Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8498
2014. jan. 4. 19:35
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg37484#msg37484 date=1388859047]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37482#msg37482 date=1388851749]
www.enkarapilisszanto.eoldal.hu/cikkek/palos-keresztes-ko/palos-kereszt.html
Vagy ez,vagy hasonló már volt itt.

Nekem az nem barlangban álló embernek tűnt első látásra,hanem inkább kulcslyuknak :)" – Penelope


Az ilyeneket miért nem szokták a tv-be tenni ??? Most ez jött a fejembe :D
" – Penelope

Talán nem véletlenül .De neten sem rossz :)" – Penelope

Talán , ha az ilyenek be lennének a tv-be több lenne a nyitott ember .. Meg hát azért kiváncsi az ember ugye bár.... És az ilynek szerintem izgalmasak.
#8497
2014. jan. 4. 19:25
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37482#msg37482 date=1388851749]
www.enkarapilisszanto.eoldal.hu/cikkek/palos-keresztes-ko/palos-kereszt.html
Vagy ez,vagy hasonló már volt itt.

Nekem az nem barlangban álló embernek tűnt első látásra,hanem inkább kulcslyuknak :)" – nevem05


Az ilyeneket miért nem szokták a tv-be tenni ??? Most ez jött a fejembe :D
" – nevem05

Talán nem véletlenül .De neten sem rossz :)
#8496
2014. jan. 4. 19:11
Nina hallom volt a születés napod .....

Boldogot és még 100 ilyet utólag is :D
#8495
2014. jan. 4. 19:10
"www.enkarapilisszanto.eoldal.hu/cikkek/palos-keresztes-ko/palos-kereszt.html
Vagy ez,vagy hasonló már volt itt.

Nekem az nem barlangban álló embernek tűnt első látásra,hanem inkább kulcslyuknak :)" – Penelope


Az ilyeneket miért nem szokták a tv-be tenni ??? Most ez jött a fejembe :D
#8494
2014. jan. 4. 17:09
www.enkarapilisszanto.eoldal.hu/cikkek/palos-keresztes-ko/palos-kereszt.html
Vagy ez,vagy hasonló már volt itt.

Nekem az nem barlangban álló embernek tűnt első látásra,hanem inkább kulcslyuknak :)
#8493
2014. jan. 4. 16:28
#8492
2014. jan. 4. 14:22
"Nah! Most akkor kérem azt az embert aki kitiltatott engem arról a 404 ufós oldalról! :D Holott csak a bemutatkozásomig jutottam el és semmi olyat nem írtam, ami miatt kitilthattak volna! :D Hogy merészelt engem kitiltatni, engem, egy föderációs csillaghajó kapitányát????? :D :D Heh?? :D Farkasember jelentkezését várom, vagy egy régi fórumozóét aki ritkán jár fel? Ki tudja.... 2 tippem van. :D Most lelki beteg lettem! :D" – Sheila

Ez gyors volt. ;D
#8491
2014. jan. 4. 13:40
törölt tag
Képzeljétek el! Tegnap találkoztam az egyik rokonommal, akivel szóba kerültek a földönkívüliek is....azt mondta hogy őt annyira nem érdeklik a földönkívüliek, de érdekes dolgokat látott már sokszor! Éjszaka látott valami fényes akármit ami lehetett volna csillag is, mert olyan fényes volt, de nem az volt mivel haladt egyenesen, aztán pedig megállt és elkezdett ingázni, mint egy inga aztán hirtelen elhúzott a semmibe, azaz gyorsan eltűnt, mint amikor egy sci-fi filmben nagy sebességre kapcsol egy űrhajó aztán eltűnik valahová.... Én az ilyen észlelések 90%-át kamunak titulálom, mert általában van értelmes magyarázat, de őt nem érdeklik a földönkívüliek, úgy mint például engem.... És megjegyezte hogy akár lehetett idegen űrhajó, vagy akár lehetett olyan technológia tesztelése amit nem hoznak nyilvánosságra.... És ő nem szövöget összeesküvés elméleteket vagy ilyesmi, tök józan személyiség, ahogyan egy másik rokonom is az volt....és ő is látott ilyesmit. Ja, és a plusz poén, volt hogy nem egyedül látta ezt a jelenséget! És ha már 2 ember látja egyszerre, az már komoly....főleg ha többször, mint ő.... Tök érdekes ez, szerintem....
#8490
2014. jan. 4. 13:09
törölt tag
Nah! Most akkor kérem azt az embert aki kitiltatott engem arról a 404 ufós oldalról! :D Holott csak a bemutatkozásomig jutottam el és semmi olyat nem írtam, ami miatt kitilthattak volna! :D Hogy merészelt engem kitiltatni, engem, egy föderációs csillaghajó kapitányát????? :D :D Heh?? :D Farkasember jelentkezését várom, vagy egy régi fórumozóét aki ritkán jár fel? Ki tudja.... 2 tippem van. :D Most lelki beteg lettem! :D
#8489
2014. jan. 4. 11:30
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37474#msg37474 date=1388828252]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg37472#msg37472 date=1388817662]
Megjegyzem anno 404-el én is összefutottam A mey-moy-on,ám nem igazán vallottam a nézeteit,és khm...
Ha valaki nem ért egyet vele,akkor annak dádá :)
Hasonlítanám "kedves" régi jó ismerősünkhöz...na nem teljesen,csak egy picurit.

Nina,te nagyon jó elszórakoznál azon az oldalon :)" – Penelope


Júúúj, akkor megyek oda. :D Akkor beadom hogy egy intergalaktikus küldönc vagyok aki tudja hogy Ashtar valójában a háttérhatalomnak dolgozik. :D" – Penelope

Ami érdekes lehet,hogy elvileg idősebb a fazon,vagy legalábbis olyan 40 év körüli,vagy 50.Viszont Brigi vagy kicsoda állítólag a csaja...valami kis fiatal lány. :D Ha csak nem a lánya inkább :D
Jaaa,és piros a szeme -mármint 404-nek :D:D Olvastam a fórumon :)

Még egy cseppnyi érdekesség-ott is van egy FarkasHUN nevezetű felhasználó,és itt is ő a legújabb :)" – Penelope

Úristen..... :D
Piros szemű? :D És ez senkinek nem tűnik fel hogy ilyen abszurdumokat állít magáról? :D Komolyan mondom ez az igazán szánalmas! :D Nem baj, asszem szerzek rajongókat magamnak.... :D Gyakori kérdéseken valami olyasmit olvastam hogy állítólag Ashtarral le akarják fegyverezni az emberiséget hogy felemelkedjenek a fénybe.... :D :D Aki kicsit is utána néz ilyen dolgoknak és otthon van benne, az tudja hogy egy állítólagos fénylény tiszteletben tartja a szabad akaratot... :D Tehát akkor miről beszélnek ezek? :D
#8488
2014. jan. 4. 10:42
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37472#msg37472 date=1388817662]
Megjegyzem anno 404-el én is összefutottam A mey-moy-on,ám nem igazán vallottam a nézeteit,és khm...
Ha valaki nem ért egyet vele,akkor annak dádá :)
Hasonlítanám "kedves" régi jó ismerősünkhöz...na nem teljesen,csak egy picurit.

Nina,te nagyon jó elszórakoznál azon az oldalon :)" – Sheila


Júúúj, akkor megyek oda. :D Akkor beadom hogy egy intergalaktikus küldönc vagyok aki tudja hogy Ashtar valójában a háttérhatalomnak dolgozik. :D" – Sheila

Ami érdekes lehet,hogy elvileg idősebb a fazon,vagy legalábbis olyan 40 év körüli,vagy 50.Viszont Brigi vagy kicsoda állítólag a csaja...valami kis fiatal lány. :D Ha csak nem a lánya inkább :D
Jaaa,és piros a szeme -mármint 404-nek :D:D Olvastam a fórumon :)

Még egy cseppnyi érdekesség-ott is van egy FarkasHUN nevezetű felhasználó,és itt is ő a legújabb :)
#8487
2014. jan. 4. 10:37
törölt tag
"Megjegyzem anno 404-el én is összefutottam A mey-moy-on,ám nem igazán vallottam a nézeteit,és khm...
Ha valaki nem ért egyet vele,akkor annak dádá :)
Hasonlítanám "kedves" régi jó ismerősünkhöz...na nem teljesen,csak egy picurit.

Nina,te nagyon jó elszórakoznál azon az oldalon :)" – Penelope


Júúúj, akkor megyek oda. :D Akkor beadom hogy egy intergalaktikus küldönc vagyok aki tudja hogy Ashtar valójában a háttérhatalomnak dolgozik. :D
#8486
2014. jan. 4. 10:33
törölt tag
"Vááá, engem pont ma tiltottak a gyakoriról, mert már sokadszorra írtam, hogy hülyék a modik. Pedig legutóbb csak kérdés formájában vetettem fel egy kommentben. Ezek szerint a nyomomban voltak. ;D ;D :D

Ahm...az külön tetszik, hogy kétszer is kiemelik gyermektelen és nőtlen. :D" – Falcon


Nyehehe, vajon miért.... :D :D
#8485
2014. jan. 4. 7:41
Megjegyzem anno 404-el én is összefutottam A mey-moy-on,ám nem igazán vallottam a nézeteit,és khm...
Ha valaki nem ért egyet vele,akkor annak dádá :)
Hasonlítanám "kedves" régi jó ismerősünkhöz...na nem teljesen,csak egy picurit.

Nina,te nagyon jó elszórakoznál azon az oldalon :)
#8484
2014. jan. 3. 23:26
Vááá, engem pont ma tiltottak a gyakoriról, mert már sokadszorra írtam, hogy hülyék a modik. Pedig legutóbb csak kérdés formájában vetettem fel egy kommentben. Ezek szerint a nyomomban voltak. ;D ;D :D

Ahm...az külön tetszik, hogy kétszer is kiemelik gyermektelen és nőtlen. :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0