Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8933
2014. feb. 2. 21:25
Amúgy lehet nevetni,de egyik este azt álmodtam,hogy volt egy face oldalunk,ahova mindenki feltette az irományát,és bárki elolvashatta :D Persze nem csak mi tettük fel ,hanem bárki más is,aki írt valamit,de nem adatta ki valami ok miatt :) Jó oldal volt,meg kell hagyni :)
#8932
2014. feb. 2. 21:23
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37946#msg37946 date=1391372220]
A következő fejezet holnapra készen lesz,ugye?? :D" – Sheila


ááááá, micsoda igények..... :D :D Khm....megpróbálom.... ;) " – Sheila
Hihi :D Mond csak,hogy kis telhetetlen vagyok,elismerem :D
#8931
2014. feb. 2. 21:23
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37945#msg37945 date=1391372177]
Még te is tartozol ám kritikával ;)" – Sheila


Tudom, de még semmi olyat nem fedeztem fel a történetedben ami nem odavaló. ;) Nekem tetszik. :)" – Sheila

Pedig biztosan van ám benne,mert azért fél év alatt íródott,és sokszor már elvesztem az útvesztőben,bár próbáltam visszamenni az útra :D
Örülök,hogy tetszik,de ha lesz valami,ami nem,hát akkor írd csak le bátran ! ;)
#8930
2014. feb. 2. 21:22
törölt tag
"A következő fejezet holnapra készen lesz,ugye?? :D" – Penelope

ááááá, micsoda igények..... :D :D Khm....megpróbálom.... ;)
#8929
2014. feb. 2. 21:21
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37944#msg37944 date=1391372130]
Akkor jó :) Örülök neki!
A kritikám az jó összességében,csak az összeomlása volt kicsit fura egy kapitányhoz :)

Úgyis ki fognak szabadulni,mert különben vége lenne :D
Amúgy,lehet hogy Helen okosabban viselkedik ,mint én tenném a helyében :D
Gondoltam,hogy nem véletlenül alakulnak így a dolgok :D" – Sheila


Nem baj az. :) Jó kritikus vagy. :)
:P Nem árulhatok el semmit, amíg kész nincs....jaa, emlékszem tartozom egy magyarázattal is.... :D" – Sheila

Mindig mindenki titkolózik-nem ér ám ! :D
Bizony,tartozol még azzal is :)
#8928
2014. feb. 2. 21:21
törölt tag
"Még te is tartozol ám kritikával ;)" – Penelope

Tudom, de még semmi olyat nem fedeztem fel a történetedben ami nem odavaló. ;) Nekem tetszik. :)
#8927
2014. feb. 2. 21:19
törölt tag
"Akkor jó :) Örülök neki!
A kritikám az jó összességében,csak az összeomlása volt kicsit fura egy kapitányhoz :)

Úgyis ki fognak szabadulni,mert különben vége lenne :D
Amúgy,lehet hogy Helen okosabban viselkedik ,mint én tenném a helyében :D
Gondoltam,hogy nem véletlenül alakulnak így a dolgok :D" – Penelope


Nem baj az. :) Jó kritikus vagy. :)
:P Nem árulhatok el semmit, amíg kész nincs....jaa, emlékszem tartozom egy magyarázattal is.... :D
#8926
2014. feb. 2. 21:17
A következő fejezet holnapra készen lesz,ugye?? :D
#8925
2014. feb. 2. 21:16
Még te is tartozol ám kritikával ;)
#8924
2014. feb. 2. 21:15
Akkor jó :) Örülök neki!
A kritikám az jó összességében,csak az összeomlása volt kicsit fura egy kapitányhoz :)

Úgyis ki fognak szabadulni,mert különben vége lenne :D
Amúgy,lehet hogy Helen okosabban viselkedik ,mint én tenném a helyében :D
Gondoltam,hogy nem véletlenül alakulnak így a dolgok :D
#8923
2014. feb. 2. 21:13
törölt tag
Nem harapom le senki fejét, őszinteséget többre becsülöm, bármi lehet a véleményed! :) Nem tiltom meg a negatív kritikát sem, szóval csak tessék nyugodtan, és azért nem haragszom semmiért sem, mert elolvastad és úgy alkotsz véleményt! :) Ezt szeretem! :)
#8922
2014. feb. 2. 21:10
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37940#msg37940 date=1391371119]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37939#msg37939 date=1391369170]
Nagyon jó! :) Azok a ronda kis hüllők,az éles fogaikkal...és megtévesztik az embereket-háááát,nagyon nem szép dolog kérem :)

Mondjuk azt hittem Helen annál erősebb,minthogy attől összetőrjön,hogy elviszik Jimet.Pláne egy kapitány.Nem törhet csak úgy össze...De kíváncsi leszek,hogyan fogják megkínozni :)
Az a húzás ,Donovan elkábításával szép volt,de szerintem kicsit félreértette a kapitány a dolgokat,ha jól sejtem.Na,hát őt sajnáltam kicsit :) " – Penelope


Na de most itt nem csak Jimről van szó.... ;) Hanem az egész legénységről, mert nem akarnak megállni Jimnél. ;) Ugyebár.... ;) És azért attól még, hogy kapitány, bizony vannak érzései, és nagyon nagy rajta a nyomás most, hiszen a flotta üldözi, ezek elkapták őket, ráadásul mindenkit meg akarnak kínozni.... :D Szóval akkor szerinted nyálas? :D" – Penelope

Jó,igaz.Nem,egyáltalán nem nyálas,csak én a helyében inkább lennék dühös,és a megoldást keresném,nem pedig összeomlanék.Legalábbis,ha ilyen könyvet írnék. A való világban nem tudom hogyan reagálnék :)
De érthető,hiszen tényleg nagy rajta a nyomás,és persze a kapitányi külső mögött érző szív dobog :) De akkor is,tessék kivágni magát a bajból,és az embereit is.Paktáljon le az ördöggel ha kell,legalább is látszólag,vagy nem tudom :) :D
" – Penelope

Hát ez az, ezt pedig kicsit valósághűen szerettem volna megírni, mármint a történetet, a lehetséges dolgokat is belevéve akár, na meg a reakciókat..... ;D Lesznek még meglepetések, az tuti.... ;D Nálam minden direkt úgy van, ahogy, és nem mondtam hogy nem fognak kiszabadulni ebből a helyzetből, és azt sem hogy ki fognak... ;D :P
#8921
2014. feb. 2. 21:05
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37939#msg37939 date=1391369170]
Nagyon jó! :) Azok a ronda kis hüllők,az éles fogaikkal...és megtévesztik az embereket-háááát,nagyon nem szép dolog kérem :)

Mondjuk azt hittem Helen annál erősebb,minthogy attől összetőrjön,hogy elviszik Jimet.Pláne egy kapitány.Nem törhet csak úgy össze...De kíváncsi leszek,hogyan fogják megkínozni :)
Az a húzás ,Donovan elkábításával szép volt,de szerintem kicsit félreértette a kapitány a dolgokat,ha jól sejtem.Na,hát őt sajnáltam kicsit :) " – Sheila


Na de most itt nem csak Jimről van szó.... ;) Hanem az egész legénységről, mert nem akarnak megállni Jimnél. ;) Ugyebár.... ;) És azért attól még, hogy kapitány, bizony vannak érzései, és nagyon nagy rajta a nyomás most, hiszen a flotta üldözi, ezek elkapták őket, ráadásul mindenkit meg akarnak kínozni.... :D Szóval akkor szerinted nyálas? :D" – Sheila

Jó,igaz.Nem,egyáltalán nem nyálas,csak én a helyében inkább lennék dühös,és a megoldást keresném,nem pedig összeomlanék.Legalábbis,ha ilyen könyvet írnék. A való világban nem tudom hogyan reagálnék :)
De érthető,hiszen tényleg nagy rajta a nyomás,és persze a kapitányi külső mögött érző szív dobog :) De akkor is,tessék kivágni magát a bajból,és az embereit is.Paktáljon le az ördöggel ha kell,legalább is látszólag,vagy nem tudom :) :D

Azért remélem nem harapod le a fejemet :D
#8920
2014. feb. 2. 20:58
törölt tag
"Nagyon jó! :) Azok a ronda kis hüllők,az éles fogaikkal...és megtévesztik az embereket-háááát,nagyon nem szép dolog kérem :)

Mondjuk azt hittem Helen annál erősebb,minthogy attől összetőrjön,hogy elviszik Jimet.Pláne egy kapitány.Nem törhet csak úgy össze...De kíváncsi leszek,hogyan fogják megkínozni :)
Az a húzás ,Donovan elkábításával szép volt,de szerintem kicsit félreértette a kapitány a dolgokat,ha jól sejtem.Na,hát őt sajnáltam kicsit :) " – Penelope


Na de most itt nem csak Jimről van szó.... ;) Hanem az egész legénységről, mert nem akarnak megállni Jimnél. ;) Ugyebár.... ;) És azért attól még, hogy kapitány, bizony vannak érzései, és nagyon nagy rajta a nyomás most, hiszen a flotta üldözi, ezek elkapták őket, ráadásul mindenkit meg akarnak kínozni.... :D Szóval akkor szerinted nyálas? :D
#8919
2014. feb. 2. 20:26
Nagyon jó! :) Azok a ronda kis hüllők,az éles fogaikkal...és megtévesztik az embereket-háááát,nagyon nem szép dolog kérem :)

Mondjuk azt hittem Helen annál erősebb,minthogy attől összetőrjön,hogy elviszik Jimet.Pláne egy kapitány.Nem törhet csak úgy össze...De kíváncsi leszek,hogyan fogják megkínozni :)
Az a húzás ,Donovan elkábításával szép volt,de szerintem kicsit félreértette a kapitány a dolgokat,ha jól sejtem.Na,hát őt sajnáltam kicsit :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0