Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7973
2013. dec. 9. 17:35
Nekem a képeket nem jeleníti meg.
Amúgy a gyíkarcoknak akkor elég sokat kell napozniuk. Ezt hogyan oldják meg? Az érdekes lehet. ;D
#7972
2013. dec. 9. 17:31
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg36742#msg36742 date=1386591364]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36740#msg36740 date=1386590598]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36734#msg36734 date=1386577026]
,,Eltűnt 4 bolygó!?
Avagy ahogyan az ősi Sumérok le írták a naprendszerünket!

A Naprendszerünk a kb 5000-ével ezelőtt élt Sumérok által kőbe vésve (Ez ugyan a digitális változat de minden a Sumérok által le írtak alapján van rajta! ) Az érdekessége hogy nem 8,nem 9 hanem
12 bolygót ábrázoltak(írtak le)!
Kérdések:
1.Ha a naprendszert írták le honnan tudtak a külső bolygókról?
2.Ha 12-bolygó volt kb 5000-éve hova lett 4 mert mi csak 8-t ismerünk!(ha a törpe bolygókat nem számoljuk!)
3. Mi az az Etu-Zal a külső perem elején?
4.Honnan tudtak a bolygók dőlés szögéről?

Plusz tény: hogy az Ősi egyiptomiak is csináltak egy ehhez nagyon hasonló naprendszer térképet!"
F:face." – Sheila


És mi van akkor, ha valamelyik holdat nézték bolygónak? Egyáltalán hogy nézték őket? Komolyan érdekel....nincs erről egy hosszabb valami? " – Sheila
Csak ennyit találtam róla,de megpróbálok még máshol is utánanézni,és ha lesz valami,felteszem." – Sheila

Okés, köszi. :)" – Sheila

Egyenlőre sajnos nem találtam bővebbet erről.Lehet,hogy ez csak egy okfejtés,amit összeraktak innen-onnan.
Ilyet találtam csak:
www.hotdog.hu/blog/Sooth_blogja/foldunk-keletkezese-amit-meg-nem-ismernek-el
Bár a Nibirus részt kihagynám belőle,mert az nem bolygó szerintem,de mindegy.
#7971
2013. dec. 9. 17:16
#7970
2013. dec. 9. 16:58
törölt tag
"Sokak szerint a Maja kód egész egyszerűen a ma létező legjobb forrás a 2012-es témában. Nem csak azt tárja elénk, hogy mi történik majd abban az évben, hanem azt is, hogy mi történt, történik addig:  Hogyan gyorsul fel 2012-ig az idő, és hogyan változik a tudatosság?  Mi a maja naptár értelme és üzenete?  Melyek a Föld és a Tejútrendszer evolúciós adatbankjai szerinti fontosabb periódusok? Egy olyan optimista elméletet vázol fel, amely a 2012-es év jelentőségét nem világvége-katasztrófában, hanem az isteni terv beteljesítésének, a boldog megvilágosodásnak, az egység elérésének lehetőségében látja. Barbara Hand Clow szerint a maja naptár gyorsuló időspirálja valójában az Isteni Terv beteljesítése felé halad, és nekünk, embereknek azt kell felismernünk, hogy a folyamatos isteni teremtés részesei vagyunk. Mai korunk, a 2012-t megelőző utolsó előtti ciklus rendkívül fontos a végkimenetel szempontjából. A szerző állítása szerint ez a kor hozza el a spiritualitás és a tudomány egyesítését, az emberi elme jobb féltekéjének megerősítését (vagyis a két félteke kiegyensúlyozását), Krisztus energiáját, a patriarchális, férfienergián alapuló társadalom bukását, és a feminin energiák fokozódását, illetve Kelet és Nyugat egyensúlyát, vagyis a nyugati (főleg az amerikai) hatalmi rendszer bukását. Ideális esetben tehát ez történik. Meg kell értenünk ezeknek a változásoknak a fontosságát, hiszen csak így indulhat el a bolygó és az emberiség a gyógyulás útján, és kerülhet el egy ökológiai katasztrófát. Mindennek felismerése egy olyan tudatosságbeli kvantumugrás, amelyet 2012-ig végre kell hajtanunk. Ehhez azonban - figyelmeztet a szerző - addig el kell végeznünk feladatainkat. De vajon mik ezek?

majanaptar.csillagmag.hu/

Valaki ismeri ezt a könyvet??" – szilgyi


Én nem ismerem, de ezzel a spirituális izével gondjaim vannak....először is....sokan azt állítják hogy vizualizáld azt, hogy egy békés bolygón élsz, mert ezzel segítesz....<---ez mi? Ilyen nincs....ez olyan, minthogy az ember szeret a seggén ülni és nem tenni semmit csak "vizualizál"....és majd várja a sült galambot a szájába, hátha megérkezik, közben meg nem....de az embernek ez jó érzés, mert a fantáziája által megérzi a boldogságot, amit a mindennapokban nem kap meg.... És mi az hogy isteni terv?<---ilyen nincs, ezt is egy új hullám aggatja ránk, csaképp nem a dogmatikus keresztények.... Egyszer azt mondta nekem egy keresztény "szeretethívő", csakmert figyeltem rá és nem küldtem el a pokolba, hanem eszmét cseréltünk nyugodt hangvitelben: "istennek tervei vannak veled"-hát kösz szépen, akkor megszívta az öreg, mert nem jött össze a terve... ;D Az ilyen szövegekkel áltatják az embereket, hogy érezzék hogy fontosak miegymás.... De ugyebár hisztek némelyik összeesküvés elméletnek....ha én lennék a gyíkarc háttérhatalom irányító, akkor tuti kitalálnám hogy hogyan vágjam át az embereket, és hogyan ne tegyenek abszolút semmit a tetteim ellen..... ;D A vallás a spiri cucc, az mind része lenne a tervemnek, hogy elfedjem mi folyik itt valójában.... ;D Na ki választ meg engem az emberiség vezetőjének? ;D ;D ;D
#7969
2013. dec. 9. 16:48
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36736#msg36736 date=1386589402]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36730#msg36730 date=1386549566]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36717#msg36717 date=1386510621]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36714#msg36714 date=1386503005]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36713#msg36713 date=1386495404]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36711#msg36711 date=1386461783]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36710#msg36710 date=1386459985]
A filmben Drakula a jó ügyért harcol és bosszút áll a Sárkányrend ellen akiknek úgymond kezében van a hatalom.És az ,hogy ahogyan Drakulát felkeltették a topikba illő és pont 500 évvel a "torporba" kerülése után..

Mintha Vámpírok kontra Illuminati társaságot nézném filmesítve..Áh nagyon jó film.." – nevem05

Jó is ...

Nem láttam még . Pont akartam kérdezni , hogy ez rendes film ? Vagy sorozat . Jól hangzik . Csak még mindig teloról vagyok . Ha minden ogaz akkor kedden kész a laptopom ... Mindenképp meg lesem... :)

Am hyyy Nina :) " – nevem05

Hello! :D

Áhá, szóval te is nézed? :)" – nevem05" – nevem05

Ez kérlek, sorozat, és rohadt jó sorozat... :D Nagyon tetszik. :D " – nevem05l

Megfogom nézni mindenképp... Voltam ma Szilgyinél és áradozott , bár ahogy ismerem tudni illik nagyon ismerem amióra csak az eszemet tudom , erős sejtésem van , hogy fél halott a bennelevő Draculáért . Tuti ideála bár még nem ládtam.:) ;D:D" – nevem05

;D Az a pasi, melyik nőnek nem jön be? :D :D
2.bp.blogspot.com/-MR-NBxWaIaE/Um0o5i3ghCI/AAAAAAAADA8/LCHukpNZm84/s1600/DraculaS1E1still5.jpg" – nevem05


Jajjj de csúffff . Tiszta Petőfi Sándor .. :):):D" – nevem05

Ez ott egy szexi pasi.... :D Női szemmel, persze.... :D
Azért az gáz lett volna ha te is azt írod rá hogy szexi.... ;D
#7968
2013. dec. 9. 16:47
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36740#msg36740 date=1386590598]
[quote author=Penelope link=topic=434.msg36734#msg36734 date=1386577026]
,,Eltűnt 4 bolygó!?
Avagy ahogyan az ősi Sumérok le írták a naprendszerünket!

A Naprendszerünk a kb 5000-ével ezelőtt élt Sumérok által kőbe vésve (Ez ugyan a digitális változat de minden a Sumérok által le írtak alapján van rajta! ) Az érdekessége hogy nem 8,nem 9 hanem
12 bolygót ábrázoltak(írtak le)!
Kérdések:
1.Ha a naprendszert írták le honnan tudtak a külső bolygókról?
2.Ha 12-bolygó volt kb 5000-éve hova lett 4 mert mi csak 8-t ismerünk!(ha a törpe bolygókat nem számoljuk!)
3. Mi az az Etu-Zal a külső perem elején?
4.Honnan tudtak a bolygók dőlés szögéről?

Plusz tény: hogy az Ősi egyiptomiak is csináltak egy ehhez nagyon hasonló naprendszer térképet!"
F:face." – Penelope


És mi van akkor, ha valamelyik holdat nézték bolygónak? Egyáltalán hogy nézték őket? Komolyan érdekel....nincs erről egy hosszabb valami? " – Penelope
Csak ennyit találtam róla,de megpróbálok még máshol is utánanézni,és ha lesz valami,felteszem." – Penelope

Okés, köszi. :)
#7967
2013. dec. 9. 16:37
Sokak szerint a Maja kód egész egyszerűen a ma létező legjobb forrás a 2012-es témában. Nem csak azt tárja elénk, hogy mi történik majd abban az évben, hanem azt is, hogy mi történt, történik addig:  Hogyan gyorsul fel 2012-ig az idő, és hogyan változik a tudatosság?  Mi a maja naptár értelme és üzenete?  Melyek a Föld és a Tejútrendszer evolúciós adatbankjai szerinti fontosabb periódusok? Egy olyan optimista elméletet vázol fel, amely a 2012-es év jelentőségét nem világvége-katasztrófában, hanem az isteni terv beteljesítésének, a boldog megvilágosodásnak, az egység elérésének lehetőségében látja. Barbara Hand Clow szerint a maja naptár gyorsuló időspirálja valójában az Isteni Terv beteljesítése felé halad, és nekünk, embereknek azt kell felismernünk, hogy a folyamatos isteni teremtés részesei vagyunk. Mai korunk, a 2012-t megelőző utolsó előtti ciklus rendkívül fontos a végkimenetel szempontjából. A szerző állítása szerint ez a kor hozza el a spiritualitás és a tudomány egyesítését, az emberi elme jobb féltekéjének megerősítését (vagyis a két félteke kiegyensúlyozását), Krisztus energiáját, a patriarchális, férfienergián alapuló társadalom bukását, és a feminin energiák fokozódását, illetve Kelet és Nyugat egyensúlyát, vagyis a nyugati (főleg az amerikai) hatalmi rendszer bukását. Ideális esetben tehát ez történik. Meg kell értenünk ezeknek a változásoknak a fontosságát, hiszen csak így indulhat el a bolygó és az emberiség a gyógyulás útján, és kerülhet el egy ökológiai katasztrófát. Mindennek felismerése egy olyan tudatosságbeli kvantumugrás, amelyet 2012-ig végre kell hajtanunk. Ehhez azonban - figyelmeztet a szerző - addig el kell végeznünk feladatainkat. De vajon mik ezek?

majanaptar.csillagmag.hu/

Valaki ismeri ezt a könyvet??
#7966
2013. dec. 9. 16:21
"Ki lapul a fűben .. ?? Igen te ott aki most ezt olvassa relytve :) " – nevem05

Jelen!!
#7965
2013. dec. 9. 16:08
Ki lapul a fűben .. ?? Igen te ott aki most ezt olvassa relytve :)
#7964
2013. dec. 9. 16:07
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36730#msg36730 date=1386549566]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36717#msg36717 date=1386510621]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36714#msg36714 date=1386503005]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36713#msg36713 date=1386495404]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36711#msg36711 date=1386461783]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36710#msg36710 date=1386459985]
A filmben Drakula a jó ügyért harcol és bosszút áll a Sárkányrend ellen akiknek úgymond kezében van a hatalom.És az ,hogy ahogyan Drakulát felkeltették a topikba illő és pont 500 évvel a "torporba" kerülése után..

Mintha Vámpírok kontra Illuminati társaságot nézném filmesítve..Áh nagyon jó film.." – Sheila

Jó is ...

Nem láttam még . Pont akartam kérdezni , hogy ez rendes film ? Vagy sorozat . Jól hangzik . Csak még mindig teloról vagyok . Ha minden ogaz akkor kedden kész a laptopom ... Mindenképp meg lesem... :)

Am hyyy Nina :) " – Sheila

Hello! :D

Áhá, szóval te is nézed? :)" – Sheila" – Sheila

Ez kérlek, sorozat, és rohadt jó sorozat... :D Nagyon tetszik. :D " – Sheilal

Megfogom nézni mindenképp... Voltam ma Szilgyinél és áradozott , bár ahogy ismerem tudni illik nagyon ismerem amióra csak az eszemet tudom , erős sejtésem van , hogy fél halott a bennelevő Draculáért . Tuti ideála bár még nem ládtam.:) ;D:D" – Sheila

;D Az a pasi, melyik nőnek nem jön be? :D :D
2.bp.blogspot.com/-MR-NBxWaIaE/Um0o5i3ghCI/AAAAAAAADA8/LCHukpNZm84/s1600/DraculaS1E1still5.jpg" – Sheila


Jajjj de csúffff . Tiszta Petőfi Sándor .. :):):D
#7963
2013. dec. 9. 15:56
www.origo.hu/nagyvilag/20131209-putyin-bezaratta-a-legnagyobb-orosz-hirugynokseget.html
Gazdasági okokra hivatkozva záratta be Vlagyimir Putyin orosz államfő a Ria Novosztyi nemzeti hírügynökséget. Helyét egy új médiavállalat veszi át. Maga Putyin jelentette be a hírt hétfőn a Kreml honlapján.

Új média hm...Ez olyan átlátszónak tűnik..
#7962
2013. dec. 9. 13:16
"[quote author=Penelope link=topic=434.msg36734#msg36734 date=1386577026]
,,Eltűnt 4 bolygó!?
Avagy ahogyan az ősi Sumérok le írták a naprendszerünket!

A Naprendszerünk a kb 5000-ével ezelőtt élt Sumérok által kőbe vésve (Ez ugyan a digitális változat de minden a Sumérok által le írtak alapján van rajta! ) Az érdekessége hogy nem 8,nem 9 hanem
12 bolygót ábrázoltak(írtak le)!
Kérdések:
1.Ha a naprendszert írták le honnan tudtak a külső bolygókról?
2.Ha 12-bolygó volt kb 5000-éve hova lett 4 mert mi csak 8-t ismerünk!(ha a törpe bolygókat nem számoljuk!)
3. Mi az az Etu-Zal a külső perem elején?
4.Honnan tudtak a bolygók dőlés szögéről?

Plusz tény: hogy az Ősi egyiptomiak is csináltak egy ehhez nagyon hasonló naprendszer térképet!"
F:face." – Sheila


És mi van akkor, ha valamelyik holdat nézték bolygónak? Egyáltalán hogy nézték őket? Komolyan érdekel....nincs erről egy hosszabb valami? " – Sheila
Csak ennyit találtam róla,de megpróbálok még máshol is utánanézni,és ha lesz valami,felteszem.
#7961
2013. dec. 9. 13:06
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36738#msg36738 date=1386589672]
Szilgyi! A te bűnöd hogy horrort álmodtam! :D :D Azt álmodtam hogy egy vámpír szadizott, eltörte a bordám az orrom meg ilyenek, én meg meguntam és a húsát leharaptam a karjáról... :D :D De tök frankó volt hogy már konkrétan mozdulni se tudtam volna, mégis ilyesmikre képes voltam. :D :D De azért gusztustalan volt. :D :D Szóval térjünk át Chris bácsira mert Dracula ilyen hatással van rám... :D" – szilgyi


Leharaptad a húsát te húsevő?? :D Jaj ne is mond és tiszta extázisba vagyok ezért a filmért és ez meg a te hibád,hogy bele szerettem egy filmbe..Lávolom imádom... :-[ :P ;D" – szilgyi

Jah, aztán meg kiköptem, nem ettem meg azért. :D
Hát ez van, én sok sorozattal vagyok így, és kínszenvedés mikor téliszünetre mennek.... :D :D Sorozatbuzi vagyok. :D Nekem ott van még ezen kívül a: Supernatural, The Walking Dead, Sherlock, Hannibal, Trónok harca, Almost Human.... :D Gondolhatod.... :D Plusz mégegy amire vadászom, csak nem találom.... :(
#7960
2013. dec. 9. 13:03
törölt tag
",,Eltűnt 4 bolygó!?
Avagy ahogyan az ősi Sumérok le írták a naprendszerünket!

A Naprendszerünk a kb 5000-ével ezelőtt élt Sumérok által kőbe vésve (Ez ugyan a digitális változat de minden a Sumérok által le írtak alapján van rajta! ) Az érdekessége hogy nem 8,nem 9 hanem
12 bolygót ábrázoltak(írtak le)!
Kérdések:
1.Ha a naprendszert írták le honnan tudtak a külső bolygókról?
2.Ha 12-bolygó volt kb 5000-éve hova lett 4 mert mi csak 8-t ismerünk!(ha a törpe bolygókat nem számoljuk!)
3. Mi az az Etu-Zal a külső perem elején?
4.Honnan tudtak a bolygók dőlés szögéről?

Plusz tény: hogy az Ősi egyiptomiak is csináltak egy ehhez nagyon hasonló naprendszer térképet!"
F:face." – Penelope


És mi van akkor, ha valamelyik holdat nézték bolygónak? Egyáltalán hogy nézték őket? Komolyan érdekel....nincs erről egy hosszabb valami?
#7959
2013. dec. 9. 13:02
"Szilgyi! A te bűnöd hogy horrort álmodtam! :D :D Azt álmodtam hogy egy vámpír szadizott, eltörte a bordám az orrom meg ilyenek, én meg meguntam és a húsát leharaptam a karjáról... :D :D De tök frankó volt hogy már konkrétan mozdulni se tudtam volna, mégis ilyesmikre képes voltam. :D :D De azért gusztustalan volt. :D :D Szóval térjünk át Chris bácsira mert Dracula ilyen hatással van rám... :D" – Sheila

Leharaptad a húsát te húsevő?? :D Jaj ne is mond és tiszta extázisba vagyok ezért a filmért és ez meg a te hibád,hogy bele szerettem egy filmbe..Lávolom imádom... :-[ :P ;D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0