Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7943
2013. dec. 8. 17:48
Ezt az oldalt már rég elfelejtettem,még 2010 végén került be a kedvenceim közé:
csillagosveny.uw.hu/ecu.html
Labant Csaba

Ekvádori útibeszámoló

Móricz János nyomában

Szívem szerint az egészet idemásolnám,de nem lenne jó,mert képek is vannak.Ezt viszont akkor is kimásolom:

,,Felvételeket mutatott az expedícióról, megnéztem az indiánok tanúvallomását, melyben elmondták, hogy egy napon géppisztolyos, angolul beszélõ katonák jöttek helikopterekkel, s hatalmas ládákban elhordták az évszázadokon keresztül gondosan õrzött kultúrkincseket, aranylemezeket, melyeken az emberiség valódi történelme volt rögzítve, még e civilizációnak nevezett romlás elõtti idõkbõl."
,,Láttam Móriczot beszélni a képernyõn, ahogy elmesélte miként csapta be õt a világhírû író, Erich von Daniken, aki felhasználva az õ fotóit könyvet írt a barlangról, manipulált képet közölve le, melyen õ (Móricz) és Daniken a barlang bejáratánál vannak együtt, azonban - hangsúlyozta Móricz - Danikan soha életében nem járt ott, s a fotók montírozott képek, az eredetiket tõle lopta el a nagy nevû író."

Meg ezt is:
,,Döbbenetes felvételt láttam egy 7 méter magas emberi csontvázról, én pedig elmeséltem nekik, hogy a magyar mondavilág szerves részét képezik az óriások, Erdélyben is sok legenda maradt fenn róluk."

És ezt:
,,Végül még, összeköttetéseim révén eljutottam egy titkos helyre, ahol páncélszekrényben szigorúan bizalmas fotókat õriznek az aranylemezekrõl. Bár egy kormányember intézte nekem ezt a lehetõséget, de azt nyomatékosan értésemre adta, hogy hivatalosan nem tud(hat)nak semmit…"

csillagosveny.uw.hu/cikk.html
#7942
2013. dec. 8. 17:45
#7941
2013. dec. 8. 15:21
törölt tag
"Akkor nem jól próbáltad,mert nem jöhet szét :)
" – Penelope


De ezt hogy lehet "nem jól próbálni"? :D Komolyan úgy csináltam ahogyan leírták.... :D És szétjött simán. :D Na mindegy... :)

Remélem nem veszitek zokon, ha ezt ide berakom, szerintem hasznos:
amindenit.blog.hu/2013/12/08/agyunk_gonosz_trefai_miert_latjuk_azt_ami_nincs_is_ott
#7940
2013. dec. 8. 14:58
#7939
2013. dec. 8. 14:58
Akkor nem jól próbáltad,mert nem jöhet szét :)
#7938
2013. dec. 8. 14:54
törölt tag
"www.mindenegybenblog.hu/fiuk-lanyok-velemeny/ha-ezt-elolvasod-sosem-felejted-el-miert" – Penelope

Öhm....kipróbáltam, ezekszerint nálam nem működne a házasság, mert szétjön a gyűrűsujjam? :D :D Na az ilyenektől kérdem én, honnan szedték ezt a marhaságot? :D
#7937
2013. dec. 8. 14:50
törölt tag
"[quote author=Sheila link=topic=434.msg36713#msg36713 date=1386495404]
[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36711#msg36711 date=1386461783]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36710#msg36710 date=1386459985]
A filmben Drakula a jó ügyért harcol és bosszút áll a Sárkányrend ellen akiknek úgymond kezében van a hatalom.És az ,hogy ahogyan Drakulát felkeltették a topikba illő és pont 500 évvel a "torporba" kerülése után..

Mintha Vámpírok kontra Illuminati társaságot nézném filmesítve..Áh nagyon jó film.." – nevem05


Jó is ...

Nem láttam még . Pont akartam kérdezni , hogy ez rendes film ? Vagy sorozat . Jól hangzik . Csak még mindig teloról vagyok . Ha minden ogaz akkor kedden kész a laptopom ... Mindenképp meg lesem... :)

Am hyyy Nina :) " – nevem05

Hello! :D

Áhá, szóval te is nézed? :)" – nevem05" – nevem05

Ez kérlek, sorozat, és rohadt jó sorozat... :D Nagyon tetszik. :D
#7936
2013. dec. 8. 13:45
#7935
2013. dec. 8. 12:47
#7934
2013. dec. 8. 12:43
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36711#msg36711 date=1386461783]
[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36710#msg36710 date=1386459985]
A filmben Drakula a jó ügyért harcol és bosszút áll a Sárkányrend ellen akiknek úgymond kezében van a hatalom.És az ,hogy ahogyan Drakulát felkeltették a topikba illő és pont 500 évvel a "torporba" kerülése után..

Mintha Vámpírok kontra Illuminati társaságot nézném filmesítve..Áh nagyon jó film.." – Sheila


Jó is ...

Nem láttam még . Pont akartam kérdezni , hogy ez rendes film ? Vagy sorozat . Jól hangzik . Csak még mindig teloról vagyok . Ha minden ogaz akkor kedden kész a laptopom ... Mindenképp meg lesem... :)

Am hyyy Nina :) " – Sheila

Hello! :D

Áhá, szóval te is nézed? :)" – Sheila
#7933
2013. dec. 8. 10:36
törölt tag
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36710#msg36710 date=1386459985]
A filmben Drakula a jó ügyért harcol és bosszút áll a Sárkányrend ellen akiknek úgymond kezében van a hatalom.És az ,hogy ahogyan Drakulát felkeltették a topikba illő és pont 500 évvel a "torporba" kerülése után..

Mintha Vámpírok kontra Illuminati társaságot nézném filmesítve..Áh nagyon jó film.." – nevem05


Jó is ...

Am hyyy Nina :) " – nevem05

Hello! :D

Áhá, szóval te is nézed? :)
#7932
2013. dec. 8. 10:35
törölt tag
"A filmben Drakula a jó ügyért harcol és bosszút áll a Sárkányrend ellen akiknek úgymond kezében van a hatalom.És az ,hogy ahogyan Drakulát felkeltették a topikba illő és pont 500 évvel a "torporba" kerülése után..

Mintha Vámpírok kontra Illuminati társaságot nézném filmesítve..Áh nagyon jó film.." – szilgyi


Na ugye hogy tudok én is olyat megosztani ami nektek is tetszik? :)
És ahogyan csinálja Dracula, hát az nagyon ász.... :D Na meg a stílusa.... :D Király, nekem így tetszik a Draculás sztori a legjobban! :)
#7931
2013. dec. 8. 1:16
"A filmben Drakula a jó ügyért harcol és bosszút áll a Sárkányrend ellen akiknek úgymond kezében van a hatalom.És az ,hogy ahogyan Drakulát felkeltették a topikba illő és pont 500 évvel a "torporba" kerülése után..

Mintha Vámpírok kontra Illuminati társaságot nézném filmesítve..Áh nagyon jó film.." – szilgyi


Jó is ...

Am hyyy Nina :)
#7930
2013. dec. 8. 0:46
A filmben Drakula a jó ügyért harcol és bosszút áll a Sárkányrend ellen akiknek úgymond kezében van a hatalom.És az ,hogy ahogyan Drakulát felkeltették a topikba illő és pont 500 évvel a "torporba" kerülése után..

Mintha Vámpírok kontra Illuminati társaságot nézném filmesítve..Áh nagyon jó film..
#7929
2013. dec. 7. 23:02
törölt tag
"Imádlak Nina!!!!!!!!!!!! Akkor én most offe!!!!Nézem a kis vámpíromat :D :-*" – szilgyi

;D Megyek én is, jó vámpírozást! :D Draculával teli jó éjt! :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0