Igazi vámpírokról!

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#7898
2013. dec. 7. 11:32
www.mult-kor.hu/20131206_megtalaltuk_attila_sirjat

www.astronet.hu/ezoteria/magia/a-szivkiraly-a-pap-meg-a-kaszas-ii-resz-44169





Nem kell ahhoz művésznek lenni, hogy sárból, gyöngyből, rongyból, fából vagy bármiből alkoss valamit, és eközben felfedezz magadban valamit. A lényeg, hogy ellazult állapotban, kicsit közel az alvás szintjéhez, vagyis "alfában" tedd. Amúgy, aki alkot, előbb-utóbb belesiklik ebbe az állapotba, persze, csak ha nincs felé elvárás, ha nem retteg a teljesítménytől, munkája értékelésétől.
Nézd meg a kisgyereket, akár órákig is képes elbíbelődni egy színes rajzzal, még a nyelvét is kint felejti, ha szólsz hozzá, meg se hallja. Ilyenkor ő úgynevezett transzban van. Ha megnézed, mit rajzolt, belelátsz a lelkébe.
Bármiből megtudhatod a jövőt

De még alkotásra sincs szükség ahhoz, hogy egy ember megnyissa a belső, rejtett tudattartalmát. Elég, ha ebbe az ellazult állapotba, úgynevezett "minitranszba" kerül, és bármilyen formából, alakzatból kiolvashatja, mi foglalkoztatja titokban a lelkét. Fa erezetéből, fal repedéseiből, felhők játékából... Így működik például az üveggömb is. Ahogy a szobában lévő alakzatokat, fényt elgörbítve visszatükrözi, a jós belelát valamilyen képet. Hogy miképpen látja épp a mi jövőnket bele? Hát úgy, hogy a tudatalattink - az egész emberiség szintjén - összekapcsolódik.
Szabadon képzelegve...

A cigánykártya abban különbözik például a kávézacctól, hajszáltól (abból is lehet jósolni), stb, hogy saját szimbolikája van. Eredetileg csak képek voltak a lapokon felirat nélkül. Az első nyomtatott cigánykártya úgy készült, hogy egy Bijou nevű híres francia jósnő hagyatékában megtalálták a sok képes kártyát, és önkényesen kiválogattak belőle harminchatot, majd a képek alapján felcímkézték őket olyan fogalmakkal, mint hamisság, féltékenység, veszteség, stb.
Az eredeti cigánykártyákon ma sincs felirat, sőt, kézzel rajzolják őket. Már csak azért sem címkézettek, mert a természeti körülmények között élő romák nem is nagyon tudtak írni, olvasni. Vagyis az igazi, "original" jóst nem befolyásolja a felirat a képzetalkotásban, szabadon asszociáciál.
A kártya lapjai biztosítják számunkra, hogy meglássuk benne azt a mozzanatot, ami legjobban megfelel tudatállapotunknak. És mivel a kivetési módok kivétel nélkül több lapot használnak fel, vagyis minimum hármat, ez még inkább segíti a belső fantázia megnyilvánulását.
Ha a logikus agy leáll...

A kártyavető transzának titka abban áll, hogy milliónyi mozzanatból kell összeraknia egy történést. Egy-egy kártyán nagyjából hatszáz jelentésmozzanat (szemantikai egység) érhető tetten. Három kártya esetében több milliárd változatban hozhatjuk össze ezeket. Bonyolultabb kivetéseknél pedig már galaktikus számokat kapunk. Törvényszerűen leáll tehát a logikus, racionális gondolkodás, vagyis a bal agyfélteke működése, és átveszi az irányítást a tudattalan.
Vagyis létezik egy közös, egyetlen információbázis, amihez mindenki hozzáfér, ha megfelelő tudatállapotba kerül. Ebben a szférában nem létezik idő, vagyis a jövő épp úgy jelen van, mint a múlt. A mai ember megtanulta, hogy a logikus agyának higgyen, így szinte elcsökevényesedett a hatodik érzékünk. A jó hír, hogy visszafejleszthető. Mindenesetre a jóslás közben ez az érzékünk működik, és siet segítségünkre. A hatalmas, közös tudattalanból előhozza a számunkra fontosat, megmutatja magát. Más kérdés, hogy mit kezdünk ezzel az információval.
Á, hülyeség az egész!

Ha például arra vagyok kíváncsi, megnyerhetem-e a lottó ötöst, talán hiába mutatnak a lapok Nagy Pénzt, Szerencsét, Ajándékot, mert legyintek egyet, és azt mondom (vagyis a bal agyféltekém), hogy butaság, olyan icipici az esélye, hogy pont az én számaimat húzzák ki, hogy felkelni sem érdemes, nem hogy szelvényt venni. Így persze, nehezen válik valóra a jóslat.
A természeti emberek elsődlegesként kezelték a jóslatokból befutó információkat, és nagyon is jól eligazodtak a világukban. Mert ők még hallgattak, hallgatnak a hatodik érzékükre. A modern pszichológia egyre inkább támogatja a közös tudattalan létezésének tényét, sőt azt is, hogy transzban bármelyikünk hozzáférhet ehhez az információ halmazhoz.

Felhasznált irodalom:
Dr. Baktay Zelka - A cigánykártya és a pszichológia
#7897
2013. dec. 7. 8:36
#7896
2013. dec. 7. 1:28
"Hát de valóban annyi az össze függés ,csak még vakok vagyunk de már tapogatózunk...
Ja már tényleg olyan. :)

greatwhy.webnode.hu/osszeeskuves-elmeletek/

Na mára lépek,szerintem elég sokat linkelgette,végül is mindent amit elolvastam :)

Jó éjszakát 05 :)" – szilgyi


Jó éjt ..... :) Én még maradok .. Denci... ahogy Pen mondaná :)
#7895
2013. dec. 7. 1:25
Hát de valóban annyi az össze függés ,csak még vakok vagyunk de már tapogatózunk...
Ja már tényleg olyan. :)

greatwhy.webnode.hu/osszeeskuves-elmeletek/

Na mára lépek,szerintem elég sokat linkelgette,végül is mindent amit elolvastam :)

Jó éjszakát 05 :)
#7894
2013. dec. 7. 1:06
"05:Nem fura,inkább kapocs :)De ezt te is tudod szerintem.Minden egybe fut..Pilis-Egyiptom-Pálosok-stb....


www.youtube.com/watch?v=icHJ1zLRSqU /alagutak a pilisben!



" – szilgyi


Basszus az első gondolatom pont ez volt amit le írtál ... Télleg olyan mintha már tessek lennénk :D
#7893
2013. dec. 7. 1:02
05:Nem fura,inkább kapocs :)De ezt te is tudod szerintem.Minden egybe fut..Pilis-Egyiptom-Pálosok-stb.... És milyen érdekes..Első remete is Pálos volt és Egyiptom...Magyarba is megvan ennek a tükörképe. :)


www.youtube.com/watch?v=icHJ1zLRSqU /alagutak a pilisben!


#7892
2013. dec. 7. 0:58
"hu.ezo.tv/tippek/titkok-a-pilisben-ufok-piramisok-rejtelyes-rajzolatok.html

www.baratok.sk/index.php/erdekessegek-elgondolkodtato/652-pilis-rejtely

1998-ban én már rengeteget járkáltam a Pilisben. Túráztunk, Dobogókőre, a Rám-hegyre, mértük az energiákat. Szent-György vonalakat találtunk mindenhol. Ennyi Szent-György vonal a világon nincs sehol, mint amennyi a Pilisben.
98.08.08-án a Velencei tónál nyaraltunk, és a pákozdi Pogánykőhöz kirándultunk. A Pogánykő ezredéves áldozóhelynek, ősi kultuszhelynek számít. Nem is vettük észre, de véletlenül ufókat fotóztunk. Csak egy héttel később, amikor előhívtuk a fotókat, akkor derült ki.

Én állok fenn a Pogánykő tetején a fejem felett az égen a két idegen „űrhajó”. Ez a pillanat volt az, ahonnan a Pilis-rejtély ügy indulását számítom. Mintha minden felgyorsult volna ezt követően. Nem sokkal ezután ültünk az asztalnál, előttünk a Pilis térkép nyitva feküdt. Ahogy bámultam a térképet, egyszer csak egy részlet kiugrik a szemem elé. A három hegy Dobogókőnél. Hát ennek a három hegynek épp olyan a fekvése, mint a három piramisnak felülnézetből. Melyik három? A Magashegy, a Rám-hegy és az Árpádvár.

Eddig is néztük a térképet, csak soha nem tűnt fel. Gyorsan összekötöttem őket, a szögeket is pontosan bemértem, majd ezt követően összevetettem az egyiptomi három nagy piramissal őket. Minden tökéletesen egyezett.

Három hegy egyezik a három piramissal, a három piramis meg a csillagkép három pontjával. A kör szépen bezárul, a csillagkép a Pilis három hegyével is fedésben van. Mit jelent nekünk ez a csillagkép, amit az egyiptomiak Osirisszal, a mai kor Orionnal, a magyar őshagyomány Nimród királyunkkal azonosít?
Ebből indul el az én Pilis-kutatásom, ami Pilis-rejtély címen fut. A címe az Orion-rejtélyre utal vissza, hiszen alaplökést ez a könyv adta. Rájöttem, ezen a szálon kell elindulni és nagyon hamar összeállt a teljes csillagképi rendszer.
Vajon mit akar ez az egész jelenteni? Miért pont a Pilisben, ezen az egykor elzárt területen van, mit jelent a csillagkép?



Hamarosan összeállt egy a történelemmel is összefüggésbe hozott rendszer. Aztán persze ez bővült tovább, előkerültek a rejtélyes – Nazca-vonalszerű – ábrák a Pilisben, amelyek szintén az őstörténetünk, őshagyományunk nagyon fontos területeire figyelmeztetnek bennünket.

Egészen pontosan a Pilisnek létezik három gúla alakú, mesterségesnek tűnő csúcsa, az úgynevezett Pilis-hármas: az Árpád-vár, a Rám-hegy és a Magas-hegy. Elhelyezkedésük is különleges, hiszen az Orion csillagkép méretarányos leképezésének is tekinthetők, és ahogy az egyiptomi piramisok esetében, a legkisebb csúcs itt is a leghalványabb csillagot jelenti.

A piramisok nyomában

A Képes Krónika III. István és Imre királyok koronázását megörökítő rajzainak háttérében abszurd módon piramisok láthatók, holott azok a magyar néphez nem kapcsolható építmények. Ám miért pont a Pilisben kellene ezeket keresni? Amennyiben elfogadjuk azt az elméletet, miszerint az Árpád-ház Ős-Budán székelt, akkor a koronázási helyszínek egyértelműen itt lehettek.

A pálos rend a kolostorait kivétel nélkül a Dobogó nevű szakrális települések közelében építette fel - Dobogókő, Dobogó-tető, Dobogó-bérc -, a Pilis-hármas környékén pedig számos kolostormaradvány található, melyek közül négy mértani pontossággal megfelel az Orion többi csillagának. Az elmélet szerint a piramisok a terület alatt húzódó járatok által a kolostorokkal lehettek összeköttetésben.

A pálosok fő céljuknak a pogány értékek megőrzését tekintették, így pedig titok övezi apiramisok feladatát, hiszen egy csillagkép ilyen pontos leképezéséhez magas szintű csillagászati és mérnöki tudásra volt szükség. Vajon spirituális célokra használták az építményeket, vagy a pogány értékek őrzői voltak? Semir Osmanagić, a boszniai piramisok kutatója szerint a Balkán és a Kárpátok térsége olyan ősi kultúra hordozója, melynek ezen pontok is szerves részét képezhetik. Bár egyelőre csak önkéntes kutatók próbálják megfejteni a gúla alakú csúcsok rejtélyét, sokak szerint a jövőben komolyabb vizsgálatok kezdődhetnek meg" – szilgyi


Milyen fura......
#7891
2013. dec. 7. 0:49
hu.ezo.tv/tippek/titkok-a-pilisben-ufok-piramisok-rejtelyes-rajzolatok.html

www.baratok.sk/index.php/erdekessegek-elgondolkodtato/652-pilis-rejtely

1998-ban én már rengeteget járkáltam a Pilisben. Túráztunk, Dobogókőre, a Rám-hegyre, mértük az energiákat. Szent-György vonalakat találtunk mindenhol. Ennyi Szent-György vonal a világon nincs sehol, mint amennyi a Pilisben.
98.08.08-án a Velencei tónál nyaraltunk, és a pákozdi Pogánykőhöz kirándultunk. A Pogánykő ezredéves áldozóhelynek, ősi kultuszhelynek számít. Nem is vettük észre, de véletlenül ufókat fotóztunk. Csak egy héttel később, amikor előhívtuk a fotókat, akkor derült ki.

Én állok fenn a Pogánykő tetején a fejem felett az égen a két idegen „űrhajó”. Ez a pillanat volt az, ahonnan a Pilis-rejtély ügy indulását számítom. Mintha minden felgyorsult volna ezt követően. Nem sokkal ezután ültünk az asztalnál, előttünk a Pilis térkép nyitva feküdt. Ahogy bámultam a térképet, egyszer csak egy részlet kiugrik a szemem elé. A három hegy Dobogókőnél. Hát ennek a három hegynek épp olyan a fekvése, mint a három piramisnak felülnézetből. Melyik három? A Magashegy, a Rám-hegy és az Árpádvár.

Eddig is néztük a térképet, csak soha nem tűnt fel. Gyorsan összekötöttem őket, a szögeket is pontosan bemértem, majd ezt követően összevetettem az egyiptomi három nagy piramissal őket. Minden tökéletesen egyezett.

Három hegy egyezik a három piramissal, a három piramis meg a csillagkép három pontjával. A kör szépen bezárul, a csillagkép a Pilis három hegyével is fedésben van. Mit jelent nekünk ez a csillagkép, amit az egyiptomiak Osirisszal, a mai kor Orionnal, a magyar őshagyomány Nimród királyunkkal azonosít?
Ebből indul el az én Pilis-kutatásom, ami Pilis-rejtély címen fut. A címe az Orion-rejtélyre utal vissza, hiszen alaplökést ez a könyv adta. Rájöttem, ezen a szálon kell elindulni és nagyon hamar összeállt a teljes csillagképi rendszer.
Vajon mit akar ez az egész jelenteni? Miért pont a Pilisben, ezen az egykor elzárt területen van, mit jelent a csillagkép?



Hamarosan összeállt egy a történelemmel is összefüggésbe hozott rendszer. Aztán persze ez bővült tovább, előkerültek a rejtélyes – Nazca-vonalszerű – ábrák a Pilisben, amelyek szintén az őstörténetünk, őshagyományunk nagyon fontos területeire figyelmeztetnek bennünket.

Egészen pontosan a Pilisnek létezik három gúla alakú, mesterségesnek tűnő csúcsa, az úgynevezett Pilis-hármas: az Árpád-vár, a Rám-hegy és a Magas-hegy. Elhelyezkedésük is különleges, hiszen az Orion csillagkép méretarányos leképezésének is tekinthetők, és ahogy az egyiptomi piramisok esetében, a legkisebb csúcs itt is a leghalványabb csillagot jelenti.

A piramisok nyomában

A Képes Krónika III. István és Imre királyok koronázását megörökítő rajzainak háttérében abszurd módon piramisok láthatók, holott azok a magyar néphez nem kapcsolható építmények. Ám miért pont a Pilisben kellene ezeket keresni? Amennyiben elfogadjuk azt az elméletet, miszerint az Árpád-ház Ős-Budán székelt, akkor a koronázási helyszínek egyértelműen itt lehettek.

A pálos rend a kolostorait kivétel nélkül a Dobogó nevű szakrális települések közelében építette fel - Dobogókő, Dobogó-tető, Dobogó-bérc -, a Pilis-hármas környékén pedig számos kolostormaradvány található, melyek közül négy mértani pontossággal megfelel az Orion többi csillagának. Az elmélet szerint a piramisok a terület alatt húzódó járatok által a kolostorokkal lehettek összeköttetésben.

A pálosok fő céljuknak a pogány értékek megőrzését tekintették, így pedig titok övezi apiramisok feladatát, hiszen egy csillagkép ilyen pontos leképezéséhez magas szintű csillagászati és mérnöki tudásra volt szükség. Vajon spirituális célokra használták az építményeket, vagy a pogány értékek őrzői voltak? Semir Osmanagić, a boszniai piramisok kutatója szerint a Balkán és a Kárpátok térsége olyan ősi kultúra hordozója, melynek ezen pontok is szerves részét képezhetik. Bár egyelőre csak önkéntes kutatók próbálják megfejteni a gúla alakú csúcsok rejtélyét, sokak szerint a jövőben komolyabb vizsgálatok kezdődhetnek meg
#7890
2013. dec. 7. 0:42
#7889
2013. dec. 7. 0:07
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36661#msg36661 date=1386364893]
05 megkaptad a leveleimet?" – nevem05


Aha . A közöseket avagy 2 -t
" – nevem05

Ok már látom írtál!
#7888
2013. dec. 6. 22:11
""Ki vagyok? Vagyok az, aki vagyok. Nem vagyok több Nálad, de kevesebb sem. Nem vagyok jobb Nálad, de rosszabb sem. Nem vagyok más mint Te, de ugyanaz sem. Nem vagyok jó, de rossz sem. Csak vagyok. Élvezem a VAGYOK érzését. Élvezem a létezést magát. Csak egy hang vagyok a tömegből, ha kiválasztasz, Te magad leszek. Ha rám mosolyogsz, én leszek maga a mosoly. Ha megütsz, fájdalom leszek. Ha megcsókolsz, csók leszek. Ha megölelsz, én leszek magam az ölelés. Tükröd vagyok, ahogy Te az enyém. Ha szeretsz, örökké vagyok, a gyűlölsz, sohasem voltam. Az vagyok, aminek érzel, amikor rám nézel. Nem egy arc, nem egy test de nem is egy gondolat. Egy érzés vagyok. Ahogy Te magad is. Ha félsz, nem vagyok. Ha félsz, Te sem vagy. A félelem nincs. Csak a szeretet van. Ha azt gondolod, engem látsz és nem tetszem, jusson eszedbe, hogy csak egy illúziót látsz. Ha pedig meglátsz engem az illúzión túl, Magadat pillantod meg. Az pedig az egyetlen valóság. Én, Te, Ő, Mi, Ti, Ők. Ugyanaz, csak a nézőpont más. Az egyetlen valóság. Minden más csupán illúzió. Ha meglátod a VAGYOK-ot, csak az egyetlen létező valóságot látod meg, a szeretetet. Lényegtelenné válik minden más: tudomány, vallás, pénz, politika, test, anyag. Kívánom, hogy tapasztald meg ezt az érzést, amit semmi más nem tud leírni, egyetlen nyelv sem tud definiálni. Ez az egyetlen szó létezik rá: VAGYOK. Találkozz hát Önmagaddal, a VAGYOK-kal. Végtelen örömmel. Végtelen a VAGYOK. Érzed Te is, hallod Te is, ott van mindenütt, Te vagy az.Csak figyelj rá. Csodákat fog mesélni egyetlen szó kimondása nélkül." :)
Szerző: Megérzések

Szilgyi vok
Ez nagyon szép volt.Úgy is írhatnám mi min egyek vagyunk.Egy nagy egész különböző formában mégis egységben csak még nem jöttünk rá.
A reinkarnációs hosszot elolvastam és köszönöm Penelope nagyon tanulságos volt és igen jó megvilágosítás.Ha nem oldunk vagy fogadunk el valamit nem is tudunk tovább lépni rajta.Tanulságok..
05 örülök ,hogy meg kaptad a megerősítést. ;) " – Penelope
#7887
2013. dec. 6. 22:06
"És hogy a csintalanabbja is kapjon valamit :)

[img]https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRFX97oHUV46ZWI0lCOY-a1ffk6LpN06GxljDmLzvHyRIzr5B5s[/img]" – Penelope


Én jó kisfiú voltam ugye Penelopeeeeeeeeeee??:)
#7886
2013. dec. 6. 22:04
"05:Szerinted viccből vezettelek rá titeket Thotra? :)

tudnodkell.info/a-tudomanyos-csalas-az-oltoanyag-iparagban-gyakori/
,,A tudósok vajon miért nem jelentették már be azt, hogy a legtöbb beteg gyerek, aki kanyaróban és mumpszban megbetegedett, ugyanazon gyerekek voltak, akik már megkapták a védőoltást? Egy tanulmány kimutatta, hogy a beteg gyermekek 97 százaléka be volt oltva mumpsz és kanyaró ellen.

2010-ben New Jersey-ben mumpsz járvány terjedt el, az ott megbetegedő gyermekek 77 százaléka már be lett oltva mumpsz ellen.

Ugyanez igaz a kanyaróra is. A legtöbb kanyaró járvány azok között terjed, akik már megkapták a kanyaró elleni védőoltást.

2010-ben sertésinfluenza járvány söpört végig Nagy-Britanniában, amiről kiderült, hogy fertőzöttek 70 %-át már beoltották a sertésinfluenza ellen.

A helyett, hogy a járványokat megakadályoznák, a vakcinák gyakran azok terjedését segítik elő, a helyett, hogy megakadályoznák azokat."

,,Hogy tudja az iparág elkerülni a felelősségrevonást? A válasz: azért, mert soha senki sem hasonlítja össze a fertőzések arányát a beoltott és beoltatlan emberek körében. Mindannyian csak feltételezzük, hogy az oltóanyag működik, mert ez a dogma él a modern orvostudományban. A feltételezés “ténnyé” válik az agymosott orvosszakértők fejében.

Ez egyébként a csalás-alapú egészségügyi rendszer alapja. Az oltóanyagokról feltételezik, hogy 100%-ban működnek,mégpedig kivétel nélkül, és bárki, aki megkérdőjelezi ezt, azonnal márkás eretnekké válik. Nincs semminemű kritikai gondolkodásra, vagy tudományos kutatásra hely amikor az oltásokról beszélünk. És Isten őrizz, ha valaki esetleg felveti a “higany van az oltóanyagokban” kérdését, mert a higany varázslatosan nem lesz továbbra mérgező, ha oltóanyagokban használják azt.

Így az alacsony hatékonyságú oltóanyagok tényét soha nem észlelik, sőt létüket soha meg nem kérdőjelezik. A csalás a szemünk előtt folyik!

Tehát egy oltóanyag cég könnyen dob piacra egy mumpsz vagy kanyaró vakcinát, amelyet arra terveztek, hogy ne működjön, miközben valójában nagzban gyengíti az immunrendszert a higany, formaldehid, MSG és alumínium hozzáadásával, amelyeket még mindig használnak ma a vakcinákban. Ez tulajdonképpen fokozza a betegségek terjedését, amit a médiában a “kanyaró és mumpsz terjedésekére fognak”, ami pedig azt eredményezi, hogy a legtöbb szülő rohan az orvoshoz, hogy beadassa gyermekeiknek a legújabb haszontalan vakcinát."

Érdemes végigolvasni a cikket,bár ezekt már igaz,hogy tudtuk. " – Penelope



Nem viccből az tuti :)
#7885
2013. dec. 6. 22:02
""Ki vagyok? Vagyok az, aki vagyok. Nem vagyok több Nálad, de kevesebb sem. Nem vagyok jobb Nálad, de rosszabb sem. Nem vagyok más mint Te, de ugyanaz sem. Nem vagyok jó, de rossz sem. Csak vagyok. Élvezem a VAGYOK érzését. Élvezem a létezést magát. Csak egy hang vagyok a tömegből, ha kiválasztasz, Te magad leszek. Ha rám mosolyogsz, én leszek maga a mosoly. Ha megütsz, fájdalom leszek. Ha megcsókolsz, csók leszek. Ha megölelsz, én leszek magam az ölelés. Tükröd vagyok, ahogy Te az enyém. Ha szeretsz, örökké vagyok, a gyűlölsz, sohasem voltam. Az vagyok, aminek érzel, amikor rám nézel. Nem egy arc, nem egy test de nem is egy gondolat. Egy érzés vagyok. Ahogy Te magad is. Ha félsz, nem vagyok. Ha félsz, Te sem vagy. A félelem nincs. Csak a szeretet van. Ha azt gondolod, engem látsz és nem tetszem, jusson eszedbe, hogy csak egy illúziót látsz. Ha pedig meglátsz engem az illúzión túl, Magadat pillantod meg. Az pedig az egyetlen valóság. Én, Te, Ő, Mi, Ti, Ők. Ugyanaz, csak a nézőpont más. Az egyetlen valóság. Minden más csupán illúzió. Ha meglátod a VAGYOK-ot, csak az egyetlen létező valóságot látod meg, a szeretetet. Lényegtelenné válik minden más: tudomány, vallás, pénz, politika, test, anyag. Kívánom, hogy tapasztald meg ezt az érzést, amit semmi más nem tud leírni, egyetlen nyelv sem tud definiálni. Ez az egyetlen szó létezik rá: VAGYOK. Találkozz hát Önmagaddal, a VAGYOK-kal. Végtelen örömmel. Végtelen a VAGYOK. Érzed Te is, hallod Te is, ott van mindenütt, Te vagy az.Csak figyelj rá. Csodákat fog mesélni egyetlen szó kimondása nélkül." :)
Szerző: Megérzések" – Penelope


Jó is ... :)
#7884
2013. dec. 6. 21:12
"[quote author=szilgyi link=topic=434.msg36642#msg36642 date=1386239557]
www.youtube.com/watch?v=bSG3kPa-jOU

Ez viszont jó!!
" – Falcon


Ez egy Animal Planet által készített film. Két része van. :) " – Falcon

És ez az...Gondolom az Animal Planet csak nem kamuzik...Vagy igen?? Am Szia Sellőke ,hogy vagyol??
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0