Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8243
2013. dec. 19. 11:48
"ujvilagtudat.blogspot.hu/2013/12/a-mexikoi-kormany-feltarja-azokat-maja.html#.UrLIQOWZ_Gc" – Penelope

Ez akár lehet egy új fejezet kezdete is akkor? Kíváncsi leszek nagyon..Az igaz,hogy egyre jobban szállinkóznak a hírek de ez az internet világának is köszönhető.Badarság és önteltség lenne azt feltételezni,hogy az univerzumban csak mi vagyunk,voltunk és létezünk. A régi dolgok és események sok titkot rejteget még,talán egyszer pár morzsát megtudunk az igazságból,nincs más dolgunk csak kivárni a megfelelő pillanatot.Remélem megérem. :)
#8242
2013. dec. 19. 11:36
#8241
2013. dec. 19. 11:11
05...XD A plakátokat remélem jó profilomról csinálod meg :D

Nina,a kérdések hadába kaptál választ Koronátol...Falcon te is kukkancs majd be.. :D
#8240
2013. dec. 19. 11:09
"Az meg ki?? Komolyan ilyen hüle vok,hogy fogalmam nincs ki az a Joulupukki?" – szilgyi
A lappföldi igazi Mikulás.
#8239
2013. dec. 19. 11:06
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37043#msg37043 date=1387393276]
Ha röhögésre vágyok ilyen marhaságokat is képes vagyok olvasni:
www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2881140-en-akkor-most-igazi-vampir-vagyok
Kedvenc hozzászólások: "A vérnyúl rakjon teherbe!" meg ez: "Nem, te nem vámpír vagy, hanem csillámfaszláma." :D :D Könnyesre röhögtem magam ezen a gyakorihülyékkérdésén.... :D Ajánlom nektek is, csúcs!! :D" – szilgyi


Hát baszus ezen én is elröhögöm magam,pedig nem illik..Főleg mert "vámpírhívő " lennék,vagy mi......... Viszont kezdek hitetlen lenni...Tegnap szépen megfogalmaztam magamnak,hogy isten egy mese stb..Viszont a Télapó hihető :D" – szilgyi

Van, aki poénból ír ki ilyen kérdést....aki meg komolyan gondolja, azzal meg komoly problémák vannak.... ;D Szóval miért ne röhöghetnél? :D
Mert:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/988877_1406583029582117_1690254397_n.jpg
;D ;)
#8238
2013. dec. 19. 11:06
Az meg ki?? Komolyan ilyen hüle vok,hogy fogalmam nincs ki az a Joulupukki?
#8237
2013. dec. 19. 11:03
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37043#msg37043 date=1387393276]
Ha röhögésre vágyok ilyen marhaságokat is képes vagyok olvasni:
www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2881140-en-akkor-most-igazi-vampir-vagyok
Kedvenc hozzászólások: "A vérnyúl rakjon teherbe!" meg ez: "Nem, te nem vámpír vagy, hanem csillámfaszláma." :D :D Könnyesre röhögtem magam ezen a gyakorihülyékkérdésén.... :D Ajánlom nektek is, csúcs!! :D" – szilgyi


Hát baszus ezen én is elröhögöm magam,pedig nem illik..Főleg mert "vámpírhívő " lennék,vagy mi......... Viszont kezdek hitetlen lenni...Tegnap szépen megfogalmaztam magamnak,hogy isten egy mese stb..Viszont a Télapó hihető :D" – szilgyi

Joulupukki valódi.Mégha nem is mászik be a kéményeken,akkor is ő az igazi mikulás :)
#8236
2013. dec. 19. 10:50
"Ha röhögésre vágyok ilyen marhaságokat is képes vagyok olvasni:
www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2881140-en-akkor-most-igazi-vampir-vagyok
Kedvenc hozzászólások: "A vérnyúl rakjon teherbe!" meg ez: "Nem, te nem vámpír vagy, hanem csillámfaszláma." :D :D Könnyesre röhögtem magam ezen a gyakorihülyékkérdésén.... :D Ajánlom nektek is, csúcs!! :D" – Sheila


Hát baszus ezen én is elröhögöm magam,pedig nem illik..Főleg mert "vámpírhívő " lennék,vagy mi......... Viszont kezdek hitetlen lenni...Tegnap szépen megfogalmaztam magamnak,hogy isten egy mese stb..Viszont a Télapó hihető :D
#8235
2013. dec. 18. 20:01
törölt tag
Ha röhögésre vágyok ilyen marhaságokat is képes vagyok olvasni:
www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2881140-en-akkor-most-igazi-vampir-vagyok
Kedvenc hozzászólások: "A vérnyúl rakjon teherbe!" meg ez: "Nem, te nem vámpír vagy, hanem csillámfaszláma." :D :D Könnyesre röhögtem magam ezen a gyakorihülyékkérdésén.... :D Ajánlom nektek is, csúcs!! :D
#8234
2013. dec. 18. 19:57
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37037#msg37037 date=1387383678]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg37027#msg37027 date=1387371543]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37026#msg37026 date=1387365217]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg37023#msg37023 date=1387359881]
Én imádom az x aktákat :) És szerintem 10-ből 1 tuti igaz történet benne...minimum szal valami olykor olykor az igazságot tükrözi/heti...

Gyerekek jön a karácsony...Na jó engem nem különösen bozgat meg :-\ Most Ezel (bosszú mindhalálig és dracula függő vok.....)" – Penelope


Hát....azért azt is meg lehet nézni hogy az x-akták hatására növekedtek meg az ufo észlelések.....már nem azért, de így vannak hatással az emberekre a filmek.....nem véletlen hogyha megnézi valaki például a Démonok között filmet (láttam, kurva jó film), és mondjuk utána zörejeket hall meg egyéb dolgokat észlel, amik arra utalnak az illető szerint hogy szellem vagy démon van a házában.... :D Az emberek nagyon befolyásolhatóak. " – Penelope

Mint manapság a sok vámpíros sorozat hatására a vámpírok száma is. ;D ;D ;)" – Penelope

Na jah...baszki ott les egy vámpír a sarokból! ;D Jah, az csak a macskám! ;D
Sosem felejtem el azt, amit egyszer itt is szóba hoztam azt a hozzászólást, amikor valakit figyelt egy ember kocsiból és azt hitte vámpír.... :D Vámpír, basszus, vámpír, nem is egy elmebeteg aki lehet hogy embereket rabol, vagy csak az értékeiket viszi el....áh....inkább egy vámpír....de vajon mit mondana az ilyen egy rendőrnek ha támadás érné? "Jajj, rendőrbácsi itt volt egy vámpír és én bele szerettem ebbe az Edward alteregóba, csillogott a neon fényben meg minden, de a mocsokja nem akart vámpírrá tenni." ;D Hát na...." – Penelope

Ez egy vámpíros topik-többek között persze.Nem kell azért senkit leszólni szerintem,mert azt hiszi,hogy...majd rájön,hogy nem vámpír figyeli, és kész :) Már csak azért sem,mert ők nem figyelgetnének senkit autókból :D A lényeg,hogy mivel vámpíros topik,így aztán mindenféle fura fazon megfordulhat itt :)
Na nem mintha máshol nem lennének fura fazonok-elég sokfelé rohangálnak a világban,és az ember csak pislog.De nem baj,sokszínű emberiség :)" – Penelope

Hát...szerintem meg nem fura fazon, hanem egyszerűen hülye az illető.... :D :D
#8233
2013. dec. 18. 18:00
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg37027#msg37027 date=1387371543]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37026#msg37026 date=1387365217]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg37023#msg37023 date=1387359881]
Én imádom az x aktákat :) És szerintem 10-ből 1 tuti igaz történet benne...minimum szal valami olykor olykor az igazságot tükrözi/heti...

Gyerekek jön a karácsony...Na jó engem nem különösen bozgat meg :-\ Most Ezel (bosszú mindhalálig és dracula függő vok.....)" – Sheila


Hát....azért azt is meg lehet nézni hogy az x-akták hatására növekedtek meg az ufo észlelések.....már nem azért, de így vannak hatással az emberekre a filmek.....nem véletlen hogyha megnézi valaki például a Démonok között filmet (láttam, kurva jó film), és mondjuk utána zörejeket hall meg egyéb dolgokat észlel, amik arra utalnak az illető szerint hogy szellem vagy démon van a házában.... :D Az emberek nagyon befolyásolhatóak. " – Sheila

Mint manapság a sok vámpíros sorozat hatására a vámpírok száma is. ;D ;D ;)" – Sheila

Na jah...baszki ott les egy vámpír a sarokból! ;D Jah, az csak a macskám! ;D
Sosem felejtem el azt, amit egyszer itt is szóba hoztam azt a hozzászólást, amikor valakit figyelt egy ember kocsiból és azt hitte vámpír.... :D Vámpír, basszus, vámpír, nem is egy elmebeteg aki lehet hogy embereket rabol, vagy csak az értékeiket viszi el....áh....inkább egy vámpír....de vajon mit mondana az ilyen egy rendőrnek ha támadás érné? "Jajj, rendőrbácsi itt volt egy vámpír és én bele szerettem ebbe az Edward alteregóba, csillogott a neon fényben meg minden, de a mocsokja nem akart vámpírrá tenni." ;D Hát na...." – Sheila

Ez egy vámpíros topik-többek között persze.Nem kell azért senkit leszólni szerintem,mert azt hiszi,hogy...majd rájön,hogy nem vámpír figyeli, és kész :) Már csak azért sem,mert ők nem figyelgetnének senkit autókból :D A lényeg,hogy mivel vámpíros topik,így aztán mindenféle fura fazon megfordulhat itt :)
Na nem mintha máshol nem lennének fura fazonok-elég sokfelé rohangálnak a világban,és az ember csak pislog.De nem baj,sokszínű emberiség :)
#8232
2013. dec. 18. 17:23
törölt tag
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg37027#msg37027 date=1387371543]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg37026#msg37026 date=1387365217]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg37023#msg37023 date=1387359881]
Én imádom az x aktákat :) És szerintem 10-ből 1 tuti igaz történet benne...minimum szal valami olykor olykor az igazságot tükrözi/heti...

Gyerekek jön a karácsony...Na jó engem nem különösen bozgat meg :-\ Most Ezel (bosszú mindhalálig és dracula függő vok.....)" – nevem05


Hát....azért azt is meg lehet nézni hogy az x-akták hatására növekedtek meg az ufo észlelések.....már nem azért, de így vannak hatással az emberekre a filmek.....nem véletlen hogyha megnézi valaki például a Démonok között filmet (láttam, kurva jó film), és mondjuk utána zörejeket hall meg egyéb dolgokat észlel, amik arra utalnak az illető szerint hogy szellem vagy démon van a házában.... :D Az emberek nagyon befolyásolhatóak. " – nevem05

Mint manapság a sok vámpíros sorozat hatására a vámpírok száma is. ;D ;D ;)" – nevem05

Szerintem meg jóval előtte voltak ezek a dolgok. Csak a sok vámpíros filmek hatására figyeltek fel rájuk." – nevem05

Persze, az emberek régóta találnak ki rémtörténeteket, amikkel megmagyarázzák hogy miért fosták össze magukat egy lehulló levéltől.... ;D
#8231
2013. dec. 18. 17:21
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37026#msg37026 date=1387365217]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg37023#msg37023 date=1387359881]
Én imádom az x aktákat :) És szerintem 10-ből 1 tuti igaz történet benne...minimum szal valami olykor olykor az igazságot tükrözi/heti...

Gyerekek jön a karácsony...Na jó engem nem különösen bozgat meg :-\ Most Ezel (bosszú mindhalálig és dracula függő vok.....)" – Falcon


Hát....azért azt is meg lehet nézni hogy az x-akták hatására növekedtek meg az ufo észlelések.....már nem azért, de így vannak hatással az emberekre a filmek.....nem véletlen hogyha megnézi valaki például a Démonok között filmet (láttam, kurva jó film), és mondjuk utána zörejeket hall meg egyéb dolgokat észlel, amik arra utalnak az illető szerint hogy szellem vagy démon van a házában.... :D Az emberek nagyon befolyásolhatóak. " – Falcon

Mint manapság a sok vámpíros sorozat hatására a vámpírok száma is. ;D ;D ;)" – Falcon

Na jah...baszki ott les egy vámpír a sarokból! ;D Jah, az csak a macskám! ;D
Sosem felejtem el azt, amit egyszer itt is szóba hoztam azt a hozzászólást, amikor valakit figyelt egy ember kocsiból és azt hitte vámpír.... :D Vámpír, basszus, vámpír, nem is egy elmebeteg aki lehet hogy embereket rabol, vagy csak az értékeiket viszi el....áh....inkább egy vámpír....de vajon mit mondana az ilyen egy rendőrnek ha támadás érné? "Jajj, rendőrbácsi itt volt egy vámpír és én bele szerettem ebbe az Edward alteregóba, csillogott a neon fényben meg minden, de a mocsokja nem akart vámpírrá tenni." ;D Hát na....
#8230
2013. dec. 18. 15:33
Szilgyi!!! Ki plakátolom veled a várost meg a netet!!! Merre vagy? Na ma ki megyek hozzád... Később ... És cifakodnál fogva foglak ránci
gálni:):):) Aztán egy mozdulattal akkorát pörgetek rajtad, hogy tornádóvá változol. És a hajad az égnek fog állni bandzsa szemekkel ...:D:D Na!!!-

Késöbb ütközünk nálad...komolyan..
#8229
2013. dec. 18. 14:48
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg37026#msg37026 date=1387365217]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg37023#msg37023 date=1387359881]
Én imádom az x aktákat :) És szerintem 10-ből 1 tuti igaz történet benne...minimum szal valami olykor olykor az igazságot tükrözi/heti...

Gyerekek jön a karácsony...Na jó engem nem különösen bozgat meg :-\ Most Ezel (bosszú mindhalálig és dracula függő vok.....)" – Falcon


Hát....azért azt is meg lehet nézni hogy az x-akták hatására növekedtek meg az ufo észlelések.....már nem azért, de így vannak hatással az emberekre a filmek.....nem véletlen hogyha megnézi valaki például a Démonok között filmet (láttam, kurva jó film), és mondjuk utána zörejeket hall meg egyéb dolgokat észlel, amik arra utalnak az illető szerint hogy szellem vagy démon van a házában.... :D Az emberek nagyon befolyásolhatóak. " – Falcon

Mint manapság a sok vámpíros sorozat hatására a vámpírok száma is. ;D ;D ;)" – Falcon

Szerintem meg jóval előtte voltak ezek a dolgok. Csak a sok vámpíros filmek hatására figyeltek fel rájuk.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0