Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8921
2014. feb. 2. 21:05
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37939#msg37939 date=1391369170]
Nagyon jó! :) Azok a ronda kis hüllők,az éles fogaikkal...és megtévesztik az embereket-háááát,nagyon nem szép dolog kérem :)

Mondjuk azt hittem Helen annál erősebb,minthogy attől összetőrjön,hogy elviszik Jimet.Pláne egy kapitány.Nem törhet csak úgy össze...De kíváncsi leszek,hogyan fogják megkínozni :)
Az a húzás ,Donovan elkábításával szép volt,de szerintem kicsit félreértette a kapitány a dolgokat,ha jól sejtem.Na,hát őt sajnáltam kicsit :) " – Sheila


Na de most itt nem csak Jimről van szó.... ;) Hanem az egész legénységről, mert nem akarnak megállni Jimnél. ;) Ugyebár.... ;) És azért attól még, hogy kapitány, bizony vannak érzései, és nagyon nagy rajta a nyomás most, hiszen a flotta üldözi, ezek elkapták őket, ráadásul mindenkit meg akarnak kínozni.... :D Szóval akkor szerinted nyálas? :D" – Sheila

Jó,igaz.Nem,egyáltalán nem nyálas,csak én a helyében inkább lennék dühös,és a megoldást keresném,nem pedig összeomlanék.Legalábbis,ha ilyen könyvet írnék. A való világban nem tudom hogyan reagálnék :)
De érthető,hiszen tényleg nagy rajta a nyomás,és persze a kapitányi külső mögött érző szív dobog :) De akkor is,tessék kivágni magát a bajból,és az embereit is.Paktáljon le az ördöggel ha kell,legalább is látszólag,vagy nem tudom :) :D

Azért remélem nem harapod le a fejemet :D
#8920
2014. feb. 2. 20:58
törölt tag
"Nagyon jó! :) Azok a ronda kis hüllők,az éles fogaikkal...és megtévesztik az embereket-háááát,nagyon nem szép dolog kérem :)

Mondjuk azt hittem Helen annál erősebb,minthogy attől összetőrjön,hogy elviszik Jimet.Pláne egy kapitány.Nem törhet csak úgy össze...De kíváncsi leszek,hogyan fogják megkínozni :)
Az a húzás ,Donovan elkábításával szép volt,de szerintem kicsit félreértette a kapitány a dolgokat,ha jól sejtem.Na,hát őt sajnáltam kicsit :) " – Penelope


Na de most itt nem csak Jimről van szó.... ;) Hanem az egész legénységről, mert nem akarnak megállni Jimnél. ;) Ugyebár.... ;) És azért attól még, hogy kapitány, bizony vannak érzései, és nagyon nagy rajta a nyomás most, hiszen a flotta üldözi, ezek elkapták őket, ráadásul mindenkit meg akarnak kínozni.... :D Szóval akkor szerinted nyálas? :D
#8919
2014. feb. 2. 20:26
Nagyon jó! :) Azok a ronda kis hüllők,az éles fogaikkal...és megtévesztik az embereket-háááát,nagyon nem szép dolog kérem :)

Mondjuk azt hittem Helen annál erősebb,minthogy attől összetőrjön,hogy elviszik Jimet.Pláne egy kapitány.Nem törhet csak úgy össze...De kíváncsi leszek,hogyan fogják megkínozni :)
Az a húzás ,Donovan elkábításával szép volt,de szerintem kicsit félreértette a kapitány a dolgokat,ha jól sejtem.Na,hát őt sajnáltam kicsit :)
#8918
2014. feb. 2. 20:14
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37932#msg37932 date=1391363285]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37931#msg37931 date=1391361052]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37930#msg37930 date=1391351882]
Na jah.Életcél bármi más lehet,nem csak a család.Sőt...

Látod-ennyit értünk a térhajtóművekhez,meg féreglyukakhoz :D Magyarán-semennyit :D Na jó,ezt csak a magam nevében mondom :)" – Sheila


Hát ja....én is így vagyok vele....

:D Nekem meg illett volna érteni hozzá, na mindegy, így alakult, de a lényeg, hogy csak 3 helyen kellett javítanom, ami nem sok, olyan felejtős.... :D Szóval csak azért szóltam hogy képben legyetek. :D A következő fejezet meg készül, készül, csak most pihizek kicsit és tervezek..... :D Húúú, vajon mit fogtok szólni hozzá.... :D " – Sheila

Az tényleg nem sok javítás-simán belefér :)
Kíváncsian várom! Jó,hogy ilyen gyors vagy :)" – Sheila

Kész, fent van az új fejezet! :) Várom a véleményt, és tudom, gonosz vagyok, hogy úgy ér véget a fejezet, ahogy..... :P :D" – Sheila
Máris nekiesek :D
#8917
2014. feb. 2. 19:57
törölt tag
"Tyű,de béna űrlények vannak az 5. elem c. filmben :D Az elejétől még sose láttam.Hát most igen,de meg is bántam :D
Alapból jó lenne a film,de így,ezekkel a nem is tudom mikkel...hát...." – Penelope


Én mindig mondom, hogy idegenek terén is a Star Trek az ász..... :P :D :D Legalábbis azok tetszenek a legjobban. :D
#8916
2014. feb. 2. 19:56
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37931#msg37931 date=1391361052]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37930#msg37930 date=1391351882]
Na jah.Életcél bármi más lehet,nem csak a család.Sőt...

Látod-ennyit értünk a térhajtóművekhez,meg féreglyukakhoz :D Magyarán-semennyit :D Na jó,ezt csak a magam nevében mondom :)" – Penelope


Hát ja....én is így vagyok vele....

:D Nekem meg illett volna érteni hozzá, na mindegy, így alakult, de a lényeg, hogy csak 3 helyen kellett javítanom, ami nem sok, olyan felejtős.... :D Szóval csak azért szóltam hogy képben legyetek. :D A következő fejezet meg készül, készül, csak most pihizek kicsit és tervezek..... :D Húúú, vajon mit fogtok szólni hozzá.... :D " – Penelope

Az tényleg nem sok javítás-simán belefér :)
Kíváncsian várom! Jó,hogy ilyen gyors vagy :)" – Penelope

Kész, fent van az új fejezet! :) Várom a véleményt, és tudom, gonosz vagyok, hogy úgy ér véget a fejezet, ahogy..... :P :D
#8915
2014. feb. 2. 19:36
Tárjuk fel előző életeinket
Meggyógyultam!

Én egy speciális problémával kerültem az oldásra. Születésem óta volt egy heg a nyakamon, holott soha semmi sérülés nem ért engem, ami miatt oda kerülhetett vona. 16 éve folyamatosan köhögöm, és semmi okát nem találták az orvosok. Néha megmagyarázhatatlan fuldoklás jött rá, ami halálfélelemmel társult. Főként tavasszal, amikor még hozzájött egy pollen-allergia. Az első terápián egy régi életembe kerültem, ahol indiánként egy faluban éltem. Felgyújtották a falut, én pedig megégtem, belehaltam. 30 éves voltam, és ebben az életemben is 30 éves koromban kezdődött ez a problémám. Akkor született a fiam, és ebben a régi életben ő "ölt meg"... Kezdtem érteni a dolgokat és már másnaptól jobban éreztem magam.

A következő alkalommal egy olyan életet láttam, ahol német katonák támadtak rám, és úgy haltam meg, hogy meglőttek. Pont azon a helyen, ahol a hegem van. Végül a harmadik alkalommal viszonylag fiatal lányként felakasztottak, és sokszor éltem meg most is azt az érzést, hogy fuldoklom. Ennek az okát nem tudom, de talán nem is ez volt a lényeg.

Nem tudom, hogy a megértés miatt, vagy miért, de megváltozott az életem. A köhögésem eleinte felerősödött, és kb egy hónap után teljesen elmaradt. A tödőm tisztább, sokkal könnyebben és mélyebben veszem a levegőt. Most tavasz van, ilyenkor már az allergiám is rég elő szokott jönni. De most jól vagyok. És volt egy visszatérő álmom: állandóan azt láttam, hogy belefulladok a tengerbe, mert kidobnak egy hajóról. Ez is megszűnt! Köszönöm, jól vagyok! Piroska, 46
#8914
2014. feb. 2. 19:10
Hát,nem tudom..nem tüntetnék el,ha a nagyláb lenne?Ráadásul nem is egy...
paranormal.hu/?p=132987#more-132987
Szerintem ellentmondásos néhány rész az egész sztoriban....
#8913
2014. feb. 2. 18:50
Tyű,de béna űrlények vannak az 5. elem c. filmben :D Az elejétől még sose láttam.Hát most igen,de meg is bántam :D
Alapból jó lenne a film,de így,ezekkel a nem is tudom mikkel...hát....
#8912
2014. feb. 2. 18:48
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37930#msg37930 date=1391351882]
Na jah.Életcél bármi más lehet,nem csak a család.Sőt...

Látod-ennyit értünk a térhajtóművekhez,meg féreglyukakhoz :D Magyarán-semennyit :D Na jó,ezt csak a magam nevében mondom :)" – Sheila


Hát ja....én is így vagyok vele....

:D Nekem meg illett volna érteni hozzá, na mindegy, így alakult, de a lényeg, hogy csak 3 helyen kellett javítanom, ami nem sok, olyan felejtős.... :D Szóval csak azért szóltam hogy képben legyetek. :D A következő fejezet meg készül, készül, csak most pihizek kicsit és tervezek..... :D Húúú, vajon mit fogtok szólni hozzá.... :D " – Sheila

Az tényleg nem sok javítás-simán belefér :)
Kíváncsian várom! Jó,hogy ilyen gyors vagy :)
#8911
2014. feb. 2. 18:10
törölt tag
"Na jah.Életcél bármi más lehet,nem csak a család.Sőt...

Látod-ennyit értünk a térhajtóművekhez,meg féreglyukakhoz :D Magyarán-semennyit :D Na jó,ezt csak a magam nevében mondom :)" – Penelope


Hát ja....én is így vagyok vele....

:D Nekem meg illett volna érteni hozzá, na mindegy, így alakult, de a lényeg, hogy csak 3 helyen kellett javítanom, ami nem sok, olyan felejtős.... :D Szóval csak azért szóltam hogy képben legyetek. :D A következő fejezet meg készül, készül, csak most pihizek kicsit és tervezek..... :D Húúú, vajon mit fogtok szólni hozzá.... :D
#8910
2014. feb. 2. 15:38
Na jah.Életcél bármi más lehet,nem csak a család.Sőt...

Látod-ennyit értünk a térhajtóművekhez,meg féreglyukakhoz :D Magyarán-semennyit :D Na jó,ezt csak a magam nevében mondom :)
#8909
2014. feb. 2. 15:13
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37927#msg37927 date=1391345132]
Megvan az első negatív kritikája a Világok őrzőinek! :D
Megjegyzem az illető pasasnak fogalma sincs mit írok, de azért megkérdezte: "dől belőled a hülyeség?" :D Nos, enyhén leteremtettem, még túl finom voltam, de valahogy nem tudom elviselni amikor valaki úgy tartja hülyeségnek azt, amit írok, hogy azt sem tudja mit írok.... :D Hát ilyet.... :D Úgy érzem annak a pasasnak megpecsételődött a sorsa.... :D Leszarom innentől.... :D És bunkó fasz leszek vele.... :D Az más ha valaki elolvassa és úgy tartja baromságnak, olyankor nincsen semmi bajom a negatív kritikával (bár ilyenről még nem tudok), viszont ez, felháborító.... :D Enyhén szólva.... :D Főleg hogy ő a második pasi, aki ki van akadva hogy engem nem érdekel a főzés, meg a családalapítás....-WTF??? Ezen miért kell kiakadni? Oké, minden pasi olyan nőt képzel el maga mellett aki otthon ül és az agya csak addig terjed el hogy: főzés, mosás, gyerek.....de mi a probléma azzal hogy én nem vagyok ilyen? Ezt valaki magyarázza már el nekem, mert nem értem az embereket! Elköltözök tényleg innen, beépülök a NASA-hoz, és ha kész lesz a térhajtóműves űrhajó elmegyek a picsába, már most aztán tényleg.... :D De hogy az a szép hogy engem ez brutálan felidegel.... :D Főleg mert a családom egyes tagjai is szinte követelték rajtam hogy menjek már férjhez és 28 éves koromban legkésőbb szüljek nekik.....-meg a nagy büdös lófaszt..... :D Miért ne foglalkozhatnák az én kis saját életemmel? :D Basszus már....áh....megyek, írom tovább, ja, és asszem egy két helyen javítok majd a történeten, illetve egy piciny részletet, nem feltűnő.....majd megírom hogy mit javítottam...." – Penelope


Elhiszem,hogy felbosszantott a pasi-de a Pasik többsége már csak ilyen!Minden esetre teljesen jogosan teremtetted le.
Soha ne azt tedd,amik mások elvárnak tőled,hanem ami neked tetszik! :) És amit helyesnek gondolsz.
Tudod,nem kell megfelelni senkinek,csak saját magadnak :)
" – Penelope

Tudom....és nem is azt teszem amit mások akarnak.... De még azt se értettem hogy miután közlöm valakivel hogy nekem nem az az életcélom hogy családot alapítsak rögtön megkérdezik: "akkor te csak úgy vagy és nincs életcélod?"-hát basszus miért annak kell életcélnak lennie hogy valaki családot alapít? Az nem életcél.... Az életcél az én fogalmaim szerint totál más.....na mindegy...

Szóval: változtatás.....csak annyit változtattam hogy térhajtóművel rendelkezik az űrhajó, féreglyukkal egyenlőre nem foglalkozok, mert a kettőt nem lehet összeegyeztetni...vagy térhajtás, vagy féreglyuk és én most a térhajtásra szavaztam, kettő együtt meg nem megy.... :D És szégyelljétek magatokat, szólhattatok volna..... :P :P :D :D Na jó, csak vicceltem.... :D De legalább rájöttem a hibára és javítottam. :)
#8908
2014. feb. 2. 13:59
"Megvan az első negatív kritikája a Világok őrzőinek! :D
Megjegyzem az illető pasasnak fogalma sincs mit írok, de azért megkérdezte: "dől belőled a hülyeség?" :D Nos, enyhén leteremtettem, még túl finom voltam, de valahogy nem tudom elviselni amikor valaki úgy tartja hülyeségnek azt, amit írok, hogy azt sem tudja mit írok.... :D Hát ilyet.... :D Úgy érzem annak a pasasnak megpecsételődött a sorsa.... :D Leszarom innentől.... :D És bunkó fasz leszek vele.... :D Az más ha valaki elolvassa és úgy tartja baromságnak, olyankor nincsen semmi bajom a negatív kritikával (bár ilyenről még nem tudok), viszont ez, felháborító.... :D Enyhén szólva.... :D Főleg hogy ő a második pasi, aki ki van akadva hogy engem nem érdekel a főzés, meg a családalapítás....-WTF??? Ezen miért kell kiakadni? Oké, minden pasi olyan nőt képzel el maga mellett aki otthon ül és az agya csak addig terjed el hogy: főzés, mosás, gyerek.....de mi a probléma azzal hogy én nem vagyok ilyen? Ezt valaki magyarázza már el nekem, mert nem értem az embereket! Elköltözök tényleg innen, beépülök a NASA-hoz, és ha kész lesz a térhajtóműves űrhajó elmegyek a picsába, már most aztán tényleg.... :D De hogy az a szép hogy engem ez brutálan felidegel.... :D Főleg mert a családom egyes tagjai is szinte követelték rajtam hogy menjek már férjhez és 28 éves koromban legkésőbb szüljek nekik.....-meg a nagy büdös lófaszt..... :D Miért ne foglalkozhatnák az én kis saját életemmel? :D Basszus már....áh....megyek, írom tovább, ja, és asszem egy két helyen javítok majd a történeten, illetve egy piciny részletet, nem feltűnő.....majd megírom hogy mit javítottam...." – Sheila


Elhiszem,hogy felbosszantott a pasi-de a Pasik többsége már csak ilyen!Minden esetre teljesen jogosan teremtetted le.
Soha ne azt tedd,amik mások elvárnak tőled,hanem ami neked tetszik! :) És amit helyesnek gondolsz.
Tudod,nem kell megfelelni senkinek,csak saját magadnak :)
#8907
2014. feb. 2. 13:45
törölt tag
Megvan az első negatív kritikája a Világok őrzőinek! :D
Megjegyzem az illető pasasnak fogalma sincs mit írok, de azért megkérdezte: "dől belőled a hülyeség?" :D Nos, enyhén leteremtettem, még túl finom voltam, de valahogy nem tudom elviselni amikor valaki úgy tartja hülyeségnek azt, amit írok, hogy azt sem tudja mit írok.... :D Hát ilyet.... :D Úgy érzem annak a pasasnak megpecsételődött a sorsa.... :D Leszarom innentől.... :D És bunkó fasz leszek vele.... :D Az más ha valaki elolvassa és úgy tartja baromságnak, olyankor nincsen semmi bajom a negatív kritikával (bár ilyenről még nem tudok), viszont ez, felháborító.... :D Enyhén szólva.... :D Főleg hogy ő a második pasi, aki ki van akadva hogy engem nem érdekel a főzés, meg a családalapítás....-WTF??? Ezen miért kell kiakadni? Oké, minden pasi olyan nőt képzel el maga mellett aki otthon ül és az agya csak addig terjed el hogy: főzés, mosás, gyerek.....de mi a probléma azzal hogy én nem vagyok ilyen? Ezt valaki magyarázza már el nekem, mert nem értem az embereket! Elköltözök tényleg innen, beépülök a NASA-hoz, és ha kész lesz a térhajtóműves űrhajó elmegyek a picsába, már most aztán tényleg.... :D De hogy az a szép hogy engem ez brutálan felidegel.... :D Főleg mert a családom egyes tagjai is szinte követelték rajtam hogy menjek már férjhez és 28 éves koromban legkésőbb szüljek nekik.....-meg a nagy büdös lófaszt..... :D Miért ne foglalkozhatnák az én kis saját életemmel? :D Basszus már....áh....megyek, írom tovább, ja, és asszem egy két helyen javítok majd a történeten, illetve egy piciny részletet, nem feltűnő.....majd megírom hogy mit javítottam....
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0