Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7913
2013. dec. 7. 21:23
Most offf majd re reccsss :)
#7912
2013. dec. 7. 21:22
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36687#msg36687 date=1386445955]
mIT JELENT AZ A Denci? :D" – nevem05


Pwnelope keresztelt át . Enyhe holtkóros alva járáspm miat itt a Tttn." – nevem05

Igen ,igen már vágom :)
Olvastátok már nina könyvét?? Megírta az 5. részét..Jaj eszméletlen jó :) Nagyon várom a folytatást....Tényleg Nina jer már vissza :)

vilagokorzoi.blogspot.hu/
#7911
2013. dec. 7. 21:04
"mIT JELENT AZ A Denci? :D" – szilgyi

Pwnelope keresztelt át . Enyhe holtkóros alva járáspm miat itt a Tttn.
#7910
2013. dec. 7. 21:03
"[quote author=nevem05 link=topic=434.msg36686#msg36686 date=1386445757]
Lányo csak be kukantottam ... vissza írni
De már mennem is kell de lehet át megyek Dencibe . Ugye penelope ??:)" – Penelope


Bizony Denci :)" – Penelope

Hihihi .... :):) imádom az ilyen Penelopes szókincstárat..
#7909
2013. dec. 7. 20:55
"Lányo csak be kukantottam ... vissza írni
De már mennem is kell de lehet át megyek Dencibe . Ugye penelope ??:)" – nevem05


Bizony Denci :)
#7908
2013. dec. 7. 20:54
"mIT JELENT AZ A Denci? :D" – szilgyi

Denevér :D

Ez olyan,mint a Vámpírusz :)
#7907
2013. dec. 7. 20:52
mIT JELENT AZ A Denci? :D
#7906
2013. dec. 7. 20:49
Lányo csak be kukantottam ... vissza írni
De már mennem is kell de lehet át megyek Dencibe . Ugye penelope ??:)
#7905
2013. dec. 7. 20:41
Nincs mit :)
Én online nem tudom megnézni,ezért maradt a mozi,de három d-ben még élvezetes is volt :) Pedig tudom,hogy a disny filmek is na...
#7904
2013. dec. 7. 20:32
"Most néztem meg a jégvarázst a moziban 3D-ben.Nagyon tetszett,de persze én ebben is láttam utaláosak,mondhatni szakmai ártalom :D
Bár a csaj sem volt semmi na...mert ugye alapból a kezével csinált jeget,havat...
Ajánlom megnézésre,mert tényleg jó,vicces,élvezetes,és miegymás :)" – Penelope


Köcce az ajánlást :) 2 hónap és online is nézhető lesz a neten kb,és akk megnézem :) www.disney.hu/filmek/jegvarazs
#7903
2013. dec. 7. 20:27
Most néztem meg a jégvarázst a moziban 3D-ben.Nagyon tetszett,de persze én ebben is láttam utaláosak,mondhatni szakmai ártalom :D
Bár a csaj sem volt semmi na...mert ugye alapból a kezével csinált jeget,havat...
Ajánlom megnézésre,mert tényleg jó,vicces,élvezetes,és miegymás :)
#7902
2013. dec. 7. 17:11
Igen :) Akkor egyre járt az agyunk :)
#7901
2013. dec. 7. 16:51
"

Nem kell ahhoz művésznek lenni, hogy sárból, gyöngyből, rongyból, fából vagy bármiből alkoss valamit, és eközben felfedezz magadban valamit. A lényeg, hogy ellazult állapotban, kicsit közel az alvás szintjéhez, vagyis "alfában" tedd. Amúgy, aki alkot, előbb-utóbb belesiklik ebbe az állapotba, persze, csak ha nincs felé elvárás, ha nem retteg a teljesítménytől, munkája értékelésétől.
Nézd meg a kisgyereket, akár órákig is képes elbíbelődni egy színes rajzzal, még a nyelvét is kint felejti, ha szólsz hozzá, meg se hallja. Ilyenkor ő úgynevezett transzban van. Ha megnézed, mit rajzolt, belelátsz a lelkébe.
Bármiből megtudhatod a jövőt

De még alkotásra sincs szükség ahhoz, hogy egy ember megnyissa a belső, rejtett tudattartalmát. Elég, ha ebbe az ellazult állapotba, úgynevezett "minitranszba" kerül, és bármilyen formából, alakzatból kiolvashatja, mi foglalkoztatja titokban a lelkét. Fa erezetéből, fal repedéseiből, felhők játékából... Így működik például az üveggömb is. Ahogy a szobában lévő alakzatokat, fényt elgörbítve visszatükrözi, a jós belelát valamilyen képet. Hogy miképpen látja épp a mi jövőnket bele? Hát úgy, hogy a tudatalattink - az egész emberiség szintjén - összekapcsolódik.
Szabadon képzelegve...

A cigánykártya abban különbözik például a kávézacctól, hajszáltól (abból is lehet jósolni), stb, hogy saját szimbolikája van. Eredetileg csak képek voltak a lapokon felirat nélkül. Az első nyomtatott cigánykártya úgy készült, hogy egy Bijou nevű híres francia jósnő hagyatékában megtalálták a sok képes kártyát, és önkényesen kiválogattak belőle harminchatot, majd a képek alapján felcímkézték őket olyan fogalmakkal, mint hamisság, féltékenység, veszteség, stb.
Az eredeti cigánykártyákon ma sincs felirat, sőt, kézzel rajzolják őket. Már csak azért sem címkézettek, mert a természeti körülmények között élő romák nem is nagyon tudtak írni, olvasni. Vagyis az igazi, "original" jóst nem befolyásolja a felirat a képzetalkotásban, szabadon asszociáciál.
A kártya lapjai biztosítják számunkra, hogy meglássuk benne azt a mozzanatot, ami legjobban megfelel tudatállapotunknak. És mivel a kivetési módok kivétel nélkül több lapot használnak fel, vagyis minimum hármat, ez még inkább segíti a belső fantázia megnyilvánulását.
Ha a logikus agy leáll...

A kártyavető transzának titka abban áll, hogy milliónyi mozzanatból kell összeraknia egy történést. Egy-egy kártyán nagyjából hatszáz jelentésmozzanat (szemantikai egység) érhető tetten. Három kártya esetében több milliárd változatban hozhatjuk össze ezeket. Bonyolultabb kivetéseknél pedig már galaktikus számokat kapunk. Törvényszerűen leáll tehát a logikus, racionális gondolkodás, vagyis a bal agyfélteke működése, és átveszi az irányítást a tudattalan.
Vagyis létezik egy közös, egyetlen információbázis, amihez mindenki hozzáfér, ha megfelelő tudatállapotba kerül. Ebben a szférában nem létezik idő, vagyis a jövő épp úgy jelen van, mint a múlt. A mai ember megtanulta, hogy a logikus agyának higgyen, így szinte elcsökevényesedett a hatodik érzékünk. A jó hír, hogy visszafejleszthető. Mindenesetre a jóslás közben ez az érzékünk működik, és siet segítségünkre. A hatalmas, közös tudattalanból előhozza a számunkra fontosat, megmutatja magát. Más kérdés, hogy mit kezdünk ezzel az információval.
Á, hülyeség az egész!

Ha például arra vagyok kíváncsi, megnyerhetem-e a lottó ötöst, talán hiába mutatnak a lapok Nagy Pénzt, Szerencsét, Ajándékot, mert legyintek egyet, és azt mondom (vagyis a bal agyféltekém), hogy butaság, olyan icipici az esélye, hogy pont az én számaimat húzzák ki, hogy felkelni sem érdemes, nem hogy szelvényt venni. Így persze, nehezen válik valóra a jóslat.
A természeti emberek elsődlegesként kezelték a jóslatokból befutó információkat, és nagyon is jól eligazodtak a világukban. Mert ők még hallgattak, hallgatnak a hatodik érzékükre. A modern pszichológia egyre inkább támogatja a közös tudattalan létezésének tényét, sőt azt is, hogy transzban bármelyikünk hozzáférhet ehhez az információ halmazhoz.

Felhasznált irodalom:
Dr. Baktay Zelka - A cigánykártya és a pszichológia" – szilgyi


Pont ma nézegettem kártyákat,mandala kártyát is,ami amúgy tök jó :)
#7900
2013. dec. 7. 16:39
www.bibl.u-szeged.hu/bibl/mil/ww2/doksi/hm_level1.html
HORTHY LEVELE HITLERHEZ (1942. JANUÁR 10.)

A SZOVJETUNIÓ TERÜLETÉN LÉVŐ MAGYAR PÁNCÉLOS HADTEST VISSZAVONÁSÁRÓL, MAGYARORSZÁG SZÖVETSÉGESI HŰSÉGÉRŐL ÉS A TAVASZI HADJÁRATBAN VALÓ RÉSZVÉTELRŐL

www.mult-kor.hu/20131119_ismeretlen_varost_talaltak_a_bibliai_kori_romok_alatt?utm_source=featurebox128&utm_medium=url&utm_campaign=featurebox201312

konteo.blogrepublik.eu/2011/03/03/a-vervad-konspiracio/ ( PICINYKE RÉSZT MÁSOLOK CSAK BE...)
A vérvád-konspiráció

,,A köztudottan peches zsidók sem úszták meg sokáig; az időszámításunk szerinti első században élt az egyiptomi Alexandriában egy Apión nevű görög történész és filozófus, aki méltán pályázhat valami VIP-páholyra az antiszemiták túlvilági klubjában. Apión ugyanis annyira nem szerette Mózes népét, hogy csinos kis pamfletben hozta a széles néptömegek tudomására a hírt, mely szerint a zsidó vallási előírások kötelezővé teszik minden hitközségi csoportnak, hogy évente egyszer (lehetőleg széder-estén, pészahkor) egy-egy görög fiúgyermeket feláldozzanak kimondhatatlan nevű, általában haragvó istenüknek, majd azt, hogy a belsőségeket a zsinagógákban jó étvággyal elfogyasszák.""
#7899
2013. dec. 7. 16:26
konteo.blogrepublik.eu/2011/02/28/az-illuminatusok-tarsasaga/

Kis részlet....

A huszadik század
A két világháború közötti ingatag békeévekben az illuminátusok már-már felszusszanhattak, hiszen minden jel arra utalt, hogy a feledés homályába merültek, amikor hirtelen felbukkant egy Nesta Helen Webster nevű brit történész (nem mellesleg a közép-angliai rendőrség főkapitánya, Arthur Webster felesége, és ugyancsak nem mellesleg a Brit Fasiszta Párt lelkes tagja, később az 1935-ös nürnbergi törvények szurkolója), aki 1921-ben és 1924-ben a következő címekkel jelenteti meg kutatásai eredményét: World revolution: the plot against civilization (A világforradalom: összeesküvés a civilizáció ellen), illetve Secret societies and subversive movements (Titkos társaságok és felforgató mozgalmak).

Nos, Helen nagyságos asszony keményen belecsap a lecsóba: túl azon, hogy a zsidók is megkapják tőle a magukét, a szerző az elmúlt kétszáz év legkellemetlenebb eseményeiért egyértelműen az illuminátusokat teszi felelőssé: a francia forradalom, az USA megalakulása és függetlenségi háborúja, Napóleon felbukkanása és pályafutásának kezdeti sikerei (ne feledjük, mégiscsak egy brit hölgyről beszélünk…), na és természetesen a bolsevikok oroszországi forradalma. És az sem meglepő, hogy a tizenkilencedik-huszadik század három legriasztóbb ideológiájáért (úgymint pángermán eszme, cionizmus és kommunizmus) ugyancsak Weishaupték a felelősök.

Helen máskülönben sem volt egy unalmas figura: meg volt győződve például arról, hogy egyik előző életében francia hercegnő volt, akit 1789-ben a párizsi forradalmárok guillotine alá hurcoltak; az eseményről élénk emlékei maradtak, amelyeket nem habozott megosztani az arra érdemesnek tartott hallgatósággal.

Nem hagyhatjuk szó nélkül Milton William Cooper munkásságát sem, aki obsitos amerikai haditengerészeti hírszerzőként 25 évet szánt az életéből arra, hogy a legváltozatosabb konteókkal szórakoztassa olvasóit, illetve hallgatóságát (Milton ugyanis rádióműsorokat is vezetett). Szemében az illuminátusok egy, az egész Földet behálózó összeesküvés agyát működtetik, aminek a végén a többek által emlegetett Új Világrend körvonalai sejlenek fel. Cooper kolléga meggyőződése, hogy a szabadkőművesek csak az illuminátusok bábjai, s a világon semmi nem történhet anélkül, hogy ezek (mármint Weishaupt leszármazottai) előzetesen rá ne bólintanának. Természetesen nem minden szabadkőműves tudja, hogy az illuminátusok lényegében az ő vezérkaruk, hiszen csak a 32. fokozatot elérő maszonokat avatják be a Nagy Titokba.

Milton barátunk még az ufókat is bevonja a nagy illuminátus-összeesküvésbe, csak ott mond ellent önmagának (többször is), amikor az ok-okozat összefüöggéseket vizsgálja: egyszer azt vezeti le, hogy az ufókat az illuminátusok irányítják, másszor pedig azt a verziót erőlteti, mely szerint Weishauptékat a földönkívüliek ültették az emberiség nyakára.
Az Illuminátus Társaság alaptézisei Cooper (valamint sok más teoretikus) szerint az alábbi pontokban foglalhatóak össze:

Minden intézményes (világi és egyházi) hatalom jogutód nélküli megszüntetése
A közösségi tulajdon bevezetése (a magántulajdon megszüntetése)
A nemzetekfelettiség propagálása, a nemzeti érzések visszafejlesztése
A házasság intézményének eltörlése, kommunák létrehozása
Az Új Világrend (s ezen belül egy világkormány) létrehozása, ami fölött természetesen ők gyakorolnak ellenőrzést
Cooper amúgy szomorú véget ért: 2001-ben lövöldözésbe keveredik a helyi (Apache megye, Arizona állam) seriff embereivel, akik egy hatályos elfogatóparancs értelmében érte jöttek, nem ellene. Ő félreérti a dolgokat (vagy nem), és tűzpárbaj alakul ki, melynek következtében Milton több golyóval a testében végzi.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0