Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8543
2014. jan. 7. 21:16
"És ezt mégis hogyan? :) ::)
hungarian.ruvr.ru/2014_01_07/Iranban-betiltottak-az-online-levelezest-ismeretlen-ferfiak-es-nok-kozott/" – Penelope


Tiltani sok mindent lehet. ;D
#8542
2014. jan. 7. 19:06
#8541
2014. jan. 7. 18:59
#8540
2014. jan. 7. 17:55
törölt tag
"Dalai láma: hamarosan sor kerül az emberiség és a földönkívüliek találkozására Az univerzum és az ember kapcsolatáról szóló, a Portland-i Egyetemen tartott előadásában a dalai láma azt mondta, hogy nincs messze az a pillanat, amikor az emberiség kapcsolatba fog lépni földönkívüli civilizációkkal. A buddhista vezető szerint fel kell készülni arra a pillanatra, amikor a más galaxisokból érkező látogatókkal ismeretséget kötünk. A láma egyik legmegdöbbentőbb kijelentése az volt, hogy ezek a látogatók hozzánk hasonlóak lesznek. „Ugyanolyan emberek. Kicsit más fizikai formában, de alapvetően ugyanolyanok. Meg kell értenünk, hogy a földönkívüliek hozzánk hasonlóan éreznek dolgokat, annak ellenére, hogy ha kicsit is, de különböznek tőlünk külsőleg” – fogalmazott a tibeti vallási vezető. Hozzátette: sok ember számára sokkoló lehet majd a földönkívüli intelligens lények megjelenési formája. Forrás: filantropikum.com
Szerző: paranormal.hu" – Penelope


Hát...azért a paranormal.hu sem a legmegbízhatóbb oldal a világon. :D De ha mondjuk tényleg ezt mondta és tényleg jönnek, hát akkor örülni fogok nekik, de csak addig a percig amíg a hülye elnökökkel nem kezdenek el beszélgetni, mert akkor megszívjuk! :D
#8539
2014. jan. 7. 17:54
tudnodkell.info/a-nyers-etrend-szinte-emberfeletti-erot-ad/

A javuló látást aláírom,mesélte is valaki,hogy tizenvalahány évig nyers étrenden élt,és megjavult a látása,amint pedig visszatért normál étrendre,egy bizonyos idő után ismét kellett neki szemüveg.
#8538
2014. jan. 7. 17:53
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37545#msg37545 date=1389103043]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37542#msg37542 date=1389087016]
superiorhirek.hu/ez-tortenik-az-agyadban-az-olvasast-kovetoen-megdobbento/
Annyira azért nem megdöbbentő :)" – Falcon


Én sem döbbenek meg ilyesmin... :) Én a filmekbe is bele tudom élni magam, ha jó filmet nézek, jó színészekkel, akkor aztán számomra "halál".... :D" – Falcon

Meg ha zenét hallgatunk!!!44!!négy4!!!4!
Ki ne maradjon. :P

" – Falcon

Igen. :)
#8537
2014. jan. 7. 16:51
Dalai láma: hamarosan sor kerül az emberiség és a földönkívüliek találkozására Az univerzum és az ember kapcsolatáról szóló, a Portland-i Egyetemen tartott előadásában a dalai láma azt mondta, hogy nincs messze az a pillanat, amikor az emberiség kapcsolatba fog lépni földönkívüli civilizációkkal. A buddhista vezető szerint fel kell készülni arra a pillanatra, amikor a más galaxisokból érkező látogatókkal ismeretséget kötünk. A láma egyik legmegdöbbentőbb kijelentése az volt, hogy ezek a látogatók hozzánk hasonlóak lesznek. „Ugyanolyan emberek. Kicsit más fizikai formában, de alapvetően ugyanolyanok. Meg kell értenünk, hogy a földönkívüliek hozzánk hasonlóan éreznek dolgokat, annak ellenére, hogy ha kicsit is, de különböznek tőlünk külsőleg” – fogalmazott a tibeti vallási vezető. Hozzátette: sok ember számára sokkoló lehet majd a földönkívüli intelligens lények megjelenési formája. Forrás: filantropikum.com
Szerző: paranormal.hu
#8536
2014. jan. 7. 15:30
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37542#msg37542 date=1389087016]
superiorhirek.hu/ez-tortenik-az-agyadban-az-olvasast-kovetoen-megdobbento/
Annyira azért nem megdöbbentő :)" – Sheila


Én sem döbbenek meg ilyesmin... :) Én a filmekbe is bele tudom élni magam, ha jó filmet nézek, jó színészekkel, akkor aztán számomra "halál".... :D" – Sheila

Meg ha zenét hallgatunk!!!44!!négy4!!!4!
Ki ne maradjon. :P
#8535
2014. jan. 7. 14:57
törölt tag
"superiorhirek.hu/ez-tortenik-az-agyadban-az-olvasast-kovetoen-megdobbento/
Annyira azért nem megdöbbentő :)" – Penelope


Én sem döbbenek meg ilyesmin... :) Én a filmekbe is bele tudom élni magam, ha jó filmet nézek, jó színészekkel, akkor aztán számomra "halál".... :D
#8534
2014. jan. 7. 14:55
törölt tag
"Nina már megnéztem 3.-án vagy 4.én?? Megtaláltam..Örülök,hogy tetszett.remélem ma írok folytatást is.
Várom a tiéd :D" – szilgyi


Várod? :D Hát ennek örülök. :)

Elolvastam a folytatást, pofám leszakadt a helyéről! :D Ez izgi! És mekkora egy genya vagyok benne.... :D De van egy érzésem.... :P Fogadni mernék hogy az csak azért volt hogy Katrina úgy reagáljon, ahogy.... :P Jól gondolom? :P Most én kérdezem megint: mikor lesz folytatás? :)
#8533
2014. jan. 7. 11:13
"superiorhirek.hu/ez-tortenik-az-agyadban-az-olvasast-kovetoen-megdobbento/
Annyira azért nem megdöbbentő :)" – Penelope


Ez evidens számomra.Én legalább is érzékeltem s tapasztaltam.Egy jó könyvbe ha bele merülsz akkor szinte át érzed s éled az eseményeit sőt még ha leraktad az asztalra is eltudsz gondolkozni rajta.

Ment a 2.rész..Itt most van egy kicsike fordulat..Úgy szép az élet ha zajlik ,nem? Remélem tetszeni fog,bár jó rövid lett,viszont itt most kell egy kis gondolkodási szünet. :D
#8532
2014. jan. 7. 10:30
#8531
2014. jan. 7. 8:33
Nina már megnéztem 3.-án vagy 4.én?? Megtaláltam..Örülök,hogy tetszett.remélem ma írok folytatást is.
Várom a tiéd :D
#8530
2014. jan. 6. 22:27
törölt tag
Szilgyi! Tetszett! :) Mikor jön a következő? :D

Itt a Dracula 7. része:
www.hotdog.hu/alkonyatvampirnaplok/film-letoltesek/dracula-7-epizod-nezd-meg-online-magyar-felirattal
#8529
2014. jan. 6. 22:11
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37525#msg37525 date=1388961418]
Csak szólok! :D Megszületett a 8. fejezetem! :D
Szilgyi! Majd te jössz! :P" – szilgyi


Végre már nagyon vártam.Az enyém is kész van,el is küldtem mindegyikőtöknek. :D :D" – szilgyi

:) Bocs, csak összejöttek a dolgok, azért nem haladtam vele. :D Meg a depim is közbeszólt. :D
Akkor olvasom is! :) Aztán megpróbálom előkeríteni Draculát neked, hátha fent van már! K.rva jó rész volt! :D Mint mindegyik eddig... :D Jah, és a Sherlock is elkezdődött, ha érdekel valakit! :D Azt még nem láttam...

Falcon! Ma folytatódik az Almost Human!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De jó pasi ez is: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1528660_640964932611638_1693105722_n.jpg
:P
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0