Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8873
2014. jan. 31. 18:11
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg37890#msg37890 date=1391176307]
Nina a tag nem ide valósi,de most te akkor nem vagy 100%-os szkeptikus? :) Jaj ez a Helsing kajak brutál és valóban Drakula sokkal emberibb.Jaj ne már és kb hány hónap mire kész lesz a 2.évad első része? :D Én már az egész baráti körrel megszeretettem ,de a pasik mondom rühellik és minden filmnézés után zeng a ház, mert próbálom tisztázni Dracula nemi identitását :D

Ja elküldtem az én fejezetem.
Falcon de hallgatag vagy. :D Tuti sok benne a hiba,de ne is figyuzzatok oda ;D :-[" – Sheila


Fent van a következő fejezetem! :)
Majd elolvasom a tiédet! :)

Soká, soká lesz, nem tudom mikor. :D

Már írtam egy párszor hogy van amiben hiszek, van amiben biztos vagyok, és van amit nem fogok elhinni. :D" – Sheila

Elolvastam! Tetszett! Ám a tükröt elfelejtettem...viszont néhány helyen elkerekedett a szemem.-rád bízom,hogy elképzeld-
Nos,jöhet a magyarázat :)
#8872
2014. jan. 31. 16:32
törölt tag
"Nina a tag nem ide valósi,de most te akkor nem vagy 100%-os szkeptikus? :) Jaj ez a Helsing kajak brutál és valóban Drakula sokkal emberibb.Jaj ne már és kb hány hónap mire kész lesz a 2.évad első része? :D Én már az egész baráti körrel megszeretettem ,de a pasik mondom rühellik és minden filmnézés után zeng a ház, mert próbálom tisztázni Dracula nemi identitását :D

Ja elküldtem az én fejezetem.
Falcon de hallgatag vagy. :D Tuti sok benne a hiba,de ne is figyuzzatok oda ;D :-[" – szilgyi


Fent van a következő fejezetem! :)
Majd elolvasom a tiédet! :)

Soká, soká lesz, nem tudom mikor. :D

Már írtam egy párszor hogy van amiben hiszek, van amiben biztos vagyok, és van amit nem fogok elhinni. :D
#8871
2014. jan. 31. 14:51
Nina a tag nem ide valósi,de most te akkor nem vagy 100%-os szkeptikus? :) Jaj ez a Helsing kajak brutál és valóban Drakula sokkal emberibb.Jaj ne már és kb hány hónap mire kész lesz a 2.évad első része? :D Én már az egész baráti körrel megszeretettem ,de a pasik mondom rühellik és minden filmnézés után zeng a ház, mert próbálom tisztázni Dracula nemi identitását :D

Ja elküldtem az én fejezetem.
Falcon de hallgatag vagy. :D Tuti sok benne a hiba,de ne is figyuzzatok oda ;D :-[
#8870
2014. jan. 31. 12:01
törölt tag
"Van egy fórum tag,aki olyan szkeptikus,hogy áhh az szinte hihetetlen.Minden paranorm jelenséget meg tudott magyarázni tudományos szemszögből stb..Szóval semmit nem hitt az egészből és kinevette azokat akik hisznek az ilyenekben ...

Tegnap kaptam egy üzenetet tőle,hogy olyan történt vele amitől kiborsózik a bőr a hátán..Éjszaka tévé nézés közben arra lett figyelmes,hogy valami vagy valaki egy bazi nagyot rá csap a térdére..Felugrott,de a szíve majdnem le állt, mert nem látott senkit maga körül.Próbálta elterelni saját maga figyelmét és kiment a konyhába vizet inni,mondván tuti van rá magyarázat.Ekkor zajt észlelt és meglátta,hogy az asztalon lévő szatyor szája magától kinyílik és mozog ...Ezt figyelte vagy két percig.Azután abba maradt minden...Na ennek már 3 napja és azóta is próbál rá magyarázatot keresni.Azt írja azóta semmi ilyen nem történt vele és nem is fél, csak idegesíti,hogy nem tud rá magyarázatot találni,pont Ő aki eddig mindenre tudott.
Erre azt írtam neki,hogy...-Na látod,mennyivel más a helyzet ha te vagy benne a dolgokban és nem pedig más?

UI: Most agyba főbe érdeklődik és kérdezget minden olyan embert akivel történt hasonló..A végén ezoterikás lesz a szkeptikusból...Nina a végén te is így jársz :D" – szilgyi


Jajj, én csak suttogást hallottam, meg kopogásokat (hármasával), aztán amikor végkép nem figyeltem ezekre, mert úgy gondoltam csak az elmém játszadozik velem, "valaki" beleordított a fülembe..... :D De komolyan. :D És nem tudom mi volt, már nem most történt, még évekkel ezelőtt. :) Szóval velem már történt ilyesmi. :D És mégis keresem az értelmes magyarázatot mindenre, mert tudom mennyire félrevezető az emberi elme. :D Szóval bármi történjék, attól még nem fogok mindent elhinni. :) Egyébként ki a tag? :D Mostmár érdekel engem is. :D
És még csak egy dolgot említettem ami velem történt, mert volt más is, nem csak ez. :D És még sem szartam be, nem tudok félelmet érezni, ki tudja miért.... :D
#8869
2014. jan. 31. 11:55
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37876#msg37876 date=1391081321]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg37867#msg37867 date=1391069702]
Jelentkezem skacok!! A könyvem írom ma szóval várható a folytatás :) Beteg is voltam meg a gépem is rossz volt :(
Penelope könyvét én már tavaly elolvashattam és már legratulálhattam neki,én imádtam..Örülök,hogy nektek is tetszik :)" – szilgyi


Ejnye-bejnye, hát nem szabad betegnek lenni, vegyél rólam példát. :D
Az én gépem bírja a strapát, de nagyon kéne már egy újratelepítés, csak úgy rohadt nehéz, hogy az eredeti windows-t nem olvassa be ez a retek..... :D

Király, akkor majd küldd, ha kész! :)

Hát ami jó, az jó. :) " – szilgyi

Oksam ma délután át küldöm. Falcon sem volt mostanában? Nálatok is ilyen csúszósak az utak,erre fele jeges páncélzat van.. Megnéztem a Draculát. a 10 részéig..Mikor lesz folytatása,nem tudod?Egyre izgibb, :)Imádom,de minden pasi ismim azt mondja ,hogy csúnya a faszi és hogy meleg..." – szilgyi

Király. :)
Hát akkor, ha már leforgatták a 2. évadot..... :D Ami soká lesz szerintem még.... :D Lehet hogy nem láttad, de írtam, hogy ennek az évadnak vége. :D De azért mekkora pszichopata már a Van Helsing! :D Komolyan Dracula emberibb mint ő. :D Én nem tudom hogy meleg-e a Draculát alakító színész, mert nem nézek ilyeneknek utána, de magasról leszarom, mert attól még jó pasi, és eszméletlen jó színész! Ajánlom figyelmedbe a kedvenc filmemet tőle! Végső menedék a címe: port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=114841
Az meg, hogy a pasiknak nem tetszik, egyértelmű az oka, jobban néz ki mint ők. :D És ezt a véleményem tartom is. :D Most gondolj már bele, hogy például akkor Chris Pine-ra mit mondanának? :D Ugyanezt, tuti... :D Pedig ő is jó pasi és nem mellesleg jó színész..... Barátnőm már látta a Jack Ryant moziba, és azt mondta kurva jó.....én meg még nem láttam..... :( Pedig nagyon kíváncsi vagyok rá.....
#8868
2014. jan. 31. 11:05
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37876#msg37876 date=1391081321]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg37867#msg37867 date=1391069702]
Jelentkezem skacok!! A könyvem írom ma szóval várható a folytatás :) Beteg is voltam meg a gépem is rossz volt :(
Penelope könyvét én már tavaly elolvashattam és már legratulálhattam neki,én imádtam..Örülök,hogy nektek is tetszik :)" – szilgyi


Ejnye-bejnye, hát nem szabad betegnek lenni, vegyél rólam példát. :D
Az én gépem bírja a strapát, de nagyon kéne már egy újratelepítés, csak úgy rohadt nehéz, hogy az eredeti windows-t nem olvassa be ez a retek..... :D

Király, akkor majd küldd, ha kész! :)

Hát ami jó, az jó. :) " – szilgyi

Oksam ma délután át küldöm. Falcon sem volt mostanában? Nálatok is ilyen csúszósak az utak,erre fele jeges páncélzat van.. Megnéztem a Draculát. a 10 részéig..Mikor lesz folytatása,nem tudod?Egyre izgibb, :)Imádom,de minden pasi ismim azt mondja ,hogy csúnya a faszi és hogy meleg..." – szilgyi

De voltam. :) Csak ritkábban írok.
#8867
2014. jan. 31. 10:33
"Van egy fórum tag,aki olyan szkeptikus,hogy áhh az szinte hihetetlen.Minden paranorm jelenséget meg tudott magyarázni tudományos szemszögből stb..Szóval semmit nem hitt az egészből és kinevette azokat akik hisznek az ilyenekben ...

Tegnap kaptam egy üzenetet tőle,hogy olyan történt vele amitől kiborsózik a bőr a hátán..Éjszaka tévé nézés közben arra lett figyelmes,hogy valami vagy valaki egy bazi nagyot rá csap a térdére..Felugrott,de a szíve majdnem le állt, mert nem látott senkit maga körül.Próbálta elterelni saját maga figyelmét és kiment a konyhába vizet inni,mondván tuti van rá magyarázat.Ekkor zajt észlelt és meglátta,hogy az asztalon lévő szatyor szája magától kinyílik és mozog ...Ezt figyelte vagy két percig.Azután abba maradt minden...Na ennek már 3 napja és azóta is próbál rá magyarázatot keresni.Azt írja azóta semmi ilyen nem történt vele és nem is fél, csak idegesíti,hogy nem tud rá magyarázatot találni,pont Ő aki eddig mindenre tudott.
Erre azt írtam neki,hogy...-Na látod,mennyivel más a helyzet ha te vagy benne a dolgokban és nem pedig más?

UI: Most agyba főbe érdeklődik és kérdezget minden olyan embert akivel történt hasonló..A végén ezoterikás lesz a szkeptikusból...Nina a végén te is így jársz :D" – szilgyi


És ki az a fórum tag?
#8866
2014. jan. 31. 10:31
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37876#msg37876 date=1391081321]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg37867#msg37867 date=1391069702]
Jelentkezem skacok!! A könyvem írom ma szóval várható a folytatás :) Beteg is voltam meg a gépem is rossz volt :(
Penelope könyvét én már tavaly elolvashattam és már legratulálhattam neki,én imádtam..Örülök,hogy nektek is tetszik :)" – szilgyi


Ejnye-bejnye, hát nem szabad betegnek lenni, vegyél rólam példát. :D
Az én gépem bírja a strapát, de nagyon kéne már egy újratelepítés, csak úgy rohadt nehéz, hogy az eredeti windows-t nem olvassa be ez a retek..... :D

Király, akkor majd küldd, ha kész! :)

Hát ami jó, az jó. :) " – szilgyi

Oksam ma délután át küldöm. Falcon sem volt mostanában? Nálatok is ilyen csúszósak az utak,erre fele jeges páncélzat van.. Megnéztem a Draculát. a 10 részéig..Mikor lesz folytatása,nem tudod?Egyre izgibb, :)Imádom,de minden pasi ismim azt mondja ,hogy csúnya a faszi és hogy meleg..." – szilgyi

Itt pár órája esik az ónos eső.Már majdnem dobtam egy hátast,úgy megcsúsztam,és ma még sokfele kell mennem.Mázlim lesz,ha megúszom esés nélkül :)
#8865
2014. jan. 31. 10:01
tortenelem.network.hu/blog/tortenelem-klub-hirei/vlad-tepes-es-amit-rosszul-tudunk-rola

Vald feleségének neve miért nem maradt fenn?Mármint aki leugrott a szikláról..
Azt nem tudja valaki,hogy kivel volt szoros barátságba Vald?
#8864
2014. jan. 31. 9:56
Van egy fórum tag,aki olyan szkeptikus,hogy áhh az szinte hihetetlen.Minden paranorm jelenséget meg tudott magyarázni tudományos szemszögből stb..Szóval semmit nem hitt az egészből és kinevette azokat akik hisznek az ilyenekben ...

Tegnap kaptam egy üzenetet tőle,hogy olyan történt vele amitől kiborsózik a bőr a hátán..Éjszaka tévé nézés közben arra lett figyelmes,hogy valami vagy valaki egy bazi nagyot rá csap a térdére..Felugrott,de a szíve majdnem le állt, mert nem látott senkit maga körül.Próbálta elterelni saját maga figyelmét és kiment a konyhába vizet inni,mondván tuti van rá magyarázat.Ekkor zajt észlelt és meglátta,hogy az asztalon lévő szatyor szája magától kinyílik és mozog ...Ezt figyelte vagy két percig.Azután abba maradt minden...Na ennek már 3 napja és azóta is próbál rá magyarázatot keresni.Azt írja azóta semmi ilyen nem történt vele és nem is fél, csak idegesíti,hogy nem tud rá magyarázatot találni,pont Ő aki eddig mindenre tudott.
Erre azt írtam neki,hogy...-Na látod,mennyivel más a helyzet ha te vagy benne a dolgokban és nem pedig más?

UI: Most agyba főbe érdeklődik és kérdezget minden olyan embert akivel történt hasonló..A végén ezoterikás lesz a szkeptikusból...Nina a végén te is így jársz :D
#8863
2014. jan. 31. 9:43
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg37867#msg37867 date=1391069702]
Jelentkezem skacok!! A könyvem írom ma szóval várható a folytatás :) Beteg is voltam meg a gépem is rossz volt :(
Penelope könyvét én már tavaly elolvashattam és már legratulálhattam neki,én imádtam..Örülök,hogy nektek is tetszik :)" – Sheila


Ejnye-bejnye, hát nem szabad betegnek lenni, vegyél rólam példát. :D
Az én gépem bírja a strapát, de nagyon kéne már egy újratelepítés, csak úgy rohadt nehéz, hogy az eredeti windows-t nem olvassa be ez a retek..... :D

Király, akkor majd küldd, ha kész! :)

Hát ami jó, az jó. :) " – Sheila

Oksam ma délután át küldöm. Falcon sem volt mostanában? Nálatok is ilyen csúszósak az utak,erre fele jeges páncélzat van.. Megnéztem a Draculát. a 10 részéig..Mikor lesz folytatása,nem tudod?Egyre izgibb, :)Imádom,de minden pasi ismim azt mondja ,hogy csúnya a faszi és hogy meleg...
#8862
2014. jan. 31. 9:38
Én is várom a fejezetet nagyon ,Nina :)
#8861
2014. jan. 31. 6:44
Nina:Várom! :)
#8860
2014. jan. 31. 1:38
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37875#msg37875 date=1391081122]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37866#msg37866 date=1391059597]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37865#msg37865 date=1391037537]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37864#msg37864 date=1391030220]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37863#msg37863 date=1391028938]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37861#msg37861 date=1390998814]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37860#msg37860 date=1390998245]
Picsába....kinek szar még a facebook? >:( Nem elég hogy nem látom kik vannak bent, de még nem is jelenít meg mindent..... >:(

Egyébként Szilgyi merre kóricál?????" – Penelope


Nekem jó a face,most is fent vagyok.

Szilgyiről nincs infóm." – Penelope

Mostmár nekem is jó....

Remélem nem rabolta el egy "vámpír".... :D" – Penelope

Akkor jó :)

Majd előkerül.Bár hiányzik innen bizony." – Penelope

Nálam szoktak gondok lenni a a facel....mindennapos dolog, csak ma másabb verzió köszöntött be. :D

Hát igen! Meg a könyvét is írhatná tovább.... :P Már régen olvashattuk.... :P :)

Egyébként ha már könyv...nagyon kíváncsi vagyok hogy az én következő fejezetem hogy fog majd tetszeni.... :D Úgy megnézném az arcokat, főleg a tiéd. ;) " – Penelope

Lehet,hogy írja,éppen azért van keveset.

Na,kíváncsi vagyok :) Majd úgy olvasom,hogy tükröt teszek magam elé,és részletezem az olvasás közbeni arckifejezéseimet :D " – Penelope

Okés, aztán majd elmeséled milyen képet vágtál. :D Én meg majd elmondok egy kulisszatitkot, hogy mi ihlette azt, amiről nem tudod egyenlőre hogy mi az.... :D Ha kész a fejezet és el is olvastad, majd akkor sztorizgatok róla... ;) " – Penelope

Na ezt most még nem nagyon értem,de asszem hamarosan meg fogom érteni :D" – Penelope

:D Ma, meg fogod érteni. :D Már kész a fejezetem, de megvárom vele a barátnőmet, mert délután jön hozzám, ő majd leellenőrzi hogy van-e benne helyesírási hiba, vagy értelmetlen mondat, ilyenek.... :D Aztán fel fogom tolni a blogra. :D
#8859
2014. jan. 30. 12:56
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37866#msg37866 date=1391059597]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37865#msg37865 date=1391037537]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37864#msg37864 date=1391030220]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37863#msg37863 date=1391028938]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37861#msg37861 date=1390998814]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37860#msg37860 date=1390998245]
Picsába....kinek szar még a facebook? >:( Nem elég hogy nem látom kik vannak bent, de még nem is jelenít meg mindent..... >:(

Egyébként Szilgyi merre kóricál?????" – Sheila


Nekem jó a face,most is fent vagyok.

Szilgyiről nincs infóm." – Sheila

Mostmár nekem is jó....

Remélem nem rabolta el egy "vámpír".... :D" – Sheila

Akkor jó :)

Majd előkerül.Bár hiányzik innen bizony." – Sheila

Nálam szoktak gondok lenni a a facel....mindennapos dolog, csak ma másabb verzió köszöntött be. :D

Hát igen! Meg a könyvét is írhatná tovább.... :P Már régen olvashattuk.... :P :)

Egyébként ha már könyv...nagyon kíváncsi vagyok hogy az én következő fejezetem hogy fog majd tetszeni.... :D Úgy megnézném az arcokat, főleg a tiéd. ;) " – Sheila

Lehet,hogy írja,éppen azért van keveset.

Na,kíváncsi vagyok :) Majd úgy olvasom,hogy tükröt teszek magam elé,és részletezem az olvasás közbeni arckifejezéseimet :D " – Sheila

Okés, aztán majd elmeséled milyen képet vágtál. :D Én meg majd elmondok egy kulisszatitkot, hogy mi ihlette azt, amiről nem tudod egyenlőre hogy mi az.... :D Ha kész a fejezet és el is olvastad, majd akkor sztorizgatok róla... ;) " – Sheila

Na ezt most még nem nagyon értem,de asszem hamarosan meg fogom érteni :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0