Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#9158
2014. már. 3. 21:51
törölt tag
Ha már vámpíros topic.... Könyörgöm! Szóljatok már nekik hogy a hülyéket falják már fel, mert kiborítanak....annyi van a világban......

Ezt a beszélgetést figyeljétek meg, nem értem a logikát...nyilván azért mert nincs benne....

Adott egy kép és ez van ráírva: "A legmagányosabb emberek a legkedvesebbek. A legszomorúbb emberek mosolya a legragyogóbb. A legsérültebb emberek a legbölcsebbek. Mindez azért, mert nem szeretnék, hogy bárki más úgy szenvedjen, ahogyan azt ők tették."

Alatta a következő párbeszéd alakult ki:

"Én: Nem, ez nem így van....
Pasi: Szerinted hogy van akkor?
Én: Egy magányos ember lehet bunkó is....
Pasi: Jó, ezt aláirom, de itt nem egy emberről van szó
Én: Oké, akkor átfogalmazom....több magányos ember is lehet bunkó.... Így jó?
Pasi: Lehet, hogy a Te ismerettségi körödben, vagy a facebookon így van, de azért szerintem az emberek nagy többségére talán igaz lehet. Nem így gondolod?
Én: Én a való életre értettem és az én ismeretségi körömben nincs bunkó ember.... Ott én vagyok az egyedüli bunkó....
Pasi: Na most én ezt a képet nem véletlenül tettem ki,és nem véletlenül kértem véleményényt sem,mert ez a kép, egy olyan oldalról lett leszedve, ahol ilyen tudományosan megállapított tények szerepelnek.
Én: Tudományosan megállapított tények??? Most rohadt el az agyam.....
Pasi: Igen, azok
Pasi: Nem kell elfogadnod, hogy ez a való, ha Te másképp látod, előfordulhat
Én: Én még mindig ott tartok hogy te ezt tudományos tényeknek mondod.....
Pasi: Annak, mert a tudósok ezt állapították meg
Én: Kik és hol és mikor és kiknél?
Pasi: Azt nem tudom, csak azt amit irtam is, de szerintem nem hülyeség az, ami szerepel a képen
Én: Na hát ez az! Ha én azt mondom valami hülyeségre hogy tudományosan be lett bizonyítva, és nem mondok részleteket csak ennyit, te azt elfogadod? Komolyan? Csak mert én azt mondom hogy azt bebizonyították akkor már az úgy is van? Ne csináld már....
Pasi: Mondom, nem kell elfogadnod, de ezek tények. De akkor ezek szerint a tudósok vannak rossz helyen ,lehet, neked kéne a helyükbe lenned
Én: Istenem...hogy lehet valaki ennyire sügér??? Nem érted, ugye? Gondoltam................. Magyarázkodni meg nem fogok.....most már nem érdekel, hogy nem érted miről pofázik a billentyűzetem...."

Vagyis én azt fejtettem meg, hogyha azt állítják valamire hogy tudományosan be lett bizonyítva, és nem közölnek semmi részletet (gondolok itt az időre, a helyre, emberek számára akikkel kísérleteztek, a kísérlet milyenségére, eszközeire, és hogy kik végezték a kísérletet, stb), attól még egyesek elfogadják igaznak......most komolyan ennyire azt akarják hogy legyek olyan sík hülye mint ők, csak mert ők azok? Öcsém....behalok....
#9157
2014. már. 3. 18:19
A leghosszabb magyar mondat, ami visszafelé olvasva is ugyanaz... "Kis erek mentén, láp sík ölén, oda van a bánya rabja, jaj Baranyában a vadon élö Kis Pálnét nem keresik." Na ezt csinálja utánunk bármelyik nyelv! :-)
#9156
2014. már. 3. 17:08
Thot-hegy,Pilis Pálosai,magyar kutató-kell ennél több?
magyarno.com/az-osegyiptomi-igazsag-kutatojat-egyszeruen-szelhamosnak-nyilvanitottak/
Picuri részlet-na jó,nem is olyan pici:
,,Kiderült közben az is, hogy ezek a ma koptnak mondott keresztényeket akkor anakorétáknak nevezték, akik – számtalan vélemény szerint – az eredeti Krisztus-hit követői voltak. Ezeknek a vezetője volt (állítólag) az a thébai Szent Pál, aki az ottani fehér-szerzetesek rendjét megalapította. Aligha véletlen viszont az, hogy a fehér csuhás magyar Pálos rend megalapítója, Boldog Özséb éppen róla nevezte el a magyar pálos (pilisi) rendet. Az egyiptomi fehér szerzetesrend is pálos rend volt, csak hát ott őket Bálosnak (Pálosnak), vagy Pilisi-nek (Philistin-nek) nevezték. És ne feledjük, hogy Árpád fővárosa a Pilisben volt, valamint azt sem, hogy Árpád papsága és szolgálattevő udvari törzse a Pilisiek (a Pálos-Bálosok) voltak.

Ezt bizonyítja az a történelmi tény, hogy a kicsinyke Pilis megye volt az ország elsõ megyéje, míg csak a keresztény vallás fel nem oszlatta, és a fõvárost el nem vitték errõl a tájról. Az egyiptomi anakorétákat másként manicheusoknak nevezték. Ők ugyanis a Mani-kus vallásnak, az egyistenhitnek a képviselői voltak, akik az Apa-Anya-Fiú háromszentségét hirdették. Tagadták viszont a római zsidó-keresztény egyház paulinus tanait és az ősi napisteni erkölcsöket vallották. Éppen ezért eretneknek minősültek, akiket a katolikus egyház V. századi győzelme után Ázsia- és Európa-szerte üldöztek és gyilkoltak. Ez volt az oka annak, hogy Egyiptomban is a föld alá kényszerültek. (Ne feledjük, hogy ez idő tájt égettek fel az ősi könyvtárakat, így az alexandriait is, hogy megsemmisítsék az ősi napisteni vallási iratokat, és a Krisztus tevékenységével kapcsolatos egyiptomi és arameus okmányokat.)

Tulajdonképpen itt jutottunk el a lényeghez. A feltételezhető királysír egyik termében volt ezeknek az első Krisztus-hitűeknek az egyik temploma. Ebben a templomban szerepel egy rendkívül fontos jelkép, a Pantokrátor-kép, ami tulajdonképpen Krisztus-Istent jeleníti meg, nevezetesen a partus-avar keleti ornamentikával. Ennek a thébai Pantokátornak azonban van egy nagy baja: azonos a magyar korona felső Isten-Pantokrátoráva. egy díszes trónuson ülnek, egyazon kultikus pózban. Jobb kezüket parthus módra üdvözlésre emelik, bal kezükkel a Könyvet (a Törvénytáblát) tartják. Fejük körül glória látható, melynek egyaránt három belső sugárnyalábja van. Az istenalaktól jobbra és balra a Napnak és a Holdnak az ábrája van, ami az Őstérnek, a Csillagrendszernek az uralmát jelenti. (A magyar korona Krisztus-Pantokrátorának a glóriájában csak két sugárnyaláb van, és más a feliratos ábra. Mindezek szinte kísérteties pontossággal egyeznek meg egy állítólag 600 éves intervallum ellenére.) A thébai Pantokrátort ugyanakkor egy körlánc veszi körbe és a főalak alatt két egyenlő karú kereszt látható.

Ez az egyiptomi Pantokrátor óriási felfedezés. Ennek léte nemcsak azt jelenti, hogy a kereszténység első 400 éve másként alakult, mint azt ma tanítják, hanem az úgynevezett proto-keresztény vallások szerepének átértékelése is szükségessé válik. A thébai Pantokrátor semmiképpen sem “keresztény” Pantokrátor. Sokkal inkább “körösteni”, vagyis Kör-isteni Atya, a Nap és Hold főistene a neve. (A keresztény szó akkor nem létezett, illetve nem is létezhetett, mert a kereszténység nem a kereszttől kapta a nevét, hiszen ez csak a 400-as években jelent meg mint jelkép. A Kriszt-nek vagy Christ-nek nevezett Krisztus Köristent jelent, akárcsak a Christien-nek, Kristian-nak írt nevek, melyek az õsi magyar nyelven Kör-istent jelentenek.) Ez az aligha vitathatóan 1600 éves Pantokrátor van jelen a magyar koronán, melyet ma pápai koronának tanítanak, s a koráról éppen napjainkban folyik éles vita.Csomor Lajos és Pap Gábor ugyanis egységes avar koronáról beszélnek, ami azt jelenti, hogy Árpád előtti korban készült, tehát minimálisan is a VIII. században, de inkább előtte.

A hivatalos és akadémikus tudomány ezt kétségbe vonja, és azt bizonygatja, hogy a korona maximum az 1200-as években készülhetett. Sõt azt is sugallják, hogy a mai formáját II.József korában hamisították össze, amiben lehet igazság, ami a hamisításokat illeti. A Vörös Győző-i “világbotrány” azonban összedönti ezeket a magyarellenes hamisításokat és torzításokat. Meg kell ugyanis válaszolni az alapkérdést: mit keres egy anakorétamanicheus Atyaisten-Pantokrátor (nem Jézus az, mert a nap és hold a főistent jelenti) a magyar koronán, vagy ha fordítva teszem fel a kérdést: Mi köze van az avar-hun-magyar koronának Egyiptomhoz? A válasz erre a második kérdésre is nagyon kellemetlen, mert azt kell mondani, hogy: sok. Badiny Jós Ferenc és mások is arról beszélnek, hogy a Kárpát-medencében méheknek nevezett nép élt valaha. Badiny Jós Ferenc prof. ezt a mah-gar névvel indokolja. Az egyiptomi fáraók és istenek mézeskas alakú koronát viseltek, melyet kétoldalt méhszárnyak vesznek körül, és belőle egy kunkor, a méh csápja emelkedett ki.

Mindennek felvetése azonban pontosan úgy tilos, mint a sumér-magyar kapcsolatok létezése, és a róla való beszélgetés is, akadémikus körökben. Az egyiptomi kapcsolat felvetése pedig már ennél is nagyobb bűn. Vörös Győző a szó szoros értelmében a méhkasba nyúlt, mert az ősegyiptomi igazság egy szeletét tette le a közvélemény asztalára. A feltárt történelmi tényeket továbbra is elhallgatják."

Kép is van,és még sok érdekes infó,úgyhogy tessék elolvasni.
#9155
2014. már. 3. 15:52
Milyen 4.? Jaaa, a könyvre?Az még sehol sincs sajnos.De majd az is meglesz :)

A kutatgatásomra gondoltam-azt írtam le ide.Az eredményt.
#9154
2014. már. 3. 13:31
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38178#msg38178 date=1393796407]
Kedvenceim közé tartozik az a flm a Da Vinchi kóddal egyetemben .... Tényleg jó film .. Tom Hanks meg ős tehetség ......... Uhúú Penelope ha mi oda be kukkanthatnák ...... Szerintem az állunk enyhén a földet súrolná, mert ahogy Nina mondja van ott titok .
Szerintem nagyából minden ott dől el .

Amúgy mizu veletek ? Meséljetek:)" – Penelope


Megírtam amit ígértem,de szerintem megint csak hetek múlva kukkantasz be :D" – Penelope

Mármint , mire gondolsz pontosan ? A 4.-re? Mert azt is ígérted :) És jó lenne el olvasni :)

Jajjj hol vagy ??? Nem hiszem el , hogy mindig elkerüljük egymást ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:(
Na pill üzenek telepatikusan . ..... Meg a többieknek is Nina Szilgyi Falkon :D

Na meg volt :D Gyere most!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
#9153
2014. már. 3. 8:54
#9152
2014. már. 3. 7:56
#9151
2014. már. 3. 6:30
"Kedvenceim közé tartozik az a flm a Da Vinchi kóddal egyetemben .... Tényleg jó film .. Tom Hanks meg ős tehetség ......... Uhúú Penelope ha mi oda be kukkanthatnák ...... Szerintem az állunk enyhén a földet súrolná, mert ahogy Nina mondja van ott titok .
Szerintem nagyából minden ott dől el .

Amúgy mizu veletek ? Meséljetek:)" – nevem05


Megírtam amit ígértem,de szerintem megint csak hetek múlva kukkantasz be :D
#9150
2014. már. 2. 22:40
Kedvenceim közé tartozik az a flm a Da Vinchi kóddal egyetemben .... Tényleg jó film .. Tom Hanks meg ős tehetség ......... Uhúú Penelope ha mi oda be kukkanthatnák ...... Szerintem az állunk enyhén a földet súrolná, mert ahogy Nina mondja van ott titok .
Szerintem nagyából minden ott dől el .

Amúgy mizu veletek ? Meséljetek:)
#9149
2014. már. 2. 20:49
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg38175#msg38175 date=1393787667]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg38174#msg38174 date=1393784611]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg38173#msg38173 date=1393784420]
Angyalok és démonok ma 20-kor az RTL KLUB-on! Aki nem látta nézze meg, nagyon jó film! A könyv is nagyon jó! Én imádtam! " – Penelope

Jeee! Tényleg jó,köszi az infót,én megnézem :)" – Penelope

Én is nézem. :) Már régen láttam. :) És igaz, hogy van kis változtatás a könyvhöz képest, de ettől még szerintem nagyon is élvezhető a film is! :) Nagyon jó színészek vannak benne! Kurva jó mindkettő...." – Penelope
:D

Mit ne mondjak,szívesen bekukkantanék a Vatikán falai mögé,kicsit kikutatni az igazságot :)" – Penelope

Sok titok van ott, az biztos. :D
#9148
2014. már. 2. 20:16
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg38174#msg38174 date=1393784611]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg38173#msg38173 date=1393784420]
Angyalok és démonok ma 20-kor az RTL KLUB-on! Aki nem látta nézze meg, nagyon jó film! A könyv is nagyon jó! Én imádtam! " – Sheila

Jeee! Tényleg jó,köszi az infót,én megnézem :)" – Sheila

Én is nézem. :) Már régen láttam. :) És igaz, hogy van kis változtatás a könyvhöz képest, de ettől még szerintem nagyon is élvezhető a film is! :) Nagyon jó színészek vannak benne! Kurva jó mindkettő...." – Sheila
:D

Mit ne mondjak,szívesen bekukkantanék a Vatikán falai mögé,kicsit kikutatni az igazságot :)
#9147
2014. már. 2. 20:14
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg38173#msg38173 date=1393784420]
Angyalok és démonok ma 20-kor az RTL KLUB-on! Aki nem látta nézze meg, nagyon jó film! A könyv is nagyon jó! Én imádtam! " – Penelope

Jeee! Tényleg jó,köszi az infót,én megnézem :)" – Penelope

Én is nézem. :) Már régen láttam. :) És igaz, hogy van kis változtatás a könyvhöz képest, de ettől még szerintem nagyon is élvezhető a film is! :) Nagyon jó színészek vannak benne! Kurva jó mindkettő....
#9146
2014. már. 2. 19:23
"Angyalok és démonok ma 20-kor az RTL KLUB-on! Aki nem látta nézze meg, nagyon jó film! A könyv is nagyon jó! Én imádtam! " – Sheila
Jeee! Tényleg jó,köszi az infót,én megnézem :)
#9145
2014. már. 2. 19:20
törölt tag
Angyalok és démonok ma 20-kor az RTL KLUB-on! Aki nem látta nézze meg, nagyon jó film! A könyv is nagyon jó! Én imádtam!
#9144
2014. már. 1. 17:57
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0