Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#9068
2014. feb. 20. 0:27
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38086#msg38086 date=1392840761]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg38085#msg38085 date=1392840543]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38084#msg38084 date=1392840454]
Aloha :)" – Sheila


Na,te is megjöttél végre?? Csavargó! :P" – Sheila

Jogos ! :)
Tényleg hietetlen , hogy mennyire kevés a szabad időm !
Sajnos csak pár percre volt időm fellépni ! De ígérem meg próbálok egy teljes napot ttt re szorítani.......
Amint látom te is el vagy foglalva ! Egy új kutatás keretében ! :) Sok sikert !!!Remélem a végeredményt publikálni fogod :)

Sajnos mennem kell !!! :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\MEGINTTTTTTT!! >:(

Szia Penelopenk és szia mindenki :)" – Sheila

Hello! :D" – Sheila

Jujj milyen szét szórtan járunk ide fel !!!! Jó lett volna egyet dumálni :)
#9067
2014. feb. 19. 23:32
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg38085#msg38085 date=1392840543]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38084#msg38084 date=1392840454]
Aloha :)" – nevem05


Na,te is megjöttél végre?? Csavargó! :P" – nevem05

Jogos ! :)
Tényleg hietetlen , hogy mennyire kevés a szabad időm !
Sajnos csak pár percre volt időm fellépni ! De ígérem meg próbálok egy teljes napot ttt re szorítani.......
Amint látom te is el vagy foglalva ! Egy új kutatás keretében ! :) Sok sikert !!!Remélem a végeredményt publikálni fogod :)

Sajnos mennem kell !!! :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\MEGINTTTTTTT!! >:(

Szia Penelopenk és szia mindenki :)" – nevem05

Hello! :D
#9066
2014. feb. 19. 23:30
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg38074#msg38074 date=1392812531]
Ez egy nagyon jó szám, és korrekt a fordítás is.... Érdemes meghallgatni és közben olvasni a magyar szöveget:
www.youtube.com/watch?v=RuNyEkZ7V6s
" – Penelope


Nekem is tetszik!
Mindenki uralni akarja a világot...hm-hm...na igen..." – Penelope

Aham....egyébként Az éhezők viadala-Futótűz zenéi között találtam ezt a gyöngyszemet. :) Aaa, de baromi jó film.... :)
#9065
2014. feb. 19. 23:28
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg38074#msg38074 date=1392812531]
Ez egy nagyon jó szám, és korrekt a fordítás is.... Érdemes meghallgatni és közben olvasni a magyar szöveget:
www.youtube.com/watch?v=RuNyEkZ7V6s
" – szilgyi


Nekem tetszett és igen érdekes üzenete van a dalnak..Nina te is uralni akarod a világot? ;)Erről jut eszembe ,ma hallgattam a rádiót és a hírekbe volt,hogy mit tudom én hol lázadás tört ki a kormány ellen stb és megkérték a Magyarokat ha lehetséges ne utazzanak abba az országba....(Sajnos elfelejtettem a város nevét :D ez rám vall.)

Áriel hableány...Khb akarom mondani a sellő úrfink merre van? (Falcon)..Olyan rég csipkelődtem vele,hogy az már szinte hiányzik...
Ja Nina,válasz ki legyen a nagy szerelmed az irkafirkámban.. Falcon vagy Roland? Már alig várom,hogy Penelope romatikus részéhez érjek. ;D Bocsi csajok előre is ;)" – szilgyi

Hát igen.... Én ugyan nem, én mást szeretnék, nem uralni a világot. :) Sajnos nem mindenki lázad....mindenkinek fel kéne, a világ minden pontján, csak ez nem történik meg sehol sem, mert azt gondolják az emberek hogy így jó minden ahogy van, pedig nagyon nem!!! Na mindegy, ez a téma érzékenyen érint... :D

Lesz szerelmem is? :D Azta mindenségit.... :D Hát nekem aztán tök mindegy, de komolyan! :D Erre kíváncsi leszek! :D Tök jó, egy könyvben felpezsdül a szerelmi életem, ha már a valóságban nem akkor legalább ott.... XD XD
#9064
2014. feb. 19. 23:13
Most vagyok , de látpm ilyenkor már ti nem ... Kár :/

Szilgyi a büntetés hozatalodat kissé késve hoztad meg , mivel Peneleope már az előtt ki adta a szavát és mint tudjuk Penelope ha meg ígér valamit azt be is tartja :) Úgy , hogy örömömre szolgál bejelenteni , hpgy az inditványt elutasította a Ttt kongreszus és a legfelsőbb ttt bizotság :) Na jó csak vicceltem Én is xD

Penelope a kutatáshoz még annyit : "Hazádnak rendületlenűl Légy híve, oh magyar..." ;)
#9063
2014. feb. 19. 21:56
Szilgyi:Mint tudod, a kutatás a lételemem,szóval imádok kutatgatni :) Bár azt hiszem ezzel aztán senkinek nem mondtam újat.Na és az összefüggések megtalálása felpezsdít :)

Privit szívesen :)
#9062
2014. feb. 19. 21:52
Nevem 05..Sajnálattal kell közölnöm ,de büntetésül nem kívánjuk közölni Penelope kutatásait ..Bi bi bi :D :D :D Ez olyan csajok egymás közt sztori háháháh.Na jó csak vicceltem,úgy is Penelopen áll a vásár.De ez a bizonyos kutatás neked úgy sem lenne fekvő,úgy is olyan kevés az időd,mint írtad.

Penelope,köszi a privit :) Azért megg kell hagyni,nem kis fába vágtad a fejszét..
#9061
2014. feb. 19. 21:15
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg38085#msg38085 date=1392840543]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38084#msg38084 date=1392840454]
Aloha :)" – nevem05


Na,te is megjöttél végre?? Csavargó! :P" – nevem05

Jogos ! :)
Tényleg hietetlen , hogy mennyire kevés a szabad időm !
Sajnos csak pár percre volt időm fellépni ! De ígérem meg próbálok egy teljes napot ttt re szorítani.......
Amint látom te is el vagy foglalva ! Egy új kutatás keretében ! :) Sok sikert !!!Remélem a végeredményt publikálni fogod :)

Sajnos mennem kell !!! :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\MEGINTTTTTTT!! >:(

Szia Penelopenk és szia mindenki :)" – nevem05

Sajnálom,hogy ilyen kevés időd van,de biztosan majd lesz több is egyszer :)
szi.Természetesen az eredményt majd közlöm :)
#9060
2014. feb. 19. 21:12
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg38084#msg38084 date=1392840454]
Aloha :)" – Penelope


Na,te is megjöttél végre?? Csavargó! :P" – Penelope

Jogos ! :)
Tényleg hietetlen , hogy mennyire kevés a szabad időm !
Sajnos csak pár percre volt időm fellépni ! De ígérem meg próbálok egy teljes napot ttt re szorítani.......
Amint látom te is el vagy foglalva ! Egy új kutatás keretében ! :) Sok sikert !!!Remélem a végeredményt publikálni fogod :)

Sajnos mennem kell !!! :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\MEGINTTTTTTT!! >:(

Szia Penelopenk és szia mindenki :)
#9059
2014. feb. 19. 21:09
"Aloha :)" – nevem05

Na,te is megjöttél végre?? Csavargó! :P
#9058
2014. feb. 19. 21:07
Aloha :)
#9057
2014. feb. 19. 19:47
"Ez egy nagyon jó szám, és korrekt a fordítás is.... Érdemes meghallgatni és közben olvasni a magyar szöveget:
www.youtube.com/watch?v=RuNyEkZ7V6s
" – Sheila


Nekem is tetszik!
Mindenki uralni akarja a világot...hm-hm...na igen...
#9056
2014. feb. 19. 19:26
",,Szilgyi:Nézd csak-második oszlop utolsó jele,igaz fejtetőn.De ezt találtam meg én is a könyvben.Ikerjel,de hogy mit jelent,még passz. De haladás Mosolyog
A kínai írás magyar szemmel
hungar.gportal.hu/gindex.php?pg=21761377&nid=5831079""

És igaz ..Ott van feketén fehéren :) Ez csodás Penelope.Idővel de megtaláltad amit kerestél.. ::) Így már könnyebb folytatni a kutakodást mert a szál megvan..Mit jelent az a betű?Sajnos nekem a lenti képeket nem tölti be valamiért :/" – szilgyi


Hogy mit jelent ,az még kérdés,az biztos,hogy ligatúra,vagyis ikerbetű.Kettőnek a keveréke vagy micsoda.De rajta vagyok a dolgon,hogy kiderítsem a jelentését.Hisz ismersz :)

A másikról meg írok privit,amit nem értettél.
#9055
2014. feb. 19. 18:43
"Ez egy nagyon jó szám, és korrekt a fordítás is.... Érdemes meghallgatni és közben olvasni a magyar szöveget:
www.youtube.com/watch?v=RuNyEkZ7V6s
" – Sheila


Nekem tetszett és igen érdekes üzenete van a dalnak..Nina te is uralni akarod a világot? ;)Erről jut eszembe ,ma hallgattam a rádiót és a hírekbe volt,hogy mit tudom én hol lázadás tört ki a kormány ellen stb és megkérték a Magyarokat ha lehetséges ne utazzanak abba az országba....(Sajnos elfelejtettem a város nevét :D ez rám vall.)

Áriel hableány...Khb akarom mondani a sellő úrfink merre van? (Falcon)..Olyan rég csipkelődtem vele,hogy az már szinte hiányzik...
Ja Nina,válasz ki legyen a nagy szerelmed az irkafirkámban.. Falcon vagy Roland? Már alig várom,hogy Penelope romatikus részéhez érjek. ;D Bocsi csajok előre is ;)
#9054
2014. feb. 19. 18:28
,,Szilgyi:Nézd csak-második oszlop utolsó jele,igaz fejtetőn.De ezt találtam meg én is a könyvben.Ikerjel,de hogy mit jelent,még passz. De haladás Mosolyog
A kínai írás magyar szemmel
hungar.gportal.hu/gindex.php?pg=21761377&nid=5831079""

És igaz ..Ott van feketén fehéren :) Ez csodás Penelope.Idővel de megtaláltad amit kerestél.. ::) Így már könnyebb folytatni a kutakodást mert a szál megvan..Mit jelent az a betű?Sajnos nekem a lenti képeket nem tölti be valamiért :/
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0