Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8828
2014. jan. 27. 19:22
Madarak támadták meg azt a két fehér békegalambot, amelyet vasárnap engedtek el a Vatikán apostoli palotájának egyik ablakából, miután a katolikus egyház feje Ukrajnáért imádkozott. Több tízezer ember nézte végig, ahogy egy sirály és egy hatalmas fekete varjú lecsapott a fehér galambokra. Az egyik madár elvesztette néhány tollát, amikor kiszabadította magát a sirály karmai közül, a másikat összecsipkedte a varjú. Ferenc pápa vasárnapi beszédében elmondta, hogy Ukrajnáért, és különösen azokért mond imát, akik az elmúlt napokban vesztették életüket az erőszakos kijevi összecsapásokban. A Vatikán feje azt kérte, hogy "a béke szelleme és a közjó keresése" hassa át a kelet-európai országot. A hetek óta tartó kormányellenes tiltakozások az utóbbi napokban a tüntetők és a rendőri erők közötti erőszakos összecsapásokká szélesedtek Ukrajnában. Az összetűzésekben többen életüket vesztették. Forrás: MTI
#8827
2014. jan. 27. 18:29
#8826
2014. jan. 27. 13:53
#8825
2014. jan. 27. 12:28
#8824
2014. jan. 27. 7:11
Hunhír-olvasó: Terroristákat toboroz az Amerikai Népszava a leendő budapesti emlékmű felrobbantására
hunhir.info/index.php?pid=hirek&id=72168
#8823
2014. jan. 26. 19:21
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37835#msg37835 date=1390737913]
No,úgy döntöttem,mivel a könyv kiadatásából valószínűleg semmi sem lesz,így aztán aki kíváncsi rá,mit is írtam,az írjon nekem privit,és átküldöm neki.Persze nem bánnám,ha tudnám,kinek is küldöm :)
Talán nem rossz döntés részemről...Majd kiderül.
Nem ígérem,ha kérdések merülnének fel az elolvasás után,azokra válaszolok is,de még így is érdekes lehet esetleg." – Sheila


Miért nem lesz semmi a kiadatásból?
Egyébként ha akarod nekem is nyugodtan elküldheted, bár az tuti hogy nem fogok tudni gyorsan haladni vele, mivel van más elfoglaltságom is, ha minden jól megy.... " – Sheila

Több ok miatt.Küldöm akkor neked is.Majd részletezem,hogy miért nem lesz belőle semmi.
#8822
2014. jan. 26. 19:13
törölt tag
"No,úgy döntöttem,mivel a könyv kiadatásából valószínűleg semmi sem lesz,így aztán aki kíváncsi rá,mit is írtam,az írjon nekem privit,és átküldöm neki.Persze nem bánnám,ha tudnám,kinek is küldöm :)
Talán nem rossz döntés részemről...Majd kiderül.
Nem ígérem,ha kérdések merülnének fel az elolvasás után,azokra válaszolok is,de még így is érdekes lehet esetleg." – Penelope


Miért nem lesz semmi a kiadatásból?
Egyébként ha akarod nekem is nyugodtan elküldheted, bár az tuti hogy nem fogok tudni gyorsan haladni vele, mivel van más elfoglaltságom is, ha minden jól megy....
#8821
2014. jan. 26. 19:11
törölt tag
Szilgyi! Basszus, most néztem meg a 10 részt Draculából....hát....várhatunk a következő évadra.... :( Na, nem baj, nekem van más sorozatom is amivel vigasztalódok.... :D
#8820
2014. jan. 26. 19:04
Küldtem privit Penelope :)
#8819
2014. jan. 26. 16:26
Erős idegzetűeknek. Depreszsiót okozhat.
Az öböl: www.youtube.com/watch?v=hh85AwJCoNM
Titkos küldetésre indul az aktivistákból, filmesekből és búvárokból álló csapat, hogy felfedjék az igazságot egy döbbenetes ökológiai bűnténnyel kapcsolatban. A japán tengerparti város, Taiji melletti öbölben évente több mint húszezer delfint mészárolnak le. A halászok elektronikus berendezésekkel megzavarják a delfinek tájékozódási képességét, majd az öbölbe terelik őket, ahol nagy részükkel végeznek. Néhány példányt a delfináriumok, víziparkok számára fognak ki, míg a többi delfin húsát - melynek higanytartalma sokszorosa a megengedettnek - hamis papírokkal bálnahúsként értékesítik.

Más: Földlakók. www.youtube.com/watch?v=whxjxOe448s
"az emberiség teljes állatoktól való függőségéről (kiskedvencként, valamint élelem, ruházat, szórakoztatás, és tudományos kutatás céljából), de bemutatja a totális tiszteletlenségünket is eme „nem-emberi segítők" iránt...."

Ez pedig még csak ajánló a kardszárnyúakról: www.youtube.com/watch?v=nRiWkorGsEI
Szintén elég érdekesnek tűnik.
#8818
2014. jan. 26. 14:36
#8817
2014. jan. 26. 13:05
No,úgy döntöttem,mivel a könyv kiadatásából valószínűleg semmi sem lesz,így aztán aki kíváncsi rá,mit is írtam,az írjon nekem privit,és átküldöm neki.Persze nem bánnám,ha tudnám,kinek is küldöm :)
Talán nem rossz döntés részemről...Majd kiderül.
Nem ígérem,ha kérdések merülnének fel az elolvasás után,azokra válaszolok is,de még így is érdekes lehet esetleg.
#8816
2014. jan. 26. 11:53
#8815
2014. jan. 26. 11:45
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37827#msg37827 date=1390662726]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37826#msg37826 date=1390655888]
Filmajánló!
Ma lesz az RTL-en egy érdekes film, még sose láttam!
23:00
Leszámolás az 51-es körzetben:
Két idegen civilizáció csap össze a Hold közelében, és űrhajóik a Földre zuhannak. Az egyik fél barátságosan közeledik az emberiséghez, és segítséget kérnek. Egy ősi tárgy segítségével, amely már több ezer éve a bolygónkon van, legyőzhetik a kegyetlen ellenfelet, és megmenthetik a Földet. A rendkívüli tárgyak felkutatásában Jake Towsend (Jason London) és Monica Grey (Gigi Edgley) a legjobbak." – Sheila


Ha ébren tudok addig maradni,megnézem,mert érdekesnek tűnik.Köszi Nina az ajánlást :)

blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=&from=10&pid=&pev=2009&pho=1&pnap=&kat=&searchkey=&hol=&n=hagenandi" – Sheila

Basszus....elaludtam rajta.... :D Most akkor mi lett a vége? :D Közben rájöttem hogy már egyszer láttam, de nem emlékszek a végére.... :D Egyébként szép szeme volt a földönkívüli csávónak. :D" – Sheila

Én meg nem bírtam addig ébren maradni,úgyhogy passz...
#8814
2014. jan. 26. 11:31
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37826#msg37826 date=1390655888]
Filmajánló!
Ma lesz az RTL-en egy érdekes film, még sose láttam!
23:00
Leszámolás az 51-es körzetben:
Két idegen civilizáció csap össze a Hold közelében, és űrhajóik a Földre zuhannak. Az egyik fél barátságosan közeledik az emberiséghez, és segítséget kérnek. Egy ősi tárgy segítségével, amely már több ezer éve a bolygónkon van, legyőzhetik a kegyetlen ellenfelet, és megmenthetik a Földet. A rendkívüli tárgyak felkutatásában Jake Towsend (Jason London) és Monica Grey (Gigi Edgley) a legjobbak." – Penelope


Ha ébren tudok addig maradni,megnézem,mert érdekesnek tűnik.Köszi Nina az ajánlást :)

blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=&from=10&pid=&pev=2009&pho=1&pnap=&kat=&searchkey=&hol=&n=hagenandi" – Penelope

Basszus....elaludtam rajta.... :D Most akkor mi lett a vége? :D Közben rájöttem hogy már egyszer láttam, de nem emlékszek a végére.... :D Egyébként szép szeme volt a földönkívüli csávónak. :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0