Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8468
2014. jan. 2. 22:00
törölt tag
"Milyen haverjaimról? ;D ;D :P :'( :'( :'(" – Falcon

Jaaa....hát akkor a környezetedben élőkről... :)
Egyébként most feltehetek egy kérdést? Persze ha nem akarsz, úgyse válaszolsz....tényleg nincs egy ember sem a környezetedben aki barátnak nevezhető?
#8467
2014. jan. 2. 21:56
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg37440#msg37440 date=1388695630]
[quote author=Ares link=topic=434.msg37432#msg37432 date=1388692298]
Azt írta, hogy számításokat végzett... és persze rakott bele ilyen reklámfogásokat, mint például felteszi a kérdést: Hogy lehet, hogy erre egy amatőr csillagász rájön, ám a NASA kutatói nem...és az erre adott válasza a legjobb, ajánlom olvasásra ;) Szerintem ez kb. olyan horderejű, mint az az "elmélet", hogy a Föld mégiscsak lapos, és az csak a gonosz Háttérhatalom összeesküvése, hogy azt gondoljuk gömbölyű. Szóval van itt sötét középkor a 21. században... ;DMinden esetre szórakoztató :D :D [quote author=Sheila link=topic=434.msg37429#msg37429 date=1388685534]
[quote author=Ares link=topic=434.msg37426#msg37426 date=1388683400]
Sziasztok!

Elolvastam az említett cikket, és nem hiszem hogy mérvadó - hiába amatőr csillagász az illető. Sheilanak tökéletesen igaza van: ez pontosan ugyan az, ami már évek óta kering az interneten (és évek óta elfelejt megtörténni...). A legjobban a 3 napig tartó éjszaka felett nem tudok napirendre térni, érthető okokból - persze ez attól is függ, hogyan érti a dolgot (persze az sem sokkal jobb, ha úgy hogy az a rész kap ebből, melyen az Egyesült Államok van, mert az sem teljesen egészséges ha megáll a föld forgása - amit egyébként szintén említ). Nekem személy szerint erősen sántít ez az egész - de ez csak az én véleményem.

Egyébként már régebben is jártam ezen a fórumon, csak jelszóelfelejtés miatt újra kellett regisztrálnom.
" – Ares


Szia!
Egy amatőr csillagász? És mégis mire alapozza a feltételezéseit? Ajj...na ugye, nekem is lehet igazam...." – Ares" – Ares

Hát,aki ért angolul,előnyben van :)" – Ares

Nem vesztesz semmit, ne aggódj. Inkább szórakoztató, de nem eredeti. :)" – Ares

Nem aggódok :) Inkább örülök,hogy itt vagy,és ha van valami nem magyar iromány,akkor igénybe vehetjük esetleg a segítségedet ,hogy tisztábban lássunk:)
#8466
2014. jan. 2. 21:55
"[quote author=Ares link=topic=434.msg37432#msg37432 date=1388692298]
Azt írta, hogy számításokat végzett... és persze rakott bele ilyen reklámfogásokat, mint például felteszi a kérdést: Hogy lehet, hogy erre egy amatőr csillagász rájön, ám a NASA kutatói nem...és az erre adott válasza a legjobb, ajánlom olvasásra ;) Szerintem ez kb. olyan horderejű, mint az az "elmélet", hogy a Föld mégiscsak lapos, és az csak a gonosz Háttérhatalom összeesküvése, hogy azt gondoljuk gömbölyű. Szóval van itt sötét középkor a 21. században... ;DMinden esetre szórakoztató :D :D [quote author=Sheila link=topic=434.msg37429#msg37429 date=1388685534]
[quote author=Ares link=topic=434.msg37426#msg37426 date=1388683400]
Sziasztok!

Elolvastam az említett cikket, és nem hiszem hogy mérvadó - hiába amatőr csillagász az illető. Sheilanak tökéletesen igaza van: ez pontosan ugyan az, ami már évek óta kering az interneten (és évek óta elfelejt megtörténni...). A legjobban a 3 napig tartó éjszaka felett nem tudok napirendre térni, érthető okokból - persze ez attól is függ, hogyan érti a dolgot (persze az sem sokkal jobb, ha úgy hogy az a rész kap ebből, melyen az Egyesült Államok van, mert az sem teljesen egészséges ha megáll a föld forgása - amit egyébként szintén említ). Nekem személy szerint erősen sántít ez az egész - de ez csak az én véleményem.

Egyébként már régebben is jártam ezen a fórumon, csak jelszóelfelejtés miatt újra kellett regisztrálnom.
" – Penelope


Szia!
Egy amatőr csillagász? És mégis mire alapozza a feltételezéseit? Ajj...na ugye, nekem is lehet igazam...." – Penelope" – Penelope

Hát,aki ért angolul,előnyben van :)" – Penelope

Nem vesztesz semmit, ne aggódj. Inkább szórakoztató, de nem eredeti. :)
#8465
2014. jan. 2. 21:47
"Azt írta, hogy számításokat végzett... és persze rakott bele ilyen reklámfogásokat, mint például felteszi a kérdést: Hogy lehet, hogy erre egy amatőr csillagász rájön, ám a NASA kutatói nem...és az erre adott válasza a legjobb, ajánlom olvasásra ;) Szerintem ez kb. olyan horderejű, mint az az "elmélet", hogy a Föld mégiscsak lapos, és az csak a gonosz Háttérhatalom összeesküvése, hogy azt gondoljuk gömbölyű. Szóval van itt sötét középkor a 21. században... ;DMinden esetre szórakoztató :D :D [quote author=Sheila link=topic=434.msg37429#msg37429 date=1388685534]
[quote author=Ares link=topic=434.msg37426#msg37426 date=1388683400]
Sziasztok!

Elolvastam az említett cikket, és nem hiszem hogy mérvadó - hiába amatőr csillagász az illető. Sheilanak tökéletesen igaza van: ez pontosan ugyan az, ami már évek óta kering az interneten (és évek óta elfelejt megtörténni...). A legjobban a 3 napig tartó éjszaka felett nem tudok napirendre térni, érthető okokból - persze ez attól is függ, hogyan érti a dolgot (persze az sem sokkal jobb, ha úgy hogy az a rész kap ebből, melyen az Egyesült Államok van, mert az sem teljesen egészséges ha megáll a föld forgása - amit egyébként szintén említ). Nekem személy szerint erősen sántít ez az egész - de ez csak az én véleményem.

Egyébként már régebben is jártam ezen a fórumon, csak jelszóelfelejtés miatt újra kellett regisztrálnom.
" – Ares


Szia!
Egy amatőr csillagász? És mégis mire alapozza a feltételezéseit? Ajj...na ugye, nekem is lehet igazam...." – Ares" – Ares

Hát,aki ért angolul,előnyben van :)
#8464
2014. jan. 2. 21:12
Milyen haverjaimról? ;D ;D :P :'( :'( :'(
#8463
2014. jan. 2. 21:04
törölt tag
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg37433#msg37433 date=1388692358]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37431#msg37431 date=1388692194]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg37430#msg37430 date=1388692060]
Mármint azt a cikket valaki komolyan vette? Nemár... :(" – Sheila


Mit szoktam én erre mondani? Az emberek könnyedén becsaphatóak....de ez nem mindig az ő hibájuk." – Sheila

De ez már olyan, mint a sokadik világvége. Már írtátok.

Amúgy üdv az új-régi tagnak. " – Sheila

Egyszer majd rájövünk, hogy valójában 2048 van és Karl Urban lekaszál mindenkit, a háttérhatalom utasítására, mert valójában tényleg ő John Kennex nyomozó. :D :D :D" – Sheila

Jah, és kiderül a haverjainkról hogy valójában DRN-ok.... :D Majdnem kihagytam.... :D
#8462
2014. jan. 2. 21:03
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37431#msg37431 date=1388692194]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg37430#msg37430 date=1388692060]
Mármint azt a cikket valaki komolyan vette? Nemár... :(" – Falcon


Mit szoktam én erre mondani? Az emberek könnyedén becsaphatóak....de ez nem mindig az ő hibájuk." – Falcon

De ez már olyan, mint a sokadik világvége. Már írtátok.

Amúgy üdv az új-régi tagnak. " – Falcon

Egyszer majd rájövünk, hogy valójában 2048 van és Karl Urban lekaszál mindenkit, a háttérhatalom utasítására, mert valójában tényleg ő John Kennex nyomozó. :D :D :D
#8461
2014. jan. 2. 20:59
törölt tag
"Azt írta, hogy számításokat végzett... és persze rakott bele ilyen reklámfogásokat, mint például felteszi a kérdést: Hogy lehet, hogy erre egy amatőr csillagász rájön, ám a NASA kutatói nem...és az erre adott válasza a legjobb, ajánlom olvasásra ;) Szerintem ez kb. olyan horderejű, mint az az "elmélet", hogy a Föld mégiscsak lapos, és az csak a gonosz Háttérhatalom összeesküvése, hogy azt gondoljuk gömbölyű. Szóval van itt sötét középkor a 21. században... ;DMinden esetre szórakoztató :D :D [quote author=Sheila link=topic=434.msg37429#msg37429 date=1388685534]
[quote author=Ares link=topic=434.msg37426#msg37426 date=1388683400]
Sziasztok!

Elolvastam az említett cikket, és nem hiszem hogy mérvadó - hiába amatőr csillagász az illető. Sheilanak tökéletesen igaza van: ez pontosan ugyan az, ami már évek óta kering az interneten (és évek óta elfelejt megtörténni...). A legjobban a 3 napig tartó éjszaka felett nem tudok napirendre térni, érthető okokból - persze ez attól is függ, hogyan érti a dolgot (persze az sem sokkal jobb, ha úgy hogy az a rész kap ebből, melyen az Egyesült Államok van, mert az sem teljesen egészséges ha megáll a föld forgása - amit egyébként szintén említ). Nekem személy szerint erősen sántít ez az egész - de ez csak az én véleményem.

Egyébként már régebben is jártam ezen a fórumon, csak jelszóelfelejtés miatt újra kellett regisztrálnom.
" – Ares


Szia!
Egy amatőr csillagász? És mégis mire alapozza a feltételezéseit? Ajj...na ugye, nekem is lehet igazam...." – Ares" – Ares

Mamuskám.....ez gáz....áh, inkább nem olvasom el....ilyen szennyeződésektől megvédem az elmémet! :D Jajj, imádom az egyszemű meg piramisos összeesküvés elméleteket....nincs benne logika. :D Hát azért mert a NASA a kis huncut eltitkolja hogy a fényfejű Ashtar parancsnok, meg a zöldikék, meg szürkék, meg a gyíkok, meg a mittudoménkik irányítják az emberiséget. :D De azért bekajálják....lehet nekem is kéne egy ilyet összehozni... :D Lennének rajongóim meg minden, azt hinnék próféta vagyok, ilyesmi... :D
#8460
2014. jan. 2. 20:56
:) Igenis, Penelope! :D
#8459
2014. jan. 2. 20:52
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg37430#msg37430 date=1388692060]
Mármint azt a cikket valaki komolyan vette? Nemár... :(" – Sheila


Mit szoktam én erre mondani? Az emberek könnyedén becsaphatóak....de ez nem mindig az ő hibájuk." – Sheila

De ez már olyan, mint a sokadik világvége. Már írtátok.

Amúgy üdv az új-régi tagnak.
#8458
2014. jan. 2. 20:51
Azt írta, hogy számításokat végzett... és persze rakott bele ilyen reklámfogásokat, mint például felteszi a kérdést: Hogy lehet, hogy erre egy amatőr csillagász rájön, ám a NASA kutatói nem...és az erre adott válasza a legjobb, ajánlom olvasásra ;) Szerintem ez kb. olyan horderejű, mint az az "elmélet", hogy a Föld mégiscsak lapos, és az csak a gonosz Háttérhatalom összeesküvése, hogy azt gondoljuk gömbölyű. Szóval van itt sötét középkor a 21. században... ;DMinden esetre szórakoztató :D :D [quote author=Sheila link=topic=434.msg37429#msg37429 date=1388685534]
[quote author=Ares link=topic=434.msg37426#msg37426 date=1388683400]
Sziasztok!

Elolvastam az említett cikket, és nem hiszem hogy mérvadó - hiába amatőr csillagász az illető. Sheilanak tökéletesen igaza van: ez pontosan ugyan az, ami már évek óta kering az interneten (és évek óta elfelejt megtörténni...). A legjobban a 3 napig tartó éjszaka felett nem tudok napirendre térni, érthető okokból - persze ez attól is függ, hogyan érti a dolgot (persze az sem sokkal jobb, ha úgy hogy az a rész kap ebből, melyen az Egyesült Államok van, mert az sem teljesen egészséges ha megáll a föld forgása - amit egyébként szintén említ). Nekem személy szerint erősen sántít ez az egész - de ez csak az én véleményem.

Egyébként már régebben is jártam ezen a fórumon, csak jelszóelfelejtés miatt újra kellett regisztrálnom.



Szia!
Egy amatőr csillagász? És mégis mire alapozza a feltételezéseit? Ajj...na ugye, nekem is lehet igazam....
#8457
2014. jan. 2. 20:49
törölt tag
"Mármint azt a cikket valaki komolyan vette? Nemár... :(" – Falcon

Mit szoktam én erre mondani? Az emberek könnyedén becsaphatóak....de ez nem mindig az ő hibájuk.
#8456
2014. jan. 2. 20:47
Mármint azt a cikket valaki komolyan vette? Nemár... :(
#8455
2014. jan. 2. 18:58
törölt tag
"Sziasztok!

Elolvastam az említett cikket, és nem hiszem hogy mérvadó - hiába amatőr csillagász az illető. Sheilanak tökéletesen igaza van: ez pontosan ugyan az, ami már évek óta kering az interneten (és évek óta elfelejt megtörténni...). A legjobban a 3 napig tartó éjszaka felett nem tudok napirendre térni, érthető okokból - persze ez attól is függ, hogyan érti a dolgot (persze az sem sokkal jobb, ha úgy hogy az a rész kap ebből, melyen az Egyesült Államok van, mert az sem teljesen egészséges ha megáll a föld forgása - amit egyébként szintén említ). Nekem személy szerint erősen sántít ez az egész - de ez csak az én véleményem.

Egyébként már régebben is jártam ezen a fórumon, csak jelszóelfelejtés miatt újra kellett regisztrálnom.
" – Ares


Szia!
Egy amatőr csillagász? És mégis mire alapozza a feltételezéseit? Ajj...na ugye, nekem is lehet igazam....
#8454
2014. jan. 2. 18:57
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37423#msg37423 date=1388665856]
Jajj, nem is meséltem! :D Álmodtam veletek! :D Penelope, szilgyi, meg 05, meg Falcon, ti szerepeltetek az álmomban... :D Futottam hozzátok, és azt kiabáltam hogy "Penelope, Penelope, történni fog valami, de nem úgy ahogyan azt elképzeltétek!" :D :D " – Penelope


Nocsak :D Akkor várom,hogy fuss,és kiabálj :)" – Penelope

Oké, ha eszembe jut mi fog történni ami nem úgy van, ahogy gondoljátok, majd futni fogok! :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0