Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8741
2014. jan. 18. 15:12
#8740
2014. jan. 18. 15:08
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37752#msg37752 date=1390053531]
Jajj,na ne már....
legendavadasz.hu/hihetetlen/pekseg_ahol_emberi_testreszeket_szolgalnak_fel" – Falcon


Nem éppen étvágygerjesztő...de azért ügyes. :)" – Falcon

Persze,ügyes.De akkor már menjen inkább szobrásznak.
#8739
2014. jan. 18. 15:01
"Jajj,na ne már....
legendavadasz.hu/hihetetlen/pekseg_ahol_emberi_testreszeket_szolgalnak_fel" – Penelope


Nem éppen étvágygerjesztő...de azért ügyes. :)
#8738
2014. jan. 18. 15:00
#8737
2014. jan. 18. 14:58
#8736
2014. jan. 18. 14:57
#8735
2014. jan. 18. 14:49
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg37744#msg37744 date=1389969941]
Vajon meddig élünk tudatlanságba és meddig követjük a ránk aggasztott, igaznak vélt dolgokat?Miért van az,hogy míg páran tudják az igazat, mi meg a sötétségben tapogatózunk?

Nina amúgy meg igazad van abban,hogy Isten nem létezik,mert mára már szerintem sem.Ez a legnagyobb hazugság a sok közül amiben hisznek az emberek.

Lehet egy kis depresszió köszöntött be nálam? :D :D" – Sheila


Ugye, hogy ugye... :D Én megmondtam....
Tegnap láttam az "Amerika eltitkolt történelméből" az utolsó részt....nagyon jó és igazságok vannak benne....például Bush bácsi is Istenre hivatkozott a "szent háborúja" miatt...mintha a gonosz ellen harcolna, közben meg Amerika világuralmat akar még most is. Na meg már régen megmondtam hogyha irányítani akarom az embereket mivel etetem őket? Egyértelmű hogy a felemelkedést és egyéb ilyen dolgokat is felhasználnám...." – Sheila

Én ezzel nem értek teljesen egyet Nina.
#8734
2014. jan. 18. 12:58
törölt tag
"Vajon meddig élünk tudatlanságba és meddig követjük a ránk aggasztott, igaznak vélt dolgokat?Miért van az,hogy míg páran tudják az igazat, mi meg a sötétségben tapogatózunk?

Nina amúgy meg igazad van abban,hogy Isten nem létezik,mert mára már szerintem sem.Ez a legnagyobb hazugság a sok közül amiben hisznek az emberek.

Lehet egy kis depresszió köszöntött be nálam? :D :D" – szilgyi


Ugye, hogy ugye... :D Én megmondtam....
Tegnap láttam az "Amerika eltitkolt történelméből" az utolsó részt....nagyon jó és igazságok vannak benne....például Bush bácsi is Istenre hivatkozott a "szent háborúja" miatt...mintha a gonosz ellen harcolna, közben meg Amerika világuralmat akar még most is. Na meg már régen megmondtam hogyha irányítani akarom az embereket mivel etetem őket? Egyértelmű hogy a felemelkedést és egyéb ilyen dolgokat is felhasználnám....
#8733
2014. jan. 18. 11:34
De ha kaptak fülest , hogy radioaktívitás észlelhető , akkor eleve megfelelő öltözékben kellett volna menniük.

[quote author=Penelope link=topic=434.msg37745#msg37745 date=1390026913]
Persze lehet hamis s :) Sose lehet kérem tudni.

www.redflagnews.com/science-headlines/something-strange-under-antarctica#sthash.Fnzte6ZG.dpbs
,,Valami fura dolog aktiválódott az Antarktisz jege alatt - mondta a godlikeproductions fórumának moderátora, aki azt állítja, hogy egy geológus, akit a Neumayer Állomásra küldtek jégmintaelemzésre.
Kb 2 hete járja a szóbeszéd, hogy fura mikrohullámú jelátviteleket detektáltak. Nem sokkal később észrevették, hogy ezek a jelek kb 100 lábbal a jégréteg alól jönnek, kb 1,5 km-re az állomástól. Egy expedíciót küldtek a helyszínre. A nyomozás során nemcsak mikrohullámú, de radioaktivitást és nagymennyiségű hőt is mértek, mely a mélyben olvasztotta a jeget.
Innen válik érdekessé a dolog. Napokon belül egy amerikai alakulatot küldtek nehéz mozgó felszereléssel. Minden titkosítva volt és csak néhány itt dolgozónak adatott meg, hogy megtudja, hogy mi folyik itt. A csapatot elküldték a helyszínre, valószínűleg azért, hogy kiássák, akármi is legyen a jég alatt. Kb 4 óra elteltével a csapat és a felszerelés is visszajött. 18-an voltak és 7-et közülük a doktoraink kezelése alá kellett vetni, radioaktív mérgezés okán.
Ami még nyugtalanítóbb az az arckifejezésük, és a beavatott itt dolgozók arckifejezése volt. Úgy néztek ki, mint akik szellemet láttak. Remegtek és kiszámíthatatlanak lettek.
Namost a témáról nem tudunk semmit és amerikai katonák őrködnek mellettünk. Azt rebesgetik, hogy egy másik amerikai csapat, az Army Corp of Engineers-ből jön hogy folytassa a nyomozást.
A beszélgetés arról, hogy mi lehet és mi nem a jég alatt, kb 30 másodperctől kezdődik a videóban."
https://www.youtube.com/watch?v=6IhSGvLuC6M
#8732
2014. jan. 18. 10:33
#8731
2014. jan. 18. 9:27
#8730
2014. jan. 18. 7:35
Persze lehet hamis is :) Sose lehet kérem tudni.

www.redflagnews.com/science-headlines/something-strange-under-antarctica#sthash.Fnzte6ZG.dpbs
,,Valami fura dolog aktiválódott az Antarktisz jege alatt - mondta a godlikeproductions fórumának moderátora, aki azt állítja, hogy egy geológus, akit a Neumayer Állomásra küldtek jégmintaelemzésre.
Kb 2 hete járja a szóbeszéd, hogy fura mikrohullámú jelátviteleket detektáltak. Nem sokkal később észrevették, hogy ezek a jelek kb 100 lábbal a jégréteg alól jönnek, kb 1,5 km-re az állomástól. Egy expedíciót küldtek a helyszínre. A nyomozás során nemcsak mikrohullámú, de radioaktivitást és nagymennyiségű hőt is mértek, mely a mélyben olvasztotta a jeget.
Innen válik érdekessé a dolog. Napokon belül egy amerikai alakulatot küldtek nehéz mozgó felszereléssel. Minden titkosítva volt és csak néhány itt dolgozónak adatott meg, hogy megtudja, hogy mi folyik itt. A csapatot elküldték a helyszínre, valószínűleg azért, hogy kiássák, akármi is legyen a jég alatt. Kb 4 óra elteltével a csapat és a felszerelés is visszajött. 18-an voltak és 7-et közülük a doktoraink kezelése alá kellett vetni, radioaktív mérgezés okán.
Ami még nyugtalanítóbb az az arckifejezésük, és a beavatott itt dolgozók arckifejezése volt. Úgy néztek ki, mint akik szellemet láttak. Remegtek és kiszámíthatatlanak lettek.
Namost a témáról nem tudunk semmit és amerikai katonák őrködnek mellettünk. Azt rebesgetik, hogy egy másik amerikai csapat, az Army Corp of Engineers-ből jön hogy folytassa a nyomozást.
A beszélgetés arról, hogy mi lehet és mi nem a jég alatt, kb 30 másodperctől kezdődik a videóban."
https://www.youtube.com/watch?v=6IhSGvLuC6M
#8729
2014. jan. 17. 15:45
Vajon meddig élünk tudatlanságba és meddig követjük a ránk aggasztott, igaznak vélt dolgokat?Miért van az,hogy míg páran tudják az igazat, mi meg a sötétségben tapogatózunk?

Nina amúgy meg igazad van abban,hogy Isten nem létezik,mert mára már szerintem sem.Ez a legnagyobb hazugság a sok közül amiben hisznek az emberek.

Lehet egy kis depresszió köszöntött be nálam? :D :D
#8728
2014. jan. 17. 15:42
Ne reklámozni akarok,de van egy film ami elsőre a tartalmát elolvasva egy unalmas kis filmnek ígérkezett.A végére érve mos egész másként vélem.Ajánlom nézzétek meg,mint gondolkodó ember.

A Kelet c. film.
#8727
2014. jan. 17. 14:35
Ha mindezt tudná a magyar ember…

kaslerarpad.hu/?p=4318

Picike rész belőle:
,,A történelemtanítást a Magyar Tudományos Akadémia határozza meg.
Ha egy történész szeretné elérni szakmájának legnagyobb elismerését, akkor előbb-utóbb el kell érnie, hogy tagja lehessen a MTA-nak. Viszont figyelembe kell vennie az alábbi fontos dolgokat:
- soha nem beszélhet háttérhatalomról, vagy összeesküvés elméletről
- soha nem beszélhet a Szentkorona Alkotmányáról
- soha nem beszélhet Istenről"
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0