sem tesznek eleget! Teszik ezt számos kedvezmény és különleges törvény fedezékében! Önök a legnagyobb vagyonmentők, pénzmosók Európában! Mégis önök ülnek itt, és okítanak másokat! Az unióban élő emberek kezdik megérteni, mi folyik itt. Ne csodálkozzanak hát azon, hogy rohamosan nő az euroszkeptikusok tábora. És hadd mondjak még valamit önöknek: Ha egyszer az emberek rájönnek, kik önök valójában, rövid időn belül lerohanják majd a (európai) parlamentet, és felkötik önöket! És igazuk
lesz!"
https://www.youtube.com/watch?v=X6JaUibNDPY&feature=youtu.be
[/quote

Hát igen....

Nem tudom mennyire kapcsolodódik ez ide de eszembe jutott Szilgyi . Tegnap itt volt és mesélte , hogy valamilyen hivatalos helyen de nem tudom hol volt ügyintézni , és volt egy volt politikus nő aki beszélt egy két dologról , többeközt , hogy a kisebséget , hoigy be csapják ezekkel a szavazásokkal .

Szilgyi: -" Tök mindegy m, úgy is a háttér hatalom dönt .."
Politkus-"Mindenről Ők dönteek "
#9332
2014. már. 14. 8:47
Szilgyit megint elvitték a Zufók? :D
#9331
2014. már. 14. 8:47
Sziamia :)
#9330
2014. már. 14. 8:44
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38357#msg38357 date=1394747740]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg38350#msg38350 date=1394711339]
Kérdés,legyen mondjuk szavazás :D

Szerintetek,hogyan helyes a Magyar kokárda?
1,Belülről kifelé:piros-fehér-zöld
2,Vagy belülről kifelé:zöld-fehér-piros

No? Egyes vagy kettes?
" – Penelope






Talán az 1 es ... Bár sokat nem tudok róla mer nem hordom :D Most komolyan ti ebbe flangáltok 15. Én nap közbe? " – Penelope

Szerintem is az egyes,szóval kettő null az egyesnek :)" – Penelope

:)

Szép jó reggelt :)
#9329
2014. már. 14. 8:39
,,Rendben, elnök úr! Murray Rothbard amerikai filozófus jutott eszembe, aki azt mondta: „Az állam egy rabló intézmény. Az adózás pedig az a lehetőség, melynek révén a politikusok és bürokraták ellophatják az állampolgárok pénzét, hogy szégyenletes célokra költsék.” Ez a hely (mármint az Európai Parlament) sem kivétel! Döbbenetes, egyúttal kérdezem önöktől, hogyan sikerül megőrizniük komolyságukat, amikor pénzügyi dolgokról beszélnek. Ugyanis a bizottság egyetlen tagja, egyetlen bürokratája sem fizet adót! Önök, uraim – az állampolgároktól eltérően –, nemcsak adót nem fizetnek, de egyéb pénzügyi kötelezettségeiknek sem tesznek eleget! Teszik ezt számos kedvezmény és különleges törvény fedezékében! Önök a legnagyobb vagyonmentők, pénzmosók Európában! Mégis önök ülnek itt, és okítanak másokat! Az unióban élő emberek kezdik megérteni, mi folyik itt. Ne csodálkozzanak hát azon, hogy rohamosan nő az euroszkeptikusok tábora. És hadd mondjak még valamit önöknek: Ha egyszer az emberek rájönnek, kik önök valójában, rövid időn belül lerohanják majd a (európai) parlamentet, és felkötik önöket! És igazuk
lesz!"
https://www.youtube.com/watch?v=X6JaUibNDPY&feature=youtu.be
#9328
2014. már. 14. 8:05
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg38350#msg38350 date=1394711339]
Kérdés,legyen mondjuk szavazás :D

Szerintetek,hogyan helyes a Magyar kokárda?
1,Belülről kifelé:piros-fehér-zöld
2,Vagy belülről kifelé:zöld-fehér-piros

No? Egyes vagy kettes?
" – nevem05


Talán az 1 es ... Bár sokat nem tudok róla mer nem hordom :D Most komolyan ti ebbe flangáltok 15. Én nap közbe? " – nevem05

Szerintem is az egyes,szóval kettő null az egyesnek :)
#9327
2014. már. 13. 23:08
Komolyan Én is lefogom már rejteni magam. Ti.mindig tudjátok , ha én vagyok . Én meg csak lottózok...
Na off jót beszélgetem magammal háhá most pedig jót nevetek magamon... :)

Offffff
#9326
2014. már. 13. 22:57
Amúgy ki van fent ????
#9325
2014. már. 13. 22:57
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg38352#msg38352 date=1394718557]
paranormal.hu/?p=133782#more-133782

A Langorierek c. filmet láttam.Nem semmi film.Kicsit hülyeség,így visszagondolva azokra az időt felfaló izékre,de azért jó." – Falcon


Mondjuk nekem inkább a Lost ugrott be, amikor olvastam. De kíváncsi vagyok, mi lesz a vége. Jobb lenne, ha nem haltak volna meg,de kicsi az esélye.
" – Falcon

Téged is lehet látni ??:)
#9324
2014. már. 13. 22:55
"Kérdés,legyen mondjuk szavazás :D

Szerintetek,hogyan helyes a Magyar kokárda?
1,Belülről kifelé:piros-fehér-zöld
2,Vagy belülről kifelé:zöld-fehér-piros

No? Egyes vagy kettes?
" – Penelope


Talán az 1 es ... Bár sokat nem tudok róla mer nem hordom :D Most komolyan ti ebbe flangáltok 15. Én nap közbe?
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0