Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8333
2013. dec. 23. 20:36
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg37278#msg37278 date=1387788154]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37276#msg37276 date=1387753119]
Gyerekek! Megvan ki miatt nem pusztultunk ki! ;D ;D

veol.hu/hirek/gabriel-az-istenember-1586287

Röhögőgörcs.... :D :D :D Hogy lehet valaki ekkora dilinyós???? Na mindegy...." – Sheila


Na ez szerintem is nagy hülyeség . De azért meg nézném , mikor bele fekszik a tűzbe :D " – Sheila

Azt én is! :D Egyébként ennyi erővel mi is mondhatnánk hogy például azért nem lett reptoid (vagy mi a szösz) invázió, mert mi megküzdöttünk velük egy csapatként! :D Méghozzá Penelope kapitány vezetésével! :D Mekkora királyok vagyunk... :D" – Sheila

Hihi... Igen Penelope kapitány vezetésével.. És Szilgyi Orosz kém Elvtársnő taktikai részleg fő inspektorával az élen .. És híres retenthetetlen Falkon százados sem marad ki.
#8332
2013. dec. 23. 20:34
Köszönöm!

Szilgyi:Nem tudok írni privit,túlléptem az óránkénti 20-at :D
#8331
2013. dec. 23. 20:31
"Hátha holnap alig lesz idő felkukkantani:

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden kedves topik hozzászólónak,és olvasónak egyaránt! :)

,,Áldás szálljon házatokra, meghitt béke lengje be,
boldogságnak légy forrása, szóljon erről Szenteste!

forrás: suzymama.bloglap.hu"

[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT5bThIYYhnSuWEdNiZ5a7OZ1LgTqqDEFqHd4afVe361zU0AW7X[/img]



" – Penelope


Én is kívánok neked, békés boldog karácsonyt , erőben egészségben szerencsébe ! :)
#8330
2013. dec. 23. 18:40
Hátha holnap alig lesz idő felkukkantani:

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden kedves topik hozzászólónak,és olvasónak egyaránt! :)

,,Áldás szálljon házatokra, meghitt béke lengje be,
boldogságnak légy forrása, szóljon erről Szenteste!

forrás: suzymama.bloglap.hu"

[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT5bThIYYhnSuWEdNiZ5a7OZ1LgTqqDEFqHd4afVe361zU0AW7X[/img]
#8329
2013. dec. 23. 17:36
#8328
2013. dec. 23. 15:18
törölt tag
"Párbaj topic törölve :D

Jön a karácsony, és nem fest szépen :D:D Miért ? Mert Nina és Én tele pötyögtük értelmes és intelligens, civilizált szavakkal :D

Eljött az idő , hogy bevalljuk Nina .. Titkolózásnak nincs helye itt már :D

Mi egy idegen ismeretlen bolygóról származunk ,ahol különleges képességek lettek belénk kódolva. Emberfeletti kommunikativitás :D Mi vagyunk a legújabb faj melynek neve : COMMONICA CONSTANTA avagy CC faj :D:D " – nevem05


A karácsony szelleme megkísért mindenkit. :P :D
:D :D A francba, most le fognak vadászni minket az x-menek, mert elárultad a titkunkat....! :D És ez a te hibád lesz! :D
#8327
2013. dec. 23. 15:15
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37276#msg37276 date=1387753119]
Gyerekek! Megvan ki miatt nem pusztultunk ki! ;D ;D

veol.hu/hirek/gabriel-az-istenember-1586287

Röhögőgörcs.... :D :D :D Hogy lehet valaki ekkora dilinyós???? Na mindegy...." – nevem05


Na ez szerintem is nagy hülyeség . De azért meg nézném , mikor bele fekszik a tűzbe :D " – nevem05

Azt én is! :D Egyébként ennyi erővel mi is mondhatnánk hogy például azért nem lett reptoid (vagy mi a szösz) invázió, mert mi megküzdöttünk velük egy csapatként! :D Méghozzá Penelope kapitány vezetésével! :D Mekkora királyok vagyunk... :D
#8326
2013. dec. 23. 15:13
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37275#msg37275 date=1387746568]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg37271#msg37271 date=1387733652]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37269#msg37269 date=1387723374]
Hát...annyira nem használtak ezek.... Most csak annyi változás történt hogy igazán szarul voltam ébredéskor, és most is lüktet az agyam. :D Ja, és persze fáradt vagyok... Ennyi álmot életemben nem álmodtam, vagyis inkább úgy fogalmazok hogy nem emlékszek rá hogy lett volna ilyen bármikor is azelőtt. Na mindegy, ez van... Iszok egy kávét...megint. :D " – nevem05


Na akkor most ki fogtál rajtam.. Tiszta rémálom az elmutcában.. A kávéval vigyázz . Egy ismerősöm így kapott végkimerülést. Intenzívre került.. Próbáld ki , hogy a tv_t hangosabra húzd mikor alszol.. Valami tudományos adóra húzd..Állítólag alvás közben is arra koncentrálódik az agy.. Így nem tudsz olyan mélyen aludni és lehet álmodni sem fogsz. Vagy épp azzal fogsz amit a tudatalatid rögzít és tárol a tvből." – nevem05


Jaja, csak ebben nincs Freddy bácsi, vele nem lenne gond. :D
Szeretem a kávét, de szerintem én azért tudom hol a határ.
Most mondok egy "csodát" nincs tv az alvós szobámban. :D Egyszerűen nem kell. :D Szóval ez kihúzva.... :D" – nevem05

Hehe :D Én is szeretem de én nem mindig tudom hol a határ. Függője vagyok :D Még csak fél 10 de már 4 et meg ittam erős feketéből :D Csibó a legtöbb mi adható :D:D

Hát akkor vidd be , hidd el egy próbát meg ér . Maximum majd vissza viszed. Lehet ez a baj , hogy túl nagy a csönd a szobádban . ÉS túl mélyen alszol. " – nevem05

Na, és még te beszélsz nekem arról hogy vigyázzak a kávéval! :D Szégyelld el magad! :D
#8325
2013. dec. 23. 10:25
Ez jó volt 05 :)
#8324
2013. dec. 23. 9:50
Párbaj topic törölve :D

Jön a karácsony, és nem fest szépen :D:D Miért ? Mert Nina és Én tele pötyögtük értelmes és intelligens, civilizált szavakkal :D

Eljött az idő , hogy bevalljuk Nina .. Titkolózásnak nincs helye itt már :D

Mi egy idegen ismeretlen bolygóról származunk ,ahol különleges képességek lettek belénk kódolva. Emberfeletti kommunikativitás :D Mi vagyunk a legújabb faj melynek neve : COMMONICA CONSTANTA avagy CC faj :D:D
#8323
2013. dec. 23. 9:42
"Gyerekek! Megvan ki miatt nem pusztultunk ki! ;D ;D

veol.hu/hirek/gabriel-az-istenember-1586287

Röhögőgörcs.... :D :D :D Hogy lehet valaki ekkora dilinyós???? Na mindegy...." – Sheila


Na ez szerintem is nagy hülyeség . De azért meg nézném , mikor bele fekszik a tűzbe :D
#8322
2013. dec. 23. 9:40
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg37271#msg37271 date=1387733652]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37269#msg37269 date=1387723374]
Hát...annyira nem használtak ezek.... Most csak annyi változás történt hogy igazán szarul voltam ébredéskor, és most is lüktet az agyam. :D Ja, és persze fáradt vagyok... Ennyi álmot életemben nem álmodtam, vagyis inkább úgy fogalmazok hogy nem emlékszek rá hogy lett volna ilyen bármikor is azelőtt. Na mindegy, ez van... Iszok egy kávét...megint. :D " – Sheila


Na akkor most ki fogtál rajtam.. Tiszta rémálom az elmutcában.. A kávéval vigyázz . Egy ismerősöm így kapott végkimerülést. Intenzívre került.. Próbáld ki , hogy a tv_t hangosabra húzd mikor alszol.. Valami tudományos adóra húzd..Állítólag alvás közben is arra koncentrálódik az agy.. Így nem tudsz olyan mélyen aludni és lehet álmodni sem fogsz. Vagy épp azzal fogsz amit a tudatalatid rögzít és tárol a tvből." – Sheila


Jaja, csak ebben nincs Freddy bácsi, vele nem lenne gond. :D
Szeretem a kávét, de szerintem én azért tudom hol a határ.
Most mondok egy "csodát" nincs tv az alvós szobámban. :D Egyszerűen nem kell. :D Szóval ez kihúzva.... :D" – Sheila

Hehe :D Én is szeretem de én nem mindig tudom hol a határ. Függője vagyok :D Még csak fél 10 de már 4 et meg ittam erős feketéből :D Csibó a legtöbb mi adható :D:D

Hát akkor vidd be , hidd el egy próbát meg ér . Maximum majd vissza viszed. Lehet ez a baj , hogy túl nagy a csönd a szobádban . ÉS túl mélyen alszol.
#8321
2013. dec. 22. 23:58
törölt tag
Gyerekek! Megvan ki miatt nem pusztultunk ki! ;D ;D

veol.hu/hirek/gabriel-az-istenember-1586287

Röhögőgörcs.... :D :D :D Hogy lehet valaki ekkora dilinyós???? Na mindegy....
#8320
2013. dec. 22. 22:09
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37269#msg37269 date=1387723374]
Hát...annyira nem használtak ezek.... Most csak annyi változás történt hogy igazán szarul voltam ébredéskor, és most is lüktet az agyam. :D Ja, és persze fáradt vagyok... Ennyi álmot életemben nem álmodtam, vagyis inkább úgy fogalmazok hogy nem emlékszek rá hogy lett volna ilyen bármikor is azelőtt. Na mindegy, ez van... Iszok egy kávét...megint. :D " – nevem05


Na akkor most ki fogtál rajtam.. Tiszta rémálom az elmutcában.. A kávéval vigyázz . Egy ismerősöm így kapott végkimerülést. Intenzívre került.. Próbáld ki , hogy a tv_t hangosabra húzd mikor alszol.. Valami tudományos adóra húzd..Állítólag alvás közben is arra koncentrálódik az agy.. Így nem tudsz olyan mélyen aludni és lehet álmodni sem fogsz. Vagy épp azzal fogsz amit a tudatalatid rögzít és tárol a tvből." – nevem05

Jaja, csak ebben nincs Freddy bácsi, vele nem lenne gond. :D
Szeretem a kávét, de szerintem én azért tudom hol a határ.
Most mondok egy "csodát" nincs tv az alvós szobámban. :D Egyszerűen nem kell. :D Szóval ez kihúzva.... :D
#8319
2013. dec. 22. 22:06
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37269#msg37269 date=1387723374]
Hát...annyira nem használtak ezek.... Most csak annyi változás történt hogy igazán szarul voltam ébredéskor, és most is lüktet az agyam. :D Ja, és persze fáradt vagyok... Ennyi álmot életemben nem álmodtam, vagyis inkább úgy fogalmazok hogy nem emlékszek rá hogy lett volna ilyen bármikor is azelőtt. Na mindegy, ez van... Iszok egy kávét...megint. :D " – Penelope


Sajnálom,hogy nem lett semmi pozitív változás.De majd elmúlik ám ez az időszak is,csak győzd kivárni." – Penelope

Remélem minél előbb elmúlik, mert ha nem, akkor kevesebbet fogok aludni az tuti. :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0