Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7958
2013. dec. 9. 12:47
törölt tag
Szilgyi! A te bűnöd hogy horrort álmodtam! :D :D Azt álmodtam hogy egy vámpír szadizott, eltörte a bordám az orrom meg ilyenek, én meg meguntam és a húsát leharaptam a karjáról... :D :D De tök frankó volt hogy már konkrétan mozdulni se tudtam volna, mégis ilyesmikre képes voltam. :D :D De azért gusztustalan volt. :D :D Szóval térjünk át Chris bácsira mert Dracula ilyen hatással van rám... :D
#7957
2013. dec. 9. 12:44
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36729#msg36729 date=1386532461]
Hm....

tudnodkell.info/egy-elmeletileg-nem-letezo-bolygot-talaltak/" – Penelope


Ez jó!
,,bolygóformálódási elméletek szerint nem alakulhat ki bolygó ilyen távolságban a szülőcsillagától” -

És erről a bolygó is tud?Hogy nem kéne hogy létezzen...." – Penelope

:D Ezekszerint nem értesült róla hogy nem szabadna lennie. :D :D Dehát nem foglalkozik ő ezzel. :D
#7956
2013. dec. 9. 12:43
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36717#msg36717 date=1386510621]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36714#msg36714 date=1386503005]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36713#msg36713 date=1386495404]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36711#msg36711 date=1386461783]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36710#msg36710 date=1386459985]
A filmben Drakula a jó ügyért harcol és bosszút áll a Sárkányrend ellen akiknek úgymond kezében van a hatalom.És az ,hogy ahogyan Drakulát felkeltették a topikba illő és pont 500 évvel a "torporba" kerülése után..

Mintha Vámpírok kontra Illuminati társaságot nézném filmesítve..Áh nagyon jó film.." – nevem05

Jó is ...

Nem láttam még . Pont akartam kérdezni , hogy ez rendes film ? Vagy sorozat . Jól hangzik . Csak még mindig teloról vagyok . Ha minden ogaz akkor kedden kész a laptopom ... Mindenképp meg lesem... :)

Am hyyy Nina :) " – nevem05

Hello! :D

Áhá, szóval te is nézed? :)" – nevem05" – nevem05

Ez kérlek, sorozat, és rohadt jó sorozat... :D Nagyon tetszik. :D " – nevem05l

Megfogom nézni mindenképp... Voltam ma Szilgyinél és áradozott , bár ahogy ismerem tudni illik nagyon ismerem amióra csak az eszemet tudom , erős sejtésem van , hogy fél halott a bennelevő Draculáért . Tuti ideála bár még nem ládtam.:) ;D:D" – nevem05

;D Az a pasi, melyik nőnek nem jön be? :D :D
2.bp.blogspot.com/-MR-NBxWaIaE/Um0o5i3ghCI/AAAAAAAADA8/LCHukpNZm84/s1600/DraculaS1E1still5.jpg
#7955
2013. dec. 9. 9:33
",,Eltűnt 4 bolygó!?
Avagy ahogyan az ősi Sumérok le írták a naprendszerünket!

A Naprendszerünk a kb 5000-ével ezelőtt élt Sumérok által kőbe vésve (Ez ugyan a digitális változat de minden a Sumérok által le írtak alapján van rajta! ) Az érdekessége hogy nem 8,nem 9 hanem
12 bolygót ábrázoltak(írtak le)!
Kérdések:
1.Ha a naprendszert írták le honnan tudtak a külső bolygókról?
2.Ha 12-bolygó volt kb 5000-éve hova lett 4 mert mi csak 8-t ismerünk!(ha a törpe bolygókat nem számoljuk!)
3. Mi az az Etu-Zal a külső perem elején?
4.Honnan tudtak a bolygók dőlés szögéről?

Plusz tény: hogy az Ősi egyiptomiak is csináltak egy ehhez nagyon hasonló naprendszer térképet!"
F:face." – Penelope


Hát tippem van honnét is tudhatták...:) A maják és az Egyiptomiak...Minden bizonnyal voltak földönkívüli segítségük is..Vagy ekkora lett volna az akkori tudás?Na de honnét ered??
#7954
2013. dec. 9. 9:17
,,Eltűnt 4 bolygó!?
Avagy ahogyan az ősi Sumérok le írták a naprendszerünket!

A Naprendszerünk a kb 5000-ével ezelőtt élt Sumérok által kőbe vésve (Ez ugyan a digitális változat de minden a Sumérok által le írtak alapján van rajta! ) Az érdekessége hogy nem 8,nem 9 hanem
12 bolygót ábrázoltak(írtak le)!
Kérdések:
1.Ha a naprendszert írták le honnan tudtak a külső bolygókról?
2.Ha 12-bolygó volt kb 5000-éve hova lett 4 mert mi csak 8-t ismerünk!(ha a törpe bolygókat nem számoljuk!)
3. Mi az az Etu-Zal a külső perem elején?
4.Honnan tudtak a bolygók dőlés szögéről?

Plusz tény: hogy az Ősi egyiptomiak is csináltak egy ehhez nagyon hasonló naprendszer térképet!"
F:face.
#7953
2013. dec. 9. 6:42
#7952
2013. dec. 9. 6:28
"Hm....

tudnodkell.info/egy-elmeletileg-nem-letezo-bolygot-talaltak/" – Sheila


Ez jó!
,,bolygóformálódási elméletek szerint nem alakulhat ki bolygó ilyen távolságban a szülőcsillagától” -

És erről a bolygó is tud?Hogy nem kéne hogy létezzen....
#7951
2013. dec. 9. 1:48
"Tényleg olvassátok végig,meret érdemes,de azért ezt a végére még :)

,,Tanulságok

Rendkívül szerencsés helyzetben vagyunk mi, kárpát-medencei magyarok, hogy bár történelmünket alaposan megcsonkolták, identitászavarba kényszerítettek a finnugorizmussal, gazdaságilag, erkölcsileg padlóra tették nemzetünket, de van egy mindennél többet érõ kincsünk: az édes anyanyelvünk! Még így, aláásva is erõsek a gyökereink és táplálnak bennünket, ha az igaz ösvényen igyekszünk az örök cél felé.

A hozzánk ellenségesen viszonyuló világgal legyünk megértõek, szeretettel kell felülmúlnunk az õ vélt érdekeik motiválta álnok harcot. Ne ellenségként, hanem testvérként gondoljunk rájuk, hisz az idõsebb, bölcsebb testvér akkor is kell szeresse öccseit, ha azok bántják õt. A történések mögött ne a felszínes indítékokat nézzük, hanem lássunk a dolgok mélyére, s azonmód felismerjük, hogy mindent az idõtlen bölcsesség irányít.

Ha tiszta a lelkünk, akkor meghalljuk az események tanító üzeneteit, s egyre mélyebb alázat és megilletõdöttség önti el szívünket az élet határtalan kegyének jelenlétét tapasztalva meg… A lelki fejlõdésünknek van alárendelve minden, s ha befelé figyelünk, azzal elejét vehetjük rengeteg fájdalmas eseménynek. Ha önként tanulunk, azaz engedjük, hogy felszínre jöjjön bennünk ez elsüllyedt õsi bölcsesség, akkor olyan áldás kíséri éltünket, amirõl még csak nem is álmodánk. E földi világ múlandó és látszólagos, akár egy röpke álom. Az örök értékekhez igazítsuk tetteinket, szavainkat, érzelmeinket-gondolatainkat - s világunk akkor örökké s kerekké válik.

Ne higgyük, hogy a világ globalista vezetõi rosszak, egyfajta kényszerpályán vannak, akiket az önzés, a hatalomvágy, a kapzsiság vak szelleme irányít. Az erõt hozzá mi adjuk mindnyájan a lustaságunkkal, a félelmeinkkel, kétségeinkkel, aggodalmainkkal, tudatalatti és tudatos gyengeségeinkkel. Váljunk a derû és a bizalom mestereivé, állítsuk életünket az igaz szeretet szolgálatába. Így leszünk képessé beteljesíteni földi küldetésünket, melynek végsõ célja maga az Ég. Gyatra másolat az egyik aranylemezrõl, egy kisebb vagyonért vásárolta barátom Nekeresdországból. Nem lehet tudni, mennyire hiteles, de szemmel láthatóan silányabb, igénytelenebb a kivitelezése, mint azoké, amikrõl késõbb a titkosszolgálatnál fotókat láttam. Ami azért világos, hogy a Nap uralja a képet, mondhatni egy Nap-embert ábrázol, (Nap fiai, magyarok!)


Ez jut eszembe Móriczról, s a távoli õseink által készített, majd évezredeken keresztül gondosan õrzött aranylemezekrõl. Ezt jelenti számomra magyarnak lenni, s ez jelenti nekem az igazi gazdagságot.
Kívánom és teljes szívembõl imádkozom érte, hogy õseink nyomán fedezzük fel mind a bensõ Valóságot - mely nem statikus, hanem áramló természetû - s szolgáljunk szelíd, lelkesítõ példával az emberség, s a kihívások nehéz arénájában. Vezessük ki életünket a vágyak, elvárások kötelékébõl a bizalom nyílt kék tengerére, s ezzel a bensõ utazással segíthetjük elõ, hogy a világ is kiszabaduljon végre a gonoszság és kapzsiság bûvkörébõl - s akkor bolygónk a szeretet és béke paradicsomi otthonává válik. Nap gyermekei, elõre! Múltunk megismerése által nyerhetünk csak jövõt.



Kelt, 2006. július 24. Labant Csaba"

" – Penelope


Milyen igaz..
#7950
2013. dec. 9. 1:39
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36714#msg36714 date=1386503005]
[quote author=Sheila link=topic=434.msg36713#msg36713 date=1386495404]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36711#msg36711 date=1386461783]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36710#msg36710 date=1386459985]
A filmben Drakula a jó ügyért harcol és bosszút áll a Sárkányrend ellen akiknek úgymond kezében van a hatalom.És az ,hogy ahogyan Drakulát felkeltették a topikba illő és pont 500 évvel a "torporba" kerülése után..

Mintha Vámpírok kontra Illuminati társaságot nézném filmesítve..Áh nagyon jó film.." – Sheila

Jó is ...

Nem láttam még . Pont akartam kérdezni , hogy ez rendes film ? Vagy sorozat . Jól hangzik . Csak még mindig teloról vagyok . Ha minden ogaz akkor kedden kész a laptopom ... Mindenképp meg lesem... :)

Am hyyy Nina :) " – Sheila

Hello! :D

Áhá, szóval te is nézed? :)" – Sheila" – Sheila

Ez kérlek, sorozat, és rohadt jó sorozat... :D Nagyon tetszik. :D " – Sheilal

Megfogom nézni mindenképp... Voltam ma Szilgyinél és áradozott , bár ahogy ismerem tudni illik nagyon ismerem amióra csak az eszemet tudom , erős sejtésem van , hogy fél halott a bennelevő Draculáért . Tuti ideála bár még nem ládtam.:) ;D:D
#7949
2013. dec. 8. 20:54
törölt tag
#7948
2013. dec. 8. 18:58
Zsigmond király (1387-1437) által 1408-ban alapított magyar világi lovagrend. Tagjai, a bárók az uralkodóház támogatásáért cserében országos főméltóságokat kaptak. A 15. század közepén gyakorlatilag megszűnt.
#7947
2013. dec. 8. 18:48
Jó hogy szóltál,mert nem néztem rá.És most nem is jelezte ki felugró ablakkal,mint általában.Máris nézem.
#7946
2013. dec. 8. 18:31
Penelope Írtam egy levelet,de lehet nem kaptad meg...Gondoltam azért ki írom ide is...
Vagy csak nem figyeltél..

De ha nem jól küldtem el akkor nem fontos.. :)
#7945
2013. dec. 8. 18:10
#7944
2013. dec. 8. 18:03
Tényleg olvassátok végig,meret érdemes,de azért ezt a végére még :)

,,Tanulságok

Rendkívül szerencsés helyzetben vagyunk mi, kárpát-medencei magyarok, hogy bár történelmünket alaposan megcsonkolták, identitászavarba kényszerítettek a finnugorizmussal, gazdaságilag, erkölcsileg padlóra tették nemzetünket, de van egy mindennél többet érõ kincsünk: az édes anyanyelvünk! Még így, aláásva is erõsek a gyökereink és táplálnak bennünket, ha az igaz ösvényen igyekszünk az örök cél felé.

A hozzánk ellenségesen viszonyuló világgal legyünk megértõek, szeretettel kell felülmúlnunk az õ vélt érdekeik motiválta álnok harcot. Ne ellenségként, hanem testvérként gondoljunk rájuk, hisz az idõsebb, bölcsebb testvér akkor is kell szeresse öccseit, ha azok bántják õt. A történések mögött ne a felszínes indítékokat nézzük, hanem lássunk a dolgok mélyére, s azonmód felismerjük, hogy mindent az idõtlen bölcsesség irányít.

Ha tiszta a lelkünk, akkor meghalljuk az események tanító üzeneteit, s egyre mélyebb alázat és megilletõdöttség önti el szívünket az élet határtalan kegyének jelenlétét tapasztalva meg… A lelki fejlõdésünknek van alárendelve minden, s ha befelé figyelünk, azzal elejét vehetjük rengeteg fájdalmas eseménynek. Ha önként tanulunk, azaz engedjük, hogy felszínre jöjjön bennünk ez elsüllyedt õsi bölcsesség, akkor olyan áldás kíséri éltünket, amirõl még csak nem is álmodánk. E földi világ múlandó és látszólagos, akár egy röpke álom. Az örök értékekhez igazítsuk tetteinket, szavainkat, érzelmeinket-gondolatainkat - s világunk akkor örökké s kerekké válik.

Ne higgyük, hogy a világ globalista vezetõi rosszak, egyfajta kényszerpályán vannak, akiket az önzés, a hatalomvágy, a kapzsiság vak szelleme irányít. Az erõt hozzá mi adjuk mindnyájan a lustaságunkkal, a félelmeinkkel, kétségeinkkel, aggodalmainkkal, tudatalatti és tudatos gyengeségeinkkel. Váljunk a derû és a bizalom mestereivé, állítsuk életünket az igaz szeretet szolgálatába. Így leszünk képessé beteljesíteni földi küldetésünket, melynek végsõ célja maga az Ég. Gyatra másolat az egyik aranylemezrõl, egy kisebb vagyonért vásárolta barátom Nekeresdországból. Nem lehet tudni, mennyire hiteles, de szemmel láthatóan silányabb, igénytelenebb a kivitelezése, mint azoké, amikrõl késõbb a titkosszolgálatnál fotókat láttam. Ami azért világos, hogy a Nap uralja a képet, mondhatni egy Nap-embert ábrázol, (Nap fiai, magyarok!)


Ez jut eszembe Móriczról, s a távoli õseink által készített, majd évezredeken keresztül gondosan õrzött aranylemezekrõl. Ezt jelenti számomra magyarnak lenni, s ez jelenti nekem az igazi gazdagságot.
Kívánom és teljes szívembõl imádkozom érte, hogy õseink nyomán fedezzük fel mind a bensõ Valóságot - mely nem statikus, hanem áramló természetû - s szolgáljunk szelíd, lelkesítõ példával az emberség, s a kihívások nehéz arénájában. Vezessük ki életünket a vágyak, elvárások kötelékébõl a bizalom nyílt kék tengerére, s ezzel a bensõ utazással segíthetjük elõ, hogy a világ is kiszabaduljon végre a gonoszság és kapzsiság bûvkörébõl - s akkor bolygónk a szeretet és béke paradicsomi otthonává válik. Nap gyermekei, elõre! Múltunk megismerése által nyerhetünk csak jövõt.



Kelt, 2006. július 24. Labant Csaba"
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0