Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8318
2013. dec. 22. 19:00
#8317
2013. dec. 22. 18:50
#8316
2013. dec. 22. 18:34
"Hát...annyira nem használtak ezek.... Most csak annyi változás történt hogy igazán szarul voltam ébredéskor, és most is lüktet az agyam. :D Ja, és persze fáradt vagyok... Ennyi álmot életemben nem álmodtam, vagyis inkább úgy fogalmazok hogy nem emlékszek rá hogy lett volna ilyen bármikor is azelőtt. Na mindegy, ez van... Iszok egy kávét...megint. :D " – Sheila

Na akkor most ki fogtál rajtam.. Tiszta rémálom az elmutcában.. A kávéval vigyázz . Egy ismerősöm így kapott végkimerülést. Intenzívre került.. Próbáld ki , hogy a tv_t hangosabra húzd mikor alszol.. Valami tudományos adóra húzd..Állítólag alvás közben is arra koncentrálódik az agy.. Így nem tudsz olyan mélyen aludni és lehet álmodni sem fogsz. Vagy épp azzal fogsz amit a tudatalatid rögzít és tárol a tvből.
#8315
2013. dec. 22. 18:30
"Hát...annyira nem használtak ezek.... Most csak annyi változás történt hogy igazán szarul voltam ébredéskor, és most is lüktet az agyam. :D Ja, és persze fáradt vagyok... Ennyi álmot életemben nem álmodtam, vagyis inkább úgy fogalmazok hogy nem emlékszek rá hogy lett volna ilyen bármikor is azelőtt. Na mindegy, ez van... Iszok egy kávét...megint. :D " – Sheila

Sajnálom,hogy nem lett semmi pozitív változás.De majd elmúlik ám ez az időszak is,csak győzd kivárni.
#8314
2013. dec. 22. 15:42
törölt tag
Hát...annyira nem használtak ezek.... Most csak annyi változás történt hogy igazán szarul voltam ébredéskor, és most is lüktet az agyam. :D Ja, és persze fáradt vagyok... Ennyi álmot életemben nem álmodtam, vagyis inkább úgy fogalmazok hogy nem emlékszek rá hogy lett volna ilyen bármikor is azelőtt. Na mindegy, ez van... Iszok egy kávét...megint. :D
#8313
2013. dec. 22. 13:57
"Köszi a tippeket! " – Sheila

Szívesen . NA használt ?
#8312
2013. dec. 22. 12:12
#8311
2013. dec. 22. 12:09
"Köszi a tippeket! " – Sheila

Részemről nagyon szívesen.Ha van változás,írd meg.Remélem valamivel jobban aludtál az éjjel.
#8310
2013. dec. 21. 23:15
törölt tag
Köszi a tippeket!
#8309
2013. dec. 21. 22:16
#8308
2013. dec. 21. 20:25
Szilgyi.. Elküldtem üzenetbe azt...
#8307
2013. dec. 21. 19:43
"Na szóval....nem gondoltam hogy ilyet valaha is kérdezni fogok, mert eddig nem volt problem, de már kezd nyomasztani a dolog..... Ha benneteket rémálmok gyötörnek napokig, akkor hogyan múlasztjátok el? :D Öcsém, de hülyén tettem fel a kérdést....ez az egész egy agyrém.....azt már próbáltam hogy elalvás előtt elkezdek gondolni mondjuk egy történetet, ami nekem megnyugtató és általában az bevált, de már rég nem válik be, és ez idegesítő nagyon.... Nem elég, hogy össze-vissza álmodok és ez miatt hulla fáradt vagyok mert minden egyes éjjel álmodok, erre még rájönnek a rémálmok is pluszba amik már kezdenek idegesíteni.....nem olyanra kell gondolni hogy üldöz egy gyilkos, szörny vagy ilyesmi, azokat álmomban el szoktam intézni, hanem totál más.....szóval én mást nevezek rémálomnak....az nem publikus miket, ezért nem írok konkrétumot..... Tehát mit tesztek ilyen esetben? És ne nézzetek hülyének, tudom hogy szét vagyok most csúszva. :D" – Sheila

Alvás előtti meditáció,az ellazít,és elálmosít.
#8306
2013. dec. 21. 15:38
"Na szóval....nem gondoltam hogy ilyet valaha is kérdezni fogok, mert eddig nem volt problem, de már kezd nyomasztani a dolog..... Ha benneteket rémálmok gyötörnek napokig, akkor hogyan múlasztjátok el? :D Öcsém, de hülyén tettem fel a kérdést....ez az egész egy agyrém.....azt már próbáltam hogy elalvás előtt elkezdek gondolni mondjuk egy történetet, ami nekem megnyugtató és általában az bevált, de már rég nem válik be, és ez idegesítő nagyon.... Nem elég, hogy össze-vissza álmodok és ez miatt hulla fáradt vagyok mert minden egyes éjjel álmodok, erre még rájönnek a rémálmok is pluszba amik már kezdenek idegesíteni.....nem olyanra kell gondolni hogy üldöz egy gyilkos, szörny vagy ilyesmi, azokat álmomban el szoktam intézni, hanem totál más.....szóval én mást nevezek rémálomnak....az nem publikus miket, ezért nem írok konkrétumot..... Tehát mit tesztek ilyen esetben? És ne nézzetek hülyének, tudom hogy szét vagyok most csúszva. :D" – Sheila

Telefon+ heccet.. Valami olyan zenével ami pozitívitást vált ki. Legyenek olyan zenék amik jókedélyűek. Ne maxon halgasd csak halkan..Ez tuti jó.
#8305
2013. dec. 21. 14:52
törölt tag
Na szóval....nem gondoltam hogy ilyet valaha is kérdezni fogok, mert eddig nem volt problem, de már kezd nyomasztani a dolog..... Ha benneteket rémálmok gyötörnek napokig, akkor hogyan múlasztjátok el? :D Öcsém, de hülyén tettem fel a kérdést....ez az egész egy agyrém.....azt már próbáltam hogy elalvás előtt elkezdek gondolni mondjuk egy történetet, ami nekem megnyugtató és általában az bevált, de már rég nem válik be, és ez idegesítő nagyon.... Nem elég, hogy össze-vissza álmodok és ez miatt hulla fáradt vagyok mert minden egyes éjjel álmodok, erre még rájönnek a rémálmok is pluszba amik már kezdenek idegesíteni.....nem olyanra kell gondolni hogy üldöz egy gyilkos, szörny vagy ilyesmi, azokat álmomban el szoktam intézni, hanem totál más.....szóval én mást nevezek rémálomnak....az nem publikus miket, ezért nem írok konkrétumot..... Tehát mit tesztek ilyen esetben? És ne nézzetek hülyének, tudom hogy szét vagyok most csúszva. :D
#8304
2013. dec. 21. 12:39
Elég fura magyarázat,de ha ez nekik jó,hát legyen:
www.idokep.hu/hirek/behavazodott-olaszfalu
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0