Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#9098
2014. feb. 26. 12:02
#9097
2014. feb. 26. 7:09
"www.idokep.hu/hirek/x49-es-napkitores" – Sheila
Pont tegnap olvastam.De hát hiába is magyaráznak,valahogy mégsem érezzük meg :)
#9096
2014. feb. 26. 6:55
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38119#msg38119 date=1393362950]
[quote author=Shun link=topic=434.msg38118#msg38118 date=1393359745]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38117#msg38117 date=1393359113]
Jó olvasást Shun ! " – Shun


Szia, köszönöm szépen. :)
Még csak a 2.-3. oldalt böngészem. Alaposan felkeltette ez a vámpíros téma az érdeklődésem." – Shun

Nagyon szívesen :)

Bocs , hogy ilyen későn reagálok , csak közben volt egy kis dolgom és későn láttam a h sz ed .

Jó olvasást és ajánlom az egész oldalt tűzletesen , mert ha végig olvasod tűzletesen , akkor tisztul a kép;) Tapasztalat ;) Aztán a szavakat jól meg rágni haver :) :D" – Shun

Meglesz! :)
Nem semmi fazon lehetett ez a "G. Albert"
És egy "arkón" végezte ki...akkor lényegében ez egyfajta ítéletvégrehajtó lehetett.
Erről tudnátok kicsit bővebben írni? A társadalmuk felépítése is érdekel...bár arról nagyvonalakban megtudtam ezt-azt. (5 tagból álló Tanács áll a hierarchiájuk tetején).
És ez a"donor" dolog hogy működik?
Értem én, hogy mik egy donor kötelességei.
De mi alapján és hogyan választják ki ezeket az embereket?
(Azt tudom, hogy fontos kritérium az, hogy az illetőnek ne legyen családja.)
Ne haragudjatok, ha esetleg olyanokat kérdezek amiket a későbbiekben már kifejtettetek.
Csak még nagyon az elején vagyok a böngészésnek, és a kíváncsiságom már számomra is kezd elviselhetetlen lenni.
" – Shun

Üdv Shun!

Az Arkhonok -úgy mondanám a legjobb vámpírvadászok a vámpírok között.Olyasmik,mint a fejvadászok.Kicsit rondábban-a Tanács kopói.De annyira nem fejlődtek a technika terén,mint a többiek.Bár bizonyára nem is szükséges nekik.Ha megkapják kit kell elkapni,mennek és teszik a dolgukat.Kissé amúgy szemtelenek.Na jó nem így mondanám,hanem felsőbbrendűnek tekintik magukat-persze azok is,hiszen vámpírok-,csakhogy ők ezt szeretik hangoztatni is.
Nem azonosak ezzel,bár a név azonos:,,Az arkhón vezető állami tisztségviselő volt az ókori görög
városokban, főleg Athénban. "

A donoros dologról biztosan találsz majd még arrébb is infókat.
#9095
2014. feb. 25. 23:34
törölt tag
#9094
2014. feb. 25. 23:20
"[quote author=Shun link=topic=434.msg38118#msg38118 date=1393359745]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38117#msg38117 date=1393359113]
Jó olvasást Shun ! " – nevem05


Szia, köszönöm szépen. :)
Még csak a 2.-3. oldalt böngészem. Alaposan felkeltette ez a vámpíros téma az érdeklődésem." – nevem05

Nagyon szívesen :)

Bocs , hogy ilyen későn reagálok , csak közben volt egy kis dolgom és későn láttam a h sz ed .

Jó olvasást és ajánlom az egész oldalt tűzletesen , mert ha végig olvasod tűzletesen , akkor tisztul a kép;) Tapasztalat ;) Aztán a szavakat jól meg rágni haver :) :D" – nevem05

Meglesz! :)
Nem semmi fazon lehetett ez a "G. Albert"
És egy "arkón" végezte ki...akkor lényegében ez egyfajta ítéletvégrehajtó lehetett.
Erről tudnátok kicsit bővebben írni? A társadalmuk felépítése is érdekel...bár arról nagyvonalakban megtudtam ezt-azt. (5 tagból álló Tanács áll a hierarchiájuk tetején).
És ez a"donor" dolog hogy működik?
Értem én, hogy mik egy donor kötelességei.
De mi alapján és hogyan választják ki ezeket az embereket?
(Azt tudom, hogy fontos kritérium az, hogy az illetőnek ne legyen családja.)
Ne haragudjatok, ha esetleg olyanokat kérdezek amiket a későbbiekben már kifejtettetek.
Csak még nagyon az elején vagyok a böngészésnek, és a kíváncsiságom már számomra is kezd elviselhetetlen lenni.
#9093
2014. feb. 25. 22:15
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38117#msg38117 date=1393359113]
Jó olvasást Shun ! " – Shun


Szia, köszönöm szépen. :)
Még csak a 2.-3. oldalt böngészem. Alaposan felkeltette ez a vámpíros téma az érdeklődésem." – Shun

Nagyon szívesen :)

Bocs , hogy ilyen későn reagálok , csak közben volt egy kis dolgom és későn láttam a h sz ed .

Jó olvasást és ajánlom az egész oldalt tűzletesen , mert ha végig olvasod tűzletesen , akkor tisztul a kép;) Tapasztalat ;) Aztán a szavakat jól meg rágni haver :) :D
#9092
2014. feb. 25. 21:22
"Jó olvasást Shun ! " – nevem05

Szia, köszönöm szépen. :)
Még csak a 2.-3. oldalt böngészem. Alaposan felkeltette ez a vámpíros téma az érdeklődésem.
#9091
2014. feb. 25. 21:11
Jó olvasást Shun !
#9090
2014. feb. 25. 21:06
Jééé máárrr?!! Hahoo!!!!!
#9089
2014. feb. 25. 21:02
Ki az ????
#9088
2014. feb. 25. 16:45
#9087
2014. feb. 24. 18:17
,,A RÉZ GYÓGYÍT

Már Aristoteles és Galenius is tudták, hogy a réznek gyógyító tulajdonságai vannak.
Az ősi Görögországban rézzel gyógyították a mandulagyulladást, nagyothallást. Franciaországban is rezet alkalmaztak a nagyothallás gyógyítására.

1958-tól Dr. Szafonova és később más medikusok is alkalmaztak rezet bőrbetegségek gyógyítására.

Megállapították, hogy a beteg testrészen a réz (lemez, érme) odatapad, az egészséges helyhez pedig nem. A rézlemezt vagy pénzérmét rögzíteni kell (ott ahol megtapad) először egy éjszakára, vagy két napra ellenőrzés céljából. Aztán szünetet kell tartani kb. 2 hetet, majd ismét rögzítjük a beteg testrészre 3 vagy 5 napig. Az ellenőrzésre azért van szükség, hogy megfigyeljük a réz hatását a betegre. Mert voltak olyan esetek, amikor a réz pénzérme nem tapadt a testhez, ennek ellenére azt rögzítették. A beteg ebben az esetben gyengeséget, szédülést érzett, az érmék alatt duzzanat, pirosodás jelentkezett és a szájban is érezte a réz ízét. Ezért a vezérelv a következő: ha a pénzérme tapad lehet rögzíteni, ha nem tapad nem szabad rögzíteni.
Különösen fontos ez krónikus betegeknél. A réz ötvözet csökkenti a lázat, megszünteti a fájdalmat, aktivizálja az anyagcserét, megnyugtatja a központi idegrendszert. Gyógyítja a tuberkulózist, a gyulladásos folyamatokat, a szív- és érrendszert, az emésztőrendszert, a gyomor- és nyombélfekélyt, valamint javítja a hallást, enyhíti az ISZB beteg állapotát.

Moszkvában Dr. Otroko kezeli, gyógyítja rézzel a betegeket. Dr. Balova gyermekorvos a csecsemőket kezeli, gézen keresztül rögzíti a pénzérméket.

Donyeckben vesetuberkulózisból gyógyítottak meg egy férfit, rögzítve az érméket a vesék tájékára. A réz gyorsan gyógyít. Ha tüdőgyulladásban szenvedő betegeknek este a megfelelő helyre rögzítjük a pénzérméket, reggelre a láz lényegesen csökken. Egy beteg nő 16 éve szenvedett vesekőbetegségben. 3 hónapon át (csak nappal) 2 db rézpénzt hordott az övében. Mikor a vérsüllyedése normalizálódott, abbahagyta a kezelést, mert meggyógyult.

Magam epehólyag gyulladásban szenvedek. Egyszer begörcsölt az epehólyagom. Az epehólyag fölött rögzítettem 2 db régi 2 forintos pénzérmét. (Előtte ellenőriztem a tapadást). 10 perc múlva az epefájdalmam megszűnt. Másik alkalommal, este megfájdult a gyökérkezelt fogam. A fogra, az arcomon rögzítettem 1 db 2 forintost. 5 perc múlva a fájdalom megszűnt. Nyombélfekélyem fájni kezdett, ezért a nyombél hosszán rögzítettem 3 db pénzérmét. 10-15 perc elteltével a fájdalomnak nyoma sem volt. Teljesen friss eset, ami arra késztetett, hogy leírjam ezeket a sorokat az, hogy két nappal ezelőtt elkapott a lumbágó. Nehezen tudtam lemászni az ágyról. A gerinc két oldalán rögzítettem 3-3 db pénzérmét. Negyedóra elteltével már szabadon fel tudtam kelni az ágyból, azóta sem érzek semmi fájdalmat.

Ezeket a sorokat a saját tapasztalataim alapján azért írtam le, hogy egyszerű, ártalmatlan, nagy hatású módszerrel segítsek embertársaimnak megszabadulni a szenvedésektől.

Slapak Vlagyimir
nyugdíjas testnevelőtanár"
#9086
2014. feb. 24. 17:08
#9085
2014. feb. 24. 11:54
#9084
2014. feb. 24. 11:51
www.varga.hu/VARGA_CSABA-nekrolog.htm
,,Varga Csaba sohasem politizált „direktben”, nagyobb távlatokban gondolkodott. Ez a Róla szóló megemlékezés egy kényes és reménykeltő tényt mégsem hallgathat el:

A politikusok ma az adósságtörlesztések, a hiányzó tőke gondjával fekszenek, kelnek. Európát egyetlen lázálom gyötri: művelt népei békeidőben képtelenek önmagukat eltartani. A mi vezetőink azonban kivételes helyzetet élveznek. Kérdés, tudomást vesznek-e róla? Magyar hazánk tudósainak egy köre olyan őshonos műveltség folytonos jelenlétét tárta fel, amelynek szelleme magasabb szinten állt, mint a jelenkori; népünk beszélt nyelve olyan információkat hordoz, amelyekből a világ titkai kiolvashatók. Ennek a tudós körnek halála napjáig Varga Csaba volt az egyik fő alakja, az általa vezetett könyvkiadón keresztül sok kutató társának volt áldozatkész mentora. Ez a kör az utóbbi évtizedekben egy hatalmas szellemi tőkét állított elő.

Egyelőre nincs nyoma, hogy a politika felismerné és hasznosítaná ezt a tőkét, ennek a munkának az eredményeit. Úgy tűnik, az államadósság mellett egy műveltségbeli tartozás terheit is görgetjük magunk előtt. E leróható tartozás valójában összetartozást jelent; nem egyéb, mint tanulnivaló, esély a kitörésre. Már az általános iskolai tanítást is ennek a tudásnak szellemében lenne jó elkezdeni, ismerete egy életre kinyitná gyermekeink agyát, és mivel nem a gazdaságnak van műveltsége, hanem a műveltségnek van gazdasága, ezzel valóban megelőzhetnénk a világot. A felhalmozott, mégis múlandó anyagi javak helyett a szellemi kincseink okán nézhetne fel ránk a világ.

Ha megírta volna, ez lehetne Varga Csaba végakarata."

Van néhány könyv még,amit lehet érdemes lenne elolvasni:
pl:
Badinyi Jós Ferenc-Igaz történelmünk vezérfonala Árpádig

Dr. Varga Zsigmond-Az ősmagyar mitológia szumir és ural-altáji öröksége

Mendics György-Rejtélyes írások

Varga Csaba-A számjelek és a számírás története
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0