Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8033
2013. dec. 11. 17:25
Nem tudom 05.
Egy csöppet betelt a pohár,lehet eltűnök egy kis időre.
#8032
2013. dec. 11. 16:55
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36623#msg36623 date=1386114641]
Ez itt a kìgyó vérvonal . Ami Ádámtól ered , mivel , hogy a kígyó meg kisértette őt és Évát, bár sokan úgy tartják , hogy a kígyó vérvonal Kaintól ered .


ÁDÁM
Fiai:Káin ,Ábel , Azura- |--Sét
|--Énos
|--Kénánt
|--Mahalaléd
|--Jered
|--Énok
|-- Metúselahok
|--Lámek
|--Noé
|-- Jafed-Sém-Ham
Magók--| |--Kus
Attila --| | --Nimród
Csaba -- | Magor|Hun
Ed --|
Ügyek -- |
|------------------------Előd
|-- Álmos
|---ÁRPÁD

Fhuuuuuuuu gyerekek ! Mire ezt telefonon meg csináltam . És még nem végeztem mivel .....
Ha tovább folytatnák akkor VI Bélàn àt eljutnánk Luxemburgi Zsigmondhoz . Aki az Árpádvér leszármazotságanak köszönhetően lett király , mivel ugye Magyarországra akarrta Nagy Lajos visszavhelyezni az Árpád vért .Na ugye Zsigmond miatt lett a Hunyadi címer hollós . Szint úgy a Pálosoknak is ez a holó szerepel mint jelkép. Mátyàs és a pálosokat össze kötötte valami . Az ezelőtti h.sz emben írtam , hogy az Árpád vérvonal megörzése és örökítése volt cèl .Az Àrpàd vér melyet a Mátyàs - Pálos holló a csőrében visz és menekít . Hogy pontosítsam okfejtésem , Nem csupán az Àrpàd vért viszi a holló a csőrében , hanem magát a kígyó vérvonalat. Ebből következik az , hogy a pálosokat és Mátyàst nem csupàn az Àrpàd vér fűzte össze mint jelképben mint kapcsolatban , hanem maga a kígyó vérvonal .Hogy hogy jönnek ide a vámpìrok . Még most sem tudjuk de itt már találgathatunk . Tegyük fel mondjuk , hogy Káin valóban vámpír volt . Akkor meg van a kapocs . Mert , hogy Káin is részese ennek a vérágazatnak ....
Véleményeket kérek mindenkitől..
" – nevem05


Na ... Olvastam egy olyat , hogy Hermész avagy Thot inkarnációja, Sét ágazata volt. De csak bele olvastam , de lehet ma hajnalban rá szánom magam. A lényeg akkor , hogyha tényleg ez a kígyó élvonal , akkor Thot is bele tartozott ? Ha ígyvan akkor itt sa kötelék ami összetűzés Thotot és a vámpírokat a vérvonalal és a Magyarokkal , akár épp Péccsel. Mert ahogy itt látni lehet ez a férfinak egészen Árpádunkig avagy a Magyarokhoz húzódik . Jó hát Álmos volt az alapító és Árpádtól kapta a nevét az Árpádház. De ez mellékes egyre megy . Apja fia ...ugyan az" – nevem05


Penelope??Szerinted?

Ezt is jól elhanyagoltuk. :) Ki kell goboooznii....
#8031
2013. dec. 11. 16:37
"Na kész a folytatás...Magatokra ismertek benne mármint a neveteket illetően biztosra veszem..Most kaptatok egy kis fő szerepet ..Küldöm is :) " – szilgyi

Nemsokára elolvasom :) Már várom :D Csak most éppen van egy picuri dolgom,de aztán nekiesek :)
#8030
2013. dec. 11. 16:06
Ha válik csatlakozik a fórumhoz ,rá akarok menni a nevére , de mindenkinél azt írja a felhasználó nem létezik.. Miért?
#8029
2013. dec. 11. 16:02
Na és most ki van fenn?:)
#8028
2013. dec. 11. 15:05
"www.origo.hu/tudomany/vilagur/20131210-mars-one-lockheed-martin-sstl-bejelentes-a-mars-one-elso-marsi-kuldeteserol.html?sec-3

Most meghalni küldenek oda embereket?? Meg mi célból?? Úristen....most beindultak az agytekervényeim.....
" – Sheila


Mindenki önként jelenkezett. Valahol el kell kezdeni...
#8027
2013. dec. 11. 14:54
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36805#msg36805 date=1386766167]
Na kész a folytatás...Magatokra ismertek benne mármint a neveteket illetően biztosra veszem..Most kaptatok egy kis fő szerepet ..Küldöm is :) " – Sheila


Köszi! :) Jó lett! Királyságos! :) Mikor lesz folytatása? :D " – Sheila

Hát remélem hétvégére eszembe jut.. :D Jár az agyam...Tetszel magadnak? :)
#8026
2013. dec. 11. 14:35
Én este olvasom ... Úgy jobb
#8025
2013. dec. 11. 14:34
törölt tag
www.origo.hu/tudomany/vilagur/20131210-mars-one-lockheed-martin-sstl-bejelentes-a-mars-one-elso-marsi-kuldeteserol.html?sec-3

Most meghalni küldenek oda embereket?? Meg mi célból?? Úristen....most beindultak az agytekervényeim.....
#8024
2013. dec. 11. 14:32
törölt tag
"Na kész a folytatás...Magatokra ismertek benne mármint a neveteket illetően biztosra veszem..Most kaptatok egy kis fő szerepet ..Küldöm is :) " – szilgyi

Köszi! :) Jó lett! Királyságos! :) Mikor lesz folytatása? :D
#8023
2013. dec. 11. 13:49
Na kész a folytatás...Magatokra ismertek benne mármint a neveteket illetően biztosra veszem..Most kaptatok egy kis fő szerepet ..Küldöm is :)
#8022
2013. dec. 11. 12:57
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36783#msg36783 date=1386675197]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36782#msg36782 date=1386634256]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36779#msg36779 date=1386622934]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36777#msg36777 date=1386622718]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36773#msg36773 date=1386622204]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36772#msg36772 date=1386622000]
Nina-Szilgyi ..
.... Eskü ilyen csúfat még nem ládtam . Ez tök olyan mintha fel raknák egy képet Kiszel Tündéről és azt mondanám de fasza csaj . Komolyan ez a Petőfi inkarnáció a nyomomba nem jöhet ... :D

És most újongjuk dicsőítve : Éljen Penelope Éljen Penelope aki elmondta baz igazat A SZÁJRÓL amihez a bécsi kapu egy kis pajta ajtó. Tiszta homok a Petőfi hhihii szaladok . Éljeeeen Peeeeen az izlésessen izléses magabiztos mindig Penelope 1000 évig ... ....... :D:D" – szilgyi



A nyomodba nem jöhet? :D Bocs, de nem hiszem, szerintem meg ezt hívják úgy hogy "jobb pasi min te, ezért leszólod"-pasi szokás, ezt már megszokhatta a nőnem. :D :D Ha belepusztulsz is jó pasi marad, és kész. ;D ;D " – szilgyi


Nem komolyan nem erről szól de jobb faszi vagyok eskü.. Olvasdd Diánót Szilgyi könyvébe :) :D Most mennem kell mert ez a halál le merült rá kell tegyem a töltőre .. de majd jövök és meg vitatom a csúf Petőfiteket ;D:D byy " – szilgyi

Ja, szóval hogy rólad mintázta Diánót? (Majdnem dinamót írtam :D)
Hát bocs, de erősen kétlem. :D " – szilgyi

De most komolyan rólam .... Hidd el csak tudom . Előbb tudtam a könyvről mint mielőtt elkezdte írni . Minden szereplőről mintázott valakit . Èn nekem mindegyikről tudomásom van .. És Diáno én vagyok :) Amúgy nagyon jó könyv . És pedig most ír először . Dinamó hiihi ez jóvolt . Csípem azt a műsort ..." – szilgyi

Nem arra írtam hogy erősen kétlem, hogy rólad mintázta, hanem arra írtam hogy jobb faszi vagy JRM-nél... :D Elhiszem hogy rólad mintázta. Jaja, egyet értek jól ír.
De mikor jön a folytatás??????????????????????????????????????????? :D" – szilgyi

Ma írom a folytatást..A temetés részét már mindenki elolvasta? Ma végzek a javítgatásokkal is..Hát most vissza olvasva, majd elsüllyedek annyi volt benne a hiba és az értelmetlen vagy hiányos mondat stb.. Am Nina te is benne leszel.Majd most fogsz jönni.Falcont sem hagyom ki :Ö egy sellő lesz XD Csak vicceltem..De a Neve marad Falcon..Nina szeretnél egy nevet kiválasztani magadnak?Te egy erős egyéniségű Vámpírnő leszel aki nagyon akaratos és majd az is ki fog derülni,hogy miért..Viszont lesz egy bonyolult kapcsolatod is..Penelopét már bele írtam, de Ő Peneként tűnt fel eddig amit ma át írtam Penelopéra.. Én amúgy Zséda vagyok a könyvben. :D Tök jó sztorit találtam ki XD " – szilgyi

Igen, jelentem olvastam a temetésest. :)
Egyébként, én is át szoktam olvasni a sajátom milliószor, de ha esetleg valaki észrevesz benne valamit ami nem stimmel, nyugodtan szóljon! Sőt légyszíves szóljatok! :D
Benne leszek? :D De király már! :) Ööö, a nevekkel mindig bajban vagyok, annyit gondolkodtam a sajátjaim nevén hogy húúú....úgyhogy rád bízom! :) Köszi! :) Kíváncsian várom a folytatást! :)
#8021
2013. dec. 11. 10:16
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36783#msg36783 date=1386675197]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36782#msg36782 date=1386634256]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36779#msg36779 date=1386622934]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36777#msg36777 date=1386622718]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36773#msg36773 date=1386622204]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36772#msg36772 date=1386622000]
Nina-Szilgyi ..
.... Eskü ilyen csúfat még nem ládtam . Ez tök olyan mintha fel raknák egy képet Kiszel Tündéről és azt mondanám de fasza csaj . Komolyan ez a Petőfi inkarnáció a nyomomba nem jöhet ... :D

És most újongjuk dicsőítve : Éljen Penelope Éljen Penelope aki elmondta baz igazat A SZÁJRÓL amihez a bécsi kapu egy kis pajta ajtó. Tiszta homok a Petőfi hhihii szaladok . Éljeeeen Peeeeen az izlésessen izléses magabiztos mindig Penelope 1000 évig ... ....... :D:D" – szilgyi



A nyomodba nem jöhet? :D Bocs, de nem hiszem, szerintem meg ezt hívják úgy hogy "jobb pasi min te, ezért leszólod"-pasi szokás, ezt már megszokhatta a nőnem. :D :D Ha belepusztulsz is jó pasi marad, és kész. ;D ;D " – szilgyi


Nem komolyan nem erről szól de jobb faszi vagyok eskü.. Olvasdd Diánót Szilgyi könyvébe :) :D Most mennem kell mert ez a halál le merült rá kell tegyem a töltőre .. de majd jövök és meg vitatom a csúf Petőfiteket ;D:D byy " – szilgyi

Ja, szóval hogy rólad mintázta Diánót? (Majdnem dinamót írtam :D)
Hát bocs, de erősen kétlem. :D " – szilgyi

De most komolyan rólam .... Hidd el csak tudom . Előbb tudtam a könyvről mint mielőtt elkezdte írni . Minden szereplőről mintázott valakit . Èn nekem mindegyikről tudomásom van .. És Diáno én vagyok :) Amúgy nagyon jó könyv . És pedig most ír először . Dinamó hiihi ez jóvolt . Csípem azt a műsort ..." – szilgyi

Nem arra írtam hogy erősen kétlem, hogy rólad mintázta, hanem arra írtam hogy jobb faszi vagy JRM-nél... :D Elhiszem hogy rólad mintázta. Jaja, egyet értek jól ír.
De mikor jön a folytatás??????????????????????????????????????????? :D" – szilgyi

Ma írom a folytatást..A temetés részét már mindenki elolvasta? Ma végzek a javítgatásokkal is..Hát most vissza olvasva, majd elsüllyedek annyi volt benne a hiba és az értelmetlen vagy hiányos mondat stb.. Am Nina te is benne leszel.Majd most fogsz jönni.Falcont sem hagyom ki :Ö egy sellő lesz XD Csak vicceltem..De a Neve marad Falcon..Nina szeretnél egy nevet kiválasztani magadnak?Te egy erős egyéniségű Vámpírnő leszel aki nagyon akaratos és majd az is ki fog derülni,hogy miért..Viszont lesz egy bonyolult kapcsolatod is..Penelopét már bele írtam, de Ő Peneként tűnt fel eddig amit ma át írtam Penelopéra.. Én amúgy Zséda vagyok a könyvben. :D Tök jó sztorit találtam ki XD " – szilgyi

Sejtettem hogy Pene az én vagyok :D
#8020
2013. dec. 11. 10:14
"Nem ,nem az leszel..Te majd nekem fogsz segíteni valamiben,de pszt a részleteket nem árulom ki idő előtt! :D" – szilgyi

Okés. Neked kell tudni. ;)
#8019
2013. dec. 11. 10:07
Nem ,nem az leszel..Te majd nekem fogsz segíteni valamiben,de pszt a részleteket nem árulom ki idő előtt! :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0