Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8708
2014. jan. 15. 20:41
1981. március 6. és 8. között, két hónappal azután, hogy Ronald Reagant az USA 40. elnökévé választották, a CIA akkori igazgatója és még néhány úgynevezett "tanácsadó" az elnöki nyaralóban, Camp Davidben állítólag elképesztő dolgokról tájékoztatta Reagant.

A tájékoztatóról hangfelvétel is készült, és a beszélgetés legépelt szövegét az Amerikai Védelmi Hírszerző Ügynökség (US Defense Intelligence Agency) egy magát ANONYMOUS-nak nevező volt vezető tisztje elküldte e-mailban egy UFO kutatónak. A tájékoztatót William J. Casey, a CIA akkori igazgatója vezette, de fő szervezőjét és lebonyolítóját a felvételen csak úgy említik, hogy a 'GONDNOK' (The Caretaker). A beszélgetés leiratát három részben közöljük, következzen tehát az első:

A Reagen tájékoztató - 1. rész:
spear.comule.com/2_56_A-Reagan-t-j-koztat-.html
#8707
2014. jan. 15. 18:14
Csak fell léptem egy másod percre :D

Szilgyi nézd meg az e-mailod , küldtem valamit :D:D:D:D ihihihih

Szép estét skacok majd re
#8706
2014. jan. 15. 12:46
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37692#msg37692 date=1389722188]
Szilgyi! Most sikerült elolvasnom a folytatást! Tetszett! :) Mikor jön a folyt? :)" – szilgyi


Most írtam meg,holnap még írok hozzá és elküldöm.Elolvasom én is a tiéd,tuti jó lett már előre látom :)" – szilgyi

Király! :) Ki tudja, lehet hogy ezt már sikerült elrontanom... :D
#8705
2014. jan. 15. 12:45
törölt tag
"Szerintem nem én voltam most a rejtett, mert az egész estét jegyzeteléssel töltöttem és nem a gép előtt. :D

Amúgy egy másik jós: www.mommo.hu/media/A_jovonk_a_vak_josno_szerint_Baba_Vanga

Bár az ő próféciái most már eléggé csúsznak. ;D
" – Falcon


Júúújj..... :D
#8704
2014. jan. 15. 11:28
expomilano2015.hu/?page_id=813#!prettyPhoto

Jópáran ki vannak "kattanva" a dobon lévő szimbólumok miatt.De ha megnézitek a sámándobokat,vannak bizony hasonlók azokon is.
Persze az is igaz,hogy a zsidóknál használatos menórát vélik benne sokan felfedezni,csak azt nem gondolják végig,hogy esetleg az az életfát is szimbolizálhatja.
#8703
2014. jan. 15. 11:18
05:Küld át légyszi,amit Szilgyi küldött neked,hogy küld át nekem :D
#8702
2014. jan. 15. 11:17
"Ja kicsit be bambultam éjszaka bár manapság nappal is bambula vagyok..Na de,naaaa ,csak picit :D" – szilgyi

:D:D
#8701
2014. jan. 15. 9:05
Ja kicsit be bambultam éjszaka bár manapság nappal is bambula vagyok..Na de,naaaa ,csak picit :D
#8700
2014. jan. 15. 1:50
Most valaki benn van rejtve ! Ki az ? Vagy lehet csak Szilgyi be aludt a gép előtt :D:D:D:D Mivel negyed egykor könyv írásra kényszeritettem telón :D Basszus Szilgyi elképzeltelek a gép előtt alva háhá

De akárki az jelentkezzen :)
#8699
2014. jan. 15. 1:41
Értem :D:DHihii Szal most Iti be van táblázva :D Hát szegény emberiséget frászra hozzák azokkal a nyavalás körökkel . Lőj nekik egy két kupás sallert majd megtanulják :) Jack Spero kapitány :D:D:D:D

[quote author=Sheila link=topic=434.msg37710#msg37710 date=1389729523]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg37707#msg37707 date=1389728715]
Sheila ha ön az :

A leszálási parancsot meg kapta a föld bolygszóra . kKérjük szíveskedjék végre hajtani leg nagyobb óvatósságát és rutinját lantba vetve .

U. I.:

Itit ezúttal hagyja a földön kívűl és a gabonaköröket ezúttal kérem mellőze :)


:D :D :D
Mivel én vagyok a kapitány, nekem nem parancsolhatnak, max a leszállási kérelmemet engedélyezhetik! :P E.T. elutazott a Szíriusziakhoz hogy Ashtar parancsnokkal egyeztessék a következő apokalipszis időpontját! :P A gabonakörökről nem tehetek, túl durván rakták le múltkor is a hajómat.... :P
#8698
2014. jan. 15. 1:16
"Szilgyi! Most sikerült elolvasnom a folytatást! Tetszett! :) Mikor jön a folyt? :)" – Sheila

Most írtam meg,holnap még írok hozzá és elküldöm.Elolvasom én is a tiéd,tuti jó lett már előre látom :)
#8697
2014. jan. 14. 23:16
Szerintem nem én voltam most a rejtett, mert az egész estét jegyzeteléssel töltöttem és nem a gép előtt. :D

Amúgy egy másik jós: www.mommo.hu/media/A_jovonk_a_vak_josno_szerint_Baba_Vanga

Bár az ő próféciái most már eléggé csúsznak. ;D
#8696
2014. jan. 14. 20:58
törölt tag
"Sheila ha ön az :

A leszálási parancsot meg kapta a föld bolygszóra . kKérjük szíveskedjék végre hajtani leg nagyobb óvatósságát és rutinját lantba vetve .

U. I.:

Itit ezúttal hagyja a földön kívűl és a gabonaköröket ezúttal kérem mellőze :)" – nevem05


:D :D :D
Mivel én vagyok a kapitány, nekem nem parancsolhatnak, max a leszállási kérelmemet engedélyezhetik! :P E.T. elutazott a Szíriusziakhoz hogy Ashtar parancsnokkal egyeztessék a következő apokalipszis időpontját! :P A gabonakörökről nem tehetek, túl durván rakták le múltkor is a hajómat.... :P
#8695
2014. jan. 14. 20:55
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37695#msg37695 date=1389723732]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37694#msg37694 date=1389723203]
Ha Nostradamus úgy írt volna,hogy az teljesen egyértelmű legyen,tuti nem írhatta volna meg azokat....szerintem a jóslatai közül sokat eltüntettek,vagy kissé megmásítottak így is." – Penelope


Pontosan azért mert olyan ködösen írt, mire fel húzzák rá egyes eseményekre a "jóslatait"? Főleg mikor a szavak nem is azt jelentik, mint amire kikövetkeztették....szerintem ez igazán gáz.... :o
De tök mindegy, nekem legalábbis, csak hozzászóltam. ;D " – Penelope

Általában csak utólag lehet rá következtetni.De ez mindig így volt a jóslatoknál.
Különben meg,biztosan vannak,akik tudják a jelentését az írásainak,csak ők megtartják maguknak.
De ez a kőbe vésett jövő is érdekes,ha az ember belegondol.Talán vannak nagyobb események,amik bekövetkeznek így vagy úgy,mert be kell következniük.De azért bizonyára az odavezető út változhat." – Penelope

Szerintem meg nem mindig lehet kikövetkeztetni....főleg ha több mindenre ráillik a jóslat!
Szerintem pedig nincs olyan hogy kőbe vésve van valami is.....mert ha egy ember változtat a döntéseivel akkor megváltozik a sorsa....pontosan ezért nem értem a jósokat!
#8694
2014. jan. 14. 20:47
Akárki volt.......
Csak volt

Na most mennem kell de majd ree :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0