Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7988
2013. dec. 9. 20:19
törölt tag
6. fejezet fent van. :D Remélem nem sikerült túlzottan langyira. :D :D
#7987
2013. dec. 9. 20:18
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36766#msg36766 date=1386614078]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36763#msg36763 date=1386612017]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36759#msg36759 date=1386611409]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36753#msg36753 date=1386606666]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36749#msg36749 date=1386604040]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36742#msg36742 date=1386591364]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36740#msg36740 date=1386590598]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36734#msg36734 date=1386577026]
,,Eltűnt 4 bolygó!?
Avagy ahogyan az ősi Sumérok le írták a naprendszerünket!

A Naprendszerünk a kb 5000-ével ezelőtt élt Sumérok által kőbe vésve (Ez ugyan a digitális változat de minden a Sumérok által le írtak alapján van rajta! ) Az érdekessége hogy nem 8,nem 9 hanem
12 bolygót ábrázoltak(írtak le)!
Kérdések:
1.Ha a naprendszert írták le honnan tudtak a külső bolygókról?
2.Ha 12-bolygó volt kb 5000-éve hova lett 4 mert mi csak 8-t ismerünk!(ha a törpe bolygókat nem számoljuk!)
3. Mi az az Etu-Zal a külső perem elején?
4.Honnan tudtak a bolygók dőlés szögéről?

Plusz tény: hogy az Ősi egyiptomiak is csináltak egy ehhez nagyon hasonló naprendszer térképet!"
F:face." – Penelope


És mi van akkor, ha valamelyik holdat nézték bolygónak? Egyáltalán hogy nézték őket? Komolyan érdekel....nincs erről egy hosszabb valami? " – Penelope
Csak ennyit találtam róla,de megpróbálok még máshol is utánanézni,és ha lesz valami,felteszem." – Penelope

Okés, köszi. :)" – Penelope

Egyenlőre sajnos nem találtam bővebbet erről.Lehet,hogy ez csak egy okfejtés,amit összeraktak innen-onnan.
Ilyet találtam csak:
www.hotdog.hu/blog/Sooth_blogja/foldunk-keletkezese-amit-meg-nem-ismernek-el
Bár a Nibirus részt kihagynám belőle,mert az nem bolygó szerintem,de mindegy." – Penelope

Hát, amit olvastam az kész vicc....mondjuk alap hogy a fordításokkal gondok vannak, mert általában félreértelmezik a dolgokat....

Szerinted mi a Nibiru?
Lehet hogy leszek majd olyan genyóca hogy beleírom a sztorimba.... ;D De az tuti hogy akkor egy mesterséges bolygónak írnám... ;D Vagy valami ilyesminek. :D" – Penelope
Bolygó méretű mesterséges szerkezet-vagyis űrhajó :)
" – Penelope

Asszem elmegyek gondolatolvasónak. :P :D

Egyébként ez jó kis oldal, erre hívtalak meg titeket... ;D
legendavadasz.hu/ufo/apollo_20" – Penelope

Régebben már utaltam rá,legalábbis próbáltam linkekkel utalgatni,szokásomhoz híven :)

Meghívást köszi :)" – Penelope

Nincs mit, én bírom azt az oldalt. :)
#7986
2013. dec. 9. 19:40
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg36763#msg36763 date=1386612017]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36759#msg36759 date=1386611409]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36753#msg36753 date=1386606666]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36749#msg36749 date=1386604040]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36742#msg36742 date=1386591364]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36740#msg36740 date=1386590598]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36734#msg36734 date=1386577026]
,,Eltűnt 4 bolygó!?
Avagy ahogyan az ősi Sumérok le írták a naprendszerünket!

A Naprendszerünk a kb 5000-ével ezelőtt élt Sumérok által kőbe vésve (Ez ugyan a digitális változat de minden a Sumérok által le írtak alapján van rajta! ) Az érdekessége hogy nem 8,nem 9 hanem
12 bolygót ábrázoltak(írtak le)!
Kérdések:
1.Ha a naprendszert írták le honnan tudtak a külső bolygókról?
2.Ha 12-bolygó volt kb 5000-éve hova lett 4 mert mi csak 8-t ismerünk!(ha a törpe bolygókat nem számoljuk!)
3. Mi az az Etu-Zal a külső perem elején?
4.Honnan tudtak a bolygók dőlés szögéről?

Plusz tény: hogy az Ősi egyiptomiak is csináltak egy ehhez nagyon hasonló naprendszer térképet!"
F:face." – Sheila


És mi van akkor, ha valamelyik holdat nézték bolygónak? Egyáltalán hogy nézték őket? Komolyan érdekel....nincs erről egy hosszabb valami? " – Sheila
Csak ennyit találtam róla,de megpróbálok még máshol is utánanézni,és ha lesz valami,felteszem." – Sheila

Okés, köszi. :)" – Sheila

Egyenlőre sajnos nem találtam bővebbet erről.Lehet,hogy ez csak egy okfejtés,amit összeraktak innen-onnan.
Ilyet találtam csak:
www.hotdog.hu/blog/Sooth_blogja/foldunk-keletkezese-amit-meg-nem-ismernek-el
Bár a Nibirus részt kihagynám belőle,mert az nem bolygó szerintem,de mindegy." – Sheila

Hát, amit olvastam az kész vicc....mondjuk alap hogy a fordításokkal gondok vannak, mert általában félreértelmezik a dolgokat....

Szerinted mi a Nibiru?
Lehet hogy leszek majd olyan genyóca hogy beleírom a sztorimba.... ;D De az tuti hogy akkor egy mesterséges bolygónak írnám... ;D Vagy valami ilyesminek. :D" – Sheila
Bolygó méretű mesterséges szerkezet-vagyis űrhajó :)
" – Sheila

Asszem elmegyek gondolatolvasónak. :P :D

Egyébként ez jó kis oldal, erre hívtalak meg titeket... ;D
legendavadasz.hu/ufo/apollo_20" – Sheila

Régebben már utaltam rá,legalábbis próbáltam linkekkel utalgatni,szokásomhoz híven :)

Meghívást köszi :)
#7985
2013. dec. 9. 19:35
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36762#msg36762 date=1386611812]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36761#msg36761 date=1386611632]
05 neked ízlés ficamod van!!! Hogy mondhattad rá ,hogy Petőfi Sándor?? Láttad de már ezt a férfit mozogni?? Maga a tökéletesség..." – szilgyi


És a testét sem látta.... :P :D Az meg aztán.... :D :D

Na most ki akar engem felakasztani közületek?? :D Valljátok be! :D Milliomodjára húzom az "akasztott embert" tarotba, de tök mindegy melyikből húzom, mindig azt húzom, öcsém.... :D Jól el szoktam ilyenekkel szórakozni, csak ez már unalmas kezd lenni. :D :D Egyébként tudom hogy kész rejtély minek foglalkozok ilyesmikkel, mert nem hiszek benne. :D" – szilgyi

boxofficebuz.com/cdn/content/images/new-tv-shows-2013-dracula.jpg

Ezt sasold meg 05...Ha erre is azt mered írni Hogy " – szilgyi

Nekem túl lányos a szája :) :P
#7984
2013. dec. 9. 19:34
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36759#msg36759 date=1386611409]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36753#msg36753 date=1386606666]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36749#msg36749 date=1386604040]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36742#msg36742 date=1386591364]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36740#msg36740 date=1386590598]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36734#msg36734 date=1386577026]
,,Eltűnt 4 bolygó!?
Avagy ahogyan az ősi Sumérok le írták a naprendszerünket!

A Naprendszerünk a kb 5000-ével ezelőtt élt Sumérok által kőbe vésve (Ez ugyan a digitális változat de minden a Sumérok által le írtak alapján van rajta! ) Az érdekessége hogy nem 8,nem 9 hanem
12 bolygót ábrázoltak(írtak le)!
Kérdések:
1.Ha a naprendszert írták le honnan tudtak a külső bolygókról?
2.Ha 12-bolygó volt kb 5000-éve hova lett 4 mert mi csak 8-t ismerünk!(ha a törpe bolygókat nem számoljuk!)
3. Mi az az Etu-Zal a külső perem elején?
4.Honnan tudtak a bolygók dőlés szögéről?

Plusz tény: hogy az Ősi egyiptomiak is csináltak egy ehhez nagyon hasonló naprendszer térképet!"
F:face." – Penelope


És mi van akkor, ha valamelyik holdat nézték bolygónak? Egyáltalán hogy nézték őket? Komolyan érdekel....nincs erről egy hosszabb valami? " – Penelope
Csak ennyit találtam róla,de megpróbálok még máshol is utánanézni,és ha lesz valami,felteszem." – Penelope

Okés, köszi. :)" – Penelope

Egyenlőre sajnos nem találtam bővebbet erről.Lehet,hogy ez csak egy okfejtés,amit összeraktak innen-onnan.
Ilyet találtam csak:
www.hotdog.hu/blog/Sooth_blogja/foldunk-keletkezese-amit-meg-nem-ismernek-el
Bár a Nibirus részt kihagynám belőle,mert az nem bolygó szerintem,de mindegy." – Penelope

Hát, amit olvastam az kész vicc....mondjuk alap hogy a fordításokkal gondok vannak, mert általában félreértelmezik a dolgokat....

Szerinted mi a Nibiru?
Lehet hogy leszek majd olyan genyóca hogy beleírom a sztorimba.... ;D De az tuti hogy akkor egy mesterséges bolygónak írnám... ;D Vagy valami ilyesminek. :D" – Penelope
Bolygó méretű mesterséges szerkezet-vagyis űrhajó :)
" – Penelope

Asszem elmegyek gondolatolvasónak. :P :D

Egyébként ez jó kis oldal, erre hívtalak meg titeket... ;D
legendavadasz.hu/ufo/apollo_20
#7983
2013. dec. 9. 19:32
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36761#msg36761 date=1386611632]
05 neked ízlés ficamod van!!! Hogy mondhattad rá ,hogy Petőfi Sándor?? Láttad de már ezt a férfit mozogni?? Maga a tökéletesség..." – Sheila


És a testét sem látta.... :P :D Az meg aztán.... :D :D

Na most ki akar engem felakasztani közületek?? :D Valljátok be! :D Milliomodjára húzom az "akasztott embert" tarotba, de tök mindegy melyikből húzom, mindig azt húzom, öcsém.... :D Jól el szoktam ilyenekkel szórakozni, csak ez már unalmas kezd lenni. :D :D Egyébként tudom hogy kész rejtély minek foglalkozok ilyesmikkel, mert nem hiszek benne. :D" – Sheila

boxofficebuz.com/cdn/content/images/new-tv-shows-2013-dracula.jpg

Ezt sasold meg 05...Ha erre is azt mered írni Hogy
#7982
2013. dec. 9. 19:18
Miért akar Kijev EU tag lenni?El vannak tévejedve,ha azt hiszik úgy jobb lesz...
Legalábbis azt mondják azért alakult ki a tüntetés,és a kormány lemondását akarják.
www.hir24.hu/kulfold/2013/12/09/kijev-nekimentek-a-rohamrendorok-a-tuntetoknek/
#7981
2013. dec. 9. 19:00
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg36753#msg36753 date=1386606666]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36749#msg36749 date=1386604040]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36742#msg36742 date=1386591364]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36740#msg36740 date=1386590598]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36734#msg36734 date=1386577026]
,,Eltűnt 4 bolygó!?
Avagy ahogyan az ősi Sumérok le írták a naprendszerünket!

A Naprendszerünk a kb 5000-ével ezelőtt élt Sumérok által kőbe vésve (Ez ugyan a digitális változat de minden a Sumérok által le írtak alapján van rajta! ) Az érdekessége hogy nem 8,nem 9 hanem
12 bolygót ábrázoltak(írtak le)!
Kérdések:
1.Ha a naprendszert írták le honnan tudtak a külső bolygókról?
2.Ha 12-bolygó volt kb 5000-éve hova lett 4 mert mi csak 8-t ismerünk!(ha a törpe bolygókat nem számoljuk!)
3. Mi az az Etu-Zal a külső perem elején?
4.Honnan tudtak a bolygók dőlés szögéről?

Plusz tény: hogy az Ősi egyiptomiak is csináltak egy ehhez nagyon hasonló naprendszer térképet!"
F:face." – Sheila


És mi van akkor, ha valamelyik holdat nézték bolygónak? Egyáltalán hogy nézték őket? Komolyan érdekel....nincs erről egy hosszabb valami? " – Sheila
Csak ennyit találtam róla,de megpróbálok még máshol is utánanézni,és ha lesz valami,felteszem." – Sheila

Okés, köszi. :)" – Sheila

Egyenlőre sajnos nem találtam bővebbet erről.Lehet,hogy ez csak egy okfejtés,amit összeraktak innen-onnan.
Ilyet találtam csak:
www.hotdog.hu/blog/Sooth_blogja/foldunk-keletkezese-amit-meg-nem-ismernek-el
Bár a Nibirus részt kihagynám belőle,mert az nem bolygó szerintem,de mindegy." – Sheila

Hát, amit olvastam az kész vicc....mondjuk alap hogy a fordításokkal gondok vannak, mert általában félreértelmezik a dolgokat....

Szerinted mi a Nibiru?
Lehet hogy leszek majd olyan genyóca hogy beleírom a sztorimba.... ;D De az tuti hogy akkor egy mesterséges bolygónak írnám... ;D Vagy valami ilyesminek. :D" – Sheila
Bolygó méretű mesterséges szerkezet-vagyis űrhajó :)
#7980
2013. dec. 9. 18:56
törölt tag
"05 neked ízlés ficamod van!!! Hogy mondhattad rá ,hogy Petőfi Sándor?? Láttad de már ezt a férfit mozogni?? Maga a tökéletesség..." – szilgyi

És a testét sem látta.... :P :D Az meg aztán.... :D :D

Na most ki akar engem felakasztani közületek?? :D Valljátok be! :D Milliomodjára húzom az "akasztott embert" tarotba, de tök mindegy melyikből húzom, mindig azt húzom, öcsém.... :D Jól el szoktam ilyenekkel szórakozni, csak ez már unalmas kezd lenni. :D :D Egyébként tudom hogy kész rejtély minek foglalkozok ilyesmikkel, mert nem hiszek benne. :D
#7979
2013. dec. 9. 18:53
05 neked ízlés ficamod van!!! Hogy mondhattad rá ,hogy Petőfi Sándor?? Láttad de már ezt a férfit mozogni?? Maga a tökéletesség...
#7978
2013. dec. 9. 18:50
törölt tag
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg36756#msg36756 date=1386607519]
[quote author=Falcon link=topic=434.msg36754#msg36754 date=1386606945]
Nekem a képeket nem jeleníti meg.
Amúgy a gyíkarcoknak akkor elég sokat kell napozniuk. Ezt hogyan oldják meg? Az érdekes lehet. ;D" – Falcon


Én sem látom mindegyik képet." – Falcon

Akkor úgy látszik ez ilyen. " – Falcon

Én csak 2 képet láttam. :D
#7977
2013. dec. 9. 18:50
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36749#msg36749 date=1386604040]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36742#msg36742 date=1386591364]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36740#msg36740 date=1386590598]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36734#msg36734 date=1386577026]
,,Eltűnt 4 bolygó!?
Avagy ahogyan az ősi Sumérok le írták a naprendszerünket!

A Naprendszerünk a kb 5000-ével ezelőtt élt Sumérok által kőbe vésve (Ez ugyan a digitális változat de minden a Sumérok által le írtak alapján van rajta! ) Az érdekessége hogy nem 8,nem 9 hanem
12 bolygót ábrázoltak(írtak le)!
Kérdések:
1.Ha a naprendszert írták le honnan tudtak a külső bolygókról?
2.Ha 12-bolygó volt kb 5000-éve hova lett 4 mert mi csak 8-t ismerünk!(ha a törpe bolygókat nem számoljuk!)
3. Mi az az Etu-Zal a külső perem elején?
4.Honnan tudtak a bolygók dőlés szögéről?

Plusz tény: hogy az Ősi egyiptomiak is csináltak egy ehhez nagyon hasonló naprendszer térképet!"
F:face." – Penelope


És mi van akkor, ha valamelyik holdat nézték bolygónak? Egyáltalán hogy nézték őket? Komolyan érdekel....nincs erről egy hosszabb valami? " – Penelope
Csak ennyit találtam róla,de megpróbálok még máshol is utánanézni,és ha lesz valami,felteszem." – Penelope

Okés, köszi. :)" – Penelope

Egyenlőre sajnos nem találtam bővebbet erről.Lehet,hogy ez csak egy okfejtés,amit összeraktak innen-onnan.
Ilyet találtam csak:
www.hotdog.hu/blog/Sooth_blogja/foldunk-keletkezese-amit-meg-nem-ismernek-el
Bár a Nibirus részt kihagynám belőle,mert az nem bolygó szerintem,de mindegy." – Penelope

Hát, amit olvastam az kész vicc....mondjuk alap hogy a fordításokkal gondok vannak, mert általában félreértelmezik a dolgokat....

Szerinted mi a Nibiru?
Lehet hogy leszek majd olyan genyóca hogy beleírom a sztorimba.... ;D De az tuti hogy akkor egy mesterséges bolygónak írnám... ;D Vagy valami ilyesminek. :D
#7976
2013. dec. 9. 18:02
Talán valakinek látatóak lesznek a képek.

Egy kis Tesla:
Tesla kozmikus sugár motorja a Föld bármely pontján működőképes
Kategória: Gondolatok, meglátások - Közzétette: fulldragon
A híres tudós 76.-ik születésnapja alkalmából azt nyilatkozta, hogy sikerült hasznosítania amindenen áthatoló sugarakat, és működtetnie velük egy kisméretű mozgó eszközt. (John J. A. O’Neill, az Eagle tudományos szerkesztőjének cikke.)

„Befogtam a kozmikus sugarakat, és egy mozgó eszközt működtettem velük”, nyilatkozta Nikola Tesla, a híres tudós egy, a 76.-ik születésnapja alkalmából tartott interjúban.

Tesla, aki egész életében elzárkózva dolgozott, és olyan intenzíven kerülte a nyilvánosságot, mint ahogyan a filmsztárok keresik azt, de megengedte néhány “tudományos újságírónak”, hogy mintegy születésnapi ajándékképpen megszegjék ezt a szabályt.

Pedig ez inkább egy megpróbáltatás a magas, közvetlen, kínosan pedánsan öltözködő úriembernek, akinek a találmányai korszakalkotók, és aki képtelen megérteni, hogy a közvélemény miért érdeklődik iránta.

„A kozmikus sugarak kutatása egy olyan dolog, ami nagyon közel áll hozzám. Én voltam az első, aki felfedezte ezeket a sugarakat, és természetesen úgy érzek irántuk, mint a saját gyermekeim iránt”, mondta dr. Tesla.

Állítását azok a több mint negyedszázada vele készült riportoknak az újságcikk kivágásai is igazolják, amelyekben elmagyarázza az “áthatoló sugarakat”, és amelyek nem sok feltűnést keltettek, mivel senki sem értette az általa felvázolt sajátosságaikat.

„Kifejlesztettem a kozmikus sugarak egy elméletét, és a kutatásaim minden egyes lépésével tökéletesen igazolni láttam azt”, mondta dr. Tesla.

Még nem nagy a teljesítmény

Dr. Tesla azt állította, hogy az eszköze által szolgáltatott teljesítmény jelentéktelen volt. Megkérdeztem, hogy a kimenő teljesítmény ugyanakkora volt-e, mint a Crookes-féle sugárzásmérőé, az eszközé, aminek négy üvegburában lévő lapátja a napfény hatására forog, és amit gyakran látni ékszerészek kirakataiban. Állítása szerint a kimeneti teljesítmény több ezerszer meghaladta a Crookes-féle sugárzásmérőét.
„A kozmikus sugarak vonzó tulajdonsága az állandóságuk. A nap mind a huszonnégy órájában záporoznak ránk, és ha egy üzem lenne kifejlesztve az energiájuk hasznosítására, akkor nem lenne szükség energiatároló berendezésre, nem úgy, mint a szelet, hullámokat vagy napfényt hasznosító eszközök esetében.”

Túlszárnyalva a fénysebességet

„Minden kutatásom arra a megállapításra vezet, hogy ezek kis részecskék, mindegyiknek olyan kicsi a töltése, hogy joggal nevezhetjük őket neutronoknak. Óriási, a fényét meghaladó sebességgel mozognak.
Több mint huszonöt éve kezdtem el erőfeszítéseimet a kozmikus sugarak befogására, és most kijelenthetem, hogy általuk sikerült egy mozgó gépezetet működtetnem.”
Sikerült rábírnom dr. Teslát, hogy áruljon el néhány alapelvet, amellyel a kozmikus sugárzás motorja működik.
„A legáltalánosabb módon magyarázom el”, mondta.

„A kozmikus sugárzás ionizálja a levegőt, rengeteg töltést szabadít fel, ionokat és elektronokat. Ezeket a töltéseket egy olyan kondenzátor gyűjti be, ami a motor áramkörén keresztül sül ki.”

Remények egy nagyméretű motor építésére

„Reményeim vannak, hogy a motoromat nagy méretekben is megépíthetem, de a körülmények nem voltak kedvezők a tervem megvalósításához.”
Megkérdeztem dr. Teslát, vajon a bolygók közti energiaátviteli tervében szerepelnek-e a kozmikus sugarak, mire azt válaszolta, hogy a két tervezet semmiféle kapcsolatban sem áll egymással.

Ugyancsak megkérdeztem, hogy dolgozik-e még azon az elgondoláson, amelyet a 90-es években kezdett el, az energia föld bármely pontjára történő vezeték nélküli továbbításával. Dolgozik rajta, mint mondta, és már bevezethető lenne.

Két alapelv felidézése

Mostanában jelentett be két alapelvet, amelyeket használni lehet ebben a tervben. Az egyik a felső légkör ionizálása, ami olyan jó elektromos vezetővé tenné azt, mint a fémek.


A másik szerint az energia “állóhullámok” földben történő keltése révén továbbítódna, a föld óriási oszcillátor általi feltöltésével, ami ugyanúgy rezegtetné a Földet elektromosan, mint ahogy egy harang gong a kalapács ütésére.
„A felső légkör vezetőképességét nem használom fel”, mondta, „de magának a földnek a vezetőképességét igen, és így nincs szükségem vezetékekre ahhoz, hogy elektromos energiát küldjek a bolygó bármely pontjára.”

forrás:/teslabook/
#7975
2013. dec. 9. 17:46
"[quote author=Falcon link=topic=434.msg36754#msg36754 date=1386606945]
Nekem a képeket nem jeleníti meg.
Amúgy a gyíkarcoknak akkor elég sokat kell napozniuk. Ezt hogyan oldják meg? Az érdekes lehet. ;D" – Penelope


Én sem látom mindegyik képet." – Penelope

Akkor úgy látszik ez ilyen.
#7974
2013. dec. 9. 17:45
"Nekem a képeket nem jeleníti meg.
Amúgy a gyíkarcoknak akkor elég sokat kell napozniuk. Ezt hogyan oldják meg? Az érdekes lehet. ;D" – Falcon


Én sem látom mindegyik képet.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0